PDA

View Full Version : hfadha



teen_boy
08-27-2008, 08:46
adhhafhadfha

bonbon4e1
08-27-2008, 09:09
Аз знам за един на орифлейм,който хем я залчава(прикрива),хем "лекува".Вземи един каталог и виж бяха някфа тийн серия,немога да ти кажа точно за цената предполагам кам 5лв. :)

sweetsunshine
08-27-2008, 20:48
Аз имам на Авен(не Ейвън)-представлява дебел молив,който от едната страна е със зелено лекарство за пъпките(то се нанася първо),а от другата страна е коректор(който изравнява цвета на кожата(да не стой зелено)).Струваше около 20 лв и можеш да го намериш в аптеките(медицинска козметика е). :)

Giaaa
08-27-2008, 21:33
моят е под формата на червило и действа като "пъпкотрепач" и нещо подобно на сух фон-дьо тен.доста е добър,едновременно лекува и заличава за момента.цената му е около 3-4 лева :)

monityY
08-27-2008, 23:23
моят е под формата на червило и действа като "пъпкотрепач" и нещо подобно на сух фон-дьо тен.доста е добър,едновременно лекува и заличава за момента.цената му е около 3-4 лева :)

Марка? От аптеките ли си го взимаш или козметиката?

LadyCarameL
08-28-2008, 05:20
Моят е на Golden Rose,но никъде не пишеше дали лекува,а откакто го използвам явно и лекува,и заличава.Цената му е около 4 лева. ;)

Giaaa
08-28-2008, 09:31
моят е под формата на червило и действа като "пъпкотрепач" и нещо подобно на сух фон-дьо тен.доста е добър,едновременно лекува и заличава за момента.цената му е около 3-4 лева :)

Марка? От аптеките ли си го взимаш или козметиката?

Golden Rose.можеш да си избираш и цвят според този на кожата ти ;)

LadyCarameL
08-28-2008, 09:44
О,да,този го знам.Щях да си го купувам,но избрах течния.Между другото май беше около 3 лева (2,60 нз ) :-o

ger4e7y
08-30-2008, 12:00
вземете си този на ейвън от серията Cleen Skin (мисля че така беше) той едновременно заличава и лекува пъпките мисля че е около 5 лева ;)

sweetsunshine
08-30-2008, 13:35
Олеле като чуя Голдън роуз или някво подобно менте лошо ми става!Как може да ги използвате тези боклуци :? Като ще използвате някви скапани марки по-добре си купувайте на Ейвън,че не са чак такива боклуци и са на достъпна цена! :shock:

LadyCarameL
08-30-2008, 13:59
Олеле като чуя Голдън роуз или някво подобно менте лошо ми става!Как може да ги използвате тези боклуци :? Като ще използвате някви скапани марки по-добре си купувайте на Ейвън,че не са чак такива боклуци и са на достъпна цена! :shock:
Ахахха базикаш ме сега,нали? :razz: :razz:

zloto
08-30-2008, 14:00
Олеле като чуя Голдън роуз или някво подобно менте лошо ми става!Как може да ги използвате тези боклуци :? Като ще използвате някви скапани марки по-добре си купувайте на Ейвън,че не са чак такива боклуци и са на достъпна цена! :shock:
Ейвън са същите боклуци да ти кажа :D
Но с няколко лева по-скъпи.

masal
08-30-2008, 14:05
Ейвън и Голдън Роуз нямат никаква разлика-пълни боклуци. :?
Лично мнение. :)
Защо най-добре не дадеш малко повече пари и не си вземеш нещо по-качествено,медицинска козметика например? :wink:

mhmhmhmhm
08-30-2008, 14:19
Някъв на ейвън ползвам,дето е като молив.. уж прикирива и ги лекува хах
а и един като червило имам,но нещо не съм доволна.. и е по-кофти като е по-дебел :P

teen_boy
09-06-2008, 11:16
аз си взех един на оriflame от едната страна е зелен, а от другата страна е за заличаване - тъмно оранжево, кое се слага първо, предполагам нанася се със зелената част предварително за лекуване и след това се слага и другата част за заличаване, нали така ?

i_hate_you_but_i_love_you
09-06-2008, 12:47
Аз знам за един на орифлейм,който хем я залчава(прикрива),хем "лекува".Вземи един каталог и виж бяха някфа тийн серия,немога да ти кажа точно за цената предполагам кам 5лв. :)
И аз имам такъв.. става :)

bube7y
09-06-2008, 13:49
Аз използвам един от AVON на Clearskin и съм много доволна.Купувала съм си го няколко пъти и ви го препоръчвам,няма да съжалявате !!
:) амм..слагам си го когато излизам и ми се прикриват пъпките и по-бързо се махат.Слагам си го и вечер преди да си легна,но без да го размазвам за да ми се лекуват и през нощта,вместо да излизат други !! :)

ПП : Струва около 3 или 4 лева..

Е,това е от мен и се надявам да съм ви била полезна ! :)

siseto_piseto
09-06-2008, 13:55
i az polzvam tozi na Avon i sum mnogo dovolna . A puk kato cqlo markata mnogo mi haresva i ne smqtam 4e sa bokluci za cenata si sa pove4e ot dobri i spiralite sa im mn gotini gore6to preporu4vam novata ( Supershock mai be6e ) :-D :-D :)

Locci
09-06-2008, 17:27
i az polzvam tozi na Avon i sum mnogo dovolna . A puk kato cqlo markata mnogo mi haresva i ne smqtam 4e sa bokluci za cenata si sa pove4e ot dobri i spiralite sa im mn gotini gore6to preporu4vam novata ( Supershock mai be6e ) :-D :-D :)
+1 :)

ElisaDay
09-07-2008, 11:07
Моят е някакъв на Ейвън.Ужасно много съм доволна :)