PDA

View Full Version : Защо треаше да става така!?!?



RoCkSpOt
08-27-2008, 12:24
Обичам 1 момиче...точно да й предложа дойде 1 и тръгна с нея.....(ако не беше дошъл щехме да тръгнеме) те скъсаха щото той е идиот но сега тя май вече няма да тръгне с мене :cry: и искам да знам защо тоя треаше да идва защо сичко треаше да се обърка :cry: мн я обичам адски мн

П.П.:Не съм пуснал темата за помощ а просто искам да сподела с някой щото мн ме боли :cry:

cherinka
08-27-2008, 12:30
искам да знам защо тоя треаше да идва защо сичко треаше да се обърка
Щото иначе немаше да е интересно ако нямаше ей такива глупави премеждия. 8-)
И квом?
Олекна ли ти като сподели.
Едва ли..
Само едно ще ти кажа.
Глупаво ще е ако се откажеш точно в този момент, само и само защото някъде нещо се е сбъркало.
Общо взето не е хубаво да се отказваш при най-малката спънка. :)
Всеки човек има право на тоя свят да се брои за това, което иска и желае най-силно. ;)

Erica
08-27-2008, 12:35
Така както си си написал историята...изглежда,че цялото действие е било три минути...паля,гася и тръгвам
8)

zaraaa
08-27-2008, 13:48
Яяяя главата горе, няма да се отказваш, въобще даже не е трябвало да си го помисляш това! Бъди до нея, подкрепяй я и току виж нещо стане м/у вас :wink:

w0sh
08-27-2008, 14:10
Щото така става като си тъп.

Erica
08-27-2008, 14:16
Така както си си написал историята...изглежда,че цялото действие е било три минути...паля,гася и тръгвам
8)


бреи значи палиш , гасиш и тръгваш 2 вапроса

как така варви загасена и
кои ти даде книжка :razz:

Най-много ме радват хора,които нямат елементарно чувство за хумор 8)

Presley
08-27-2008, 15:25
НЕ се откаэвай.Ако искаш нещо да се случи,бори се.

asasfdf
08-27-2008, 15:27
защото много си се забавил, а "идиотът" си е действал

sapa91
08-27-2008, 16:54
Така както си си написал историята...изглежда,че цялото действие е било три минути...паля,гася и тръгвам
8)


бреи значи палиш , гасиш и тръгваш 2 вапроса

как така варви загасена и
кои ти даде книжка :razz:

+1 :razz: :razz: :razz:

ghostwisper
08-27-2008, 17:15
ти пък ше си бати идиота ако се откажеш ся ;) .. И с мен стана така преди 2г. и нещо (имаш късмет при теб са ходили малко,а при мен цяла година и 3месеца) .. ама не се отказах и ето сега съм с приятеля си от 11 месеца (днес имаме месечницааа :grin: :-) :D ).. Така че не се отказваййй !!! Щом я обичаш бори се за нея (ох мразя да го казвам,ама понякога е вярно)

fenkatakrisi952
08-27-2008, 17:23
Разбирам те :-#

RoCkSpOt
08-27-2008, 20:25
ти си един от малкото хора в форума които подкрепям , опиши по на широко какво е станало

Значи сигорно доста хора знаят историята ми но пак ще я кажа и след това проблема....Значи преди 1 година ходих с 1 момиче тя е прекрасна перфектна сичко на 6 самоче тогава тя беше малка и я скъсах..... тя мн ме обичаше и аз нея но трябваше време...и преди 2,3 седмици аз реших да й предложа и 1 приятел ми каза,че тя ходи с един друг приятел.... тя замина за море тогава разбра,че не е ходила с никой.... докато тя беше на море дойдоха 1 момчета от друг квартал приятели на 1 мой приятел (малко сложно) и те са мн големи пичове тя се върна от море на другия ден купих подарък роза сичко как си треа.... и вечерта преди да й предложа влезим в скипе и гледам,пише "обичам си еди кой си(пример)" този еди кой си е от момчетата който дойдоха нещата станаха толкова бързо ...... след това той замина за море и като се върна беше й купил подарък и роза..... и като видях 2 минути се чудех как да се сдържа.... накрая се прибрах удрях стената ритах я СПУКАЛ съм се да рева....мн я обичам,а момчето с което ходи секи ден след като тя се прибере ходим на кафета супер пичага е..... обаче проблема е че сички сме от 1 компания сички се събираме на 1 място и сме много хора и секи ден ги виждам и секи ден ми се насълзяват очите..... и на двамата имам скиповете и като си пишат много те обичам ти си сичко за мене НАПРАВО..... едвам се сдържам да не ревна..... аз съм почти на 15 момичето е на 13 а момчето което ходи с нея е на 17 и нз кво да права не издържам

Ето точно какво стана

RoCkSpOt
08-27-2008, 20:28
Сега искам съвет...те скъсаха той са ме търси да ме бие и некви такива.... но вище тя заминава в неделя и се връща на 8.... искам да ви попитам как ще е по-добре да и купа мече и да й предложа и като се върне да и подаря сребро.... или като се върне сичко на веднъж как мислите ? :-o

Erica
08-27-2008, 20:28
Така както си си написал историята...изглежда,че цялото действие е било три минути...паля,гася и тръгвам
8)


бреи значи палиш , гасиш и тръгваш 2 вапроса

как така варви загасена и
кои ти даде книжка :razz:

+1 :razz: :razz: :razz:

Не че ме интересува,ама само да те попитам,знаеш ли на какво се смееш...Всъщност като толкова разбирате...успяхте ли поне да си го разтълкувате...по тъпият коментар...ми се струва,че не...
Някъде да е спомената кола?...За домашно - опитайте се да разберете каква ми е идеята... :razz:

Erica
08-27-2008, 20:44
идеята е че не прави нещата правилно автора но както и да е ние трябва да се избазикаме с нещо защото сме тапи селяни 8-)

Поне си признаваш 8)

Та идеята ми няма нищо общо с кола...става въпрос за цигара - паля - гася и тръгвам :wink: ,все пак говорех,че както е разказал историята...изглежда,че действието е траело няколко минути,т.е. една цигара време :oops:

Suncho
08-28-2008, 11:40
Някой хора са ми наистина странни....(не искам да обидя никой)Бате вместо да се радваш че те са скъсали и да се пробваш пак да имаш това щастие което са ти отмъкнали ти си седнал да ревеш щото се случило нещо гадно преди??? Стягай се и се пробвай пак с мацката преди да стане пак така

Emery
08-28-2008, 12:12
Ей лигльо стига си хленчил ми се занимай с момичето. Вместо да седиш тука и да се самосъжаляваш, още 15374278 момчета могат да те изпреварят. И не си мисли, че можеш да я впечатлиш с много подаръци. Тя ако си те харесва ще е заради теб самия, а не заради мечки и сребро.

sasha_90
08-28-2008, 12:13
И как реши,че няма да тръгне с теб?Да не би и ти да се считаш за идиот,като предишния й?

RoCkSpOt
08-28-2008, 20:43
И как реши,че няма да тръгне с теб?Да не би и ти да се считаш за идиот,като предишния й?

Еми просто държанието и към мене се промени не че е по-груба а просто няма как да ви го обесна

SabrinaAa
08-28-2008, 20:45
Така както си си написал историята...изглежда,че цялото действие е било три минути...паля,гася и тръгвам
8) :? :? :?