PDA

View Full Version : море..плаж.. момчета/момичата



angel91
08-27-2008, 12:40
аиде хора разкажете хлатнахтели по някои на плажа и да не можете да го забравяте ...

cherinka
08-27-2008, 12:45
Хлътнах, хлътнах, ама сега чесно казано нито мога да се сетя как изглежда, нито нищо. 8-)
Просто като ходиш някъде на почивка е изключително желателно да си натаманиш в главата, че квото и да стане, всичко ще си остане там, там и там, и ти отиваш на почивка, за да се забавляваш и да си починеш, а не да правиш планове за бъдещето си.
Иначе аз леко се зарибих по един съквартирант. 8-)
Обаче ме кефи повече като приятел, дружка няква.
Хубавото да имаш приятели момчета е, че покрай тях се запознаваш и с други момчета, и хоп вземе д ами излезе късмета и да открия голямата си любов хааххахаха

Erica
08-27-2008, 12:48
Хубавото да имаш приятели момчета е, че покрай тях се запознаваш и с други момчета, и хоп вземе д ами излезе късмета и да открия голямата си любов хааххахаха

Замисълът е перфектен...сега остава само да преминеш към действие :grin:

cherinka
08-27-2008, 12:50
Хубавото да имаш приятели момчета е, че покрай тях се запознаваш и с други момчета, и хоп вземе д ами излезе късмета и да открия голямата си любов хааххахаха

Замисълът е перфектен...сега остава само да преминеш към действие :grin:
О, не, аз в момента наистина търся голямата си любов!

8-) не се шегувам

Erica
08-27-2008, 13:03
Хубавото да имаш приятели момчета е, че покрай тях се запознаваш и с други момчета, и хоп вземе д ами излезе късмета и да открия голямата си любов хааххахаха

Замисълът е перфектен...сега остава само да преминеш към действие :grin:
О, не, аз в момента наистина търся голямата си любов!

8-) не се шегувам

Кой е казал,че се шегуваш... :-) И аз как се надявам брат ми току виж да ме запознае с някои убавец...,които да се окаже голямата ми любов...Ама той последно време все с едни...се движи... :? Лоша работа...и аз ще трябва да се преориянтирам пак към мъжка компания...току виж от някъде изкочило нещо ;)...,че вече одъртявам... :P

hmmm
08-27-2008, 13:22
yepp hlutnah.. .. a nai gadnoto be6e 4e se zapoznahme kum kraq na po4ivkata....

lorena
08-27-2008, 13:56
ООо да , харесах си ...един пич , страшен беше :-) Обаче аз бях с гаджето на море.. :D и нямаше как да се запознаем ... :lol: Беше с компания -само момчета и едно момиче ... и компаниите ни бяха една до друга на плажа...Постоянно го гледах :D и гаджето ми забеляза това...(все пак няма как да не забележи :D :D )
Нооо пича наистина си го биваше :D

asasfdf
08-27-2008, 14:02
имах разни по-интересни преживелици нощем по плажа..нали затова е лятото

asi_basi
08-27-2008, 14:13
Da, hlatnah. Koftito be6e, 4e toi trqbva6e da tragv po-rano ot men :( no pak si prekarahme dobre :grin: . A kato se setq 4e predi po4ivkata vaob6te ne misleh 4e nqkoi 6te sre6tna na moreto... Ama to nali kogato nai-malko o4akva6

napalm
08-27-2008, 14:47
Хлътнах ...от 12тия етаж..

krisiiiiito
08-27-2008, 15:39
хлътнах още в края на юни на морето ама не много просто беше готин :oops: :oops: в хотела имашее многоо готини момчета ама от други държави :D иначе аз си харесах един - рус със сини очички направоооо :-) :-) .. ми русначе :grin:

Monina
08-27-2008, 15:57
хаха Бях на море с приятелят ми.... :booooomb: 8-)

DJ_Mrav4o
08-27-2008, 16:14
Леле спасителят какъв бешеее :grin: :grin: :-)

hmmm
08-27-2008, 16:57
yepp hlutnah.. .. a nai gadnoto be6e 4e se zapoznahme kum kraq na po4ivkata....


Господи защо всички са с тоя аватар :( :( :? :? :? miii 4estno dati kaja sigurno e 6toto nz kak da sloja pic ot kompa 8-) 8-)

angel91
08-27-2008, 19:32
пи6ете само по темата :x :x

MartyParty
08-27-2008, 19:51
Те в Приморско(раят на чалгата) са само гъзарчета и не са мой тип.Имам си вкъщи един метъл-фриирън-нещоси и той не знае какво е,абсолютно достатъчен е.Някой арменец по-сладък може да си потърся,но няма да имаме много общи теми за разговор.

BaiToq
08-28-2008, 05:15
Хлътнах в 1 дупка и
малиии,не моа си извадя крака.

Obsession
08-28-2008, 07:32
Дам :) Важното е да си с нагласата, че всичко там си остава 8)

evi_vd
08-28-2008, 07:36
миналата година бях хлътнала по едни руснаци :shock: бяха .. съвършенството, те май бяха близнаци, но се различаваха и бяха едни стройни .. с едни мускулести тела.. лелел като се сетя иии :booooomb: очите им бяха зелено-сини, косите руси.. лицата им имаха мн приятни черти ии усмивките.. леле, месец след като се върнах от морето миналата година само за тия съм говорила, въпреки че ги видях само веднъж :(

fireprincess
08-28-2008, 07:56
абе има сгодни дечица,ама чак не може да се каже че съм ХЛЪТНАЛА...По-скоро едно момче така ме зяпаше че незнам как не му изпаднаха очите направо... :shock: :D :razz: Ама като се замисля ...хубав си беше... :grin: :-) [-( :(