PDA

View Full Version : КОЙ Е ТОЙ???



isedd
08-27-2008, 12:53
мерси, може да се заключи темата...

cherinka
08-27-2008, 12:56
Сигурно го прави нарочно, да те държи под напрежение и малко интрига да ти вкара.
Явно си се хванала.
8-)
Обаче колкото и да го мислиш, колко и тва и онва, някой ден когато най-малко очакваш, ще разбереш кой е. ;)

SpOrTs_GiRl
08-27-2008, 12:59
Сигурно го прави нарочно, да те държи под напрежение и малко интрига да ти вкара.
Явно си се хванала.
8-)
Обаче колкото и да го мислиш, колко и тва и онва, някой ден когато най-малко очакваш, ще разбереш кой е. ;)
И аз така мисля. ;)

Аз пък тези дни видях да ми маха едно момче от една спирка .. (бях на около 20 м от спирката) .. Огледах се, никой нямаше около мен - явно беше, че на мен маха и то доста уверено .. Качи се в трамвая, седна и отново ми махна .. Изобщо не мога да се сетя кой е .. 8-)

Erica
08-27-2008, 13:07
Предположения викаш... :-o
мммм да може да е на баба Злата шурея...,а пък може да е оня с коня,дет върви пеша... :neutral:

Знае ли човек...кой ли може да е :-o

isedd
08-27-2008, 13:15
оф, вие хора не сте ли чували за психологически портрет...???? не съм ви карала да ми казвате кой е... предположения какъв човек.. би го направил...ама няма значение :)

FreeSpirit
08-27-2008, 13:26
някой да ми обясни, защо няма кой да изтрие тези тъпи теми ????

cherinka
08-27-2008, 14:00
оф, вие хора не сте ли чували за психологически портрет...???? не съм ви карала да ми казвате кой е... предположения какъв човек.. би го направил...ама няма значение :)Оф, ма, булка.
Всеки човек може да го направи!
Казах ти какъв по-точно!
Всеки човек може да се държи по различен начин и да му харесва да се гаври с такива малки путки като тебе.
Сеа сигурно седи и си мисли тая колко ли е очудена и колко ли съм е хвърлил в размишления. аххахаха