PDA

View Full Version : Ще спре ли някога тоя мой карък с момичетата?!?!



nekuv_tam
08-27-2008, 13:10
Обикновено пускам тука сърцераздирателни теми,но този път съм по-скоро нервиран...И естествено също и разочарован де.Просто вече ми писва от тоя мой карък с момичетата.Значи,признавам си,че аз не съм особено инициативен в това отношение и съм далече от момчетата,които могат да имат всяка само с едно тъпо лафче,но въпреки това когато някое момиче ми хареса намирам сили да направя първата крачка.Досега не ми дремеше толкова много дали си имам гадже или не,то не че и сега чак толкова ми дреме,само че това лято някакси просто изпитвам нужда да имам жена до мене,да я гушна...И за първи път от толкова време най-накрая реших да се заема сериозно,тоест поне да опитам да си хвана свястно момиче.И какво стана.Първо,в самото начало на лятото,един рожден ден,който очаквах една година,така и не се състоя.А го чаках една година,защото...Поради много причини,които съм описвал дооооста подробно в други теми,този рожден ден ми беше последният шанс да видя едно момиче,което една година не ми излизаше от главата и наистина много исках да я видя и да се получи нещо.Уви,този вариант отпадна.

След това,когато отидох на село,видях едно момиче отпреди и този път си помислих като се приберем в София да я поканя да излезем.Разбрах обаче,че тя си имала сериозен приятел и дори живеела при него :-o Въпреки това обаче,тя ми каза да й звънна едно телефонче като се приберем и аз естествено го направих.Уж си уговорихме среща,но 15 минути преди нея тя каза,че нямало да може да дойде.После ми се обади,извини ми се и каза,че след морето ще се видим с нея и приятеля й на кафенце :-D Е,очевидно и вариантът с това момиче,който беше и най-малко вероятен де,отпадна.

След това на морето се запознах с една друга мацка.Взех й скайпа и реших,че нещата ще потръгнат.Уви,случваше се да й пиша,тя да ми каже: "След малко ше ти пиша" и така и да не ми пише.Аз пак й пиша,но отговор няма.Логично е да изтълкувам това като незаинтересованост.А пък аз мисля,че ясно съм й показал,че я харесвам,запознал съм се с нея,взел съм й скайпа,пиша й,тоест направил съм първата крачка,ами трябва и тя да положи малко усилие ако иска да се получи нещо...Но очевидно не иска.Уви,с още едно момиче нещата няма да се получат :(

И какво да правя? Ами хайде ще се регистрирам в сайт за запознанства.Направих го,направих си някои по-добри снимки,като цяло мисля,че профилът ми е приличен.Не съм се снимал като манекенче,но аз и нямам за цел да се занимавам с надутите пачи...Харесах профила на едно друго момиче и й писах.Писах и хубави неща,които наистина ги мислех.Отговор от нейна страна обаче няма.

Какъв е изводът от всичко това? Ами за мен лично се потвърждават нещата,които си мислех преди да започна да правя сериозни опити да си хвана момиче.Потвърждава се това,че явно съдбата не ми е отредила да имам успехи с жените или най-малкото поне да си имам жена.Потвърди се и предположението ми,че и да опитвам,и да се постаря-пак не става.Ами това е,просто има хора,които почти без да правят нищо винаги им пада нещо от небето,жените просто им се лепят.Познавам много такива хора,те просто имат късмет.Защото смело мога да заявя,че не виждам с какво са повече от мене.Има и друг тип хора,които каквото и да правят не може да ги огрее.Аз явно съм от тях.Или може би съм само аз така,не знам.Спорих онзи ден с една приятелка,тя ми говори глупости като:"Ми то късмета сам си го правиш".Ама тя така говори,защото на нея късмета й е помогнал,а на мен винаги ми пречи.И аз естествено винаги ще се боря срещу него,но конкретно в любовта просто няма как да стане без поне малко късмет,защото нещата не зависят единствено от мен !!!


А аз по принцип съм по-особен човек.Аз съм имал много възможности да тръгна с немалко момичета,но те просто не са ми харесвали или по-точно не са ме привличали.Аз ако наистина не искам да тръгна с едно момиче,не го правя.Затова съм и на това дередже.Но аз съм си такъв-когато наистина много харесам едно момиче,само тогава изявавам желание да правя нещо...За съжаление,това лято ви споменах за четири момичета,с които възнамерявах да направя нещо,и мисля,че каквото зависеше от мен и ми беше по силите съм го направил.
НО КАЖЕТЕ МИ,КАКВО ДА НАПРАВЯ,КАТО ПРОСТО НЕ МИ ВЪРВИ?! КАКВО ДА НАПРАВЯ КАТО ПИША НА НЯКОЕ МОМИЧЕ И ТЯ НЕ МИ ОТГОВАРЯ ПРИМЕРНО?!
Не е чак такъв проблем,толкова време съм карал без гадже,мога и още и като гледам ще е още доооста.Лошото е,че понякога като се замечтая и супер много ми се иска да имам момиче до мене...Само че момиче,което наистина да искам,а не което и да е! Но вече май се убеждавам,че това едва ли ще стане или поне не няма да е скоро...Никак скоро няма да е.Но това е,казвам си C'est la vie и продължавам,в живота има и много други неща!


П.С. Поздравления,за тези,които стигнат до тази част на поста :)

vesinka91
08-27-2008, 13:32
Emi i az nqmam mn kasmet kato teb i vinagi popadam na zaeti ili sa idioti no vednyj popadnah na svesten i se vlubih istinski no ne go osaznavah dopusnah greshkata 4e se zablodih ot 4ujdi prikazki i skysah s tova mom4e i sega ve4e 5 meseca se my4a bez nego i syjalqvam za greshkata si zashtoto toi mi kaza makar i trudno az se nau4ih da jiveq bez teb i moq savet e ako otkriesh lubovta da vnimavash da ne q izpusnesh kato men :) uspeh dano si namerish nqkoq svqstna jena koqto da te obi4a istinski :)

zaraaa
08-27-2008, 13:42
Не се отчайваи, просто не си намерил подходящото момиче, все оше не си го срещнал, когато това стане ще разбереш :) А до тогава, както каза ти - в живота има и други неща, за които си заслужава да се бориш и да живееш :):):)

slun4ice_90
08-27-2008, 14:08
Кофти е,че нямаш момиче до теб,но се остави тогава на течението.Занимавай се с много неща и не мисли за това...момичето само ще дойде при теб. :) Още не ти е дошло времето за връзка може би, е и това.Трябва да преодолееш срамежливостта.Може би една промяна в теб самия ще ти помогне.Успех! :wink:

napalm
08-27-2008, 14:45
Колко много си приличаме...

asasfdf
08-27-2008, 15:24
не помня другите ти теми, ще мислим над тази..
ти хубаво правиш първата крачка, ама...една година си чакал някакъв рожден ден, за да видиш определено момиче.не си ли могъл през тази година да направиш нещо с нея и да ти потръгне? изчакал си?..
след това момичето от село.защо не си я поканил да отидете някъде (горичка ли, река..не знам какви неща има покрай въпросното село) а си изчакал да се приберете в софия..е в случая нямало какво да се прави, тя си имала сериозен..
като си се запознал с мацка на морето защо си й взел скайпа и си опитал да си пишеш с нея друг път, а не си действал на място? изчакал си или не е имало възможност за подобно нещо? морето отпуска,нощи по плажа,алкохолче и разходки..
сайт за запознанства..дай да го видим този профил, може и някой от форума да измисли нещо..
може би ще е добре да обърнеш внимание на някое от момичетата, които ти се кефят, а ти на тях не чак толкова..най-малкото ще натрупаш опит за по-сериозни преживявания

Alabalaportokala
08-27-2008, 15:31
Pich po princip takiva kato tebe koito pi6at sarcerazderatelni temi gi narejdam dosta, no ti me kefi6 6toto si iskren zatova 6te ti kaja nqkolko dumi, ako pomognat dobre. Kazvam ti predvaritelno 4e ne si nalagam mnenieto i ti ne si dlajen da go 4ete6 ili spazva6 !

Parvo 6te zapo4na s reklamata na sprite koqto glasi slednoto - momi4etata use6tat 4e ot4aqno si tarsi6 gaje. Tova ne e samo na reklamata, a jivata istina. Gledam govori6 za teq pi4ove po koito se lepqt mackite. Ami te ne sa s fiks ideqta 4e trqbva da si hvanat dadeno momi4e v to4no opredelen daden period ot vreme, vsa6tnost nadali i iskali da se obvarzvat. Tova e edno na raka, drugoto e 4e te vaob6te ne gledat na momi4eto seriozno. Se6ta6 li se i poneje momi4etata (jenite) sa vlastni sazdaniq i iskat da obuzdaqt mom4eto da go komandvat da go nakarat edva li ne da im padne v krakata da gi obi4a hodqt to4no zaradi tova podir gaza mu. Nakraq momi4eto se vlubva, a se okazva 4e na pi4a mu e prez onaq rabota zatova i se stiga do salzi i razbiti sarca, t.e. nomera s obuzdavaneto e slojna zada4a. Zatova spoks i ne vzemai primer ot teq pi4ove. Vtoro prestani da se sravnqva6 s tqh. 1 mom4e ne e pi4 ako ima s klasa i 200 hilki v joba. Iska i akal 4ove4e, za6toto jenkite nqma da te vazpriemat na seriozno a 6te mislqt na4in kak da te manipulirat za da moje6 po barzo da prasne6 pari za tqh. A ti nali iska6 seriozno devoi4e.

Saveta mi kam tebe e da ne izbarzva6 i da prikriva6 tova 4e iska6 da si hvane6 gaje. Zanimavai se s momi4eta, no ne gledai na vsqka sre6tnata kato na potencialna partniorka daje izkoreni vednaj zavinagi tova o4akvane ot sebe si. Vednaj napravi6 li go dokato migne6 s oko 6te se gajosa6 :D :-D, vapreki 4e sled tova 6te sajalqva6, no ti si znae6 nai dobre.

Ahh da i o6te ne6to. Ne se ot4aivai i ne pozvolqvai tova da povliqe na egoto. Badi si s dostoinstvo. Gore glavata mladej, ne si struva da se tovari6 za6toto nqkolko slivi mirizlivi sa te reznali, vsa6tnost vaob6te ne si struva da se tovari6 zaradi slivite :-P :D . Davai go po ailqk. Aide uspeh

zaraaa
08-27-2008, 16:09
Pich po princip takiva kato tebe koito pi6at sarcerazderatelni temi gi narejdam dosta, no ti me kefi6 6toto si iskren zatova 6te ti kaja nqkolko dumi, ako pomognat dobre. Kazvam ti predvaritelno 4e ne si nalagam mnenieto i ti ne si dlajen da go 4ete6 ili spazva6 !

Parvo 6te zapo4na s reklamata na sprite koqto glasi slednoto - momi4etata use6tat 4e ot4aqno si tarsi6 gaje. Tova ne e samo na reklamata, a jivata istina. Gledam govori6 za teq pi4ove po koito se lepqt mackite. Ami te ne sa s fiks ideqta 4e trqbva da si hvanat dadeno momi4e v to4no opredelen daden period ot vreme, vsa6tnost nadali i iskali da se obvarzvat. Tova e edno na raka, drugoto e 4e te vaob6te ne gledat na momi4eto seriozno. Se6ta6 li se i poneje momi4etata (jenite) sa vlastni sazdaniq i iskat da obuzdaqt mom4eto da go komandvat da go nakarat edva li ne da im padne v krakata da gi obi4a hodqt to4no zaradi tova podir gaza mu. Nakraq momi4eto se vlubva, a se okazva 4e na pi4a mu e prez onaq rabota zatova i se stiga do salzi i razbiti sarca, t.e. nomera s obuzdavaneto e slojna zada4a. Zatova spoks i ne vzemai primer ot teq pi4ove. Vtoro prestani da se sravnqva6 s tqh. 1 mom4e ne e pi4 ako ima s klasa i 200 hilki v joba. Iska i akal 4ove4e, za6toto jenkite nqma da te vazpriemat na seriozno a 6te mislqt na4in kak da te manipulirat za da moje6 po barzo da prasne6 pari za tqh. A ti nali iska6 seriozno devoi4e.

Saveta mi kam tebe e da ne izbarzva6 i da prikriva6 tova 4e iska6 da si hvane6 gaje. Zanimavai se s momi4eta, no ne gledai na vsqka sre6tnata kato na potencialna partniorka daje izkoreni vednaj zavinagi tova o4akvane ot sebe si. Vednaj napravi6 li go dokato migne6 s oko 6te se gajosa6 :D :-D, vapreki 4e sled tova 6te sajalqva6, no ti si znae6 nai dobre.

Ahh da i o6te ne6to. Ne se ot4aivai i ne pozvolqvai tova da povliqe na egoto. Badi si s dostoinstvo. Gore glavata mladej, ne si struva da se tovari6 za6toto nqkolko slivi mirizlivi sa te reznali, vsa6tnost vaob6te ne si struva da se tovari6 zaradi slivite :-P :D . Davai go po ailqk. Aide uspeh

Ухуууууу, това ме изкефи на max. това, което си написал си е живата истина, само че не всички момичета гледат парите и колите, това исках да кажа :)

cinderella_gugutka
08-27-2008, 21:15
ще срещнеш подходящата,споко

Whyniser
08-27-2008, 21:48
Сприятели първо с момиче,а не да ти фикс идея да си хванеш жена на момента

BaiToq
08-28-2008, 05:14
Няма съдба,каквото си
го направиш,това е.

Obsession
08-28-2008, 07:46
В онзи дълъг пост на латиница лъжа (почти) няма. В тоя човек е истината 8-)
Когато човек най-много иска нещо му се струва, че чска с векове за него и все и все не го получава. Така е и при теб, искаш някое сериозно момиче до себе си, но спри да виждаш във всяка срещната потенциално гадже, защото ще се разочароваш още повече.

nqkafsi_tam
08-28-2008, 07:54
Адаш копирачо на никове :)
Ще си позволя да те просветля за някой неща, които даже и аз ги знам....
Такова нещо като не ми върви не съществува....
Хората сами правят късмета си.
Човек сам кове съдбата си.
И след всеки не успех не гледай на това от лошия ъгъл на нещата,
а си представи, че всеки не успех те води по-близо до желаното момиче....
Виждам, че при теб не става дума за някаква любов, а няква зарибявка просто търсиш жени не Жена ;), което значи , че просто не си срещнал правилната все още, в която наистина ще се влюбиш и ще искаш и сватба да дигаш и т.н. ......... Някой хора намират любовта, а други просто не я търсят... Ти търсиш Жени не Жена там ти е грешката... Просто намери своята жена.....

xercu
08-28-2008, 08:04
Късметът се усмихва на всеки... просто на някои го прави по-често ;-)

fireprincess
08-28-2008, 08:14
Emi i az nqmam mn kasmet kato teb i vinagi popadam na zaeti ili sa idioti no vednyj popadnah na svesten i se vlubih istinski no ne go osaznavah dopusnah greshkata 4e se zablodih ot 4ujdi prikazki i skysah s tova mom4e i sega ve4e 5 meseca se my4a bez nego i syjalqvam za greshkata si zashtoto toi mi kaza makar i trudno az se nau4ih da jiveq bez teb i moq savet e ako otkriesh lubovta da vnimavash da ne q izpusnesh kato men :) uspeh dano si namerish nqkoq svqstna jena koqto da te obi4a istinski :) :wink: съгласна съм

hrisiiiiii
08-28-2008, 09:30
Все едно прочетох собствените си мисли, но от женската страна :}

misskiss666
08-28-2008, 09:36
:(

boriana
08-28-2008, 09:42
Според мен изчакаи и спри да търсиш! Всичко само ще си доиде на мястото! По добре да нямаш приятелка известно време отколкото да съжаляваш постоианно как тази или онази не е била за теб или си имала приятел и тн.

jghgh
08-28-2008, 10:33
не бъди жалък отчаян червей

като ти четох някои неща (признавам си, четох през редовете), ми се наби само "нямам късмет, мен просто не ми върви, роден съм си такъв, писано ми е".. нз си кво.. тва са глупости и след време ще осъзнаеш колко са дебилни
не си прокълнат, просто не знаеш да общуваш явно (доста хора са така, но проблемите им са от друго естество)

но то вече хората с усет изчезнаха, така че учи се - човек се учи докато е жив.

Alabalaportokala ти е дал добро мнение,което подкрепям, а аз ти пожелавам само успех.. и не бъди отчаян.. нямал гадже, та нямал гадже.. ако само за тва мислиш, да знаеш че личи и че е отблъскващо за околните.

Suncho
08-28-2008, 11:53
Приятел просто трябва да набереш малко самочуствие излизай с приятели говори си с приятели по нета и най важното не си прави планове как ще срешнеш идеалната жена щото любовта не е по план да знаеш.Усмихни се на живота и той ще ти отвърне и не се оправдавай със съдбата или късмета вината си е твоя!!! Успех ;)

nekuv_tam
08-28-2008, 12:13
Хора,за съжаление тия дни съм доста зает и не мога редовно да пиша в темата...А и честно казано не съм очаквал да проявите такъв интерес към нея.Прочетох обаче набързо всичко,което е писано и ще се спра на някои основни работи.

Ще започна оттам,че явно не съм бил разбран правилно за някои неща.Аз не съм в този форум за да си търся момиче.Ето защо и не бих показал профила си във флиртче на някой от форума-просто не считам,че тук е място за нови запознанства и т.н. Може и да не съм прав,но това е мое виждане... :)

Друго нещо-аз не съм тук за да се жалвам и оплаквам,нито пък съм се отчаял-защото от поста на jghgh това ми се струва,че е разбрал...Това,че се дразня за някои работи е съмсем различно.
Няма нито място,нито време за отчаяние,а аз изобщо и не съм споменавал,че съм депресиран или някви такива глупости...Просто ме е яд за дадени неща.

Относно късмета,ами никой,просто никой не може да ме убеди,че КОНКРЕТНО В ЛЮБОВТА си го правиш сам и т.н. Защото когато нещо зависи от теб самия,тогава можеш да се бориш и срещу късмета,и срещу другите негативни фактори.Когато обаче харесваш дадено момиче,трябва ти късмет,който да ти помогне,защото нещата вече не зависят само и единствено от теб,а трябва да се стекат по начин,благоприятен за теб.Това е.Тези,които твърдят,че късмета сам си го правиш,те явно имат по-голяма доза от него,а единственият начин да разберат,че твърдението им не е вярно,е да опитат от горчилката на каръщината,което не им го пожелавам.

Друго...А да,значи аз не търся "жени",а "жена"! Това обаче не значи,че виждам във всяко момиче потенциална сериозна приятелка...Дори напротив,проблемът ми е,че съм твърде претенциозен,тоест не са много момичетата,с които ще се хвана да правя нещо...И за това ме е яд де,защото в малкото случаи,в които изявя желание,поради една или друга причина просто не се получава.

Жалко,че нямам време да отговоря по-обстойно,имаше някои доста интересни постове...Благодаря за които :) Дано скоро да успея пак
да вляза в темата...

Boyd
08-28-2008, 12:15
Виж какво, всеки е имал нужда от някой, който го е нямало. Няма смисъл да се отчайваш заради такива неща (образно казано). По принцип има къде-къде по-важни неща от момичета, а и най-важното е, че когато попаднеш на свестно момиче, то е заето, както се предполага и подразбира от поста ти.

Аз лично също много време преди търсих и накрая се оставих по течението и ето сега имам приятелка. Да, ама ти трябва да проумееш, че не винаги получаваш каквото искаш и трябва да се примиряваш с това, че нямаш. Да не мислиш, че си единствен? Напротив, има много хора, които даже не са имали гаджета. Не видях да пише на колко години си, но предполагам на колко си, което не е важно. Аз със сегашните си разбирания предпочитам да седна и да уча отколкото да се занимавам с някоя. Тая някоя е временна, а това, което ще постигнеш чрез четене ще ти е нужно цял живот.

Тея, които не ти отговарят в скайп - майната им. Те не ти пишат, защото са заети точно с онея "моделчета", както каза за снимките. Те не са нищо повече от теб, дори напротив - по-малко са. Не се отчайвай и за теб има момиче. Още не си го намерил.

На това, което трябва да обърнеш внимание е, че можеш да си "пич от класа" или нещо подобно, без да се правиш на безмозъчно същество, както го правят онея смотаняци - "моделчетата". Бъди себе си и не мисли, че момичетата ще гледат дали си с розова блузка или не. Парите също не са от кой знае какво значение поне за мен.

Съжалявам, ако тона ти се е сторил по-груб, но както по скайп, така и тук е едно и също.


П.П. Много пъти ми се е случвало да ми е по-весело в компанията на кучето ми, отколкото на момиче. Поне с него мога да изляза когато искам и няма да ми откаже. Слуша ме и ме уважава, а не като някои надути пуйки.

nekuv_tam
08-28-2008, 12:26
Не видях да пише на колко години си, но предполагам на колко си, което не е важно.
Последно пиша и изчезвам,че наистина нямам време...На 18 съм,ти не знам колко си предполагал :)