PDA

View Full Version : Седемте Рилски Езера



ElisaDay
08-27-2008, 14:17
Здравейте :)
Някой ходил ли е на Седемте Рилски Езера?Труден ли е пътя до там? Какво е чувството?Толкова ли е красиво, колкото го описват всички, които са ги видяли?
Аз заминавам с приятели утре през нощта и просто ми е любопитно, дали има тука такива, дето сте ходили до там :) Може да разкажете нещо любопитно :)

pinki
08-27-2008, 14:39
Ами аз ходих преди 2 години точно по това време беше :P Пътят си е трудничък да, но си зависи от къде ще го подхванете :) МН е хубаво там горе просто ако имам възможност пак бих отишла :smt003 мисля, че 1вото беше Окото (може и да те излъжа де ...) ще видите как плува пъстървата :-P толкова е бистра водата ... о как ми липсва :cry: но най - красиво е като се качите малко по - горе и като Ви се открие гледката маалеее виждат се всичките езера и 7те + невероятното попълнение на свободно пасящите коне на хижарите :smt003 мн красиво, а пожелавам ти да се качите на Малйовица 2700 метра някъде по-височко даже :) но там качиш ли се няма да искаш да слезеш, защото се открива божественярска гледна :P виждат се върхове и от старата планина, а да не говорим, че Мусала (в Рила) стърчи 200 метра по-височко и се набива на очи 8-) Ааабе като отидеш ще се увериш сама за какво става дума! Пожелавам ти една мн хубава екскурзийка

П.С. и не се притеснявай след 3я час вървене по билото няма да усещаш нищо :-| :lol:

_showy_
08-27-2008, 14:48
Не съм ходила, ама наще ходиха скоро. Не са казвали, че пътят е труден. Иначе е красиво. :) Доста доволна останаха от екскурзийката си. :)

bulgarche
08-27-2008, 14:53
Ходил съм там и БЕШЕ хубаво едно време. сега е това: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191692
Стига се лесно и бързо, нищо хубаво не можеш да видиш (освен ако не харесваш лъскави хотели, които всъщност още ги няма, ами само багери и разорани ниви, кал, прах, мангали в работно облекло)

Du6manskata
08-27-2008, 15:42
ходил съм там няколко пъти и наиситна си заслужава, а колкото до пътя..... според зависи :D от къде тръгнете дали ще сте с раници и най- важното колко сте подготвени защотото ако сте на по 12 13 години и ви мързи да играете физкултура със сигурност ще ви е трудно

Zqpkov
08-27-2008, 15:50
Несъм ! :shock: :shock: :shock:

ElisaDay
08-27-2008, 17:51
Хаха :) Не сме на 12-13 г. и миналата година също ходихме, но така и не стигнахме до 7-те Рилски, защото заваля един порой и бяхме длъжни да се върнем. Стигнахме точно до връх Мальовица :)