PDA

View Full Version : Поредната тема за цикъла... Важно ми е!



th3_unforgiv3n
08-27-2008, 13:45
Знам, че има супер много такива теми, но не мога да търся из толкова много страници, така че, моля ви отговорете ми!
Значи, на 13 съм и нямам цикъл, смятам, че съм нормално развита. От може би няколко месеца по 2-3 дни ме боли коремът ниско долу и вдясно (мисля, че някъде там са яйчниците). В последните няколко дни също беше така, но днес много ме заболя кръстът и се чудя какво може да ми е! Плийс, помогнете!
Мерси предварително :oops:

BlackWings
08-27-2008, 13:53
Ами то няма какво толкова да ти помогнем , нищо ти няма просто очакваш скоро да ти дойде цикъла. Не се шашкай ще дойде , няма за къде да бързаш. А болките в кръста не съм сигурна че имат нещо общо ... :-o

LMSM
08-27-2008, 14:06
Не се притеснявай скоро ще ти дойде . болките ти в кръста са точно от това. спомням си при мен как се получи :-D месец преди да ми дойде чуствах някакво напрежение в кръста. така че споко :)

reallovr
08-27-2008, 16:04
при мен е по гадно нямам болки преди да ми дойде а след това ...болката е ужасно силна на няколко пъти се стигна до рев ........а по твоя проблем това е нормално

GabisiTa
08-27-2008, 16:08
Очаквай да ти дойде .. :)

elly~
08-28-2008, 10:02
Знам, че има супер много такива теми, но не мога да търся из толкова много страници, така че, моля ви отговорете ми!
Значи, на 13 съм и нямам цикъл, смятам, че съм нормално развита. От може би няколко месеца по 2-3 дни ме боли коремът ниско долу и вдясно (мисля, че някъде там са яйчниците). В последните няколко дни също беше така, но днес много ме заболя кръстът и се чудя какво може да ми е! Плийс, помогнете!
Мерси предварително :oops:
Точно от супер многото теми темата "Всичко за месечния цикъл" е ВАЖНА,та да се вижда и да не се пускат отделни теми,които само си просят ключа.Иначе да,до седмица най-много ще ти дойде.

LovePreslava
08-28-2008, 11:13
ами очаквай да ти дойде в скоро време.. болката ще я има сега и след като ти дойде.. така че не се стягай..просто бъди в очакване

iMmOrAl`GiRl
08-28-2008, 14:23
ами очаквай да ти дойде в скоро време.. болката ще я има сега и след като ти дойде.. така че не се стягай..просто бъди в очакване

Подкрепям![/quote]