PDA

View Full Version : Сантиметрите, килограмите ...



Ariel
08-27-2008, 15:51
Искам да ви питам какви са раэмерите по вас, талия, таэ, гръдна обиколка и т.н., эащото на мен нещо не ми се връэват килограмите с обиколките, а и също така не мога да сваля и грам от мен, пия си эеления чай,дори не помня от кога не съм яла хляб, но сладкото е проблем :(

CucuTy
08-27-2008, 15:55
http://www.testteglo.hit.bg/

Izzy_
08-27-2008, 16:15
http://www.testteglo.hit.bg/
Според този сайт:
Вие сте с тегло под нормата.
Препоръчваме Ви да вземете мерки за неговото покачване.
Свържете се с нас, за да Ви предложим подходящата за Вас
програма. Няма да успеете да възстановите теглото си с
обикновена храна. Просто натиснете <Връзка с нас>.

Минимум:53.5 Идеално тегло:59.3 Максимум:70.3
Абе тия хора нормални ли са?! Аз ако стана 59.3 трябва да се самоубия! :?

CucuTy
08-27-2008, 16:19
И мен ме изкара под нормата с почти 10 кг. :shock:

Ariel
08-27-2008, 16:43
Хорица, побеснявам при мисълта, че съм 50 кила 1,70 и гъэъ ми е 90 а талията 75 :-x просто искам да ми кажете какво да правя :cry:

TheGirlNextDoor
08-27-2008, 17:06
И мен ме изкара под нормата с почти 10 кг. :shock:

и на мен :shock:
..ама аз смятам,че както съм си ми е идеално...не съм клиощава ама не и дебела :?

TheGirlNextDoor
08-27-2008, 17:06
Хорица, побеснявам при мисълта, че съм 50 кила 1,70 и гъэъ ми е 90 а талията 75 :-x просто искам да ми кажете какво да правя :cry:

такава си ти е фигурата..няма как да се промени :(

Decu
08-27-2008, 18:36
Добре си си, стига рева. ;)

ScionOfStorm
08-27-2008, 18:39
бе тва е ебати измишльотината, човек :lol:

Поздравления - Вие сте с идеално тегло!
Това се случва изключително рядко.

курец, 1.85 съм и 65 кила. Ама това било минимума и съм влизал в границите. Ебати идеалното тегло :Р

Decu
08-27-2008, 18:44
^ Как ще си 1.85 бе? :D

FelisDirus
08-27-2008, 18:47
Искам да ви питам какви са раэмерите по вас, талия, таэ, гръдна обиколка и т.н., эащото на мен нещо не ми се връэват килограмите с обиколките, а и също така не мога да сваля и грам от мен, пия си эеления чай,дори не помня от кога не съм яла хляб, но сладкото е проблем :(

Спри въглехидратите. Намери си нещо приятно да спортуваш. Яж месо и зеленчуци.

10 кила смъкнах така.
Но после не почвай пак да ядеш мизерии. Аз си промених тотално хранителните навици, за да постигна нещо.

А лайна като чайове, кафета за отслабване и не знам още кво.. няма да ги коментирам.

Зеленият чай не разхлабваше ли, между другото?

AItOo0
08-27-2008, 18:48
Кое нормално момиче би казало размерите си :-D аз не бих

ScionOfStorm
08-27-2008, 19:02
^ Как ще си 1.85 бе? :D

E колко? Толкова съм, баща ми е 1.81, а го минах още преди две години :Р

_showy_
08-27-2008, 19:07
Това линкче незнае какво говори. Аз ако си стигна до идеалното тегло ще съм кака Праска бе. :lol:

FelisDirus
08-27-2008, 20:14
Хайде не ме поучавай.

Във въглехидратите няма нищо, ама нищо полезно и организмът грам не се нуждае от тях. И не ми дръж сметка относно познанията ми, защото тук мога само искрено да се посмея. :wink:

А колкото до "спорт, който ти е приятен" - защо да блъскаш в прашния миризлив фитнес, щом можеш да покараш колело, да пориташ (имам приятелки, които го правят), да се катериш и т.н.?

Относно тичането - не всеки може. Пушачка съм от 5 години и на 10тата минута тичане не мога да си поема въздух, болят ме дробовете, сърцето и т.н. От какъв зор да си го причинявам, при положение че мога да покарам 2-3 часа колело?

Факт е, че 10кг ги няма, без да има някакъв йо-йо ефект, както при гладуването, колелото върши прекрасна работа, защото освен, че съм отслабнала, тялото ми е стегнато. Така че не успорвай методите, които използвам, защото каквито и аргументи да излагаш, аз виждам резултатa, който е красноречив. Тоест абсолютно нищо не е в състояние да ме разубеди в случая.

Айде, лека вечер.

OtherDimension
08-27-2008, 20:17
Във въглехидратите няма нищо, ама нищо полезно и организмът грам не се нуждае от тях.
:shock: Cuddly???

_showy_
08-27-2008, 20:27
мне заления чай не разхлабва тва да не ти е шоколадче комфорт

Всъщност разхлабва... :-o

Ма има някакъв, който пак се води зелен и си е нормален. Сигурно за това се бъркаш... :)
Така че внимавайте какви зелени чайчета си взимате. :razz:

Alco
08-27-2008, 21:24
Във въглехидратите няма нищо, ама нищо полезно и организмът грам не се нуждае от тях.
:shock: Cuddly???
псилютно права е. Човек може да живее без въглехидрати. Кетоза е съвсем естествено състояние. Само дето почти винаги я бъркат с кетоацидоза.



на сложни научни термини не вярвам. факт е, че без абсолютно никакви въглехидрати е ненормално да се живее. мой познат, който се готвеше за състезание по културизъм изкара 2 дни на 0 гр. въглехидрати и на третия припадна.

аз не виждам нищо нередно в ориза (бял/кафяв), картофите и т.н.

Alco
08-27-2008, 21:41
е кво ми говориш за някви роботи. 8-)

пробвай ти да не приемаш никви въглехидрати или тия 92 кила са ти само от протеин?? 8-)

абсолютно мъчение е и не си струва, нема да й се верва на диетата на оня французин, къв беше там.. :booooomb:

Alco
08-27-2008, 21:44
ок, явно си някъв робокоп. :-o

FelisDirus
08-28-2008, 02:03
1. Остра прорязваща болка точно в частта на гръдния кош. Тук няма да споря, защото не е в моята компетенция и не мога да твърдя кое точно ме боли, но ме боли достатъчно, за да не се занимавам с простотии като тичане. :)

2. Пробвай 5 години да пушиш по кутия и половина до две на ден, като през повечето време това са тежки цигари.
После ще те опъна да правиш обиколки и да си потичкаш, пък да те видя в каква форма си.

3. От 3 месеца аз не приемам въглехидрати освен захарчетата в кафето.
(mooning)

Откровено се отвращавам от шоколади и всякакви подобни лайна, хляб, не помирисвам дори картофи, ориз и т.н.

Mooo6no
08-28-2008, 08:06
Без да разбирам казвам, че крайностите винаги са хипер тъпа работа. 100% от случаите са вредни и неправилни.

Относно надебеляването и отслабването. Аз бях станал хипер дебел заради едни лекарства дето ги взимах (кортикостероиди). Като ги спрях и за кратко време свалих 10-12 кила (от 80-81 на 68-70) без да правя никакви специални диети, спортувания и режими. Кой кат' мене? 8-)

Сега съм 168 см и 69-70 кг.

Mooo6no
08-28-2008, 08:17
Знам, но е яко че съм свалил толкова без да правя нищо.

бтв преди да ги почна тия лекарства бях 58 кила и 166 см (на 70 кг и 168 сега). Тъй че има разлика, ама си се харесвам така, както съм сега. :)

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 14:02
Минимум: 51,7 :shock:
Аз съм 46 и искам да смъкна поне 2-3 кг, за да се харесвам, а тия... :shock:

FelisDirus
08-28-2008, 16:19
_Cuddly_ като не ядеш картофи , ориз , шоколад подяволите кво ядеш ?


само месо ли ? ами зеленчуци ?ами плодове ?

Нашите купуват месо специално за мен и си го готвя на скара. Домати и краставици също хапвам от време на време, а плодовете не са ми страст.

hardball
08-28-2008, 16:28
Зеленчуците са въглехидрати...
Както и да е, аз не ям месо и прочее и съм още жива, кой като мен :grin:
И теглото ми спада в рамките на нормалното :Р
Пък за другоот нямам желание да се спори, не сте открили топлата вода с нвд-то. Въглехидратите не са вредни нито нищо, режимът е ок, както са и други режими като "зоната" и т.н. които вършат работа също, зависи от човек . Ако сте си ок с килата въобще не се занимавайте с дивотии, ако искате здравословно ядене- изключете е-храните и тези с много компоненти. Ез симпъл ез дат :Д

ПП. Аз предпочитам да тичам да ви кажа :/
ПП2. Поднормените мацки да си хапват, не да се хвалят...

FelisDirus
08-28-2008, 16:33
Ся се сетих, че и алкохолът не е особено диетичен... :D

Значи има от кво да живея. 8-)

hardball
08-28-2008, 16:49
Хахаха, ти чувала ли си за алкохолната диета? :D
С Кемз я практикувахме тая зима, действа по- добре от всичко друго на пазара!!! :razz:

LiveFlower
08-28-2008, 16:58
xaxaxa toq sait ne6to balamosva,na mene mi izpisa 4e sum s idealnoto teglo :shock: :shock: ,a ne e taka :-o

s3xy
08-30-2008, 13:25
Искам да ви питам какви са раэмерите по вас, талия, таэ, гръдна обиколка и т.н., эащото на мен нещо не ми се връэват килограмите с обиколките, а и също така не мога да сваля и грам от мен, пия си эеления чай,дори не помня от кога не съм яла хляб, но сладкото е проблем :(

Спри въглехидратите. Намери си нещо приятно да спортуваш. Яж месо и зеленчуци.

10 кила смъкнах така.
Но после не почвай пак да ядеш мизерии. Аз си промених тотално хранителните навици, за да постигна нещо.

А лайна като чайове, кафета за отслабване и не знам още кво.. няма да ги коментирам.

Myrth
08-30-2008, 13:36
170 см, 65 кг, талия 65, гърди ~ 100, ръка 35, това са ми мерките, които знам, много нисък процент мазнини ;}

Иначе мнението ми е, че това с ИДЕАЛНОТО тегло са глупости, важен е процента на мускулната маса спрямо мазнините, така че ако за мъж 175 см 90 кила може да са много, друг с тези данни може да изглежда изключително добре :)