PDA

View Full Version : Обрив



reallovr
08-27-2008, 17:01
Проблема ми е следния целите ми длани почервеняват и започват да ми е се потят ръцете,след това се появяват едни ситни пъпчици като балончета пълни с някаква течност ...сърби ужасно ....и най-накрая започват да се белят просто страшна работа немога да пипна нищто ....ако някои е имал такаъв проблем или поне знае някакъв лек да пише ...благодаря предварително :) :) :)

Ходила съм на лекар , всеки път казват ,че е от времето или е липса на витамини и ми изписват различни мазила които нищо не помагат и в край на сметка минава от самосебе си ллллтозе обрив се появява няколко пъти годишно..... :-o :-o :-o

GabisiTa
08-27-2008, 17:09
Може би имаш някаква алегрия, знам ли... :-o Посети по-компетентен лекар :)

reallovr
08-27-2008, 17:13
ами то не беше алергия екзема и др такива саме че вече и на краката имам.....изглежда все едно е изгорено :? :? :? :?

mumiikataa
08-27-2008, 17:22
От колко време ти се появяват? По колко стоят? И горе долу колко често ти се появяват?

reallovr
08-27-2008, 17:30
тази година поне 3 пъти се появиха....трае около 2 седмици.......и през зимата и през лятото различно.......от как са помня го имам

sladurka_f
08-27-2008, 18:54
Ами...Аз имам същия проблем,при мен се предава по наследство от бащина линия.Ходих на дерматолог и ми изписаха комплекс витамини В и да си правя разтвор от KMnO4(калиев перманганат)-от това на зрънца се разтварят в хладка вода няколко грама,докато не се получи светло лилав разтвор и дурйиш ръцете си в него 5-10 мин на ден сутрин и вечер след ядене.Дано съм ти помогнала!На мен ми помогна 8)

reallovr
08-27-2008, 20:27
мерси мн ще пробвам дано и на мен помогне :-) :-) :-) :-) :-)

liliq333
08-28-2008, 06:42
towa e dermatit wid alergiq kum neshto koeto si pipnala az imam takowa kupi si klottrimazol ili diprozon i se maji

Slun4evko
08-28-2008, 08:24
Звучи ми или като мокра екзема или като атопичен дерматит. Бегай на лекар и не се лекувай сама. Пък ако прекалиш с калиевия перманганат само ще си изгориш кожата-едно кристалче на литър вода стига и случжи за дезинфекция.