PDA

View Full Version : защо се получава така? ;(



obi4am_te!!!
08-27-2008, 17:44
Исках просто да споделя нещо.Нещо,което се повтаря отново и отново когато си пиша с приятелката ми.Знам,4е това е нормално при вси4ки 2-ки ,но мен мн ме измъ4ва.Работата е там,4е с моето моми4е мн 4есто се караме,а това не върви на добре.всеки път ,когато влизаме в скайп все спорим за някоя глупост.Незнам ,може би е заради разтоянието ,,което ни дели в момента,но вярвам,4е скоро ще бъдем отново заедно,така както преди.Единствената ни комуникация е 4рез скайп и телефона,но когато и да влезем в скайп все се караме.Мн я оби4ам и съм и доказал,4е държа на нея.Обичам я с цялото си сърце,както никоя друга до сега.Тя е единственото моми4е ,което запълни празнотата в сърцето ми.Радвам се и се гордея,4е имам такова моми4е до себе си,а не такава дето е с мен само заради материални щети и други глупости.Обичам я,за нея и живота си давам.Толкова е мила и грижовна,мисля 4е не бих могъл да намеря друга като нея.просто понякога се караме за глупости и накрая се сдобряваме.мислите ли,4е се караме защото си липсваме? и двамата не можем да осъзнаем защо става така,а иначе мн се обичаме. :mrgreen:

ghostwisper
08-27-2008, 17:48
еми сори ама ше си се карате .. И аз се карам на всеки 2 седмици с моя приятел,да не говорим,че ако останем цял ден заедно ми иде да го убия(както и той мен) .. това е просто правиш компромис и се съгласяваш с нея за всичко и споровете свършват или продължавате да се карате и накрая свикваш ;)

suitable
08-27-2008, 17:51
Ооо, точно ! В този глупав skype само скандали.. не, че се карам с моето момиче, но прсото като не сме заедно и някак си.. от време на време ми хрумват разни глупости и като искам да споделя - пиша по skype - там те звучат по коренно различен начин и тя ги приема различно.. и в този момент аз съм ужасно надразнен, че не мога да и го кажа в очите, както се прави и оставям нещата, както са, а тя си стои с грешната представа за нещата.. ако го разбере - сигурно съм изписал клавиатурата за да го постигна. Предпочитам да си казвам важните неща на живо като се видим, ама те все изкачат едни теми в skype и имам чувството, че ги хабим като ги пишем..

`SunFlower`
08-27-2008, 17:52
eto за това мразя упс,ненавиждам скайп! получават се прекалено много двусмислици,а от там-проблеми....

ghostwisper
08-27-2008, 17:57
еми сори ама ше си се карате .. И аз се карам на всеки 2 седмици с моя приятел,да не говорим,че ако останем цял ден заедно ми иде да го убия(както и той мен) .. това е просто правиш компромис и се съгласяваш с нея за всичко и споровете свършват или продължавате да се карате и накрая свикваш ;)

как на всеки 2 седмици? по часовник ли или аларма нещо си навивате :shock: хаха звучи странно,ама наистина е така .. караме се посредата на месеца задължително и около 27 (месечницата;)) ..

hrisiiiiii
08-27-2008, 18:01
Винаги съм казвала, че Скайп и телефоните не са за сериозни разговори.. Просто си има разговори за фейс ту фейс, както казва един човек :} Но понеже както разбрах нямате друг начин за комуникация, опитай се да й предложиш това, което можеш. Знам, че се опитваш и даваш всичко, но пробвай с нещо ново. Като за начало, какво ще кажеш за това - защо например не й кажеш тези неща, които ги каза на нас - че я обичаш и не можеш без нея? Може би ще помогне и няма да имате толкова разногласия. Мога също да ти кажа, че ние момичетата много се трогваме от такива думи :oops:

DiddyFilth
08-27-2008, 18:13
Скайп разваля връзки !! Да кажем НЕ на скайп :razz:


Ама съм съгласна ... на живо не сме се карали нито един път но в в скайпа ми идват на ума какви ли не глупости които не мога да кажа извън интеренет пространството и ...така се получава понякога

angelcheeee_93
08-27-2008, 18:25
мн е тъп този скайп,понеже 4овека от др страна не може да разбере какво то4но иска6 да му каже6,тоест не се разбира интонацията и се полу4ават мн караници.абеее....бъркотия,а ма и аз да кажа ако не е скайп с какво друго..комуникация все пак е по-добре отколкоото нищо. :)

Boyd
08-27-2008, 18:43
Вие не разбрахте ли, че трябва да си говорите? Ще се карате докато не почнете да обсъждате нещо и да оценявате мнението на другия, а не да държите на своето и това да бъде. Запъвате се като магаре на мост пък после някой ви виновен.

И най-важното:
ОТКАЖЕТЕ СЕ ОТ ТОЯ СКАЙП БЕ !!!!!!!!

П.П. Александър Бел си е свършил работата.

pitan4icata
08-27-2008, 18:49
pusnete si bezplatni minuti na telefonite i si govorete a Ne po skype
skype e provalil tolkova mn varzki i o6te na 2-rata sedmica na moq fr mu kazah iskam ne6tat da sa seriozni i za tva pls da ne komunikirame po skype. i vse o6te go izbqgvame ili kat trygnem si pi6im ne6to po zadylbo4eno... si se obajdame
tva e re6enieto
skype sux za seriozni vryzki

mysterious93
08-27-2008, 18:54
мн е тъп този скайп,понеже 4овека от др страна не може да разбере какво то4но иска6 да му каже6,тоест не се разбира интонацията и се полу4ават мн караници.абеее....бъркотия,а ма и аз да кажа ако не е скайп с какво друго..комуникация все пак е по-добре отколкоото нищо. :)

+1

П.П аз не мисля че някой си пада по материалните "щети" :D (не е само твоята приятелка дето не ги харесва) :-D

asasfdf
08-27-2008, 19:12
супер прави сте, скайп е пълна гадория понякога и създава много кавги между двама, които ходят примерно...
аз умишлено говоря с приятелката си по скайп само за да се уговорим нещо и това е :)

Romance
08-27-2008, 19:33
от личен опит мога да кажа,че скаип-а прецаква всичко.
И при нас беше същата история (понеже сме от различни градове и през ваканцията това е начина ни на комуникиране) и за да е всичко наред не си пишем вече :D
И да,определено напрежението идва от разтоянието.След като сте отново заедно ще видиш,че всичко ще е ок.

evelinka1122
08-27-2008, 19:45
ами нормално е разбира се... понякога по скайп нещата се разбират по друг начин и е възможно да се получат някой сдърпвания, а и разстоянието си казва думата...

zaraaa
08-27-2008, 19:53
Охххх как го мразя този skype, ама наистина много го мразя, той много разваля нещата! :-o та така по темата: както каза ти възможно е да се карате, защото си липсвате, просто и двамата имате нужда един от друг, тъжни сте, искате да сте заедно, а тъпото разстояние ви разделя и в крайна сметка се получава така, че си го изкарвате един на друг

OpenedSky
08-27-2008, 19:58
Абе като ви чета постовете ... мн зле много... насякъде пише че скайп е тъп ама без него неможете нали ?! :?