PDA

View Full Version : Бате - Левски 1:1



cSSiE
08-27-2008, 17:56
Срааааааааааааааам
Организирам масово самоубийство :lol:

lo0s3r
08-27-2008, 18:05
да ти еба майката???
ама яко ? :-o

tubito
08-27-2008, 18:09
ae pedalite deto ne sa gledali ma4a da mal4at
:booooomb:

tubito
08-27-2008, 18:09
ae pedalite deto ne sa gledali ma4a da mal4at
:booooomb:

kolanass
08-27-2008, 18:19
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :grin:
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :D
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :-P
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :lol:
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :P
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :razz:
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов 8-)
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов O:)
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :---)
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :-$

lo0s3r
08-27-2008, 18:28
ОО ОФК СЛИВЕН ООО ОФК СЛИВЕЕН...

KuPO
08-27-2008, 18:31
тея Беларуси са анти-футболисти ,но и ние не показахме кой знае какво , дано в УЕФА се представим по-добре... :-o :) :)

psychopath
08-27-2008, 18:46
на майка им в путката

BlueGirl
08-27-2008, 18:51
Свърши се.
Сега остава само горчилката и разочарованието на феновете,които се залъгваха с напразни обещания за разгромни победи.И накрая какво-нов удар.
Уж БАТЕ бяха трактористи,некадърници,но ваци,а май ние сме такива.
Нека се радват недоброжелателите,прави са.Мястото ни не беше в ШЛ,а дори и да беше,по-добре стана,че отпаднахме навреме вместо тепърва да берем още срам с тая игра.
Няма смисъл да се заблуждаваме.Не сме готови за Европа.Нямаме колектив,всеки играе за себе си,тактически неграмотни сме,липсва синхрон между играчите.Няма как да е и по-различно;огромният стрес,на който бяха подложени момчетата от медиите,бързата смяна на треньора и още куп фактори допринесоха за това.Не ги защитавам,но не ги и съдя.Те не по-малко от нас са искали победата,но понякога не се получава дори да имаш желание и стремеж.Може би толкова си и могат...
Ех,как ми липсва онзи отбор на Мъри,който ден след ден пишеше златна история!Липсват ми онези футболисти,които мачкаха всичко по пътя си.Липсват ми красивите голове и блестящите победи.Липсват ми сълзите от щастие...
И все пак боли!!!Боли,че някакво неизвестно отборче,без никаква история,което струва не повече от 200 000-300 000 евро,сега продължава напред,а ние си тръгваме безславно от ШЛ,наричани от всички ''евроидиоти'';боли,че няма да чуем отново химна на ШЛ на наш стадион и ще гледаме мачове само по ТВ.Наистина адски много боли,но ние трябва да стъпим здраво на краката си,да забравим БАТЕ и да продължим напред.Защото въпреки всичко ние сме ЛЕВСКИ и както се пееше:''И когато падаш,аз пак ще пея за теб...''
Въпреки всичко ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!!!

gsh
08-27-2008, 18:52
:lol: :lol:
евроидиоти

psychopath
08-27-2008, 18:54
:lol: :lol:
евроидиотипутка :)

HePpitO
08-27-2008, 19:03
:lol: :lol:
евроидиоти
Кой го казва? :-x

MELON
08-27-2008, 19:13
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :grin:
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :D
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :-P
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :lol:
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :P
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :razz:
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов 8-)
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов O:)
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :---)
Оооо БАТЕ Борисов,Оооо БАТЕ Борисов :-$
+1 :shock: :shock:

gsh
08-27-2008, 19:13
:lol: :lol:
евроидиотипутка :)
:lol: коя от 11те путки на терена, или борат, кокала, вили ?
хеппито, нещо невярно ли казах :razz:

gigi_00
08-27-2008, 19:14
Свърши се.
Сега остава само горчилката и разочарованието на феновете,които се залъгваха с напразни обещания за разгромни победи.И накрая какво-нов удар.
Уж БАТЕ бяха трактористи,некадърници,но ваци,а май ние сме такива.
Нека се радват недоброжелателите,прави са.Мястото ни не беше в ШЛ,а дори и да беше,по-добре стана,че отпаднахме навреме вместо тепърва да берем още срам с тая игра.
Няма смисъл да се заблуждаваме.Не сме готови за Европа.Нямаме колектив,всеки играе за себе си,тактически неграмотни сме,липсва синхрон между играчите.Няма как да е и по-различно;огромният стрес,на който бяха подложени момчетата от медиите,бързата смяна на треньора и още куп фактори допринесоха за това.Не ги защитавам,но не ги и съдя.Те не по-малко от нас са искали победата,но понякога не се получава дори да имаш желание и стремеж.Може би толкова си и могат...
Ех,как ми липсва онзи отбор на Мъри,който ден след ден пишеше златна история!Липсват ми онези футболисти,които мачкаха всичко по пътя си.Липсват ми красивите голове и блестящите победи.Липсват ми сълзите от щастие...
И все пак боли!!!Боли,че някакво неизвестно отборче,без никаква история,което струва не повече от 200 000-300 000 евро,сега продължава напред,а ние си тръгваме безславно от ШЛ,наричани от всички ''евроидиоти'';боли,че няма да чуем отново химна на ШЛ на наш стадион и ще гледаме мачове само по ТВ.Наистина адски много боли,но ние трябва да стъпим здраво на краката си,да забравим БАТЕ и да продължим напред.Защото въпреки всичко ние сме ЛЕВСКИ и както се пееше:''И когато падаш,аз пак ще пея за теб...''
Въпреки всичко ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!!!

Много си права!! :(

Orlandovci SS
08-27-2008, 19:15
Я на КАФЕВО бе мушмули,какво съм виновен аз,че футболистите в България са путки?

BlueGirl
08-27-2008, 19:15
gigi_00,момиче съм :)

DieselBlood
08-27-2008, 19:16
miss_darkness като за момиче бая разбираш от футбол.
по темата
Аз съм фен на Левски откакто се помня.виждал съм паденията и успехите на синята лавина.но това падение беше най-болезненото.да паднем от някви педали,дето даже не знаят що е топка.възмутен съм. не искам да коментирам повече

psychopath
08-27-2008, 19:27
:lol: :lol:
евроидиотипутка :)
:lol: коя от 11те путки на терена, или борат, кокала, вили ?
хеппито, нещо невярно ли казах :razz:познай кой

Orlandovci SS
08-27-2008, 19:38
7-2 е резултат,най-велик на този свят ееееееееееееееееееееее

gsh
08-27-2008, 19:48
сини боговее :D
психо, не се пени толкова :-)

psychopath
08-27-2008, 19:53
сини боговее :D
психо, не се пени толкова :-)споко м8

Andreev
08-27-2008, 19:53
Как е ... БАТЕ? :razz: :razz: :lol:

PeopleAlwaysLeave
08-27-2008, 19:54
Наистина боли, че паднахме точно от такъв отбор, но какво да се прави... Както един мой много добър приятел обича да казва - "Животът е радост и тъга" :). Дано направим по-добро представяне в УЕФА.

ПП Тъпите чорбари да си затварят зурлите да не им припомням ОФК Сливен... :smt098

Orlandovci SS
08-27-2008, 20:03
Каквото и да напомняте няма да промените факта,че ЦДНА е комунистически отбор ;-)

Alco
08-27-2008, 20:12
футболистите в България са путки?

най-точния пост у темата.

cSSiE
08-27-2008, 20:18
ae pedalite deto ne sa gledali ma4a da mal4at
:booooomb:
гледах мача и мога да кажа, че сме зле и по-зле от това не сме били години наред Няма нападатели няма идея няма тактика нищо няма и вратар нямаме

ShadyRecords
08-27-2008, 21:02
xaxa

FOOTSOLDIER
08-27-2008, 21:03
Бистрон друса в Червило!

FOOTSOLDIER
08-27-2008, 21:05
Нека ви е говеда от трактористите отпадате Подобие на човек!

ShadyRecords
08-27-2008, 21:08
xaxa

FOOTSOLDIER
08-27-2008, 21:10
Нека ви е говеда от трактористите отпадате Подобие на човек!


Когато над Дунав се мръкне
и Ушев си легне пиян,
отново пред бюста на Левски,
говедата сини смърдят.
Ний знаем, че Вий многобройни сте,
от днеска сме ние на власт,
и ваш'та говежда агитка
не може да спори със нас.

Стадионът блести във червено,
червено е всичко навред,
България ражда армейци,
червени бригади безчет.


който е слагал на левски може да ми го лапне аз си взех мойте 40 кинта хаха Тия 40 кинта за дървен балтон да ги дадеш бяло негро!

ShadyRecords
08-27-2008, 21:16
xaxa

gsh
08-27-2008, 21:19
бате, спри се :( евалата за печалбата, ама ся да пускаш песни е ебати тъпото :D

FOOTSOLDIER
08-27-2008, 21:34
тия 40 кинта ше ги дам по кръчми а ти можеш да ме фанеш за паламарката яд ли те е ? цялото ръководство ви смениха и пак сте куци то не беше стоилов вуцов, хахаха ... и сирака избега жалки сте. Вихрен победи Левски с 1:0 !!! бе батееееееееееееееееееееее скриииии сееееееееееееееееееееееее ееееее ХАХХАХАХ Бате тебе по кръчми не те пускат 18+ ;) ама кво да се занимавам с тебе...

PeopleAlwaysLeave
08-27-2008, 21:36
Когато над Дунав се мръкне
и Ушев си легне пиян,
отново пред бюста на Левски,
говедата сини смърдят.
Ний знаем, че Вий многобройни сте,
от днеска сме ние на власт,
и ваш'та говежда агитка
не може да спори със нас.

Стадионът блести във червено,
червено е всичко навред,
България ражда армейци,
червени бригади безчет.


Когато над София мръкне
И Ушев си легне пиян,
Отново пред бюста на Левски
Букети от факли горят.
И страшно проклинат чорбари
"Елате и ний ще ви спрем!"
България ражда левскари,
Милиони левскари безчет!

Който успее да открие разликите го черпя по една СЛИВЕНСКА перла :-P

FOOTSOLDIER
08-27-2008, 21:38
Когато над Дунав се мръкне
и Ушев си легне пиян,
отново пред бюста на Левски,
говедата сини смърдят.
Ний знаем, че Вий многобройни сте,
от днеска сме ние на власт,
и ваш'та говежда агитка
не може да спори със нас.

Стадионът блести във червено,
червено е всичко навред,
България ражда армейци,
червени бригади безчет.


Когато над София мръкне
И Ушев си легне пиян,
Отново пред бюста на Левски
Букети от факли горят.
И страшно проклинат чорбари
"Елате и ний ще ви спрем!"
България ражда левскари,
Милиони левскари безчет!

Който успее да открие разликите го черпя по една СЛИВЕНСКА перла :-P A само 1 слива да ме черпиш може ли?

fenc0re
08-27-2008, 21:50
ОМГ,да паднат от некви трактористи които не знаят кво е футбол.Като ги гледах те БАТЕ са толко зле...А Левски с тея смешни опити за центрирания кво ше направат.Само опити за центрирания имаше 2рото полувреме и то БАТЕ бяха с 10 човека ... Левски изложиха България...Такъв позор...Миналата година паднаха от скиори,сега от трактористи...Дано поне нещо направат в Уефа ..

BlueAvalanche
08-27-2008, 22:14
Тия момчета за 2 години ни ебаха майката на нас феновете. Първо паднахме от ония скиорите, айде, решихме, че е малка кризичка и ще се оправим. В първенството бяхме умряла работа, взехме само 1 столично дерби. Стана ни треньор овцата след безумията на баткоф, сега паднахме от тия трактористи. Направо ми се разби нервната система. Срам ме е, че падаме от такива отбори :x Дано влезем в групите на УЕФА поне :(

Orlandovci SS
08-27-2008, 23:28
Още помним 3-те сливенски ракии и едната пържола в СЛИВЕН,така че....
А на всички комунисти искам да кажа-ДА ВИ УМРЕ ВСИЧКО мило боклуци,съсипахте всичко хубаво в тая държава!

sadsad
08-28-2008, 06:21
Свърши се.
Сега остава само горчилката и разочарованието на феновете,които се залъгваха с напразни обещания за разгромни победи.И накрая какво-нов удар.
Уж БАТЕ бяха трактористи,некадърници,но ваци,а май ние сме такива.
Нека се радват недоброжелателите,прави са.Мястото ни не беше в ШЛ,а дори и да беше,по-добре стана,че отпаднахме навреме вместо тепърва да берем още срам с тая игра.
Няма смисъл да се заблуждаваме.Не сме готови за Европа.Нямаме колектив,всеки играе за себе си,тактически неграмотни сме,липсва синхрон между играчите.Няма как да е и по-различно;огромният стрес,на който бяха подложени момчетата от медиите,бързата смяна на треньора и още куп фактори допринесоха за това.Не ги защитавам,но не ги и съдя.Те не по-малко от нас са искали победата,но понякога не се получава дори да имаш желание и стремеж.Може би толкова си и могат...
Ех,как ми липсва онзи отбор на Мъри,който ден след ден пишеше златна история!Липсват ми онези футболисти,които мачкаха всичко по пътя си.Липсват ми красивите голове и блестящите победи.Липсват ми сълзите от щастие...
И все пак боли!!!Боли,че някакво неизвестно отборче,без никаква история,което струва не повече от 200 000-300 000 евро,сега продължава напред,а ние си тръгваме безславно от ШЛ,наричани от всички ''евроидиоти'';боли,че няма да чуем отново химна на ШЛ на наш стадион и ще гледаме мачове само по ТВ.Наистина адски много боли,но ние трябва да стъпим здраво на краката си,да забравим БАТЕ и да продължим напред.Защото въпреки всичко ние сме ЛЕВСКИ и както се пееше:''И когато падаш,аз пак ще пея за теб...''
Въпреки всичко ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ!!!
Ами....тъжно.Да, много правилно, че падаме от неизвестни отбори....и то не само Левски...дано поне да успеем в УЕФА...Подценихме беларусците...но каквото и да говорим играта ни беше по-добре от тяхната.....проблема беше, че няма кой да вкарва.....няма да ги упреквам.....какво ли им е на тях..... :( ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ !

MUFC
08-28-2008, 08:03
Още даже преди 1вия МАЧ на Левски с Бате вкарах един пост .... че от много говорене на играчи и наи вече на собственик .... ЛЕвски си пати и за миг не повярвах че Левски може да продължи .... не съм за тях не все пак съм БЪЛГАРИН !!! Остана ми надеждата на либимия ми БГ отбор ЧЕРНО МОРЕ ОЛЕ !!!!

PeopleAlwaysLeave
08-28-2008, 08:34
Когато над Дунав се мръкне
и Ушев си легне пиян,
отново пред бюста на Левски,
говедата сини смърдят.
Ний знаем, че Вий многобройни сте,
от днеска сме ние на власт,
и ваш'та говежда агитка
не може да спори със нас.

Стадионът блести във червено,
червено е всичко навред,
България ражда армейци,
червени бригади безчет.


Когато над София мръкне
И Ушев си легне пиян,
Отново пред бюста на Левски
Букети от факли горят.
И страшно проклинат чорбари
"Елате и ний ще ви спрем!"
България ражда левскари,
Милиони левскари безчет!

Който успее да открие разликите го черпя по една СЛИВЕНСКА перла :-P A само 1 слива да ме черпиш може ли?

Червена или синя ? 8-)

OtherDimension
08-28-2008, 08:38
има ли смисъл от коментар?
цска са същите леваци като Левски.

ne, tova e nai-tochniqt komentar

i'm so excited!
08-28-2008, 09:04
мога да си измисля хиляди причини за да защитя левски, които до една ще са верни, но по-голямата истина е ,че просто играхме некадърно и че открай време никой не си знае мястото на терена. а по-интересно е как се сменя тоя треньор от днес за утре, при положение, че ни чакаше тегава среща, какво очакваха, велев да сътвори някакви чудеса за 2 седмици ли, тва даже аз дето съм толкова неграмотна мога да го преценя. то е повече от ясно, че ще настъпи ебати хаоса.
както и да е , в момента ми свършиха думите, докрая на сезона (и всички занапред) ще продължавам да подкрепям сините и пак ще викам за тях в б, но съм разочарована

sadsad
08-28-2008, 10:05
мога да си измисля хиляди причини за да защитя левски, които до една ще са верни, но по-голямата истина е ,че просто играхме некадърно и че открай време никой не си знае мястото на терена. а по-интересно е как се сменя тоя треньор от днес за утре, при положение, че ни чакаше тегава среща, какво очакваха, велев да сътвори някакви чудеса за 2 седмици ли, тва даже аз дето съм толкова неграмотна мога да го преценя. то е повече от ясно, че ще настъпи ебати хаоса.
както и да е , в момента ми свършиха думите, докрая на сезона (и всички занапред) ще продължавам да подкрепям сините и пак ще викам за тях в б, но съм разочарована
Не играхме кой знае колко зле...просто нямаше кой да вкара.Играта ни беше по-добра от тази на Бате.

Mooo6no
08-28-2008, 10:15
Не играхме кой знае колко зле...просто нямаше кой да вкара.Играта ни беше по-добра от тази на Бате.
Освен игра, в която се показва кой по-добре може да рита футболът е и игра, в която има тактика и умисъл. А там Бате надиграха тотално Левски. Просто трябваше Мъри Стоилов да остане треньор на Левски и най-вероятно тогава Левски щеше да е в ШЛ. Сърдете се на глупостите на собственика, който както и този на ЦСКА провали един добър отбор.

i'm so excited!
08-28-2008, 10:17
еми не, не играхме добре, просто сме виждали отбора в къде по-критични ситуации и затова ни се струва добре.
тази игра можем да я наречем 'добра', когато играем срещу ботев , но не и в групите на шл :?

sadsad
08-28-2008, 10:20
Не играхме кой знае колко зле...просто нямаше кой да вкара.Играта ни беше по-добра от тази на Бате.
Освен игра, в която се показва кой по-добре може да рита футболът е и игра, в която има тактика и умисъл. А там Бате надиграха тотално Левски. Просто трябваше Мъри Стоилов да остане треньор на Левски и най-вероятно тогава Левски щеше да е в ШЛ. Сърдете се на глупостите на собственика, който както и този на ЦСКА провали един добър отбор.
А това, което практикуват Бате Борисов футбол ли е ?Победи ни отбор струващ горе-долу, колкото 3-4 играчи на Левски.А и гола, който вкараха, беше късметлийски......А и все пак....както казваш има тактика..те играха със защитна тактика...всичките им играчи бяха назад към тяхната си врата,те се затвориха, а и ние ги натискахме..положения имаше.Нямаше кой да вкара.

i'm so excited!
08-28-2008, 10:22
трактор кара кукуруз
яж ми хуя беларус
!

sadsad
08-28-2008, 10:26
трактор кара кукуруз
яж ми хуя беларус
!
+1 Ти не беше ли момиче :D

BlueAvalanche
08-28-2008, 10:30
Ей в крайна сметка имаме мачове за УЕФА, които сме си заслужили с класиране. sadsad, тая лопата на аватара ти ми бърка в очите :(

Mooo6no
08-28-2008, 10:35
А това, което практикуват Бате Борисов футбол ли е ?Победи ни отбор струващ горе-долу, колкото 3-4 играчи на Левски.А и гола, който вкараха, беше късметлийски......А и все пак....както казваш има тактика..те играха със защитна тактика...всичките им играчи бяха назад към тяхната си врата,те се затвориха, а и ние ги натискахме..положения имаше.Нямаше кой да вкара.
Дори и да не го наричаш футбол те стигнаха с по-футболни (позволени) средства до групите на ШЛ, отколкото Левски, ако се бяха класирали.

Опитах се да ти го кажа, но май не ме разбра. Футболът е като войната. Освен това, какво въоръжение и каква по численост армия имаш и военната тактика. И тя е изключително важна. Трябва да се уважават отбори, които заради желанието си и добрата тактика направена от добър треньор бият въпреки липсата на физически качества. Като защитната игра побеждава защо Левски не се затвори и не игра защитно и двата мача, че да отстрани БАТЕ Борисов? Със сигурност щяхте да сте по-доволни да биете с "анти-игра", от колко това.

"Късметлийски"... 4 поредни мача в Европа не са късмет. Като "късметът" на Турция по време на Европейското. Това не е късмет, а заслужена победа.

sadsad
08-28-2008, 10:36
Ей в крайна сметка имаме мачове за УЕФА, които сме си заслужили с класиране. sadsad, тая лопата на аватара ти ми бърка в очите :(
Каква лопата бе човек ? :shock: Е па дано за УЕФА успеем и дано се паднем да играем с Борац, да си отмъстим за Локо София.

BlueAvalanche
08-28-2008, 10:40
Ами това на аватара ти, което мислиш за емблема на Левски всъщност е лопата, измислена от педала Константин Баждеков 8-) Истинската емблема на Левски е старата

i'm so excited!
08-28-2008, 10:50
трактор кара кукуруз
яж ми хуя беларус
!
+1 Ти не беше ли момиче :D
момиче бях , то това не пречи беларус да ми яде куреца

sadsad
08-28-2008, 10:51
А това, което практикуват Бате Борисов футбол ли е ?Победи ни отбор струващ горе-долу, колкото 3-4 играчи на Левски.А и гола, който вкараха, беше късметлийски......А и все пак....както казваш има тактика..те играха със защитна тактика...всичките им играчи бяха назад към тяхната си врата,те се затвориха, а и ние ги натискахме..положения имаше.Нямаше кой да вкара.
Дори и да не го наричаш футбол те стигнаха с по-футболни (позволени) средства до групите на ШЛ, отколкото Левски, ако се бяха класирали.

Опитах се да ти го кажа, но май не ме разбра. Футболът е като войната. Освен това, какво въоръжение и каква по численост армия имаш и военната тактика. И тя е изключително важна. Трябва да се уважават отбори, които заради желанието си и добрата тактика направена от добър треньор бият въпреки липсата на физически качества. Като защитната игра побеждава защо Левски не се затвори и не игра защитно и двата мача, че да отстрани БАТЕ Борисов? Със сигурност щяхте да сте по-доволни да биете с "анти-игра", от колко това.

"Късметлийски"... 4 поредни мача в Европа не са късмет. Като "късметът" на Турция по време на Европейското. Това не е късмет, а заслужена победа.
Аз не гледах мачовете с Андерлехт, а от първия мач Левски - Бате Борисов гледах само гола...но вчерашния гол си беше баш късмет.Ако вратаря не се беше отклонил щеше да я хване, или поне да я отбие.Мина му между краката.Вярно, че и Левски да се бяха класирали щяха да ги бият, но сега Бате Борисов ще ги мачкат.Защо ни е да играем със защитна тактика, като ни трябваше победа.

sadsad
08-28-2008, 10:54
трактор кара кукуруз
яж ми хуя беларус
!
+1 Ти не беше ли момиче :D
момиче бях , то това не пречи беларус да ми яде куреца
Ти да не би да имаш такъв атрибут :D Иначе нека го ядат !

TheSadGirl
08-28-2008, 10:57
ми аз не гледах мача (то май и по- добре така) , радвах се много на гола, а накрая .... :( ако не бях на работа и нямаше клиенти, щях да ревна :( и все пак, ще в УЕФА какво ще стане, дано се пооправим дотогава :)

ULTRA_LEVSKI
08-28-2008, 11:12
трактор кара кукуруз
яж ми хуя беларус
!
+1 Ти не беше ли момиче :D
момиче бях , то това не пречи беларус да ми яде куреца
Ти да не би да имаш такъв атрибут :D Иначе нека го ядат !

ЛОПАТАТА, МОЙТО МОМЧЕ, ЛОПАТАТА !
ТОВА СЕ СЕЧИВО, КОЕТО СЕДИ НА АВАТАРА ТИ НЕ Е ЕМБЛЕМАТА НА ЛЕВСКИ !

BlueAvalanche
08-28-2008, 11:14
И аз това опитах да и' обясня

sadsad
08-28-2008, 11:21
Добре.Това съм решила да ми е на аватара, това ще е сега.

BlueAvalanche
08-28-2008, 11:23
Е, явно не си навътре със синята идея.

sadsad
08-28-2008, 11:28
Добре де.Разбрах, че емблемата на Левски е друга, но съм решила това да ми е на аватара.Харесва ми.

Mooo6no
08-28-2008, 12:52
То синята идея се показва по това какъв ти е аватара. :D Ясно колко е идеина синята идея. 8-)

BlueAvalanche
08-28-2008, 12:56
Абсолютно! Уважението към историята е част от синята идея. Тая лопата не е нашата емблема. Не знам във Варна лепили ли сте плакати за емблемата, но тук в София го правихме

sadsad
08-28-2008, 13:25
Айде, айде...пишете си по темата.....

KuPO
08-28-2008, 16:38
отбори които не са помирисали Европа тази година по-добре да не се*ат по темата , а да си грухтят в секция "А" група :?

gsh
08-29-2008, 11:42
жилина
поредният уникален късмет в жребия за говедата

gsh
08-29-2008, 12:00
:lol:
винаги сте вадели късмет, да не забравяме миналата година трябваше да сте непоставени, но последния кръг във Франция стана врътката и тулуза излезе напред ли какво стана, не помня и си останахте поставени- Обстоятелствата вървят за вас.
Поне се радвам, че Жилина се кефят на жребия, ако ви бият просто :D СПРАВЕДЛИВОСТ !

PeopleAlwaysLeave
08-29-2008, 12:17
Айде пак злобарите не могат да мълчат и тва си е. Еми късметлий сме кво да се прави-някои из Европа, някои си бореха за оставане в А група... животът е радост и тъга 8-)

lo0s3r
08-29-2008, 12:23
С или без късмет - факт е , че играеме, че през последните 2 години постигнахме неща, които никой друг български отбор не е успял! Злобейте само това ви остава 8)

Alco
08-29-2008, 12:34
хаххах, даваха ебати нереалните кадри по канал 3. фен на левски към баткофф:

- казват, че си бай ганьо.
- да не си пиян?
- не съм, ако искаш ше духам.

:razz:

lo0s3r
08-29-2008, 12:35
прасетата по коя ше им дават жребия бе дееба?

по канал 1 ги нямаше, по евроспорт също...

да не са по Анимал Планет...

по Sci-Fi попринцип ги дават техните жребии 8-)

BlueAvalanche
08-29-2008, 22:25
ЧЕ ВЕ ЕБЕМЕ ГОВЕДА 8-)


Аз все си мисля, че пак ще ви бием по навик и пак ще хвърчат седалки ( ако си прасе де )

cSSiE
08-29-2008, 22:27
Хубаво е че имаме късмет тази година поне това... надявам се да не покажем същата игра като с Бате и нападателите ни да се поокопитят .. а този гонзо ... по добре да бърше пейките.. доказа за пореден път, че не е за отбора на Левски Успех в Уефа Левски! :)

BlueAvalanche
08-29-2008, 23:11
О, не, то толкова си ви е акъла на вас :-D

cSSiE
08-29-2008, 23:18
:lol: :lol:

tubito
08-30-2008, 05:31
Levski ima6e mn dobar otbor do predi 2 godini 4etvrt final nauefa i se klasiraxa za Champion League i ot togava si4ko se srina o6te ot togava trqbva6e s parite vzeti da se napravi o6te po dobra selekcia a batkov i dtrugite se gu6exa s pari i sq se 4udqt koo preotstapen futbolist da vzemat ami za bez pari tolkova

Diam0nD
08-30-2008, 06:35
Левски никога не са имали отбор ,но имат голям късмет абсолютно винаги в такива жребии ... аз съм върл цскар ,но на мача с бате ми се искаше говедата да бият ,защото сега цяла България бере срам пред другите държави ... та това е отбор на трактористи :shock:

Orlandovci SS
08-30-2008, 07:38
Колкото сте се радвали за отпадането на Левски,толкова пар иза лекарства да дадете ;-)



Че си правим каквото искам ;-)

Diam0nD
08-30-2008, 08:46
Че си правим каквото искам ;-) ами знам аз че сте мангали феновете на левски ... само като погледна в какво число говориш за себе си ... да ти умре коня направо ... :shock:

Orlandovci SS
08-30-2008, 09:35
А на тебе майка ти да умре

FOOTSOLDIER
08-30-2008, 10:01
Че си правим каквото искам ;-) ами знам аз че сте мангали феновете на левски ... само като погледна в какво число говориш за себе си ... да ти умре коня направо ... :shock: А ти си сложил снимка на най-големия циганин :razz:

lo0s3r
08-30-2008, 12:42
лоши, те повечето са такива 8-)

kristo
08-30-2008, 22:26
Комсомолчетата на комсомослия секретар Батков, възпитаника на ленинския комитет на БКП Баждеков, на болшевика-юдейн Чорни и агент Николай да мълчат и да не приказват точно пък те за комунизъм, че стават смешни...
Не им стига, че през комунизма Цола Драгойчева ги направи най-богатия отбор в България, а след това се сдобиха и с пагони на МВР-ДС покрай изкуственото създаване на Лефски-Спартак(извинявам се- Лефски-Спатлак), ами сега продължават с митовете, че ЦСКА бил "комунистическия" отбор и "нямал" нищо общо с АС-23. Гледайте си вашето тимче, че така или иначе много сте я закъсали, за да се връщате пак с 30-40 години назад за да отклонявате темата, че сте ултра-слаби в момента...

lo0s3r
08-31-2008, 05:09
Аре моля ви се стига глупости говорили, че цска няма нищо общо с комунизма!!!

gsh
08-31-2008, 09:35
Аре моля ви се стига глупости говорили, че цска няма нищо общо с комунизма!!!
ти живял ли си по времето на комунизма, че да знаеш бе ? или се прекланяш пред болните говеда оня със женското име и оня ефрем и каквото кажат те, това е ?
пълнят им главите, те попиват и говорят наизуст :?

lo0s3r
08-31-2008, 18:40
Чел съм достатъчно ;) материали нито от левскари нито от цскари...

gsh
08-31-2008, 19:08
ахаа чел си :grin:
Значи по-същата причина мога аз да ти кажа същото, защото и аз съм чел статии от старозагорци, перничани, пловдивчани (от Ботев Пловдив) и за всичко си има поводи, а не като при вас имало некъф измислен указ, който само във вашето въображение съществува !

lo0s3r
08-31-2008, 19:29
Кой е казал, че е от фенове ? В книгата се описваше за комунизма като цяло, конкретно за ЦСКА и Стяуа пишеше, както и за някакви руски отбори, подкрепата на държавата към комунистическия отбор за изяви в Европа за 1 вид разпространяване ... точно за ЦСКА, Стяуа и още някакви се говореше. Серафим някъв си я беше писал - руснак, не е Паоло Коельу, утре ще потърся и ще ти кажа точно ;)

gsh
08-31-2008, 19:49
щом казваш :-D
Милко балев е победил аякс, нотингам, ливърпул, баерн, ювентус, реал сосиедад :-D

FOOTSOLDIER
08-31-2008, 20:42
щом казваш :-D
Милко балев е победил аякс, нотингам, ливърпул, баерн, ювентус, реал сосиедад :-D Понеже ц(*ка нямат нищо общо с комунизма,нямат и нищо общо с ц(*ка м,стяуа,партизан,дукла,цска к и др такива отборчета :)

SeX70n
09-01-2008, 09:04
axAx ne razbrahte li 4e nema futbol v BG i nema DA ima nikoga :D :razz: GleDaiTe AnGliiSko i IsPAnSko ParveNstVo i se NasLajDaVaitE na IgraTa Nema Smisal DA se Ma4ite S Tiq Vulgarski Amatiorski otbori :?

ULTRA_LEVSKI
09-01-2008, 09:15
axAx ne razbrahte li 4e nema futbol v BG i nema DA ima nikoga :D :razz: GleDaiTe AnGliiSko i IsPAnSko ParveNstVo i se NasLajDaVaitE na IgraTa Nema Smisal DA se Ma4ite S Tiq Vulgarski Amatiorski otbori :?

:lol: смърт ! :-)

lo0s3r
09-01-2008, 09:22
много готино пишеш 8)

gsh
09-01-2008, 11:32
щом казваш :-D
Милко балев е победил аякс, нотингам, ливърпул, баерн, ювентус, реал сосиедад :-D Понеже ц(*ка нямат нищо общо с комунизма,нямат и нищо общо с ц(*ка м,стяуа,партизан,дукла,цска к и др такива отборчета :)
логика :D Отбори на армията сме, това е общото, а всичко друго донякъде си е гъзолизане на дучето :)

kristo
09-01-2008, 11:42
Кой е казал, че е от фенове ? В книгата се описваше за комунизма като цяло, конкретно за ЦСКА и Стяуа пишеше, както и за някакви руски отбори, подкрепата на държавата към комунистическия отбор за изяви в Европа за 1 вид разпространяване ... точно за ЦСКА, Стяуа и още някакви се говореше. Серафим някъв си я беше писал - руснак, не е Паоло Коельу, утре ще потърся и ще ти кажа точно ;)
То и за вас пише много интересни неща по чуждите сайтове, особено в един, гледай и после кажи, че само ние сме "комунистите", пък вие сте "антикомунистите"...
21 December 1949


Levski Sofia - CSKA Sofia


Levski Sofia


"Stalin" Cup (Stalin was Honorary President of Levski)


1 - 0.
24 December 1950


Levski Sofia - CSKA Sofia


Levski Sofia


"Stalin" Cup (Stalin was Honorary President of Levski)


1 - 0.
Stalin was Honorary President of Levski, разбираш ли, демек да ти го преведа: Сталин е почетен президент на Левски!!
Ето ти сайта, от който копнах информацията и можеш сам да се увериш, че го пише това нещо:
http://www.footballderbies.com/results/index.php?id=70.
Така че като говорите за комунизъм не лъжете, че вие сте толкова чисти, а ние "лошите" сме изцяло изкаляни и изцапани от комунизъм, понеже Сталин на нас никога не ни е бил почетен президент за разлика от на вас явно :oops:...

gsh
09-01-2008, 12:07
footballderbies е много интересен сайт за вечните дербита във всички страни. Форумът също е много хубав, има си тема за българското първенство, ама мен някак ме мързи много да пишаа :oops: :-o

FOOTSOLDIER
09-01-2008, 12:13
щом казваш :-D
Милко балев е победил аякс, нотингам, ливърпул, баерн, ювентус, реал сосиедад :-D Понеже ц(*ка нямат нищо общо с комунизма,нямат и нищо общо с ц(*ка м,стяуа,партизан,дукла,цска к и др такива отборчета :)
логика :D Отбори на армията сме, това е общото, а всичко друго донякъде си е гъзолизане на дучето :) Измислени г/д по едно и също време с почти еднакви имена, петолъчки за емблеми, но сте далеч от комунизма нали?

kristo
09-01-2008, 15:51
А на вас Сталин ви е бил почетен президент, били сте отбора на Милицията и Държавна сигурност обаче хич "нямате" нищо общо с комунизма, нали?
И какво за петолъчките, Славия(Прага), отбор на повече от 110 години има за емблема точно червена петолъчка и то доста по-голяма от нашата, но тях никой не ги е обвинил в комунизъм заради това. И това при положение, че носят герба с червената петолъчка още от създаването си, когато комунизъм определено не е имало. Има и други отбори, дори в западна Европа, чийто знак е червената петолъчка, даже швейцарския Сион има две малки петолъчки на емблемата, ама на това хората не обръщат внимание, понеже са с акъла си и не свързват всичко с политиката, комунизма, нацизма и т. н.
ПП. И спомни си, че Левски когато беше прекръстен на Динамо имаше също червена петолъчка на герба си, тъй че глупостите, които говорите са смешни. И да, армейци сме, така както АС-23 са били армейци и именно заради това имаме връзка с тях колкото и да отричате и да не ви се иска. Това, че АС-23 е преустроен след 9-и септември, така както Левски беше преустроен в Пощенски спортен клуб, Динамо, Левски-Спартак и т. н. не промени армейската същност на отбора, корените му, наследствеността му и това да бъде фундамент в българския футбол. А и си спомнете, че и когато ЦСКА официално го нямаше, по време на демокрацията(преди 9-и септември) пак бяхте втори, само че след Славия тогава, така че какво да си говорим, никога не сте били първа сила в българския футбол...

FOOTSOLDIER
09-01-2008, 15:55
А на вас Сталин ви е бил почетен президент, били сте отбора на Милицията и Държавна сигурност обаче хич "нямате" нищо общо с комунизма, нали?
И какво за петолъчките, Славия(Прага), отбор на повече от 110 години има за емблема точно червена петолъчка и то доста по-голяма от нашата, но тях никой не ги е обвинил в комунизъм заради това. И това при положение, че носят герба с червената петолъчка още от създаването си, когато комунизъм определено не е имало. Има и други отбори, дори в западна Европа, чийто знак е червената петолъчка, даже швейцарския Сион има две малки петолъчки на емблемата, ама на това хората не обръщат внимание, понеже са с акъла си и не свързват всичко с политиката, комунизма, нацизма и т. н.
ПП. И спомни си, че Левски когато беше прекръстен на Динамо имаше също червена петолъчка на герба си, тъй че глупостите, които говорите са смешни. И да, армейци сме, така както АС-23 са били армейци и именно заради това имаме връзка с тях колкото и да отричате и да не ви се иска. Това, че АС-23 е преустроен след 9-и септември, така както Левски беше преустроен в Пощенски спортен клуб, Динамо, Левски-Спартак и т. н. не промени армейската същност на отбора, корените му, наследствеността му и това да бъде фундамент в българския футбол. А и си спомнете, че и когато ЦСКА официално го нямаше, по време на демокрацията(преди 9-и септември) пак бяхте втори, само че след Славия тогава, така че какво да си говорим, никога не сте били първа сила в българския футбол... Не ти четох мнението, каквото и да пишеш вие сте измислени от комунисти и ти го знаеш!

kristo
09-01-2008, 16:17
А на вас Сталин ви е бил почетен президент, били сте отбора на Милицията и Държавна сигурност обаче хич "нямате" нищо общо с комунизма, нали?
И какво за петолъчките, Славия(Прага), отбор на повече от 110 години има за емблема точно червена петолъчка и то доста по-голяма от нашата, но тях никой не ги е обвинил в комунизъм заради това. И това при положение, че носят герба с червената петолъчка още от създаването си, когато комунизъм определено не е имало. Има и други отбори, дори в западна Европа, чийто знак е червената петолъчка, даже швейцарския Сион има две малки петолъчки на емблемата, ама на това хората не обръщат внимание, понеже са с акъла си и не свързват всичко с политиката, комунизма, нацизма и т. н.
ПП. И спомни си, че Левски когато беше прекръстен на Динамо имаше също червена петолъчка на герба си, тъй че глупостите, които говорите са смешни. И да, армейци сме, така както АС-23 са били армейци и именно заради това имаме връзка с тях колкото и да отричате и да не ви се иска. Това, че АС-23 е преустроен след 9-и септември, така както Левски беше преустроен в Пощенски спортен клуб, Динамо, Левски-Спартак и т. н. не промени армейската същност на отбора, корените му, наследствеността му и това да бъде фундамент в българския футбол. А и си спомнете, че и когато ЦСКА официално го нямаше, по време на демокрацията(преди 9-и септември) пак бяхте втори, само че след Славия тогава, така че какво да си говорим, никога не сте били първа сила в българския футбол... Не ти четох мнението, каквото и да пишеш вие сте измислени от комунисти и ти го знаеш!
Недей чети, затваряйки си очите за истината си живееш в илюзорния свят на синя пропаганда. Знам, много добре знам, че ЦСКА е създаден съвсем нормално и че е пряк наследник на АС-23. В това съм напълно убеден поради много причини.

gsh
09-01-2008, 17:58
Ахмед доган на лефС*ки хулиган :razz:

psychopath
09-02-2008, 11:20
Кой е казал, че е от фенове ? В книгата се описваше за комунизма като цяло, конкретно за ЦСКА и Стяуа пишеше, както и за някакви руски отбори, подкрепата на държавата към комунистическия отбор за изяви в Европа за 1 вид разпространяване ... точно за ЦСКА, Стяуа и още някакви се говореше. Серафим някъв си я беше писал - руснак, не е Паоло Коельу, утре ще потърся и ще ти кажа точно ;)
То и за вас пише много интересни неща по чуждите сайтове, особено в един, гледай и после кажи, че само ние сме "комунистите", пък вие сте "антикомунистите"...
21 December 1949


Levski Sofia - CSKA Sofia


Levski Sofia


"Stalin" Cup (Stalin was Honorary President of Levski)


1 - 0.
24 December 1950


Levski Sofia - CSKA Sofia


Levski Sofia


"Stalin" Cup (Stalin was Honorary President of Levski)


1 - 0.
Stalin was Honorary President of Levski, разбираш ли, демек да ти го преведа: Сталин е почетен президент на Левски!!
Ето ти сайта, от който копнах информацията и можеш сам да се увериш, че го пише това нещо:
http://www.footballderbies.com/results/index.php?id=70.
Така че като говорите за комунизъм не лъжете, че вие сте толкова чисти, а ние "лошите" сме изцяло изкаляни и изцапани от комунизъм, понеже Сталин на нас никога не ни е бил почетен президент за разлика от на вас явно :oops:...7-1 ; 7-2 къде са? 8-)

gsh
09-02-2008, 12:32
има ги

kristo
09-02-2008, 13:57
Кой е казал, че е от фенове ? В книгата се описваше за комунизма като цяло, конкретно за ЦСКА и Стяуа пишеше, както и за някакви руски отбори, подкрепата на държавата към комунистическия отбор за изяви в Европа за 1 вид разпространяване ... точно за ЦСКА, Стяуа и още някакви се говореше. Серафим някъв си я беше писал - руснак, не е Паоло Коельу, утре ще потърся и ще ти кажа точно ;)
То и за вас пише много интересни неща по чуждите сайтове, особено в един, гледай и после кажи, че само ние сме "комунистите", пък вие сте "антикомунистите"...
21 December 1949


Levski Sofia - CSKA Sofia


Levski Sofia


"Stalin" Cup (Stalin was Honorary President of Levski)


1 - 0.
24 December 1950


Levski Sofia - CSKA Sofia


Levski Sofia


"Stalin" Cup (Stalin was Honorary President of Levski)


1 - 0.
Stalin was Honorary President of Levski, разбираш ли, демек да ти го преведа: Сталин е почетен президент на Левски!!
Ето ти сайта, от който копнах информацията и можеш сам да се увериш, че го пише това нещо:
http://www.footballderbies.com/results/index.php?id=70.
Така че като говорите за комунизъм не лъжете, че вие сте толкова чисти, а ние "лошите" сме изцяло изкаляни и изцапани от комунизъм, понеже Сталин на нас никога не ни е бил почетен президент за разлика от на вас явно :oops:...7-1 ; 7-2 къде са? 8-)
Леле, много готин нов аватар :).

psychopath
09-02-2008, 18:55
епа мерси :-D

nCuXaP
09-02-2008, 21:11
Болката е ВРЕМЕННА , ГОРДОСТТА е вечна !! 7-1 : 7-2 : 5-0 тва е чорбата да мълчи че сте смешни

nCuXaP
09-02-2008, 21:12
Болката е ВРЕМЕННА , ГОРДОСТТА е вечна !! 7-1 : 7-2 : 5-0 тва е чорбата да мълчи че сте смешни

kristo
09-02-2008, 22:15
Напротив, класата на ЦСКА е вечна и винаги ще ни води към нови успехи въпреки моментните кризи. И не ние сме смешните БАТЕ, тъй че не ми казвай кой да мълчи и кой не, кой бил "силния" и кой "слабия" с това повтаряне на резултати, които са се случили едни от тях преди 14 години, други преди 40 :).
ПП. Добре, че ви подариха онзи ден победата срещу Локо(Пловдив), че както си заслужаваше мача да завърши поне наравно незнам дали и в десятката щяхте да сте по класиране, ама айде нямам намерение да се заяждам :).

vaseto0o
09-02-2008, 22:54
Срааааааааааааааам
Организирам масово самоубийство :lol:
Ще участвам аз съм фен на Левски а тва си ебало майката :D

Diam0nD
09-08-2008, 07:03
А бе верно ,къде е БАТЕ ????

lo0s3r
09-08-2008, 08:35
тихо бе циганин нещастен

gsh
09-08-2008, 17:59
Още ли го коментирате бе ?
Ние сме жалки.
Говедата също даже повече.
Локото жалки.
УСПЕХ НА ЛИТЕКС И ЧЕРНО МОРЕ !

Diam0nD
09-08-2008, 20:51
подуенските говеда са най-жалки и отборчето им и то !!! Даже от БАТЕ падате ... и от тампере ... и от антверп .... и олимпия ... и ако изброявам още няма да ми стигнат 20 минути :)

PeopleAlwaysLeave
09-08-2008, 21:33
Хахах много ми е смешно как някои се палят 8-) Това е само форум - излезте от филма 8)

OtherDimension
09-08-2008, 21:54
Хахах много ми е смешно как някои се палят 8-) Това е само форум - излезте от филма 8)
ae pa ti trai

kolanass
09-09-2008, 12:36
Хахаха смешки сте уеФски. :grin: :grin: :grin:
измет, смени си аватара, че ми излагаш отбора!!! :booooomb:
ЦСКА е отборът на българите 8)

psychopath
09-09-2008, 15:21
Хахаха смешки сте уеФски. :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz:

MP
09-09-2008, 21:55
http://i.data.bg/08/07/27/1073300_orig.jpg

psychopath
09-10-2008, 00:26
велика картинка!!! :razz:

LilsSi
09-11-2008, 00:22
[!] ... ЛевскИ №1 ... [!] :) :-)

Diam0nD
09-13-2008, 20:15
велика картинка!!! :razz:
ето още :
http://www.winner.bg/img/team_logos/1097.gif
аа я виж това клипче : http://vbox7.com/play:3ac46640 !!
http://i.data.bg/08/08/30/1126448.jpg
http://i.data.bg/08/08/30/1126452.jpg
с най-добри пожелания говеда {} след тампере е бате ,а сега идва и Жилина :)

MP
09-13-2008, 20:32
Поне си плащаме и нямаме дългове :-)

ULTRA_LEVSKI
09-13-2008, 21:11
[!] ... Томов №1 ... [!] :) :-)

MP
09-13-2008, 21:18
http://hooligans.bg/gallery/albums/userpics/4i4o_Tomovata_Koliba.jpg

BlueAvalanche
09-14-2008, 07:09
Гредите май рязаха след 8мицата от Латекса :D

http://i.data.bg/08/09/01/1129876_orig.jpg

Т И Ш И Н А

lo0s3r
09-14-2008, 07:55
О, Жиняк ;-)

Diam0nD
09-14-2008, 08:12
А помните ли кой левскари опъваха трансперанти : " ВЪРНЕТЕ ЧОРНИИ СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ " Помните ли ?? Нуждаете се от тая мутра ,а в тоя момент бяхте в ебаси кризата ,ако помните и лошите си моменти де ...

BlueAvalanche
09-14-2008, 08:18
Не си спомням да сме си рязали гредите и да сме си палили стадиона :D

lo0s3r
09-14-2008, 08:36
http://vbox7.com/play:e79f1cfb ;-)

не всеки отбор може да има техните фенове :D

ULTRA_LEVSKI
09-14-2008, 09:03
Ако тия всички глупаци, които пишат коментари по клипове, по форуми и тн, ако бяха сериозни и редовни на стадиона щеше да е съвсем друго, ама важното е в интернет да си вървежен, а на живо смешен...

BlueAvalanche
09-14-2008, 09:24
Мощно курви сте курви сте курви сте курви сте :-D

Ето го стойко сакатлиев и неговите братя

http://i.data.bg/08/09/14/1153040_orig.jpg

Това сигурно е виуизар димитров

http://i.data.bg/07/10/16/610972_orig.jpg

Предполагам Тройчо Младенов :

http://i.data.bg/08/09/14/1153047_orig.jpg

http://i.data.bg/08/03/16/858775_orig.jpg

http://i.data.bg/07/07/11/457353_orig.jpg

http://i.data.bg/07/09/07/546965_orig.jpg

http://img262.imageshack.us/my.php?image=cskahooliganej9.jpg

Иначе не са комунисти
http://i235.photobucket.com/albums/ee205/sriher/ceckapraznuwa.jpg

Освен цигани, те са и турци!

http://i.data.bg/07/06/14/420386_orig.jpg

И все пак са цигани

http://i.data.bg/08/01/14/757320_orig.jpg

И в Румъния ви мразят

http://i.data.bg/07/07/17/465908_orig.jpg

Diam0nD
09-14-2008, 09:28
http://vbox7.com/play:e79f1cfb ;-)

не всеки отбор може да има техните фенове :Dдам не всеки може да има фенове като вас и да изпотрошите цял сектор ... не всеки може да има курви като вас и отбора ви като не върви да чупите чужди стадиони ! Много велики ли сте ??? Ебаси гордостта .... ма то това си е чиста селения вашето ... ко да направим ние че сега излизате от обора ,говеда мръсни, и не са ви научили на обноски ... ае вървете на пашичка подуенски смешници !!

BlueAvalanche
09-14-2008, 09:33
Вярно какви хулигани изпотрошиха цял сектор, не че вие не палихте седалки на Герена преди 6-7 години. Вие сте културни, нищо, че имате 2 песни на кръст откраднати от нас и по цял мач викате КЗЛ щото сте мизерници

BlueAvalanche
09-14-2008, 10:21
Кое точно не е истина бе, паляк ?

BlueAvalanche
09-14-2008, 11:14
Е какво ме интересува защо ? Знаехте, че сектор Б на кочината ще се демонтира, предупредиха даже да се махнат седалките. Тая година няма да е по-различно.

MP
09-14-2008, 12:44
Знам защо потрошихте Герена,знам и защо ще бъде потрошена кочината,ЗАЩОТО СПОРТЪТ НИ Е УМРЯЛ ОТВСЯКЪДЕ,най-вече заради такива глупаци,които отиват на стадиона само да трошат.Това се отнася и за феновете на Левски.Неможе да си таъкв дебил,да отидеш на мач за да мяташ бомбички и после да глобяват отбора,да се биеш по гърдите и да викаш колко голям фен си.Нормалните фенове одавна не ходят на тези мачове,най-вече заради глупаците,които трошат,които се бият,мятат бомби и димки.Но какво да се прави,никакви мерки не се взимат.Някои хора просто не трябва да стъпват на стадиони.ЗАЩО ГОСУВАЩИТЕ ФЕНОВЕ НА АРСЕНАЛ НЕ ТРОШАТ ОЛД ТРАФОРД? ЗАЩО ФЕНОВЕТЕ НА ЮНАЙТЕД НЕ ТРОШАТ АНФИЙЛД?

gsh
09-14-2008, 13:17
ХахАХХАХАхАхХАХа
Понеже някой беше казал нещо за цигани :
http://www.vbox7.com/play:b476deac

BlueAvalanche
09-14-2008, 16:32
АХах аз ако хвана да ограждам с кръгчета е така от вашия сектор ще изкарам поне 200 циганина :D Трябва и аз да спретна едно клипче с моята колекция цигани - чорбари и лютви местан на цеца хулиган

gsh
09-14-2008, 17:00
аре дай де, при нас цигани няма ... само колажи правите
http://i.data.bg/08/09/14/1154050_orig.jpg
http://i.data.bg/08/09/14/1154038_orig.jpg
8)

kristo
09-16-2008, 10:03
Някои комплексари си нямат друга работа освен по цял ден да се занимават с простотии. Няма смисъл да обяснявам, че в Лефски е бъкано с турци, евреи, цигани, негри и каквито се сетиш в много по-големи количества от ЦСКА. Та в ЦСКА поне няма нито един турчин, а в Лефски си имате Саид Ибраимов, Четин Садула, Исмаил Иса, Джунеит Яшар. Нямаме и евреи, а вие си имате Михаил Шварц(Чорни), Борат Батков, Константин Баждеков и Ели Зизов. Нямаме хора в ДПС, а вие си имате Гибона Искренов, а Батков е в бизнес връзки с ДПС... А вашата легенда Боби Михайлов, който сега е президент на БФС беше избран за такъв с 30 гласа от квотата на ДПС в БФС, подсигурени му от члена на ДПС Камен Ксотадинов и наскоро обясняваше, че нямало нищо лошо в това :oops:.
Има ли смисъл да продължавам с ваденето на кирливите ризи?! Всеки си ги има, ама мисля, че е доста тъпо да се занимаваме само с това. А и само да завърша, че в Лефски се набъка с араби като Тиберканин, Рабех, Бензукан, а в ЦСКА нямаме и един такъв... нещо по тоя въпрос?! А и цигани бол си имате- Мариан Огнянов и Миро Иванов всъщност не са единствените. А в агитката ви също има такива, даже Батков преди години се хвалеше, че малцинствата масово симпатизирали на Лефски, какво има да говорим повече?! Мога и аз да изкарам поне 3-4 снимки на фенове на Лефски- цигани, които са в агитката ви, но не ми се занимава както казах да се заяждам за глупости на дребно...

gsh
09-16-2008, 13:46
Постигнахме добър тон на темата :grin: няма да го нарушавам с глупави снимки, само да питам атаката - какво е лошото в предпоследната снимка (и последната), дет си сложил ? :oops:

lo0s3r
09-17-2008, 13:58
И Левски и Цска са сбъркани в момента,управляват се от комунисти и масони,играчите са негри,турци,евреи и араби... нито управляващите тези клубове,нито футболистите им пука за отборите,камо ли за феновете на тези отбори... остана ни само идеята,историята и сектора... всичко друго е кафева история. кур за футбола още един път по тоя повод,една еврейска комерсиална игра,машина за пари и позиции.

тва е. :)

:smt006 абсолютно вярно!

Постигнахме добър тон на темата атака е прав, gsh ти си прав съгласен съм, но при положение както атака каза, че в момента и двата отбора са нищо не е нужно и справедливо за такива подигравки от загубен мач.