PDA

View Full Version : MaxMara вече и в Пловдив



Neila2
08-27-2008, 18:09
Ето и една радостна новина за всички пловдивчани:
Новият мултибрендов бутик на Max M отвори врати на централната шопинг улица в Пловдив – ул. Княз Александър Батенберг 39 /точно срещу фонтаните пред Общината/. Дизайнът на бутика е минималистичен и с изчистени линии, което е типично за бутиците на марката по света. Освен дрехи и аксесоари на Макс Мара в бутика можете да намерите и колекциите на Марела, Макс и Ко и Фурла. :grin:

Cvetito53
08-28-2008, 10:36
Ne sam ot Plovdiv,no hodih predi 1-2 sedmici i moga da kaja 4e e strahoten grad s mn mn gotini magazini za kakvoto i da bilo!! :-) :-) :-)

BlackaTBW
08-28-2008, 14:17
Добре, да си призная, аз съм от Пловдив, но не ме интересува, че са отворили бутик.
Първо, защото не е мой стил, второ: колко човека имат възможността да си купят скъпи лъскави дрешки?
Но все пак това си е Главната, там има почти само такива неща.

Liar
08-30-2008, 21:03
Добре, да си призная, аз съм от Пловдив, но не ме интересува, че са отворили бутик.
Първо, защото не е мой стил, второ: колко човека имат възможността да си купят скъпи лъскави дрешки?
Но все пак това си е Главната, там има почти само такива неща.
Какви са цените?

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-31-2008, 07:13
Добре, да си призная, аз съм от Пловдив, но не ме интересува, че са отворили бутик.
Първо, защото не е мой стил, второ: колко човека имат възможността да си купят скъпи лъскави дрешки?
Но все пак това си е Главната, там има почти само такива неща.

+1

stealthyGirl
09-05-2008, 11:36
Какви са цените?Да, какви са, че ме мързи днес да го посещавам?