PDA

View Full Version : Кажете ми какво да правя :|



zlatnata_ribkaaa
08-27-2008, 18:32
Здравеите не съм сигурна . че от тук се пускат темите , нова съм и мн. не разбирам искам да пусна една темичка за да ви питам нещо ами така стига съм се обяснявала става въпрос за следното .Тази година ще бъда в ново училище а в старото училище постоянно ми се подиграваха и ми казваха ,че съм бавно развиваща се ,защото съм нямала никакви гърди и не съм носела сутиен този проблем е от 4 клас когато повечето от момичетата се развиха започнаха итея заедно с момчетата и аз станах мн. някак смотана и винаги ходех с яке и дори юни месец ходех с дънково яке за да не ми се подиграват .В новото училище не искам да съм такава смотана ,но се притеснявам , че и там ще ми се подиграват кажете какво даправя да се обличам ли с якенца или да си хода с блузки и тениски и да не ми пука от нищо и да стана по как дасе изразя отворена в новото даскало и да вярно ли е ,че както те приемат на първия учебен ден така ще гледат на теб винаги .

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието трябва да е написано на кирилица! ;)

OpenedSky
08-27-2008, 18:46
Еми и аз нямам нешо особено ама кво ти пука - се някога ще заимаш така чеее ... кефи се на живота а не си го пролиявай в размишления за малките ти гърди ... :-)

tekila_sunrise
08-27-2008, 19:20
прави като една от моя клас-слагай си чорапи в сутиена :D :D :D

fifinkathefreak
08-27-2008, 19:27
Ако новото ти училище е гимназия,а не просто се местиш някъде,мисля ,че няма да е проблем.Вече хората започват да се осъзнават.А и за какво те гледат в гърдите? :^)

mgs_92
08-27-2008, 19:28
Pii bozi4ka :D :D :D

fche4
08-27-2008, 19:36
ot bozata rastat li :-o :D :D :D :D :D ta kvo ti puka :D :D i men predi me podigravaha ama kato sprq da mi puka izvednaj mn burzo mi porasnaha :D :D :D :P

emily_1234
08-27-2008, 19:48
мисля че това не е проблем и всичко зависи най-вече от теб понеже хората те възприемат такава каквато ти се възприемаш. пък и сега щом си можеш да си купиш малък сутиен и хич да не ти пука. Горе главата! :)

pitan4icata
08-27-2008, 19:52
ti ako si gotin i ob6titelen 4ovek i slu4i6 na gotin i porasnal klas ne smqtam 4e na nqkoi 6te mu pika tolkova(ne spomena na kolko godini si?)

SeXyL[!]Nk@
08-27-2008, 19:58
Еми нормално е, човек до 18 - годишна възраст се развива,та даже някой път и до 20.

Water
08-28-2008, 06:59
Tova ne zavisi ot teb. Pravi hybavi neshta, koito zavisqt ot teb i tova te pravi gotina. Yspeh v novoto daskalo!!!

ProstoAz
08-28-2008, 07:47
Не се комплексирай за глупости! ;)
Познавам много момичета с малки гърди (абе, да си го кажем направо - почти НИКАКВИ), но никой не им се подиграва. Трябва да имаш самочувствие, да харесваш себе си... така и другите ще те оценяват. :)

hrisiiiiii
08-28-2008, 08:33
Моя съвет е да не ти пука изобщо. Добре де, данък за чуждото мнение плаща ли се?! Ако е така - евала.. Но не мисля, че това трябва да ти е такъв голям проблем и да се притесняваш. Само не се затваряй и бъди себе си - такава, каквато си. А на който не му изнася - знае къде е вратата :} В такъв смисъл, че ще си намериш приятели, които не гледат само външния вид.. ;}

Obsession
08-28-2008, 09:57
Обличай се както се харесваш и се дръж така сякаш изобщо не ти пука. Помни, че те също не са съвършени ;) И не, не е вярно, че както те възприемат на първия ден - така оставаш за винаги, аз имам някакви съвсем бледи спомени от 15-ти в осми клас (сега ще съм 11ти).

Jesssy
08-28-2008, 10:04
Абе,момиче,всичко эависи от теб и от твоето собствено самовъэприятеие.Тоест,как ти самата се приемаш,дали имаш самочувствие.Но ти явно нямаш,а това е доста лошо.Всъщност според мен това е най-сериоэният ти проблем,от които проиъхождат и останалите ти проблеми с другите.Така че направи всичко въэможно да се эаредиш със самочувствие.раэкраси се по някакъв начин,ако не се харесваш.Дори да не наблягаш на гърдите,наблегни да речемм на косата,на лицето,на облеклото.И недей да се тюфкаш,эащото ако ти не си го внушаваш,никой няма да се впечетли от липсата на пищен бюст.Голяма работа..

sladur4etyYy
08-28-2008, 10:10
Абе,момиче,всичко эависи от теб и от твоето собствено самовъэприятеие.Тоест,как ти самата се приемаш,дали имаш самочувствие.Но ти явно нямаш,а това е доста лошо.Всъщност според мен това е най-сериоэният ти проблем,от които проиъхождат и останалите ти проблеми с другите.Така че направи всичко въэможно да се эаредиш със самочувствие.раэкраси се по някакъв начин,ако не се харесваш.Дори да не наблягаш на гърдите,наблегни да речемм на косата,на лицето,на облеклото.И недей да се тюфкаш,эащото ако ти не си го внушаваш,никой няма да се впечетли от липсата на пищен бюст.Голяма работа..

напълно съм съгласна

DJEB
08-28-2008, 15:47
da ne ti puka .shte se razviesh .to v toq pubertet koi po-rano koi po-byrzo Spox .pyk za podigravkite :navsqkyde ima takiva deto shte ti se podigravat bez znachenie dali imash nqkakyv syshtestven ili ne syshtestven problem :) no znai che navsqkyde ima i nqkoi dobyr fr ,koito shte te chaka :) ne se pritesnqvai .Uspeh :)

PaSs1on
09-03-2008, 12:43
4esno kazano i az bqh gore dolu taka dade ne bqh osmi mi 6ti ma popadnah v nova kompaniq kudeto si4ki bqha s golemite cici i dori i s malki ma sus sutien4eta se gi svalqha obarvaha ma ne i mene... bqh kaji re4i kato duska za si4ki, ne 4e bqh to4no taka ama sravnenie sus si4ki ostanali...polu4avala sum podigravki ama vinagi sum bila super uvajavana v kompaniqta,nezavisimo 4e ne noseh sutien i 4e nqmah cici,si4ki mn me obi4aha i durjaha na mene,ponqkoga si vikah lele kolko e gadno iskam i na mene da gledat kakto na drugite momi4eta no v kraq na godinata qvno nqkoi mom4eta re6iha 4e i az stavam za ne6to i na mene gledaha taka ama tfa be6e 1 ili 2 dena i osuznah 4e ne izpuskam ni6to da te obbarvat da te gonat be6e gadno predpo4itah prosto da me uvajavat (tfa be6e min godina) predi 2 dni SAMO 2 slojih sutien i v4era izleznah si4ko si be6e su6toto te pak me uvajavaha i az bqh 6trastliva 4e ne bqh nqkuf obekt i me be6e mnoogo sram kat nqkoi povdigne temata no se pak si4ko be6e katoo predi...izvoda e 4e prosto trqbva da si fr s tiq hora v kraina smetka koi priqtel bi te kritikuval za tova koeto si i za tfa kolko cici ima6???prosto da ne ti puka tfa e nai vajnoto... :) :) :)

purple4o
09-03-2008, 13:00
hm emi ako tolko se pritesnqva6 si slagai sutien s podplunki taka praat pove4eto momi4eta koito nqmat mn golqm biust ... ;] kakto zn vsi4ki v tozi vek [po4ti vs] gledat samo po vun6niqt vid :lol:

Viche
09-04-2008, 23:47
Смятам че в гимназията са достатъчно развити за да не ти се подиграват...а ако ти се подиграват за такива глупости значи си попаднала в клас на идиоти :?

Bubbly
09-05-2008, 08:19
Само ми е интересно как от 4-ти клас повечето са се развили, ама ще се опитам да си представя. :-D
Познавом момичета на 16 и 17, които нямат никакъв бюст, те трябва да се оплакват, не ти. И за какво искаш големи гърди- за да не можеш да облечеш някоя по прилепнала блуза без да изглеждаш .... или когато играеш физкултура или някакъв спорт да не можеш да се движиш свободно, или за да търсиш 2 часа свестен сутиен? :?

nasi141
09-05-2008, 08:34
ооооо хич да не ти пука :P .някакви идиоти,които се чудат как да си избиват комплексите покрай другите.изобщо не ги слушай,а се харесвай такава каквато си. :-) :-)

_FaShIoN_
09-05-2008, 11:04
Абе да не ти пука...всеки човек е различен,може би ти наистина се развиваш малко по-бавно от останалите,но това не те прави по-малко човек от тях....Тъпо е да слагаш чорапи в сутиена,защото рано или късно ще се разбере и тогава ще ти се подиграват още повече...Сигурно е гадно да ти се подиграват за това че имаш малки гързи,незнам,не съм имала този проблем,ама да не ти пука...Но все пак недей да си вдигаш и много самочувствието,защото някоя мацка от по-големите може да се огледа в теб,още повече като си нова и да си навлечеш неприятности... :)