PDA

View Full Version : постояно ме дразни -тва любов ли е?



pitan4icata
08-27-2008, 18:35
uhh tolkova sam obyrkana ve4e nz kvo iskam :(
s pr mi sme ot godina i pove4e zaedno si4ko ok oba4e.. nz za6to poslednite sedmici postqnno me drazni za nai mlakoto ne6to ,napravo mi idi da go utrepa i daje si posqgame redovno 6tot az sam takava 4e na men kat mi e kofti i karam horata okolo men da im e kofti (slu4aq se draznim)t.e ako me u6tipe az 6a go u6tipa 2 pyti po silno,napravo pobesnqvam. pyk ako sam si predstavqla ne6to i toi ne go naprai kakto mi se iska po4vam se cupq nqmam jelanie za ni6to ne 6ta da go gledam daje(znam 4e ne moje da mi 4ete mislite ama se filmiram takova 4e Ne sme EdIn za DrUg) .I se 4udq dali o6te go obi4am ,dali si struva da se borim za vryzkata ni,toi si me obi4a i gore dolu mi go pokazva oba4e vinagi ne6to mi lipsva IsKaM vSi4kO dA e KaKtO pReDi!!! iskam nejnosta i romantikata iskam si hubavite izjivqvaniq i veselite momenti Iskam da iskame edno i sy6to ne da si prosq tva koeto mi se iska.. pisna mi ne iskam taka
nz ne mi se iska da go zareja bilo to zardi spomenite,vsi4ko koeto sme prejivqli ,ili prosto si darja natoq 4ovek ne moga prosto dago zagubq ei taka ,no ve4e se 4ustvam bezpomo6tna,umorena da se staraq da nareda ne6ta kakto mi se iska
i ako ne direktno to po vsevyzmojni na4ini se starq d mu go pokaja no
NE isdarjam ve4e Help

`SunFlower`
08-27-2008, 18:43
mai ti e do6lo wremeto za ne6to nowo....znam go towa use6tane za drazznene prekaleno 4esto...ama jiwot:)

ilsi_
08-27-2008, 19:00
Абе и аз все тай правя .. на мен кат ми е гадно тряя и на него да му е гадно .. абе абсолютно същото,което каза правя .. че и по зле понякога постъпвам .. самата аз немога да се понасям вече .. май съм станала голяма ЕГОИСТКА :? Незнам закво така се държа .. ама май немога и да се променя .. ти случайно да не си Скорпионче ;д ха ? А относно проблема ти по - добре се разделете за около седмица или повече прецени си ти .. и ако почувстваш,че ти липсва се върни при него .. ако ли не по - добре сложи край на всичко ! Една година не е малко време може и да сте си омръзнали и от там да идва недоволството ти ! :(

Andreev
08-27-2008, 19:03
ей за т'ва съм на мнение,че момичетата сте тъпи п**ки които не знаят к'во искат

Bellatrix
08-27-2008, 19:04
Абе и аз все тай правя .. на мен кат ми е гадно тряя и на него да му е гадно .. абе абсолютно същото,което каза правя .. че и по зле понякога постъпвам .. самата аз немога да се понасям вече .. май съм станала голяма ЕГОИСТКА :? Незнам закво така се държа .. ама май немога и да се променя .. ти случайно да не си Скорпионче ;д ха ? А относно проблема ти по - добре се разделете за около седмица или повече прецени си ти .. и ако почувстваш,че ти липсва се върни при него .. ако ли не по - добре сложи край на всичко ! Една година не е малко време може и да сте си омръзнали и от там да идва недоволството ти ! :(
+1, брей, странно, същата съм и съм скорпион (14,ноември) :shock:

pitan4icata
08-27-2008, 19:05
strelec sym (toi e lyv4e)

ami to4no tva e 4e ne mi se 6te da se razdelqme ,moje bi 6tot znam kvo e (na 3 meces go zarqzah i sled 1-2 sedmici se sybrahme )ama ve4e nz dali toi 6te ima jelanie i ako stana tak ai toi ne iska ve4e ima si blaskam glavata :S ne mi se 6te d ago zagubq a prosto ne6tata da stanat kakto mi se iska :(



ей за т'ва съм на мнение,че момичетата сте тъпи п**ки които не знаят к'во искат

aaa az znam kvo iskam! ama po4vam d agubq nadejda 4e 6a stane kvoto iskam az.. :S ima razlika

a btw az mrazq mom4eta koito nari4at momi4etata P***
BEZ DA SE ZAQJDAM!

evelinka1122
08-27-2008, 19:08
мисля че ще е добре да се разделите за кратко време.... примерно за около седмица.... така ще разбереш дали ти липсва и ако е така значи трябва да се съберете отново.... ако се чувстваш добре без неговите щипания и дразнения спрямо теб, гледай напред и остави миналото назад УСПЕХ :-)

Sladuranka :)
08-27-2008, 19:13
Наистина трябва малко да си починете един от друг за кратко време.Може би не го предразполагаш за някои неща.Опитай се ТИ по някакъв начин да възвърнеш тези щастливи за вас времена.А може и той като види твоята амбиция да добие още по-голямо желание и всичко да потръгне отново.Абе я по хубаво си направи една хубава вана и се отпусни..или някои да ти направи масаж. :D отърви се замалко от стреса с нещо.И се опитаи поне да не се дразниш от действията и да не правиш кадно а да се опитваш да го направиш възможно по-приятно.Успех! :)

ilsi_
08-27-2008, 19:31
Момичето каза,че не иска да се разделя с приятеля си бе ! :x
Виж сега ти сама знаеш,че не винаги получаваме това,което искаме .. според мен няма скоро да стане на твоята и сичко да ти е като на сън .. Или се примиряваш или се отказваш и забравяш за приятеля си .. Няма какво друго да се направи според мен ! :(

kifla
08-27-2008, 19:33
Не си направих труда да прочета поста ,но исках само да изкоментирам заглавието ..не е любов просто сте още малки 8-)

ilsi_
08-27-2008, 19:34
Абе и аз все тай правя .. на мен кат ми е гадно тряя и на него да му е гадно .. абе абсолютно същото,което каза правя .. че и по зле понякога постъпвам .. самата аз немога да се понасям вече .. май съм станала голяма ЕГОИСТКА :? Незнам закво така се държа .. ама май немога и да се променя .. ти случайно да не си Скорпионче ;д ха ? А относно проблема ти по - добре се разделете за около седмица или повече прецени си ти .. и ако почувстваш,че ти липсва се върни при него .. ако ли не по - добре сложи край на всичко ! Една година не е малко време може и да сте си омръзнали и от там да идва недоволството ти ! :(
+1, брей, странно, същата съм и съм скорпион (14,ноември) :shock:

Хаха .. аз съм на 2 :-) Ама положението е доста изнервящо,нали? :?

pitan4icata
08-27-2008, 19:43
Не си направих труда да прочета поста ,но исках само да изкоментирам заглавието ..не е любов просто сте още малки 8-)
kak go re6i 4e sme malki... :D
btw az sam na 17 toi na 18 ne se 4ustvam 4ak tolkova malka :P

fUcK_lOv3
08-27-2008, 20:17
Наистина трябва малко да си починете един от друг за кратко време.Може би не го предразполагаш за някои неща.Опитай се ТИ по някакъв начин да възвърнеш тези щастливи за вас времена.А може и той като види твоята амбиция да добие още по-голямо желание и всичко да потръгне отново.Абе я по хубаво си направи една хубава вана и се отпусни..или някои да ти направи масаж. :D отърви се замалко от стреса с нещо.И се опитаи поне да не се дразниш от действията и да не правиш кадно а да се опитваш да го направиш възможно по-приятно.Успех! :)
+1 :)

AnIcHkAtA
08-27-2008, 20:22
А защо не поговориш с него и не му кажеш как се чувстваш?Може би той изпитва същото и иска да си върнете любовта отново.Според мен трябва да му споделиш и заедно да решите какво да правите.

tuzaro
08-27-2008, 20:45
като почне да те бие, тогава е любов.

cinderella_gugutka
08-27-2008, 20:46
мисля 4е имате нужда от малко по4ивка-време да преусмислиш нещата,да видиш дали ти липсва и дали можеш без него(да видиш дали го оби4аш още)

kifla
08-28-2008, 06:59
Не си направих труда да прочета поста ,но исках само да изкоментирам заглавието ..не е любов просто сте още малки 8-)
kak go re6i 4e sme malki... :D
btw az sam na 17 toi na 18 ne se 4ustvam 4ak tolkova malka :P
:shock: Малки сте .... представям си като станете на по 26-27 години за какви ще се мислете? :shock:

mumiikataa
08-28-2008, 07:42
Все пак тази връзка няма да бъде вечна, нали? Поговорете. Обясни му какво е положението и заедно решете какво да правите, но и аз мисля, че започва да се вижда края на връзката ви...Много ми е позната тази история...До болка позната...Няма смисъл.

SabrinaAa
08-28-2008, 20:51
mai ti e do6lo wremeto za ne6to nowo....znam go towa use6tane za drazznene prekaleno 4esto...ama jiwot:) :)

Taraaa
08-28-2008, 20:55
Искаш не искаш .. Толкова за 1 седмица без да сте заедно няма да стане кой знае какво , а ако стане ще разбереш че наистина трябва да се разделите завинаги .. ПРосто малко време с приятелки и тн .. без него да видиш дали ще се почувстваш по-добре