PDA

View Full Version : Опита се да удави най-добрата ми приятелка!



spontaneous
08-27-2008, 19:09
Тка това стана преди около месец когато най-добрата ми приятелка утиде на море с една групичка познати от нашия град :) И както в повечето случеи става се заражда любов на морето ;) Н. (най-добрата ми приятелка ) си хареса едно момче ... решила да сподели с едно момиче от нашия клас шото са близки уж ... и тва другото момиче (П.)и казало "НЕ! Той е за мене аз първа го видях бих те ударила заради него!!! " и на Н. и станало тъпо много ясно . Та до тук добре долу горе ... на другия ден П. и Н. са били заедно във водата П. я е хванала за гърлото и почнала да я потапя под водата и и казала " Той е за мене!! Ще те удавя!" та въпросното момче е спряло П. ! Аз разбира се научих чак когато Н. се върна от морето и побеснях! Скарах се с П. дори я сплаших , обаче Н. продължава да излиза с нея , взема нейната страна и прекарва повече време с нея ... :? Аз и казах кво мисля на Н. казах и " Ами извинявай Н. ,но за мене постъпката ти е много глупава тя се опита едва ли не да те убие заради момче а ти постоянно я търсиш ... сега ше ми се разсърдиш ама тъпичка си ... няма да ме разбереш за момента ама след известно време ше разбереш за кво съм ти го казала тва .." . Тя си тръгна и от тогава не съм я виждала повече това беше преди няколко дена ... И тя от тогава се държи различно с мене вече не ми е най-добра приятелка тка ги чувствам аз нещата ... нз! Според вас кво да правя , или да кажа или просто изкажете мнение за случката

zWezdichkaaa
08-27-2008, 19:48
Виж какво, според мен твоята приятелка постъпва адски глупаво като и се вързва на алъла на другото момиче след случката. Явно не оценява колко мн си се притеснила за нея! Според мен трябва да и дадеш известно време за да те оцени и се надявам пак да станете най-добри приятелки! :)
А колкото до постъпката на П. - по глупав вариант да разкараш някой заради момче не бях чувала! Тя въобще осъзнава ли какво е можела да стори?! :-o

SeXyL[!]Nk@
08-27-2008, 19:57
Постъпката на П,наистина е гадна,и аз бих и счупила физиономията заради най - добрата си приятелка,но ако после постъпи така ''най - обрата ми приятелка'' , ще я питам дали още ме смята за ''на - добра приятелка'', и ако каже че не е и е с другата директно и бия шута.

desiredflower
08-27-2008, 19:59
Ама това истина ли е? Заради момче да удавиш приятелка? :shock: Според мен ти си постъпила правилно като си казала на Н. мнението си :wink: След време ще те разбере както ти каза

Obsession
08-28-2008, 09:58
Има мнооого такива случаи - хора да не оценяват загрижеността и истинските си приятели. Явно тя е от тях - за*би няма смисъл да се занимаваш с нея, само ще се разочароваш още повече.

sladur4etyYy
08-28-2008, 10:14
приятелката ти е адски тъпа :shock: остави я, някой ден ше й просветне

elz_baby
08-28-2008, 11:14
приятелката ти е адски тъпа :shock: остави я, някой ден ше й просветне

И аз така си мисля.Според мен тя просто не те цени и не е осъзнала какво си ти за нея и кои са истинските и приятели :?

Witherspoon
08-28-2008, 11:18
Въпроса е дали ше е жива,докато и просветне..

_LacrymoSa_
08-28-2008, 11:23
Леле приятелката та е изключинелно мега свръх тъпа

SuNsEt
08-28-2008, 13:56
приятелката ти е адски тъпа :shock: остави я, някой ден ше й просветне Да...Ти нямаш работа в тоя "спор".Отдръпни се преди и ти да ис се забъркала в някаква каша...Остави я сама да се оправя.Ти си й казала каквото трябва,а решението си е нейно.Ако иска,да си ороши главата.

FiRe_LaDy
08-28-2008, 14:03
Рано или късно Н. ще разбере,че си била права ... постъпила си правилно,но Н, явно е сляпа и не вижда,че П. не й е никаква приятелка щом е постъпила така,заради едно момче ...

verdjitO
11-02-2008, 08:19
Н. наистина е тъпичка. Начи някоя си ше са опита да я удави, пък тя да излиза с нея. :-o