PDA

View Full Version : Защо я написнахме



MELON
08-27-2008, 19:10
Защо я напускате най - много от българите казват ЦИГАНИТЕ а други управляващите а трети боклуците а вие ако ще я напускате ЗАЩО ??! (съжалявам ако се повтаря темата)

advokata
08-27-2008, 19:19
Защо я напускате най - много от българите казват ЦИГАНИТЕ а други управляващите а трети боклуците а вие ако ще я напускате ЗАЩО ??! (съжалявам ако се повтаря темата)

Причината е , че майка ми и бащи ми когато бях малък отидоха в Германия. Аз не осъзнавах толкова много , но сега е малко по-друго. Да си представим , че самичък напуснах България , причините щяха да бъдат тези , които изброй и финансите.

И ми кажете , защо пък трябва да оставаме в България. (да не кажете , това е моята родна страна , там са всичките ми приятели блаблабла)

haterkata
08-27-2008, 19:39
кво? :-o

advokata
08-27-2008, 19:42
Кой питаш?

hahavteen
08-27-2008, 19:45
Майка ми си намери по-високо платена работа в Кипър и заминахме. Това беше преди 10 години. Сега съм на 19 и не мога да си представя да се върна да живея в БГ. Като си отида за ваканцията и като видя всичката мръсотя, манталитета на повечето дето само гледат да ти направят мръсно, беднотията.. Абе не искам да трябва да се мъча само и само да съм в БГ. Ако бях живяла там целия си живот и всичките ми близки, приятели, спомени бяха там тогава може би нямаше да замина. Сега обаче и дума не може да става за връщане.

suzisuzi
08-29-2008, 06:04
Vsi4ki koito sa v cuvbina mileqt za BG

sisilia
09-09-2008, 15:21
:booooomb:Ох,аз напуснах България още през 1989г.,ве4е близо 20 г съм в 4ужбина и мога да ви кажа ,4е не съжалявам за изборът ми.Омъжих се за един 4удесен мъж/4ужденец /,имам две прекрасни деца,които израснаха дале4 от българия.Когато се е слу4вало да се прибера мъките ми по4ват още от границата,винаги съм била на щрек в родната ми страна-/крадяха ни,полицаите ни изнудваха по-пътя,влизам в магазин 4уват 4ужда ре4 повишават цените и др. /писна ми от вси4ко това и затова надали ще се върна някога или пратя детето ми дори и да следва,няма закони,няма култура абе на дъното е.Докато мафията командва няма да се прибера дори и за по4ивка,парите няма да си влагам в една държава в която 4овекът е по-ниш от животното.

shady_cent
09-09-2008, 20:50
Е иска ли питане защо иска някой да се омете от Бг? :lol: Липсват нормалните човешки условия - свястно образование, развитие в кариерата, места за забавление (като изключим чалгарниците, ако ги бройте за забавление :lol: ) и т.н.. Не знам за другите, но на мене не ми се живее сред купчини боклук, цигани, чалга, малумници, които да ме "управляват" и да си давам здравето на някоя скапана работа по 13 часа на ден за никакви пари. И накрая дори да събера няк'ви кинти да няма къде да отида... Който има акъл да бяга от тука! Родолюбците са овце за мене ... :lol: :lol: :lol:

SiegHeil
09-09-2008, 21:26
Заради такива малоумни егоисти като теб държавата е зле...
Ще повторя за 15939826 път...в момента в България 1 работещ човек плаща пенсиите на 2ма пенсионери и 2ма социално слаби...и със всеки заминал млад човек заплатите падат все повече защото трудоспособните хора намляват, а помощите трябва да се поддържат отнякъде..което води до напускането на още млади хора заради ниските заплати и т.н..
Ама ти си гони келепира и мрънкай по форумите че България е зле..зле е заради олигофрени като тебе ;)

SiegHeil
09-09-2008, 21:27
писна ми от вси4ко това и затова надали ще се върна някога или пратя детето ми дори и да следва,няма закони,няма култура абе на дъното е.Докато мафията командва няма да се прибера дори и за по4ивка,парите няма да си влагам в една държава в която 4овекът е по-ниш от животното.
Мнение на една истинка българка 8-)

shady_cent
09-09-2008, 21:40
Заради такива малоумни егоисти като теб държавата е зле...
Ще повторя за 15939826 път...в момента в България 1 работещ човек плаща пенсиите на 2ма пенсионери и 2ма социално слаби...и със всеки заминал млад човек заплатите падат все повече защото трудоспособните хора намляват, а помощите трябва да се поддържат отнякъде..което води до напускането на още млади хора заради ниските заплати и т.н..
Ама ти си гони келепира и мрънкай по форумите че България е зле..зле е заради олигофрени като тебе ;)

:lol: :lol: :lol:
Хах заради тези пенсионери и други заблудени сме зле. Като дойдат избори куцо и сакато скача и за по 2 кюфтета и задника си ще продадът и тичат да гласуват... :x Хората с амбиции и потенциал знаят - в Бг няма почва за развитие... Като си родолюбец седи тука и си късай задника за мижавите кинти, които ще отидат за пенсията на някъв тъп дърт комунист (не че всички пенсии са такива но повечето са). Ае със здраве, всеки си има глава на раменете и да си решава тука ли ще си я троши или ще живее нормално. :D

SiegHeil
09-09-2008, 21:55
:lol: :lol: :lol:
Хах заради тези пенсионери и други заблудени сме зле. Като дойдат избори куцо и сакато скача и за по 2 кюфтета и задника си ще продадът и тичат да гласуват... :x Хората с амбиции и потенциал знаят - в Бг няма почва за развитие... Като си родолюбец седи тука и си късай задника за мижавите кинти, които ще отидат за пенсията на някъв тъп дърт комунист (не че всички пенсии са такива но повечето са). Ае със здраве, всеки си има глава на раменете и да си решава тука ли ще си я троши или ще живее нормално. :D
По времето на същите тези пенсионери се е живяло добре, точно в момента заради липсата на млади хора държавата пропада...
И да, ще си стоя тука...и ще си късам задника за да работя за 3ма поне други 2ма идиоти за предпочели да отидат да работят за някой мазен германец...
А иначе България била зле...
И кво ще правиш като отидеш в Германия примерно...ще работиш 12 часа на ден и като се прибереш ще се затвориш в къщи и ще киснеш цяла вечер пред ТВ-то понеже няма да знаеш дори имената на съседите си...
Няма друга държава в която можеш да се отпуснеш и да се забавляваш както в България...и винаги като излезнеш да можеш да се забавляваш и да се запознаеш с нови хора...в чужбина хората са празни черупки...не е важното дали имаш 2 мерцедеса или голф тройка...важното е дали можеш да се наслаждаваш на живота ;)

GutCandy
09-09-2008, 22:05
И кво ще правиш като отидеш в Германия примерно...ще работиш 12 часа на ден и като се прибереш ще се затвориш в къщи и ще киснеш цяла вечер пред ТВ-то понеже няма да знаеш дори имената на съседите си...
Няма друга държава в която можеш да се отпуснеш и да се забавляваш както в България...Ей това да го знаете добре...животът в чужбина е такъв...бачкане...бачкане...б чкане...и евентуално петък вечер да излезеш на бар с познати...ама пак българи...

shady_cent
09-09-2008, 22:15
Ае изяжте ме с парцалите сега, че искам да живея нормално :lol: Казах вече - всеки си има глава на раменете и избира какво да направи с нея ...
:D А по въпроса, че по времето на пенсионерите се е живяло по-добре - :lol: :lol: :lol: :lol: Да имаш пари (евентуално), но да няма какво да си купиш, да ти втълпяват навсякъде колко е велик социализма, да се насажда любов към Русия и да се забранява всичко идващо от Западна Европа. Ми на мен не ми се вижда по-добре не знам за вас :lol: Ае извадете по една носна кърпичка да обършете сълзите и сополите по Тодор Живков сега :razz: Промити мозъци :D :D :D

SiegHeil
09-09-2008, 22:24
За тебе нормален живот е да имаш къща на 3 етажа и нов мерцедес...за мен да бъда с приятелите и семейството си и да се чувствам свободен..
А за промитите мозъци се е намерил кой да го каже, погледни по телевизията тая пропаганда която постоянно ти втълпява колко страхотно и невероятно е ЕС и колко зле сме ние..в ЕС въобще не е розова картинката както ти си мислиш...

shady_cent
09-09-2008, 22:36
Кой пък ти е казал, че имам предвид ЕС :D Пък сега ако твърдиш, че в Бг е добре .... Много зле за тебе човече чак жал ми стана :cry: :D Не ми трябва на мен пропаганда аз си имам очи да виждам какво става :wink: Пък и телевизия не гледам :lol: :lol: :lol:

SiegHeil
09-09-2008, 22:41
Ясно, ще ходим в Америката 8-)
Ако си бил в чужбина може и да ми казваш кое е по добре...но от собствен опит знам как е там и как е тук..
Както и да е...явно си поредния кон с капаци на който са му набили в главата че без мерцедес и плазма не може да се живее..у лево.

shady_cent
09-09-2008, 22:55
Ми не знам какви Мерцедеси и плазми те гонят тебе, ама зарежи .. Много е верен вица за това защо в Ада на казана с българите не седи дявол да пази някой да не изпълзи ... Защото дори някой да се опита да се измъкне всички ще го задърпат обратно :lol:

SiegHeil
09-09-2008, 23:00
Много ще си отивате с американците, почти толкова глупав колкото тях си...
Год блес Америка (и внимавайте с Иран, че Виетнам беше скоро) 8-)

shady_cent
09-09-2008, 23:20
Американците са глупави а :lol: :lol: :lol: :lol: А УМНИТЕ не не чакай НАЙ-УМНИТЕ на света българи къде сме, американците къде са?! Има разлика а?! :D Ние сме горе-долу 100 години след маймуните... Все сме най-умни, най-кадърни, най-можещи, най-трудолюбиви и к'вото се сетиш там още, ама тва са само изтъркани глупости няма ли да го проумее тъпия български народ т'ва най-после :lol: :lol: :lol: Ако наистина имаше малко акъл в т'ва племе завистливо да сме го ДОКАЗАЛИ, а не просто казали... И да God Bless The USA нещо яд ли те е ?! :D

SiegHeil
09-09-2008, 23:29
Американците са глупави а :lol: :lol: :lol: :lol: А УМНИТЕ не не чакай НАЙ-УМНИТЕ на света българи къде сме, американците къде са?! Има разлика а?! :D Ние сме горе-долу 100 години след маймуните... Все сме най-умни, най-кадърни, най-можещи, най-трудолюбиви и к'вото се сетиш там още, ама тва са само изтъркани глупости няма ли да го поумее тъпия български народ т'ва най-после :lol: :lol: :lol: Ако наистина имаше малко акъл в т'ва племе завистливо да сме го ДОКАЗАЛИ, а не просто казали...
http://zazz.bg/play:a94287c8
Ще оставя клипчето да говори само...
(между другото 4% от американците мислят че StarWars е истинска история)..
Американците може и да глупави но поне си вярват че са велики...а българите огромна част са като тебе, гледат само себе си да оправя, и точно затова сме на зле материално..

И да God Bless The USA нещо яд ли те е ?! :D
По момичешки израз не можа ли да изровиш от хард диска :>
Както казах много ще си отивате с американците ^^
Год блес Америка и нейните интелигнтни граждани :>

ПП: http://www.bghelp.net/forums/showthread.php?t=4741 :-)

shady_cent
09-09-2008, 23:41
1-во - ми че аз съм момиче с тва "По момичешки израз не можа ли да изровиш от хард диска" хич не можеш да ме засегнеш умнико :wink:
и 2-ро - на battle с клипове и линкове ли ше го удряме :lol: Супер :D Относно твоето клипче - да там има и тъпаци, но къде ли няма?! :?
Като толкова знаеш виж:
http://www.vbox7.com/play:730a79a8
http://www.vbox7.com/play:2c5180a8
http://www.vbox7.com/play:6453cc97
http://vesel.info/?p=2511
Още искаш ли?!

SiegHeil
09-09-2008, 23:56
1-во - ми че аз съм момиче с тва "По момичешки израз не можа ли да изровиш от хард диска" хич не можеш да ме засегнеш умнико :wink:
и 2-ро - на battle с клипове и линкове ли ше го удряме :lol: Супер :D Относно твоето клипче - да там има и тъпаци, но къде ли няма?! :?
Като толкова знаеш виж:
http://www.vbox7.com/play:730a79a8
http://www.vbox7.com/play:2c5180a8
http://www.vbox7.com/play:6453cc97
http://vesel.info/?p=2511
Още искаш ли?!
А, ти си било момиче..всичко ми стана ясно..няма кво повече да се раправям..сложила си Еминем на аватара а представа си нямаш кво е 'генгста лайф' и най вероятно не си и стъпвала в гето
Още към 10 пъти по толкова щото тука са 3 примера, а хората в клипа дето съм ти го дал са поне 30..
Мога и да ти дам статистика..средното IQ в САЩ е 104, в България е 127..

ПП: Лека нощ. ^
ППП: Идиот.

shady_cent
09-10-2008, 00:14
И к'во ти е станало ясно като съм момиче?! Нещо на полова дискриминация ли го обърна :lol: Какво пък общо има Еминем и Генгста лайф-а?! :D А относно гетото, ами то ние живеем в едно гето наречено Бг
:lol: А това че линковете са 3 не значи че и примерите в тях са само по 1... Явно дори не си си направил труда да ги видиш. Все едно. IQ-то ни може да е и още по-високо, но какво от това ?! Пак сме си жалки и американците са по-добре. :-D Мерси за определението "идиот" дадено ми от една заблудена овца :wink: Ае лека нощ Бай Ганьо :D

SiegHeil
09-10-2008, 06:48
И к'во ти е станало ясно като съм момиче?! Нещо на полова дискриминация ли го обърна :lol:
Фани ме осъди 8-) Тука не сме Америка ;)
Просто жените никога не сте знаели и никога нмяа и да разберете какво е чест, дълг и отговорност...

Какво пък общо има Еминем и Генгста лайф-а?! :D А относно гетото, ами то ние живеем в едно гето наречено Бг
:lol: А това че линковете са 3 не значи че и примерите в тях са само по 1... Явно дори не си си направил труда да ги видиш. Все едно. IQ-то ни може да е и още по-високо, но какво от това ?! Пак сме си жалки и американците са по-добре. :-D Мерси за определението "идиот" дадено ми от една заблудена овца :wink: Ае лека нощ Бай Ганьо :D
Има огромна разлика между това да не знаеш химна или името на някъв датски драскач на басни и това да не знаеш колко страни има ТРИъгълника и да не знаеш континентите...
Американците може и да са добре материално но това е по ред други причини които няма да ти обяснявам сега..най малкото понеже няма да ги рабереш..
Няма по духовно ограничени същества от тях, това е факт.

shady_cent
09-10-2008, 08:29
Относно мнението ти за жените мога да кажа само - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Много си се заблудил човече :wink: Казах ти тъпаци има НАВСЯКЪДЕ (включително и в Бг, чувала съм и бЪлгарин да твърди, че квадрата е с 5 ъгъла, ама зарежи сигурно е единичен случай нали тука сме ГЕНИИ :D ) предпочитам да се присъединя към "духовно ограничените" от колкото да седя в тукашната помия... :lol: :lol:

And I’m proud to be an American,
where at least I know I’m free.
And I wont forget the men who died,
who gave that right to me.

And I gladly stand up,
next to you and defend her still today.
‘Cause there ain’t no doubt I love this land,
God bless the USA. :---)

SiegHeil
09-10-2008, 09:30
предпочитам да се присъединя към "духовно ограничените" от колкото да седя в тукашната помия... :lol: :lol:
Както казах - жена си, не очаквам да резбереш...тъпа материалистка като 90% от курвите в България..ходи в Америка да си фанеш некой батко с пари че е по лесно..
Току що показа че това което казвам е истина така че най добре си мълчи...

aloof
09-10-2008, 10:43
8) ясно, пак съм изтървала купона.
:razz: shady_cent - горкичката :smt117

shady_cent
09-10-2008, 11:13
предпочитам да се присъединя към "духовно ограничените" от колкото да седя в тукашната помия... :lol: :lol:
Както казах - жена си, не очаквам да резбереш...тъпа материалистка като 90% от курвите в България..ходи в Америка да си фанеш некой батко с пари че е по лесно..
Току що показа че това което казвам е истина така че най добре си мълчи...

Ех трудно е да схванеш иронията като имаш само мухи в главата
:lol: :lol: :lol: Материалистка съм била :D Ми дай да живеем в кашон, да караме москвич и да пиеме от най-евтината ракийка, спотайли се край някоя чалгарница цял живот, а ? Ае мълчи ти, явно нямаш никакви цели в живота освен да седиш и да развиваш тъпи теории колко е велика Бг. Много е жалко да се задоволяваш с трохи, когато можеш да се бориш за много повече някъде другаде. Ма ти си се заблудил яко просто и колкото и да ми я хвалиш бг ми е ВСЕ ЕДНО :lol:

PP: aloof защо да съм "горкичката"? Трябва да ти е жал за хора като
SiegHeil :lol:

SiegHeil
09-10-2008, 11:57
предпочитам да се присъединя към "духовно ограничените" от колкото да седя в тукашната помия... :lol: :lol:
Както казах - жена си, не очаквам да резбереш...тъпа материалистка като 90% от курвите в България..ходи в Америка да си фанеш некой батко с пари че е по лесно..
Току що показа че това което казвам е истина така че най добре си мълчи...

Ех трудно е да схванеш иронията като имаш само мухи в главата
:lol: :lol: :lol:
Тъпа си като градински маркуч по добре не се опитвай да се оправдаваш...щот току що каза че обичаш да седиш в 'тукашната помия'...научи се какво значи ирония...
И да, тъпа материалиска си..никога няма да разбереш че с 500 лева можеш да живееш по добре от с 5000, няма да ти го обяснявам пак така че спри да спамиш...

shady_cent
09-10-2008, 18:12
Абе ти си неспасяем случай бе :lol: :lol: :lol: Въобще няма да се оправдавам казвам каквото мисля, бъди доволен с 500 лева, с които и гъза не можеш да си избършеш :D :D :D Повече като тебе й трябват на тая държавица - винаги доволни и съгласяващи се със всичко :-D Знам че мнoгoто пари също не означават щастие, аз не се стремя да ставам милионерка просто искам да живея нормално. :wink: Както и да е - аз няма да ти променя мнението, още по-малко ти моето, така че спирам да СПАМЯ :lol:

BePoHuKa
10-24-2008, 22:11
Щот вони! :razz:

fabulous
10-25-2008, 00:13
Ае изяжте ме с парцалите сега, че искам да живея нормално :lol: Казах вече - всеки си има глава на раменете и избира какво да направи с нея ...
:D А по въпроса, че по времето на пенсионерите се е живяло по-добре - :lol: :lol: :lol: :lol: Да имаш пари (евентуално), но да няма какво да си купиш, да ти втълпяват навсякъде колко е велик социализма, да се насажда любов към Русия и да се забранява всичко идващо от Западна Европа. Ми на мен не ми се вижда по-добре не знам за вас :lol: Ае извадете по една носна кърпичка да обършете сълзите и сополите по Тодор Живков сега :razz: Промити мозъци :D :D :D

ти си мега тъпака е братле :D:D:D аз също живея в шибаната америка и са ми много ясни ей такива глупаци като теб, които харесват тая преебана страна :D:D най-малкото заради това, че си българин трябва да те е срам да говориш така за България! съжялявам те, очевидно си по акъла на мелезите американци заради начина, по който говориш :D тъпак
ае жив и здрав ;)

tItEufFf
10-25-2008, 07:13
fabulous, чужбина не е само Америка!!! Аз съм на мнението, че ако отидеш да живееш в Европа мнението ще ти е съвсем друго

Darkkiss
10-25-2008, 16:34
ЕВРОПА>сичко др>северна америка

fabulous
10-25-2008, 17:56
fabulous, чужбина не е само Америка!!! Аз съм на мнението, че ако отидеш да живееш в Европа мнението ще ти е съвсем друго

абсолютно права си (y) в европа като цяло стандарта, живота, хората са много по приближени до средата в България. Америка обаче далеч не е. Не знам къде живееш, но 90% от всичките ми връстници, които са в Америка и са на моята възраст мразят тая страна мн яко... :) сама можеш да си направиш извода за какво говоря. :)

SoAfraid
10-25-2008, 23:04
Винаги ми е чудно какво значение има кой за какво е напуснал България, не можеш ли сам да прецениш че там няма живот. Всеки който я е напуснал мисли за своето добро и КАК ДА УСПЕЕ В СВОЯ ЖИВОТ!!! Ако в България имах работата която имам тук и заплащането нямаше да я изоставя но там просто НЯМА ЖИВОТ!!! Осъзнаите го бягаите и се спасявайте докато имате време. ;)

BePoHuKa
10-26-2008, 00:53
Винаги ми е чудно какво значение има кой за какво е напуснал България, не можеш ли сам да прецениш че там няма живот. Всеки който я е напуснал мисли за своето добро и КАК ДА УСПЕЕ В СВОЯ ЖИВОТ!!! Ако в България имах работата която имам тук и заплащането нямаше да я изоставя но там просто НЯМА ЖИВОТ!!! Осъзнаите го бягаите и се спасявайте докато имате време. ;) :grin: ЕВАЛАААА!!!Най-сетне някой да каже нещо смислено!!Евала просто.. :grin: ;-) =D> =D> :smt041

BePoHuKa
10-26-2008, 00:57
Винаги ми е чудно какво значение има кой за какво е напуснал България, не можеш ли сам да прецениш че там няма живот. Всеки който я е напуснал мисли за своето добро и КАК ДА УСПЕЕ В СВОЯ ЖИВОТ!!! Ако в България имах работата която имам тук и заплащането нямаше да я изоставя но там просто НЯМА ЖИВОТ!!! Осъзнаите го бягаите и се спасявайте докато имате време. ;) :grin: ЕВАЛАААА!!!Най-сетне някой да каже нещо смислено!!Евала просто.. :grin: ;-) =D> =D> :smt041

Darkkiss
10-26-2008, 04:21
Винаги ми е чудно какво значение има кой за какво е напуснал България, не можеш ли сам да прецениш че там няма живот. Всеки който я е напуснал мисли за своето добро и КАК ДА УСПЕЕ В СВОЯ ЖИВОТ!!! Ако в България имах работата която имам тук и заплащането нямаше да я изоставя но там просто НЯМА ЖИВОТ!!! Осъзнаите го бягаите и се спасявайте докато имате време. ;) :grin: ЕВАЛАААА!!!Най-сетне някой да каже нещо смислено!!Евала просто.. :grin: ;-) =D> =D> :smt041

няма живот за селяци и цигани

а на тая "канадка" евала ти права че отиде в канада мноо е яко там напрао неам думи особено като одиш в моловете и сичко е боклуци
когато гледаш некви американски боклуци(наричащи се коли) по улицата
и когато влезеш в бензиностанция се чудиш от куде се сипва бензин и как ще излезнеш от там щот е хаус

SoAfraid
10-26-2008, 12:06
Винаги ми е чудно какво значение има кой за какво е напуснал България, не можеш ли сам да прецениш че там няма живот. Всеки който я е напуснал мисли за своето добро и КАК ДА УСПЕЕ В СВОЯ ЖИВОТ!!! Ако в България имах работата която имам тук и заплащането нямаше да я изоставя но там просто НЯМА ЖИВОТ!!! Осъзнаите го бягаите и се спасявайте докато имате време. ;) :grin: ЕВАЛАААА!!!Най-сетне някой да каже нещо смислено!!Евала просто.. :grin: ;-) =D> =D> :smt041

няма живот за селяци и цигани

а на тая "канадка" евала ти права че отиде в канада мноо е яко там напрао неам думи особено като одиш в моловете и сичко е боклуци
когато гледаш некви американски боклуци(наричащи се коли) по улицата
и когато влезеш в бензиностанция се чудиш от куде се сипва бензин и как ще излезнеш от там щот е хаус

Tupaci kato tebe sha se chudqt ot kade se sipva benzin i za takiva kato tebe e haus i si trai kato ne mojesh da se opravish v chujbina si stoi v Bulgariq kadeto sha izgniesh. I shte ti kaja edna pogovorka mnogo izvestna "Svetut e djungla ti budi luv zada oceleesh" samo nai silnite ocelqvat bratochka ti kato ne si ot tqh stoi v Bulgariq dano namerish shtastieto tam !

Darkkiss
10-26-2008, 15:18
Винаги ми е чудно какво значение има кой за какво е напуснал България, не можеш ли сам да прецениш че там няма живот. Всеки който я е напуснал мисли за своето добро и КАК ДА УСПЕЕ В СВОЯ ЖИВОТ!!! Ако в България имах работата която имам тук и заплащането нямаше да я изоставя но там просто НЯМА ЖИВОТ!!! Осъзнаите го бягаите и се спасявайте докато имате време. ;) :grin: ЕВАЛАААА!!!Най-сетне някой да каже нещо смислено!!Евала просто.. :grin: ;-) =D> =D> :smt041

няма живот за селяци и цигани

а на тая "канадка" евала ти права че отиде в канада мноо е яко там напрао неам думи особено като одиш в моловете и сичко е боклуци
когато гледаш некви американски боклуци(наричащи се коли) по улицата
и когато влезеш в бензиностанция се чудиш от куде се сипва бензин и как ще излезнеш от там щот е хаус

Tupaci kato tebe sha se chudqt ot kade se sipva benzin i za takiva kato tebe e haus i si trai kato ne mojesh da se opravish v chujbina si stoi v Bulgariq kadeto sha izgniesh. I shte ti kaja edna pogovorka mnogo izvestna "Svetut e djungla ti budi luv zada oceleesh" samo nai silnite ocelqvat bratochka ti kato ne si ot tqh stoi v Bulgariq dano namerish shtastieto tam !

извинявам се че моя мозък не е толкова ограничен и може да направи разлика между хубаво и лошо а не се води по чужди думи
и споко браточка др год отивам в University Of Viena

BePoHuKa
10-27-2008, 00:56
Винаги ми е чудно какво значение има кой за какво е напуснал България, не можеш ли сам да прецениш че там няма живот. Всеки който я е напуснал мисли за своето добро и КАК ДА УСПЕЕ В СВОЯ ЖИВОТ!!! Ако в България имах работата която имам тук и заплащането нямаше да я изоставя но там просто НЯМА ЖИВОТ!!! Осъзнаите го бягаите и се спасявайте докато имате време. ;) :grin: ЕВАЛАААА!!!Най-сетне някой да каже нещо смислено!!Евала просто.. :grin: ;-) =D> =D> :smt041

няма живот за селяци и цигани

а на тая "канадка" евала ти права че отиде в канада мноо е яко там напрао неам думи особено като одиш в моловете и сичко е боклуци
когато гледаш некви американски боклуци(наричащи се коли) по улицата
и когато влезеш в бензиностанция се чудиш от куде се сипва бензин и как ще излезнеш от там щот е хаус

Tupaci kato tebe sha se chudqt ot kade se sipva benzin i za takiva kato tebe e haus i si trai kato ne mojesh da se opravish v chujbina si stoi v Bulgariq kadeto sha izgniesh. I shte ti kaja edna pogovorka mnogo izvestna "Svetut e djungla ti budi luv zada oceleesh" samo nai silnite ocelqvat bratochka ti kato ne si ot tqh stoi v Bulgariq dano namerish shtastieto tam !

извинявам се че моя мозък не е толкова ограничен и може да направи разлика между хубаво и лошо а не се води по чужди думи
и споко браточка др год отивам в University Of VienaЩот си голям родолюбец и София е град номер едно в света ли? :razz: :razz: Толкова си неинформиран,че си нямаш и на представа ;)

kele6a
10-27-2008, 01:24
Аз у4а в Малта защото образованието е много по добро... :grin: :grin: :grin:

tianiira
10-31-2008, 19:28
Balgaia e hubava :grin: no darjavata e bokluk :-x :-x :-x

Spook
11-01-2008, 10:22
И кво ще правиш като отидеш в Германия примерно...ще работиш 12 часа на ден и като се прибереш ще се затвориш в къщи и ще киснеш цяла вечер пред ТВ-то понеже няма да знаеш дори имената на съседите си...
Няма друга държава в която можеш да се отпуснеш и да се забавляваш както в България...Ей това да го знаете добре...животът в чужбина е такъв...бачкане...бачкане...б чкане...и евентуално петък вечер да излезеш на бар с познати...ама пак българи...

А ти какво искаш да е, ядене, пиене, пък кой ще работи кьорава работа.

Излезте в който искате град (дори и така наречените малки и западащти), по което и да е време на годината към обяд да видм дали ще намерите празно кафене. На всичкото отгоре не е пълно със стари хора които се наслаждават от живовата ами с млади, наистина хубави интелигентни хора, но чудещти се какво да правят. Бият се по корема и викат да е**а м**а им да е*а окрадаха държавата. Или младите нехаят за съдбата на държавата и избягаха. Ами не, тях ще чакам да си вдигнат дебелите шкембета и мързеливите задници и белким "нещо са опрай" - как само възмвишено звучи. Абе мързела с една дума ни е проблема.

И е вярно че сме и по-красиви и по-добри както е в песента ама пусти мързел като не може да се изкорени #-o така ще е, дерзайте...

sashokz
12-15-2008, 07:08
Аз у4а в Малта защото образованието е много по добро... :grin: :grin: :grin:


По-добро.... Иска ти се
Това, че за България си твърде ограничена и смешна не означава, че в Малта образованието е по-добро. Просто си много тъпа и нe можеш да се справиш с конкуренцията в България ми се вижда на мен.(((

uahomche
12-16-2008, 20:38
ako q napusna 6te q napusna za obrazovanieto si i posle za rabota za6toto za moqta specialnost tuka nito universiteti ima nito rabota moga da si namerq a i v 4ujbina na6eto zavyr6eno ne go priznavat za ni6to :(

LetiCherry
01-12-2009, 10:49
Аз у4а в Малта защото образованието е много по добро... :grin: :grin: :grin:


По-добро.... Иска ти се
Това, че за България си твърде ограничена и смешна не означава, че в Малта образованието е по-добро. Просто си много тъпа и нe можеш да се справиш с конкуренцията в България ми се вижда на мен.(((


O, Boje, e tova ve4e naistina me razsmq! :lol:

V Bulgaria imalo konkurenciq, s koqto ne mojem da se spravim i zatova otivame v 4ujbina?! :shock: Da be da! Moga da ti kaja, 4e me prieha Stopansko Upravlenie v Sofiiskiq, hodih 2 sedmici na lekcii i tova me ubedi o6te pove4e da si subera bagaja i da otivam da u4a v 4ujbina. Vidqla sum bulgarsko vis6e obrazovanie, moga da go sravnq s tova v Avstriq i povqrvai - dori nqma baza za sravnenie. Izvinqvai, ama kude se slu4va da otide6 na purvata lekciq i da ti kajat vuprosite za izpita, koito 6te te pitat i pri vupros za6to gi dava da mi se otgovori: "Abe momi4e, ti se radvai, 4e ti ulesnqvam jivota! A i sega ni purvi 4as polovinata 6te se zabravili, 4e sum gi kazala, a drugata polovina 6te e zagubila lista s vuprosite do samiq izpit...". E, izvinqvaite, ama za men tova ne e normalno obrazovanie. V BG obrazovanieto e pulen bokluk.

hulalu
01-12-2009, 13:55
Защо я напускате

suzhelqvam milo ama ot tozi tvoi vuporos se sticha tolkova melanholia :) chql latinoserial :wink: ne sum purvia nito poslednia koito zhivee svobodno ili po tochno po svoi kriterii... obozhavam da se shmatkam po svete taka bogat i raznoobrazen :-)
ta na vuprosa( Защо я напускате) ima suotveten

Dundy
01-12-2009, 14:06
аз пък бих я напуснала само за образованието.После ще се върна.Наистина не мога да повярвам колко нещастни са всички тука,че държавата ни била мърлява и скапана.Абе хора осъзнайте че сме по добре от 2/3 свят.Имаше едно момиче преди,дето като видях какво пишше за своята родна страна напрао ми идеше ако я видя да и плесна един,да се осъзнае.Дори и да не е идеално всичко не може да наричаш страната в която си израснал "пълна мизерия" и т.н .

shady_cent
01-12-2009, 16:10
Аз у4а в Малта защото образованието е много по добро... :grin: :grin: :grin:


По-добро.... Иска ти се
Това, че за България си твърде ограничена и смешна не означава, че в Малта образованието е по-добро. Просто си много тъпа и нe можеш да се справиш с конкуренцията в България ми се вижда на мен.(((


Ааа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Каква конкуренция те гони, бе човече?! Сменила съм няколко училища и навсякъде цари адската тъпотия, много рядко се среща по повече от 2-ма що-годе умни в един клас, в някои и толкова няма :shock: От 22-ма човека от последния ми клас завършихме 6-ма и то само 2-ма имахме повече от 4 на матурите... :? Повечето не бяха взели нито една от матурите :shock: Тука няма конкуренция, а връзкарщина.. Прави разликата :lol:

moon_flower
01-14-2009, 12:22
Никога няма да напусна държавата си.Все някой трябва да седи тук.Била съм и в много други държави,имам база за сравнение,но никога няма да отида да живея другаде.А и не е вярно,че държавата ни е толкова мизерна.Имаме прекрасни места.И като един голям оптимист вярвам,че ще се оправи всичко...рано или късно.
А на мен ми е много интересно shady_cent къде е учил,защото в училищата,в които аз съм била повечето сме били отличници.Да не говорим,че във всеки клас има двойкаджии.А и дори да цари "адската"тъпотия това не е повод да заминеш.Никой не те кара и ти да бъдеш такъв.Търсиш си среда подходяща за теб и готово.Има достатъчно интелигентни и умни хора.
А образованието в България също не е мизерно.Всеки с мнението си,но като гледам какви са родителите ми мога да твърдя,че определено образованието е на ниво.И родителите на всичките ми приятели са завършили в Бг университети и в момента имат изключително богата обща култура,знания и доходна работа.Това са глупости,че България за нищо не става и няма оправия.

moon_flower
01-14-2009, 12:22
Никога няма да напусна държавата си.Все някой трябва да седи тук.Била съм и в много други държави,имам база за сравнение,но никога няма да отида да живея другаде.А и не е вярно,че държавата ни е толкова мизерна.Имаме прекрасни места.И като един голям оптимист вярвам,че ще се оправи всичко...рано или късно.
А на мен ми е много интересно shady_cent къде е учил,защото в училищата,в които аз съм била повечето сме били отличници.Да не говорим,че във всеки клас има двойкаджии.А и дори да цари "адската"тъпотия това не е повод да заминеш.Никой не те кара и ти да бъдеш такъв.Търсиш си среда подходяща за теб и готово.Има достатъчно интелигентни и умни хора.
А образованието в България също не е мизерно.Всеки с мнението си,но като гледам какви са родителите ми мога да твърдя,че определено образованието е на ниво.И родителите на всичките ми приятели са завършили в Бг университети и в момента имат изключително богата обща култура,знания и доходна работа.Това са глупости,че България за нищо не става и няма оправия.

shady_cent
01-14-2009, 23:36
А на мен ми е много интересно shady_cent къде е учил,защото в училищата,в които аз съм била повечето сме били отличници.Да не говорим,че във всеки клас има двойкаджии.А и дори да цари "адската"тъпотия това не е повод да заминеш.Никой не те кара и ти да бъдеш такъв.Търсиш си среда подходяща за теб и готово.Има достатъчно интелигентни и умни хора.

Така първо да изясним разликата между отличник и умник :lol: В даскалото, в което учих до 7 клас почти всички бяхме отличници, но това далеч не значи, че сме го заслужавали :lol: Просто на даскалите така им беше по-лесно... В следващото ми даскало пък номера беше да си кротък и да присъстваш в часовете и пак си уреден с 6-ци 8) :lol: Единствено в последното ми даскало все пак трябваше да си налагяме парцалите повечко, но пак си имаше и оценки по милост, то се видя на матурите за к'во ста'а на въпрос :D Та искам с това да ти кажа, че в Бг отличник не е равно на умен ученик, по скоро на кротък, платежоспособен, присъствал в часове и т.н. :) Просто на повечето места няма реално оценяване... Че има умни и интелигентни хора в никакъв случай не искам да отричам, но те са малка част в сравнение с връзкарите, никой не може да ме разубеди, че не е така просто съм се убедила :lol:

Darkkiss
01-18-2009, 02:51
Защо я напускате най - много от българите казват ЦИГАНИТЕ а други управляващите а трети боклуците а вие ако ще я напускате ЗАЩО ??! (съжалявам ако се повтаря темата)

А ти защо не научи БГ??? Виж се дори в заглавието имаш грешка...

untouchedbby
05-30-2009, 15:03
Ами главно е напуснах заради майка ми.С баща ми живееха в Америка,но се разведоха,баща ми се върна в БГ,но майка ми остана.И пожела да отида при нея.Баща ми беше съгласен,но ме оставиха аз да реша.И реших,че имам нужда от промяна и заминах.
А след няколко дни баща ми пак се връща да живее тук и така или иначе пак щях да дойда.

Elfche
06-22-2009, 15:45
Напуснах я главно заради образованието. С наште решихме, че ще е по-добре да уча в чужбина... Аз ще се върна... Обичам България, винаги съм я обичала и ще я обичам. Вярно е, че в БГ е ужасно (или поне така говорим всички), но това не е причина да се отричаме завинаги от нея. Ще се изуча и ще се прибера.

exis7
07-04-2009, 19:05
:lol: :lol: :lol:
Хах заради тези пенсионери и други заблудени сме зле. Като дойдат избори куцо и сакато скача и за по 2 кюфтета и задника си ще продадът и тичат да гласуват... :x Хората с амбиции и потенциал знаят - в Бг няма почва за развитие... Като си родолюбец седи тука и си късай задника за мижавите кинти, които ще отидат за пенсията на някъв тъп дърт комунист (не че всички пенсии са такива но повечето са). Ае със здраве, всеки си има глава на раменете и да си решава тука ли ще си я троши или ще живее нормално. :D
По времето на същите тези пенсионери се е живяло добре, точно в момента заради липсата на млади хора държавата пропада...
И да, ще си стоя тука...и ще си късам задника за да работя за 3ма поне други 2ма идиоти за предпочели да отидат да работят за някой мазен германец...
А иначе България била зле...
И кво ще правиш като отидеш в Германия примерно...ще работиш 12 часа на ден и като се прибереш ще се затвориш в къщи и ще киснеш цяла вечер пред ТВ-то понеже няма да знаеш дори имената на съседите си...
Няма друга държава в която можеш да се отпуснеш и да се забавляваш както в България...и винаги като излезнеш да можеш да се забавляваш и да се запознаеш с нови хора...в чужбина хората са празни черупки...не е важното дали имаш 2 мерцедеса или голф тройка...важното е дали можеш да се наслаждаваш на живота ;)

Ще ме извиняваш,ама как държавата НИ ще задържи младите хора тук?Дава ли им стимул?-НЕ !За забавлението съм съгласна,ама за да се забавляваш...тряат пари,КАПИШ ?! И как да се насладиш на живота,виждайки мизерията сред народа?И как като всеки втори е мангал и само си стискаш чантата и си проверяваш джобовете да не ти липсва нещо?!Тва отпускане ли е ?-Не мисля ;) България е една,обаче не сте ли разбрали,че и да гласуваме не ние играеме роля в тая държава ;) Нагласено е всичко..докато управляващите са малоумници с по 3000 лв заплата и докато крадат от народа няа да се оправиме независимо дали има млади амбицирани хора в България или не ! Друг е въпроса с рецесията... Обаче ти си заклет националист.. "Кон с капаци" казват хората! И да,БЪЛГАРКА СЪМ,макар и да не живея след време тук !

Water_lili
07-04-2009, 19:51
не мога само да разбера защо повечето потребители не правят разлика между образование и обща култура? Аз лично познавам хора без висше образование, но могат да сложат всеки магистър в джоба си със знанията си във всички сфери....... всичко е собствен избор и това ,че хората в една страна нямали богата обща култура не може да каже абсолютно нищо за образованието им.....

dan40123
07-13-2009, 19:56
след време ще съжалите, че сте обидили собствената си родна страна

asi_basi
07-16-2009, 11:25
Of vie aide stiga ste mi se pravili na golemi .... Vie kakvo si mislite, 4e za6toto nie sme v 4ujbina obi4ame Balgaria po-malko ot vas li? Ai stiga gluposti!!! Pravite se nas golemite geroi, 4e ste si ostanali v Bg.

Ve4e mi omrazna edno i sa6to da povtarqte kato malumnici. VSEKI IMA PRAVO NA IZBOR !!! Tova, 4e vie ste si ostanali v Balgaria, nie da ne sme po4nali da vi vinim za tova? Zatova uvajavaite izbora na drugite, koito iska si kisne v Bg, a koito ne - otiva v 4ujbina (ne gi vinq, kakto i vie ne trqbva). I ne govorete, 4e za6toto nie mladite ne sme v Bg zatova tq bila propadnala, mnogo dobre znaem za6to propadna Balgaria. Vie kato ste si v bg daje i ne se opitvate da q promenite...daje na edni izbori edvam se qvqvate...

Vas kakvo vi interesuva dali tuk samo rabotim ili ne? Tova si e na6 izbor... Az predpo4itam sega da se ma4a da sledvam i rabotq ednovremenno otkolkoto v Bg da si stoq i da ne pravq ni6to s jivota si. Ili daje i vis6e da imam...hahaha za kakvo 6te mi posluji deto tolkova vi6isti var6at nqkakvi miserni raboti. A jal mi e stavalo da gledam vazrastni hora vi6isti sega da rovqt po kofite.

I ne si mislete, 4e tuk nqmame zabavleniq, naprativ imame si i mojem da si go pozvolim pove4e otkolkoto vie v bg, deto hodite v 4algariinicite s 2lv vzeti ot mama i tate i stoite na koli4ka cqla ve4er ili 1 biri4ka, ili ako ste simpati4no momi4e se hva6tate s 4i4ko pari4ko. Sorry ama tozi jivot ne me ustroiva.

Podkrepqm uahomche i exis7

A ...i posledno... Kato mn obi4ate i iskate da ste si v Balgariq, pone se nau4ete na PRAVOPIS. Ponqkoga sme6no mi stava da gledam nqkakvi deto u4at v Bg da pravqt nqkakvi sme6ni pravopisni gre6ki, deto az koqto sam karala samo nqkolko godinki v Bg u4ili6te gi zabelqzvam.

Taka4e, gledaite si rabotata i ni ostavete na mira, nie sme si napravili izbora i ne se oplakvame. Az moga da jiveq tuk, no ne sam zabravila Balgariq, obi4am si q ...i vseki pat kogato si hodq se radvam ... haresva mi da hodq na po4ivka v drugi strani, no Bg si e drugo ne go otri4am, no ne stava da se jivee tam ...

moon_flower
07-16-2009, 13:29
:booooomb:Ох,аз напуснах България още през 1989г.,ве4е близо 20 г съм в 4ужбина и мога да ви кажа ,4е не съжалявам за изборът ми.Омъжих се за един 4удесен мъж/4ужденец /,имам две прекрасни деца,които израснаха дале4 от българия.Когато се е слу4вало да се прибера мъките ми по4ват още от границата,винаги съм била на щрек в родната ми страна-/крадяха ни,полицаите ни изнудваха по-пътя,влизам в магазин 4уват 4ужда ре4 повишават цените и др. /писна ми от вси4ко това и затова надали ще се върна някога или пратя детето ми дори и да следва,няма закони,няма култура абе на дъното е.Докато мафията командва няма да се прибера дори и за по4ивка,парите няма да си влагам в една държава в която 4овекът е по-ниш от животното.
По-добре си стой в чужбина.Вече дори не можеш да пишеш правилно на български език.
По темата : Никога няма да напусна България.Смятам,че ако човек е упорит може да има хубав живот във всяка една държава.И кой казва,че образованието не е на ниво?Познавам толкова много приятели на моите родители,които са завършили в български университети и имат хубава работа,добро заплащане и са интелигентни.
Нищо не може да ме накара да напусна България.Някои казват,че беднотията е причина.Е,ако човек си даде зор да учи няма да му се наложи да тъне в беднотия.Въпрос на избор.Най-важното е да се чувстваш добре и да си доволен от живота си.

moon_flower
07-16-2009, 13:44
I ne govorete, 4e za6toto nie mladite ne sme v Bg zatova tq bila propadnala, mnogo dobre znaem za6to propadna Balgaria. Vie kato ste si v bg daje i ne se opitvate da q promenite...daje na edni izbori edvam se qvqvate...

Vas kakvo vi interesuva dali tuk samo rabotim ili ne? Tova si e na6 izbor... Az predpo4itam sega da se ma4a da sledvam i rabotq ednovremenno otkolkoto v Bg da si stoq i da ne pravq ni6to s jivota si. Ili daje i vis6e da imam...hahaha za kakvo 6te mi posluji deto tolkova vi6isti var6at nqkakvi miserni raboti. A jal mi e stavalo da gledam vazrastni hora vi6isti sega da rovqt po kofite.

I ne si mislete, 4e tuk nqmame zabavleniq, naprativ imame si i mojem da si go pozvolim pove4e otkolkoto vie v bg, deto hodite v 4algariinicite s 2lv vzeti ot mama i tate i stoite na koli4ka cqla ve4er ili 1 biri4ka, ili ako ste simpati4no momi4e se hva6tate s 4i4ko pari4ko. Sorry ama tozi jivot ne me ustroiva.

Podkrepqm uahomche i exis7

A ...i posledno... Kato mn obi4ate i iskate da ste si v Balgariq, pone se nau4ete na PRAVOPIS.
Ти много акъл за правопис не давай,защото не си безгрешна.Също така не виждам от какъв зор си насъбрала толкова злоба срещу хората,които казват,че в България има повече забавления.Точно така е.И защо непременно свързваш забавлението с някоя пропаднала кръчма и чалга?Мисля,че под забавление не се разбира само ходенето по кръчми,а и събирането с приятели по купони,преспиване в нечия къща,ходене на кафе,боулинг и тн.И защо си мислиш,че можеш да си позволиш повече от българите?Например от мен?Ти откъде знаеш аз каква съм например и какво мога да си позволя?Може пък и да мога да си позволя много повече неща от теб.В България има много хора от средна класа,да не говорим и за по-богатите.Във всяка държава има и бедни хора,но не мисля,че в България всичко е мизерия и бедност.Не е така.И недей и да се опитваш да ми кажеш обратното,защото аз живея тук и знам по-добре от теб.
А сега би ли могла да ми кажеш защо България е пропаднала?Защото още в първите редове казваш,че знаеш.Обоснови се.И знаеш ли колко процента са отишли на изборите тази година?Надявам се да знаеш,защото казваш,че и на едни избори не можем да отидем,но тази година гласувалите никак не са малко.

blackvelvet
07-17-2009, 07:44
Бих напуснала България поради причините,които изброи авторът...съсщо както и заради самата политика на страната.Мисля,че тук нямам кой знае какво бъдеще в сравнение с друга държава.Дори майка ми казва да излезна от България колкото се може по-бързо..а знам,че тя иска най-доброто за мен,така че мисля,че няма да ме подведе....

Ca7aHa7a
07-19-2009, 00:06
Причината поради която бих напуснал българия е само заради парите .. :x тук няма живот но е една от най-красивите държави .. няма спор :) затова я обичам България .. това сме ние :)

Sarge
07-23-2009, 09:16
I ne govorete, 4e za6toto nie mladite ne sme v Bg zatova tq bila propadnala, mnogo dobre znaem za6to propadna Balgaria. Vie kato ste si v bg daje i ne se opitvate da q promenite...daje na edni izbori edvam se qvqvate...

Vas kakvo vi interesuva dali tuk samo rabotim ili ne? Tova si e na6 izbor... Az predpo4itam sega da se ma4a da sledvam i rabotq ednovremenno otkolkoto v Bg da si stoq i da ne pravq ni6to s jivota si. Ili daje i vis6e da imam...hahaha za kakvo 6te mi posluji deto tolkova vi6isti var6at nqkakvi miserni raboti. A jal mi e stavalo da gledam vazrastni hora vi6isti sega da rovqt po kofite.

I ne si mislete, 4e tuk nqmame zabavleniq, naprativ imame si i mojem da si go pozvolim pove4e otkolkoto vie v bg, deto hodite v 4algariinicite s 2lv vzeti ot mama i tate i stoite na koli4ka cqla ve4er ili 1 biri4ka, ili ako ste simpati4no momi4e se hva6tate s 4i4ko pari4ko. Sorry ama tozi jivot ne me ustroiva.

Podkrepqm uahomche i exis7

A ...i posledno... Kato mn obi4ate i iskate da ste si v Balgariq, pone se nau4ete na PRAVOPIS.
Ти много акъл за правопис не давай,защото не си безгрешна.Също така не виждам от какъв зор си насъбрала толкова злоба срещу хората,които казват,че в България има повече забавления.Точно така е.И защо непременно свързваш забавлението с някоя пропаднала кръчма и чалга?Мисля,че под забавление не се разбира само ходенето по кръчми,а и събирането с приятели по купони,преспиване в нечия къща,ходене на кафе,боулинг и тн.И защо си мислиш,че можеш да си позволиш повече от българите?Например от мен?Ти откъде знаеш аз каква съм например и какво мога да си позволя?Може пък и да мога да си позволя много повече неща от теб.В България има много хора от средна класа,да не говорим и за по-богатите.Във всяка държава има и бедни хора,но не мисля,че в България всичко е мизерия и бедност.Не е така.И недей и да се опитваш да ми кажеш обратното,защото аз живея тук и знам по-добре от теб.
А сега би ли могла да ми кажеш защо България е пропаднала?Защото още в първите редове казваш,че знаеш.Обоснови се.И знаеш ли колко процента са отишли на изборите тази година?Надявам се да знаеш,защото казваш,че и на едни избори не можем да отидем,но тази година гласувалите никак не са малко.


Първо-средна класа в България няма-този измислен критерии у нас е нещо като преход между бедността и богатството. Но в българия има или бедни или богати. Т.нар средна класа още е мит при нас. 100% си от хората, на които им е осигурено всичко и затова пишеш така. Но пробвай сам/сама да поработиш и ще видиш каква ГАВРА е това в България-пазар на труда няма, свестни закони за регулиране на труда също няма. Разбира се нямам предвид някои познат да те уреди, а ти сам/сама да уредиш всичко. Тогава ще проревеш.


Хората, които решават да емигрират се различават от псевдопатриотите по един критерии- имат куража, смелостта да започнат наново, наистина искат добър живот и не им пука толкова откъде са-света се ГЛОБАЛИЗИРА, важно е какво можеш, не откъде си.

asi_basi
07-25-2009, 21:04
I ne govorete, 4e za6toto nie mladite ne sme v Bg zatova tq bila propadnala, mnogo dobre znaem za6to propadna Balgaria. Vie kato ste si v bg daje i ne se opitvate da q promenite...daje na edni izbori edvam se qvqvate...

Vas kakvo vi interesuva dali tuk samo rabotim ili ne? Tova si e na6 izbor... Az predpo4itam sega da se ma4a da sledvam i rabotq ednovremenno otkolkoto v Bg da si stoq i da ne pravq ni6to s jivota si. Ili daje i vis6e da imam...hahaha za kakvo 6te mi posluji deto tolkova vi6isti var6at nqkakvi miserni raboti. A jal mi e stavalo da gledam vazrastni hora vi6isti sega da rovqt po kofite.

I ne si mislete, 4e tuk nqmame zabavleniq, naprativ imame si i mojem da si go pozvolim pove4e otkolkoto vie v bg, deto hodite v 4algariinicite s 2lv vzeti ot mama i tate i stoite na koli4ka cqla ve4er ili 1 biri4ka, ili ako ste simpati4no momi4e se hva6tate s 4i4ko pari4ko. Sorry ama tozi jivot ne me ustroiva.

Podkrepqm uahomche i exis7

A ...i posledno... Kato mn obi4ate i iskate da ste si v Balgariq, pone se nau4ete na PRAVOPIS.
Ти много акъл за правопис не давай,защото не си безгрешна.Също така не виждам от какъв зор си насъбрала толкова злоба срещу хората,които казват,че в България има повече забавления.Точно така е.И защо непременно свързваш забавлението с някоя пропаднала кръчма и чалга?Мисля,че под забавление не се разбира само ходенето по кръчми,а и събирането с приятели по купони,преспиване в нечия къща,ходене на кафе,боулинг и тн.И защо си мислиш,че можеш да си позволиш повече от българите?Например от мен?Ти откъде знаеш аз каква съм например и какво мога да си позволя?Може пък и да мога да си позволя много повече неща от теб.В България има много хора от средна класа,да не говорим и за по-богатите.Във всяка държава има и бедни хора,но не мисля,че в България всичко е мизерия и бедност.Не е така.И недей и да се опитваш да ми кажеш обратното,защото аз живея тук и знам по-добре от теб.
А сега би ли могла да ми кажеш защо България е пропаднала?Защото още в първите редове казваш,че знаеш.Обоснови се.И знаеш ли колко процента са отишли на изборите тази година?Надявам се да знаеш,защото казваш,че и на едни избори не можем да отидем,но тази година гласувалите никак не са малко.


Първо-средна класа в България няма-този измислен критерии у нас е нещо като преход между бедността и богатството. Но в българия има или бедни или богати. Т.нар средна класа още е мит при нас. 100% си от хората, на които им е осигурено всичко и затова пишеш така. Но пробвай сам/сама да поработиш и ще видиш каква ГАВРА е това в България-пазар на труда няма, свестни закони за регулиране на труда също няма. Разбира се нямам предвид някои познат да те уреди, а ти сам/сама да уредиш всичко. Тогава ще проревеш.


Хората, които решават да емигрират се различават от псевдопатриотите по един критерии- имат куража, смелостта да започнат наново, наистина искат добър живот и не им пука толкова откъде са-света се ГЛОБАЛИЗИРА, важно е какво можеш, не откъде си.

Parvo, mislq 4e Sarge go e kazal dobre...

Vij sega, tova 4e TI moje6 da si pozvoli6 tova, ok, no aide da mahnem pari4nata pomo6t ot roditelite ti i togava kakvo? Za6toto pove4eto bogata64eta sa taka, uredeni ot mama i tati.
2. ne sporq 4e pravopisa mi e otli4en, no az po4ti ne sam u4ila v bg, ima nqkoi deto jiveqt v bg, no hi4 gi nqma.
3. Ti kakvo misli6? 4e nie tuk nqmame zabavleniq? Nqmame diskoteki barove i klubove? Nqmame priqteli? S koito da se saberem na kupon4e ili da prespim tam??? 4ak me rasmq! Ne si misli, 4e v 4ujbina sme tolkova zle :P
4. Tova za izborite...po4va6 da se zaqjda6 ve4e za vsi4ko... tova, 4e moje bi tazi godina pove4e ste glasuvali..i kakvo ot tova? Ako glasuvaha mnogo hora 6te6e li da ima nujda ot reklami da prikanvat horata da glasuvat a?
I da znae6 ima pak i mnogo hora koito prosto iskat da vidqt sveta a ne da se zabu4at samo v Bg i ni6to da ne vidqt...a drugi prosto nqmat kuraja (kakto Sarge kaza) da izlqzat ot Bg.

I posledno, ne vijdam za6to trqbva da se zaqjda6 s men, tova e FORUM, vseki si kazva mnenieto, nemoje vsi4ki da sme s tvoeto mnenie. Pak i za6to vie, koito ste ostanali v Bg mojete da ni sadite,4e sme v 4ujbina, i da obijdate kak sme jiveeli i neznam si kakvo, a nie nemojem da kajem ni6to a? Egoisti golemi ste...

smirkis
07-26-2009, 16:59
напуснах България , защото се надявам тук да получа по-добро висше образование

Revoa
07-26-2009, 20:13
Като малък бащта ми заминаваше да работи в норвегия, и след около 4 години тои се върна и ни зе цялото семеиство да живеем там. Бях на 12 и да ви кажа беше много гадно, но сега след 2 години живот тука, все още е гадно, но повярваите ми които е напуснал България сигурно няма да се върне.