PDA

View Full Version : Къде най-често падате вкъщи?



Страници : [1] 2

Maeva
08-27-2008, 20:19
Малко ми е тъпа темата, но ми е скучно и се сетих как тия дни 2 пъти се пльоснах като чувал... и така :)
Единия път беше във входа на стълбите направо ги прескочих ( 2 са ) и седнах на долната и си прецаках малко глезена.
Втория беше пред банята, майка я миеше, и аз със засилка... направих шпагат. 8-)

Giva
08-27-2008, 20:26
Подхлъзвам се в банята понякога,но за мое щастие още не съм падала (даже не искам да си помислям какво може да стане :( )

yozito
08-27-2008, 20:26
Аз вчеднъж паднах в кухнята.Сестра ми е изляла сок и аз не го видях,подхлъзнах са на теракота и паднах мн яко. 8-)

_helena_
08-27-2008, 20:41
Правим ремонт вкъщи и навсякъде има неща в който да се спънеш и аз не пропускам почти никое място където мога да се пльосна! :-D 8-)

PsychoPatt
08-27-2008, 20:46
Аз като бях малък бягах из къщи и ми се е случвало да се изтрополя на земята. Сега само може да се подхлъзна в банята понякога, но никога не сам стигал до падане. Помня че, като бях на 2-3 години една вечер се качих на кухненската маса и се плюснах на пода по корем. (а масата е доста висока.) :booooomb: :booooomb: :booooomb:

GbSy
08-27-2008, 20:47
Ооо, непрекъснато го правя, при това на различни места, не само вкъщи - много съм непохватна и всички около мен го знаят, но какво пък - това ми е чара.
Последният път, когато се спънах у нас, беше преди доста време... Вкъщи навсякъде /без банята/ сме с мокет, в кухнята с балатум и килим. Холът и кухнята са свързани с една движеща се врата, която стои постоянно отворена. И аз както отивам в кухнята да хвърля нещо и се препънах в килима и паднах по лице :lol: . Иначе за последно се спънах... Май в неделя - бяхме на рожден ден и една приятелка ме бутна, аз разлях чашата с кола върху мокета на рожденичката и върху мен и полата ми... 8-) . Та, с тази приятелка, понеже и двете сме адски "сръчни" сме членки в следните клубове:
"Кашкавалени пръсти"
Кръжок "Ръцете ми пречат"
:razz:
Моля, моля, тука нЕма 6-5 :D .

gree_girl
08-27-2008, 20:50
Ами аз по принчип си падам много, за тва че вече не помня къде ли не съм се тръшвала. Ето малка част от героичните ми подвизи, ама сега само за тх се сещам:
1.Една вечер пред леглото ми щото исках със засилка в тъмната стая да скоча на него, ама не го улучих :D
2.На салона с огромна засилка и много здраво се ударих
3.В хола на паркета пред наще, щото се хлъзгах като луда
4.На стълбите за почти всеки ден, ама веднъж направих рекорд в рамките на 1 час се подхлъзнах 6 пъти :shock: 8-) като последния беше много брутален, щот щтях да си разбия главата.
5.Като малка пак по тъмно с развързани обувки падам по стълбите и си заковах главата във вратата на съседите 8) те се уплашиха дори :lol:
6.В банята редовно се подхлъзвам
Последните две не са по темата ама айде :oops:
7.На морето пред едно хоро ...
8.На двора под една пейка :D
Като се сетя за още ще пиша :-D

yozito
08-27-2008, 20:53
Ооо, непрекъснато го правя, при това на различни места, не само вкъщи - много съм непохватна и всички около мен го знаят, но какво пък - това ми е чара.
Последният път, когато се спънах у нас, беше преди доста време... Вкъщи навсякъде /без банята/ сме с мокет, в кухнята с балатум и килим. Холът и кухнята са свързани с една движеща се врата, която стои постоянно отворена. И аз както отивам в кухнята да хвърля нещо и се препънах в килима и паднах по лице :lol: . Иначе за последно се спънах... Май в неделя - бяхме на рожден ден и една приятелка ме бутна, аз разлях чашата с кола върху мокета на рожденичката и върху мен и полата ми... 8-) . Та, с тази приятелка, понеже и двете сме адски "сръчни" сме членки в следните клубове:
"Кашкавалени пръсти"
Кръжок "Ръцете ми пречат"
:razz:
Моля, моля, тука нЕма 6-5 :D .

Офф и аз се спъвам мн по килимите 8-) майка ми е мн запалена по тия малките килимчета.Имаме ги почти на всякъде и аз не пропускам да се спъна в тях ест 8) :D

Zqpkov
08-27-2008, 20:53
насякаде :grin: :grin: :grin:

gree_girl
08-27-2008, 20:57
Даа ... вчера скачах на един диван в една репетиционната на една групичка, та няколко пъти щях да падна на масата и се спъвах по табулетката :-D

sweet_bunny
08-27-2008, 21:12
Ами аз ако падна вкъщи,то ще да е защото съм разляла нещо по паркета.Иначе редовно се удрям в нещо.

Boyd
08-28-2008, 10:34
Един единствен път съм падал в нас без да искам, защото ми беше изтръпнал крака и като стъпих на него се огъна накъдето му беше кеф.

_LacrymoSa_
08-28-2008, 10:42
В банята :lol:

Maeva
08-28-2008, 11:10
Като казахте изтръпване ... бях на една сватба предо 2-3г и така се бях напила ... та чак краката ми изтръпнали и не мога да вървя с тях.Събуждам се аз сутринта, без да подозирам кво ми има, стъпвам на земята, ставам и кат се изсипах... после виках майка ми да ме придържа, че не можех да ходя, да го еба ... и още имам една част, която ми е изтръпнала и не усещам нищо квото и да ми правят .... бати алкохола ...

SuNsEt
08-28-2008, 11:36
В килима в моята стая...или в леглото ми. :-D

RottenFlesh
08-28-2008, 12:06
Ами в хола.Имаме паркет и аз като се лъзна........ :razz:

mim4ety_sara
08-28-2008, 12:10
A v noviq apartament se spyvam v 6kav4eta,legla a onzi den to4no kat stanah i se spynah v stola si abe vikam toq apartament e ujasen,navsqkade se spyvam :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

NaNa_SladuRana
08-28-2008, 14:31
аз нестига,че съм разсеяна,пък и съм спъната,винаги падам или се ударам в нещо :oops:

VerryBerry
08-28-2008, 14:42
определено в банята..там ако се подхлъзна и.."чао"инач,в кухнята само се удрям..Така става като не се пазя 8-)

qdrena_bomba
08-28-2008, 14:55
Малееее тука некой са бати "късметлиите" :grin: аз попринцип много рядко са спувам в нещо и дори да се спъна и да падна нищичко ми няма ама и аз си имам своите случки :D например наща къща е на 3 етажа и аз тичам по сталбите попринцип ама 1 пат се бх яко залетел и викам тука скок и рипнах ама нещо на уцелих стапалата и натресох с доста голема сила 1во в пода и после от засилката са лепнах и в стената (от тогаа 1 вена на окото ми играе :D ) а иначе един пат като манинки в училеще играем на гоненица (не се смейте...много :) ) и мене ма гони оня и аз трегам по сталбите да тичам и изведнаж кат се спанах и таман да се закрепи и чувам как некой вика "закре пи са" и кат са отпущих от парапета айде надоле :D ама станах и нищо ми немаше аз редко се прибивам ама кога стане е много ефектно :grin:

Sensuality
08-28-2008, 15:44
В банята понякога,когато е мокро се хлъзгам :-D Иначе веднъж паднах по стълбите 8-) :lol: :D :D :razz:

Seducti0n
08-28-2008, 15:56
Няколко пъти ми се е случвало да се подхлъзна по стълбите или в банята, но сериозни падания не съм имала. (:

AutumnTears
08-28-2008, 16:07
slu4i se prednata sedmica
spunah se v "kraka" na masata sled koeto ot bolkata bez da iskam si udarih drugiq krak v taboretkata i nakraq padnah vurhu edna saksiq :lol:

Tedi4ka
08-28-2008, 17:27
ами колкото и да е странно маи на равно наи много :razz: :razz: щото колкото и да е има тук там някоя дигната плочка и кво си мислите тедичка веднага нея цели :D :D :D

vivteen
08-28-2008, 18:12
Ооо, непрекъснато го правя, при това на различни места, не само вкъщи - много съм непохватна и всички около мен го знаят, но какво пък - това ми е чара.
Последният път, когато се спънах у нас, беше преди доста време... Вкъщи навсякъде /без банята/ сме с мокет, в кухнята с балатум и килим. Холът и кухнята са свързани с една движеща се врата, която стои постоянно отворена. И аз както отивам в кухнята да хвърля нещо и се препънах в килима и паднах по лице :lol: . Иначе за последно се спънах... Май в неделя - бяхме на рожден ден и една приятелка ме бутна, аз разлях чашата с кола върху мокета на рожденичката и върху мен и полата ми... 8-) . Та, с тази приятелка, понеже и двете сме адски "сръчни" сме членки в следните клубове:
"Кашкавалени пръсти"
Кръжок "Ръцете ми пречат"
:razz:
Моля, моля, тука нЕма 6-5 :D .



леле и аз съм така трябва да се запиша в Кашкавалени пръсти"
Кръжок "Ръцете ми пречат"
:razz: :razz:

какви ли не случки имам.Като на комедия е тази.значи когато имахме вана и постоянно се падаше,другите просто си падаха по дупе ама от де тоз късмет на мене както си се подхлъзвам се хващам за тва дето е като перде то се скъса помете рафтчето с шампоани а от рафтчето сичко пада в тоалетната а аз няма да казвам как съм била :razz: :razz:

оня ден както си ходя из нас с широко гащиризонче бравата на вратата ми преклещи презрамката аз паднах и увиснах :lol: :lol:

ехххх такива случки никой няма за спъвания не броя те са ми ежедневие

MaLty
08-28-2008, 18:59
Веднъж нещу си се бях въртяла и ми се зави свят и кату спрях така паднах че главата ми се завря под масата :razz: най-родвно се блъскам в заключената врата 8-) или се закачвам за бравите и си късат суичерите :D

hmmm
08-28-2008, 19:40
Еми аз най-често кат нещо съм забравила преди да излезна и се засилвам от входната врата към стаята ми и на завоя се хлъзгам и се пльосвам на земятя (а тва става доста често)!

t!nchety
08-28-2008, 20:09
Навсякаде падам :D.Най често в банята :-D

karit0
08-28-2008, 20:17
Аз често падам в коридора :-D ама миналата година паднах и си изкълчих раката :x беше мокро и се подхлъзнах

xaxaxaxaxaxaxa00
08-28-2008, 20:54
Да се пребия някаде из нас ми е ежедневие, но най-често се пльосвам в коридора докато тичам понеже сме с паркет и като се хлъзна.. 8-) само че няма да забравя как един път, докато тичах нещо из нас и бях с една по-широка пижама и си оплетох единия крак в крачола на другия и се пльоснах по корем :razz: :razz: апък иначе съм вечноо насинена, защото се се удрям на ръбовете на масите и бюрата :oops:

sladku_bebzi
08-28-2008, 21:31
Аз в нас не падам.
Обаче веднъж мн здраво паднах
по стълбите във входа :-D
И още два пъти на стълбите в у-ще :-|
Тази год със сиг ще има още падания :D

pOiSoN_kIsS_94
08-28-2008, 22:02
В банята най-често :-D или пък,когато мама е минала със стирка :o един път едвам не останах без дупе :-D

plmn
08-28-2008, 22:21
Като се замисля, не съм падал.

little_elf
08-28-2008, 22:44
В къщи не си спомням да съм падала,най-много да съм се подхлъзвала в банята,но пък навън ми се случва винаги,когато съм с ниските обувки на равното :oops: :D .А веднъж съм падала и на стълбите в блока.

evi_vd
08-28-2008, 22:59
о0о0о .. преди 5 години някъде както си седях на таборетката реших да се наклоня назад с нея, за да взема дистанционото и как се хлъзнах и като паднах по д**е .. ужасТ
а един път кво се бях разденсила с една фр и понеже вкъщи има плочки и аз се подхлъзнах и как се пльоснах..
а един път пък майка ми тамън беше измила плочките ии те бяха мокри иии аз се затичах щото ми звънна телефона .. и като се изсилих и кат се подхлъзнах (все едно стъпнах на банан) и изфръкнах назад..
а един път па бях паднала по брадичка и се прехапах и ми беше подута долната устна 1 седмица..
общо взето мн случки имам с подхлъзване на тия плочки ... :?

PiruBloodz
08-29-2008, 00:01
пред вратата на стаята ми.. падал съм към 30-40 пъти там :D

BePoHuKa
08-29-2008, 01:50
:D Ами начи,не съм много спъната,обаче помня ,че тая година ,един учебен ден много яко закъснявах за даскало и вече съм на вратата и в последния момент се сещам ,че съм си забравила ключовете в кухнята.И бягам аз към вратата ама от бързане нещо не съм измерила разстоянието кат хората :-D и отварям аз рязко вратата и така яко се нацепих в челото :razz: :razz: ..направо звездички видях и ми стана една огромна розова цицина и се чудих как да я прикрия ,почнах да си слагам пудри,фондютен..сичко само и само да прикрия ужасната цицина и цял ден си държах челото с ръка :razz: :oops: :oops: беше много кофти... :oops: :oops: :razz:

Persie
08-29-2008, 09:32
Падала съм доста пъти, но един се е запечатал най-дълбоко в съзнанието ми. На излизане от банята, носейки един леген пълен с вода така се хлъзнах ... паднах точно на прагчето и се залях цялата.После доста дълго ме болеше ... опашката. :)

SunShinePearl
08-29-2008, 12:06
ами аз най често падам по стълбите(живея в къща)и последния ми спомен мерех си новите обувки и паднах :lol: апък в банята само се хлъзгам...ми това се сещам

pifiella
08-29-2008, 18:57
През зимата паднах много яко-баба ми ни беше на гости и ми подари вълнени търлаци и аз за да и покажа,че ги харесвам ги обух и се разчекнах на паркета.......... :razz:

pampers
08-29-2008, 20:12
по стълбището най редовно се спъвам по фугите :D

BraVo_GirL
08-29-2008, 21:51
Аз не падам,блъскам се в стените,щото имаме повечко стени и повечко завои вкъщи...не знам,мързи ме да заобикалям и давам през стената...жалко-не става през нея

nefchi_bs
08-29-2008, 21:52
Охх аз съм пълна съкатня нестика че съм с двете леви ръце ами и с двата леви крака :lol: постоянно падам и то не само в къщи редовно се подхлъзвам по стълбите като бързам за даскало а и като се качвам не пропускам момента 8-) В банята редовно съм на земята,по мрамора в коридора,дори и на балтума в спалнята съм се хлъзгала :razz: Постоянно се спъвам в нещо и съм длу,няма ден в които да не се спъна поне 1 път :grin: Гравитацияте нещо не ме харесва и ще се раправяме скоро :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt065

nefchi_bs
08-29-2008, 21:59
Сега се стих в даскало как паднахме по стълбите с една приятелка...Значи бързаме ние да отидам да си вземем кафе да изпушим по една и в бързането надолу така полетяхме прескочихме 3 стъпала после по инеция от падането се блъснахме в стената пред нас :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: И все пак пихме кафе :-D

puding
08-29-2008, 22:42
ми не падам ама мн често се удрям в стените..все бързам и прас си ударя рамото :lol:

krisiiiiito
08-30-2008, 08:56
ми аз се удрям в стените вървя и баам :D но сега се сетих като бързам много и блузата ми се закачва на дръжката на вратата и така падааам :D

Pedigree
08-30-2008, 17:10
Лоо, яка тема.
Сега ще си изкажа моята велика мисъл - единственото място, където мога да падна, да се пребия, да се насиня и разкървавя, е у дома. :) Навън не падам. В нас живея 14 години, а всеки ден все се удрям.
Та...

тоалетката в коридора. Деба, тъпата тоалетка, деба! Посини ме! И понеже съм свикнала да вървя в тъмното, защото все ме домързява да си светна лампата, аз си забивам крака с всички възможни сили в ръба на тоалетката, а ако случайно съм и пила нещо, праскам си главата до огледалото. Да, аз съм супер тромаво и невнимателно същество. Ако стоя повече време в нас, съм способна да се убия.

reni7o0o
08-31-2008, 11:17
До падане не съм стигала скоро ама има един завой в нас...от кухнята към хола и се не мога да го земя...следователно се залепям...на стената :razz: :razz: :razz: :razz:

tapaka
08-31-2008, 12:00
az se spavam imame dve stai(kyhnqta i vsekidnivnata) deto sa svarzani bez vrata samo ramkata i ima prag nz ot de se e zel i kolkoto pati mina tolkova pati se spavam i padam de posledniqt pat be6e v4era protarkah si laketq.4esto padam i v banqta na plo4kite(razbih si zadnite 4asti :-x )

N0_feAR
08-31-2008, 18:26
баш да падам не, освен когато със сестра ми се боричкаме (нищо че вече сме големи) или когато кучето ми се радва и кат са засили отгоре ми, директно на земята. Иначе най-често се подхлъзвам на плочките в коридора, добре че съм бързорефлексна и са подпирам по стените

лилии
08-31-2008, 18:38
Спомням си тая година май беше,бягах към моята стая и като отворя вратата до нея е Телевизора и взех,че съборих и него и паднахме,той е мъничък не е много голям :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lovesick_i
08-31-2008, 18:51
Правим ремонт вкъщи и навсякъде има неща в който да се спънеш и аз не пропускам почти никое място където мога да се пльосна! :-D 8-) i pri mene e taka :lol: :lol: :lol: ama nai 4eto padam kato izlezna ot banqta . ima ostar zavoi :D :D :D i ponqkoga nemoga da go zema i padam :lol: :lol: :lol: su6tiq nomer go pravi redovno i tate no pri nego e po sme6no :D :D :D posledniq put pykna ednata plo4ka :D :D :D

bobito_th
08-31-2008, 19:18
ами аз не съм много по паданията, но има няколко случки които често си спомням.например като стана въпрос за телевизори си спомням как преди години си играх в моята стая и там има една ракла и аз се качих на ръба и уж да си играя и раклата взе че се обърна върху мен а с нея и телевизорчето ми точно до главата ми.
в банята сащо съм имала една случка..начи по-миналата година имах една фр на гости и тя като излезе от банята аз се ядосах и влизам аз в банята и..бум на плочките по гръб :) 8-) понякога се удрям в ъглите..

Sladuranka :)
08-31-2008, 20:05
оле мале..тежък случай съм..на равното винаги ще уцеля да се спъна..дори понякога в краката си :D :D винаг в някоя плочка ще намеря или малко камъче..но не..Криска винаги ще ги уцели.. :lol: та има някои случаи за които се сещам:
*миналата година на лагера барзам да отида парва до баните и рацете са ми заети..вместо да сляза по стапалата аз се правя на герой и скочих от височина 1м и нещо иии естествено се изльосках по колена и буза :razz: :razz: :razz: не питайте на ко мязах..тази година пак на лагера реших набързо да изкача безбройно многото стъпала през едни иии както съм се засилила и точно на последното стапало пред бунгалото ми са спънах и са прострях на земята :razz: :razz: :razz: :lol: Както ми казват на мене..:"Крисеее убитница по природа ще си останеш" :lol: :lol: :razz:

sladur4etyYy
08-31-2008, 22:18
аз като малка както съм ти4ала по коридора (той е доста дълъг) и както съм била набрала инерция съм се блъзнала в стъклото на вратата на кухнята, с4упила съм го и съм влетяла в стаята без да отварям вратата, ако ме разбирате... :D

AFT
08-31-2008, 22:29
Аз падам и без да се спъна - ей така, стоя си права и изведнъж падна. :Д
Последно в нас паднах в коридора. Тъкмо се бях изкъпала,излизам от банята и чувам телефона да звъни и такава се засилвам към хола, обаче тъкмо да отворя вратата направих някво необмислено движение и така яко паднах, че цял ден ме боля опашката. :ДД
Иначе рядко падам - все успявам да се хвана някъде. Затова пък съм мастър оф дъ залитанията, направо е нелепо като си го помисля. Вървя си и се забия в стената,щот не съм се усетила да завия. :ДД

psychopath
09-01-2008, 01:30
мамка му ...не падам вкъщи 8-)

Sweet_Bitter
09-01-2008, 08:28
Аз падам най-много в мойта стая,щото там е ламинат..и като си по чорапи се хлъзга супер много ... :-D

Sweet_Bitter
09-01-2008, 08:29
Аз падам най-много в мойта стая,щото там е ламинат..и като си по чорапи се хлъзга супер много ... :-D

CherryKisS
09-01-2008, 08:38
Ами попринцип не се спъвам често, но преди няколко месеца правихме ремонт и после килима в кухнята седеше 1 ден навит на руло и само за този един ден се спънах в него 4 пъти. :grin: Сега само се подхлъзвам в банята, но за щастие не съм падала.

AutumnTears
09-01-2008, 11:37
dnes padnah v asansiora
na vsi4koto otgore beshe mokro s ne6to :shock:

XxMyselFxX
09-10-2008, 02:02
в шкафа :D и се сппъвам в кабела на бежичния ми интернет :D

Sasha2k8
09-10-2008, 08:27
Най-често падам по двора. Като се разтичам иии я се спъна в някой маркуч или в собствените си крака иии айде... коленете ми са целите в рани :D Или пък в банята... направоо... :lol:

Locci
09-10-2008, 08:43
в коридора, не можах да зема завоя :lol:

Tokio_Hotel_Fanka_forever
09-10-2008, 09:09
боже аз се чудя как съм жива падам от леглото,редовно като лягам назад си праскам главата или във стената или във рамката на леглото,разчеквам се в училищния стол
Един път направин шпагат пред една сладкарница
Когато бях малка вързах едно въже за леглото ми и после неможех да го отвържа овиснах се на него то не беше точно въже не чак толкова здравори дърпах назад и по едно време като се скъса аз така излетях че се залепих на стената после няколко дена ме боля опашката :lol: :lol: :lol: 8-) удрям се по ъглите на леглото падам в банята 8-) :D ии така :)

voodoodoll1
09-10-2008, 09:57
В коридора.И най-вече пред вратата :D :D

TheCookie
09-10-2008, 10:10
Аз не се спъвам а се блъскам във вратата пред стаята ми.защото съм прекалена заблеяна :grin:

Tutmanik
09-10-2008, 11:18
Много често падам в коридора или в кухнята.В коридора на плочките като са измити и още мокри така си бях паднала на опашката напраооо не можех да спа по гръб.А в кухнята редовно има разлято неещо.

Lysit0
09-10-2008, 11:20
В коридора :lol: ,даже на 2 пъти си изкълчих кракът и се поду глезенът. :(

lost_in_candyland
09-10-2008, 11:28
Много пъти съм се спъвала в кабела на телефона, щото е дълъг и го оставяма навсякаде. Само един път съм падала обаче- беше сложен почти под матрака на дивана и дори и да се дръпне не излиза; аз както си вървя се спънах а той телефона не се помръдва и аз паднах :lol:

PepElqShKaAa
09-10-2008, 15:22
ами по стълбите доста често.. :D маи трябва да се науча да слизам по стълби,че някой ден така ще загина :grin:

ElisaDay
09-10-2008, 16:07
До сега не съм падала в нас :shock:

vikitu
10-02-2008, 15:19
Аз пък в началото като се преместихме в блок и често падах по стълбите..пък съм на 1-я етай :-D и в банята съм падала :grin:

krisii123
10-02-2008, 15:30
Ммм..спъвам се по стълбите,в килимите...падам по паркета,в банята,в кухнята..аа скоро се спънах в кабела на нета и се пльоснах по лице :lol:

DulceGatito
10-02-2008, 17:29
Не падам никаде.. 8)

Sw3eTy
10-02-2008, 21:09
Ооо... елате да видите. Вкъщи рядко падам, по-чесо съм насинена отвсякъде. Сещам се един път прибирам се от училище обаче у баба ми. Обувам си чехлите и тругвам кум кухнята да си взема нещо за ядене...мислех си, че съм сама. И тръгвам вече и крача уверено към храната и.. пързууул люмбууур... айде долу. :-D Станах аз и продължавам към кухнята, хиля се сстествено... взех си аз нещо за ядене и излизам от кухнята и пак на същото място... станах аз оставих чинията на масата и тръгнах към кухнята да взема нещо да изчистя, щото естествено всичко се изсипа на пода... и пак на същото място пак се изпльосках... и ставам и гледам дядо ми седи и ми се хили... оказа се че е бил свидетел на всичките падания... и аз взех че се ядосах и като го почнах... "кво се хилш бе баба ми изпрала чехлите и се съдрах тука да падам..." човека едвам ми обясни че не е от чехлите, те просто излели олио на килима и после го чистили с веро ама верото не могло да се махне и се пързаляло... пглеждам аз на масата бележка "внимавай, пред кухнята се пързаля"... ей съдрахме се да се хилим с дядо ми... и като взлезе баба ми вкъщи... мале не можем да обясним какво става... а най-смешното беше, че баба като тръгна да влизза и тя се шопарладиса на земята... тука вече се насрах от хил...

един път пък на училище просто лелките бяха решили че трябва да ми насинят дупето... отиваме с една съученичка до лафката обаче бързаме щото часа вече е почнал... и слизаме от четвъртия етаж до мазата и през цялото време тичаме по стълбите. почти стигнахме и аз викам "бейй как така не се утрепахме по пътя" и докато го кажа и какво се пързулнах по стълбите взех да слизам надолу без да си мърдам краката... естествено се стреснах и хванах момичето за ръката повлякох я след мене... и като си представя ква катртинка сме били отстрани.. седим двете хванати за ръце и с опулени физиономии и слизаме по стулбите без да се мърдаме... най-накрая и двете се оказахме по гъз на последното стъпало... после се качихме заливайки се от смях и като влязохме в час г-на беше вече там... появихме се с 10 мин закъснение и заливайке се да се хилим... накрая обяснихме на целия клас кво е станало и господина ни изгони да си купим квото искаме и не ни писа отсъствия... спр пкан даскал беше...

друг път пак в даскало... излизаме от стаята с още 4 момичета и вървим по коридора и се редуваме да ритаме един тебешир... и наредили сме се в редичка и една след друга си го подритваме обаче кво стана иии.. момичето дето беше до мене нещо си сбърка реда и се метнахме и двете на тебешира... ама аз вече настървено мятам крака да го уцеля първа да го ритна ии... подкосчх нещо пързулнах се и дум на пода... ама направо си легнах.. и момичетата докато се усетят кво става и вече бяха заминали напред... аз лежа на пода и не мога да спра да се хиляя а те се обръщат да ме търсят къде съм глдат нагоре из въздуха на ме виждат че съм долу... и в двата случая в даскало пода беше мокър...
ама майко колко съм се хилила сама на себе си... зимата вървя аз към автобусната спирка в най-големия сняг и толкова съм замръзнала вече че не си усещам краката и кво напрайх на къде стъпих и... по гъз в снега :-D х се и понеже никой не ме беше видял взех сама да се смея.. ама толкоз мн се смях (и аз не знам на какво) че тогава вече хората ме видяха и разбраха кво е станало...

малееей... бая се увлякох... :oops:

CTAMAT
10-03-2008, 05:57
Аз не помня скоро да съм падал. Общо взето съм ОК с координацията и се случва само някой път като съм на градус да залитна...

zWezdichkaaa
10-03-2008, 07:20
оо доста съм си спъната и общо взето мога навсякъде да се спъна :-|

Kurvata
10-03-2008, 07:45
Аз не помня скоро да съм падал. Общо взето съм ОК с координацията и се случва само някой път като съм на градус да залитна...
Хах и аз така,само че последния път се бях натряскала яко,не можах да уцеля вратата на стаята ми и се забих в стената :grin: после яко съм се хилила :D

tItEufFf
10-03-2008, 15:11
Аз съм много спъната. Не съм виждала по-спънат човек от мен. Вкъщи най-често по стълбите. Много са хлъзгави да ги е*а ... То вкъщи няма други опасни места, но като сме на три етажа ..
Иначе навън постоянно се спъвам. И в даскало..като е измито. Най-често като отварям вратата и се засилвам да изляза..ии оп падам цялата по гъз ..

Slashy
10-03-2008, 15:16
oт много време не съм падала, ама най-много се пребивам пред кенефа :D

ValzZi
10-03-2008, 15:41
значи сутрин точно преди сънят ми да свърши и будилника да издрънчи аз се събуждам ама без много много да го осъзнавам и точно когато издрънкава петела сънят ми свършва и аз се изтопурквам от леглото,...,та тва ми е ежедневното падане.. :-D
брои се нали??
пп.иначе банята естесвено :lol:

sexy_baby_originale
10-03-2008, 16:51
Най-често падам от леглото, когато спя. Това ми е много странно, ама се случва. :neutral:

Claire1
10-03-2008, 17:07
В банята като е мокро :D

FiRe_LaDy
10-03-2008, 17:40
Ами аз веднъж се къпех и телефона ми звънна и както бях мокра се засилих да видя кой е ... и на завоя в коридора така се подхлъзнах,че чак незнам как намерих сили да стана после и да продължа.И ест. нали бях мокра после като си се доизкъпах излизам и вървя спокойна и на едно място е останала вода и се подхлъзнах и паднах точно на прага на вратата.Попринцип падам много оригинално,но не в дома,а когато съм навън с приятели.Ама не е за тая тема :-D

Bee*
10-03-2008, 19:01
В стълбите се спъвам често.

hgfh
10-03-2008, 19:17
еми аз у нас рядко падам .. то става все на вън да се излагам пред хората .. 8-)

bynbonka
10-04-2008, 11:52
:shock: :D nai 4esto badam v banqta,toaletnata ili mejdu staite na pragovete :lol: :shock: :shock: :D

crazygirl13
10-04-2008, 16:26
най-често падам в банята :-D по някой път и в коридора на плочките :D

Maeva
10-07-2008, 19:27
Днес отивам към терсата, ама ми звъни телефона, засилвам се да ида по-бързо до хола, но се спъвам в една черга и залитам с глават анапред към банята и аха да се застопоря се подхлънах на прага на банята и направо си седнах отгоре му. :D


Интересното е, че най-вече момичета описват паданията си.Може би момчетата летят и никога не падат 8-)

Радвам се, че ви е харесала темата, макар да е забравена вече. :oops:

mickelangelo
10-07-2008, 20:52
Ами .. Тренирам Айкидо .. и там ни учат да падаме ... по принцип не се спъвам толкова често .. но се бях подхлъзнал .. покрай 1 централна улица зимата .. и за малко да падна под 1 БТР ... който ... го играеше снегорин


БТР - Бронетранспортьор

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-08-2008, 03:32
по принцип падам когато измия котките... като излязат мокри от банята и първите няколко крачки които правят ги оставят с локви.. и по паркета.. елеее... :D

SlAdKa_ShMaTkA_69
10-08-2008, 15:15
kato se nanesohme v noviq po golqm apartamen nie s sestra mi re6ihme 4e 6e si praim garderobnaa .. i ima6e dve stai svurzzani s malko koridor4e i prosto be6e perfekto za ideqta .. oba4e maika i tatko imat nqkfa maniq po parketa i v cqlata ku6ta si4ko e s parket .. i v na4aloto o6te kogato ne bqhme slojili kilim4eta i takiva glyposti sestra mi edin den 6te si zima nqkfi obyvki ot garderobnata i trugva po malkoyo koridor4e oba4e bat ni e napast golqma i q buta .. tq e po 4orapi i po4va da se pluzga po parketa v sledstvie na koeto se 4yva samo : aaAAaaaaaaAAAa ..,, duff ... i kak pone 100 4ifta obyvki padnaha varhy neq ... 8-) :lol: :lol: :lol: posle brat ni qde boi za edna sedmica napred .. 8-) 8-)

snejana67
10-08-2008, 15:37
:lol: в банята,хлъзгат ми се чехлите :lol:

AutumnTears
10-08-2008, 17:01
neska padnah dva puti ot stola na kompa :lol:

.. DeViL mAy CrY ..
10-08-2008, 18:41
Доста пъти съм падала под масичката в хола,и пред втарата за кухнята :lol: :lol: :razz:

RullzZz
10-08-2008, 19:54
най-често сутрин като съм сънит се търкалям по витата стълба :D
то си ми стана като ритуал за разсънване :razz: :lol:

Геша
10-08-2008, 20:07
След като гледам много телевизия, или се застоя на едно място в седнало/легнало положение и реша да стана - вестибуларния ми апарат отказва, усещам нещо като "тъп удар в слепоочията" и се олюлявам , загубил всички свои сили ...
Досега не съм падал по този начин , но скоро сигурно и това ще стане...за първи ... и последен път.

asasfdf
10-08-2008, 20:36
като искам да се направя на интересен пред себе си и се опитам да прескоча някоя мебел артистично :D

sarityy
10-08-2008, 20:42
banqta

gia_sena_mono
10-08-2008, 20:52
По принцип не падам често,само се спъвам и съм на косъм да падна 8-)
Но за последно паднах като гнила круша на теракота в кухнята и още ме боли лакътя :? :lol:

scoobydors
10-09-2008, 09:02
Понякога в банята или в коридора :grin: плъзгах се по чорапки и се катурнах назад по дупе :o :D

6emet4e
10-11-2008, 21:37
Аз не падам много често *чука на дърво*.Спъвам се постоянно по килимите,пързалям се в коридора,ако е мокро,но някакси все успявам да запазя равновесие.За сметка на това постоянно се забивам във вратите или в стените,просто като бързам или не преценявам колко съм отворила вратата или я отварям малко и се забивам в стената :D

p1nk_girl4e
10-11-2008, 23:06
Аз какви премреждия съм имала - веднъж паднак на стълбите докато бяхме на зелено училище и ме шиха на под брадичката 1 година по-късно паднах с 2 стъклени чаши в нас и ме шиха на 5 места 3 на ръката и 2 на крака , преди 5 месеца ме удариха с топка по главата докато бях седнала на чина и аз много яко се ударих в стола и си пукнах черепа или нещо си там и още много такива подобни съм имала 8-)

sextazy_baby
10-12-2008, 09:11
Ами в коридора...кото съм пияна

GIRLWITHBROKENHEART
10-12-2008, 12:48
Ами аз не падам мн често вкъщи,,предпочитам" да се излагам навън. :lol: Само се подхлъзвам в банята от време на време

Jaffs
10-12-2008, 16:19
Най-често падам по стълбите или се спъвам в прага пред ваната. :oops:

kat4enceto
10-12-2008, 17:06
аз съшо не падам мн често в нас обаче като стане е голямо щоу. Иначе редовния ми номер е да се блъскам в табели по улицата.... всякакви на цвят и на размер просто съм уникален случай ....

BlackaTBW
10-12-2008, 17:53
Абе и аз се блъскам в стени, маси, закачам се на дръжките на вратите, блъскам се даже и в самите врати, но си спомням единствено 2 пъти да съм падала.
1вия път беше в коридора, била съм детската градина или 1ви клас някъде. Та бях разляла няква вода на плочките и уж я бях забърсала, само че то си останало хлъзгаво. Резултата беше, че изведнъж видях тавана и усетих как гърба ме заболя. :lol:
2рия съм била малко по-голяма, 3-4 клас сигурно. Та отивам аз към терасата, от която се излиза през хола. И изведнъж както съм си на килима се спъвам в собствения си крак и падам с красив пирует. После 1-2 минути седях без да мърдам легнала на пода, докато разбера кво стана, кой съм аз и кво правя под дивана. Последствията беше, че малко си бях посинила единия крак :lol:

Blo0dyBitch
10-12-2008, 18:39
аз не падам...само се блъскам в стените,във вратите и в рамките на вратите :oops:

Sigrina
10-12-2008, 20:22
Като се замисля... Винаги падам на разстоянието м/у входната врата и банята. Странно :)
И от стола, на който в момента седя съм падала 3-4 пъти :oops:
Иначе последното запомнящо се падане беше в метрото. Излизам си аз и държа бутилка 0,5 литра Кока Кола. Подхвърлям я нагорe, да се завърти нали и в момента, в който трябва да я хвана се подхлъзвам и падам по дупе. А в метрото е пълно с хора и всички ме гледат, а аз съм сама и не мога да спра да се хиля. Чак сълзи ми излязоха от смях :D
Какво ли са си помислили... :d

DYNAMIC
10-15-2008, 22:08
един път в 7 клас паднах в нас и си счупих ръката 8-) кофти момент :( си беше

mim4ety_sara
10-16-2008, 11:00
По пътя към тоалетната и пред стаята ми като се засиля ии..... :razz: :lol: :lol:

tonitoo
10-29-2008, 17:13
Един ден се къпех и излизам от банята и понеже беше морка и вирнах краката нагоре... :D (много болезнено беше) Но най-често падам назад със стола,защото постоянно го клатушкам напред-назад и се обръщам :D

lolli_lolli
10-29-2008, 19:31
в банята 8-) :D

Rofl4e
10-30-2008, 13:15
Ми аз преди 1 год някаде мн яко се плиоснах в кухнята... прибирам се аз някои разлял олио аз с чоропогащникови чорапи.. пък и олиото не съм видяла и по гръб мн яко..! И майка тъкмо идва с парцала и вика ко стана и аз ми ко стана паднах някои разлял нещо и тя амии тъкмо щях да го бърша.. :razz:

WastingLove
10-30-2008, 18:03
в банята! веднъж направих и шпагат :D

BrainlessROCKBABY
10-30-2008, 18:14
Най-често падам назад със стола,защото постоянно го клатушкам напред-назад и се обръщам :D

1+

ger4e7y
11-02-2008, 16:59
аз най-често се спъвам на входа към мойта стая :-D щото там пред вратата е ъгалчето на килима, и аз като се засиля и точно там се подхлъзвам и се забивам във вратата :razz:

gabi_94
11-02-2008, 17:09
ми обикновено като изляза от банята ме мъзи хубаво да си подсуша краката и като тръгна боса по плочките в кухнята и като се подхлъзна едно хубаво и после 3 дена на легло :D :D :D а и много често падам от леглото на сестра ми, щото тя решава че мойто е по-хубаво и спи в него.

taNcheto93
11-02-2008, 18:05
В банята и кухнята, мн често ми се случва 8-)

BlackRevenger
11-02-2008, 19:00
ако почвам да изборявам ще оспамя темата

последния път помна че се претрепах у котката , пода беше мит и котката яко дрифт и аз през нея и фиууу и бам на пода ... :D не съм се обил много ама пак паднах яко ...

verdjitO
11-13-2008, 15:35
:lol: :lol: :lol:
Един път седя на една тъборетка и си мисля, че съм на стола с облегалка ... и се облягам и се изръсих тей красивооо :lol:
Това лято бягам нагоре по стълбите и имах шише в ръката си, спънах се в една стълба, паднах, шишето ми изхвърча и се удари във вратата на съседите, а аз се пльознах пред наща врата, станах и си влязах в нас :lol:
Други не помня :razz:

mirelS
11-13-2008, 15:59
от коридора за към моята стая има 3 стъпала иии обикновенно там падам когато съм без 4ехли :D бум от едното стъпало на другото по гъз се тътря ужааааас :D :D хаха олеее веднъж 4увам някакъв тропот ии се обръщам.. аа баба тропнала на земята мн смешно ми стана щото гледам я и си викам баба пък що е седнала на земята :lol: :lol:

sladka__droga
12-04-2008, 19:29
В банята докъто се къпя и в моята стая след като се изкъпя ,, защото ходя босичка ии от косата ми тече вода и после като се връщам и се пребивам редовно :lol:.

AvRiLFaN95
12-04-2008, 20:20
В стаята на килима. :D

KoRnFlAkE
12-04-2008, 22:09
Стълбите на мазето.

breathless
12-05-2008, 07:30
Не падам много често ..
Последния път за който се сещам беше в коридора .. бях се затичала нещо,а пък кучето се беше изпикало .. 8-) ии се подхлъзнах и си паднах на гъза .. добре, че не бях боса. :lol:

ElinoOor
12-05-2008, 07:49
във ваната 8-)

trivium
12-13-2008, 09:53
Вкъщи съм падал много често и то само на ч място...от леглото :?

CanyH
12-13-2008, 13:48
В банята, около 2-3 пъти. Последния път си счупих кутрето на дясната ръка.

umrqlabubole4ka
12-13-2008, 23:01
ем аз пък у табуретките 8-)

axis
12-13-2008, 23:20
падал съм веднъж за сега в коридора щот бях по чорапи а така много се хлъзга там

Jumbie483
12-14-2008, 00:43
Ооо на поне сто места са ставали произшествия с мен :lol:
Единственото ми сериозно падане беше пред банята. Излизам аз (тъкмо след душ) и точно на плочките като се подхлъзнах :razz: Ние имаме един шкаф там дето си държим тоалетната козметика и аз точна на ръба така се наденах.. после отстрани от таза до подмишницата имах рана.. беше ужасно.. Като си легнах, после два часа не можаг да мърдам от болка..Болеше дори когато дишам.
Иначе веднъж се звъни на вратата и аз тръгвам от хола да отворя и се спънах в килима, а той баща ми през това време отворил. И понеже имаме завой точно там дето паднах, тея дето бяха на вратата ме гледат как си лежа на пода..и те само половината тяло виждат.. Аз им казах здрасти и станах... А те са се смяли като ненормални :oops:
Така веднъж да занеса на братовчедка ми часа чай и тръгвам от кухнята, само че се заплетох нещо в столовете и се шмугнах под масата :razz: :razz: А чай върху мен..
Имаше и случай..звъни се..вечер късно и аз тръгвам да отворя (бяхме всички в кухнята) само че то навсякъде лампите угасени и нищо не виждам..и някой затвори вратата на кухнята зад мен и аз вече загубих всякаква видимост 8-) и се засилих, че тея отвън натиснали звънеца не могат да си махнат пръста :lol: и както се засилих..право във вратата..и после на пода.. те хората от вън се стреснаха и като отворих после, гледат някакво изплашено :razz:

gabri3lla
12-15-2008, 19:25
:)

Sharkey
12-15-2008, 20:07
където някой е разлял вода по теракота...кофти тръпка 8-)

bobo_kaulitz
12-17-2008, 13:25
в банята :D

Byyyy
12-17-2008, 14:56
в банята, там се ходи с повишено внимание :D обаче винаги като се потхлъзна и се хващам за нещо, само веднъж съм падала по гъз 8-)

safetyMode
12-20-2008, 08:24
:razz: най-често падам в кухнята щото се спъвам на 1 плочка която ее малко по нависоко от другите ии се блъскам в хладилника ... ама имам 1 случка която няма да забравя простоо.. :razz: значи маика ми беше изпрала пердетата и ги беще изкарала от банята при което всичко беше във вода и аз не разбирам че е мокро и се засилвам да ходя в хола при което се подхлъзнах паднах в краката на мама и тя понеже носи огромна купчина пердета и не вижда че падам и се спъва в мене и се забива на паркета в хола... :razz: :razz:

друга случка същия ден... закачам си аз пердетата в стаята и съм се качила на бюрото защото не мога да стигна до тавана и нещо се катурнах и увиснах на пердетата при което тва там дето се закачат (не му помня името) започна малко по малко да се откъртва и аз докато осъзная кво става... бам на земята със се пердетата :razz: :razz: :razz: :lol:

kha
12-20-2008, 09:24
ем ... аз мн се подхлъзвам в банята ама не сам падала още :Д или се спъвам в някои кабел ... :)

IwInkA
12-20-2008, 11:56
спомням си преди 2-3 години пържа картофи и се връщам в кухнята да ги оставя и като се подхлъзна...аз на пода,около мене сичко в картофи и кетчуп :razz:

Izzy_
12-20-2008, 15:06
По-добре попитайте къде не съм падала... :-D В коридора,на паркета,в банята,в кухнята,изобщо къде ли не.

jilib0n
12-23-2008, 10:38
ами почти навсякъде .. :? :? вкъщи сме на теракот във всяка стая и ако съм с чорапи и леко се засиля и .... имала съм доста нещастни случаи :D :D

ANTIHUMAN
12-23-2008, 10:52
Навсякъде! :lol:

sexita
12-23-2008, 19:39
Аз си удрям малкия пръст в крака на стола или на секцията и е много гадно 8-)

gangstata
12-24-2008, 00:50
По принцип сутрин се шибвам в касите на вратите,но не падам..

MakeMeFeel
12-24-2008, 09:58
Ами редовно си падам .. понеже между моята стая и коридора има стъпалце .. и вечер като ставам и като ми се спи забравям за него 8-) Или на плочките в коридора, като излизам от банята ... 8-)

pLaMmMmM
12-24-2008, 10:05
:oops: :D Редовно в къщи съм по кълбета на стълбите . Тя мама добре ми казва да не ходя по чорапи ама кой я слуша :D

Jumbie483
12-24-2008, 13:43
Прясна случка от преди 5 мин :oops: 8-)
Майка ми ме вика в кухнята да занеса тенджерата с топлата вода на терасата и аз точно до мивката се подхлъзнах и тенджерата излетя точно върху баницата и питката :razz: Ооопсс :-|

DevilWish
12-24-2008, 17:38
Не съм падала в този апартамент.Ама в новата къща сигурно ще се пада по стълбите ;) :D

abonaty
01-15-2009, 08:11
ne sum padala vse oshte,no vseki put shtom minavam pokrai neshto ostro i si udrqm kraka!!!nai-chesto se udrqm v legoto mi !!!shte go predizvikam :o

PreciousDiamond
01-15-2009, 08:23
Падам .. навсякъде, по всяко време ! 8-)

Complicated
01-15-2009, 09:49
Подхлъзвам се в банята понякога,но за мое щастие още не съм падала (даже не искам да си помислям какво може да стане :( )
И аз така.

littlebaby
01-15-2009, 09:59
По стълбите :D

TeCHo0o0
01-15-2009, 14:03
стига те е не помня да съм падал изобщо или е било преди много години та да не помня ! :-D , бах ви в сакатите завалийки ''S :D

Kostadin_682
01-16-2009, 18:47
Не падам 8-)

sTiLLyt0
01-26-2009, 18:29
В банята .... почти винаги когато се купя и като по плочките има пяна от сапуна и се хлъзга и падам :-D Един път обливам банята и тамън излизам и се спъвам от хавлията и от банята паднах в коридора :D добре че не си ударих главата някъде :D :D

m3talmania
01-26-2009, 18:45
Има един завой пред моята стая, на който винаги падам като круша 8-)

Axe_vs_Sword
01-26-2009, 20:54
Не падам, коридорите са свободни и търча като щраус 8-)

Darkkiss
01-26-2009, 21:21
не падам...

zWezdichkaaa
01-26-2009, 21:35
някой път се подхлъзвам в банята, но най-често по стълбите 8-)

5StaR
01-26-2009, 23:22
Не падам?? :lol:

ме2, да не съм на 2 год ? :s

TheBlackRose
01-27-2009, 07:41
Аз каквато съм непохватна...падам и още как.В къщата,в която съм сега,има един праг на вратата към банята.Амии все го забравям :( А в България,в къщата на родителите ми,имахме две стълби за трапезарията и вечер все се спъвах в тях. :x

Naughty_
01-27-2009, 08:23
Не падам :shock: :-o 8)

BlaCkMoOn
01-27-2009, 16:29
навсякъде, но най-култовото ми падане беше в банята :D направо във ваната паднах :D

Black_Fyed_Peas
01-27-2009, 20:05
на стола на компютъра ми :lol: стария беше един такъф згаваем а аз много обичах да се чекна на него и няколко пъти съм се изтърсвала уникално 8-) :lol: :lol:

YourFavoriteMistake
01-29-2009, 02:13
ммм принципно не падам, но съм имала няколко инцидента-веднъж се бях облегнала нещо на вратата на банята отвънка и говоря по тел-а и майка ми отвътре отваря вратата и аз как се изтърсих :lol: (ама аз откъде да знам, че е вътре), или пък от стола на компа, или веднъж нещо пак говорех по тел-а и съм седнала на ръба на ваната и се разхилих нещо и паднах вътре :lol:

SoFarSoG00d
01-29-2009, 08:48
Ами по стълбите между 1-я и 2-1 етаж на къщата,доста често ми се случва,защото са много стръмни,последно паднах минали месец.

varnen4e
01-29-2009, 09:39
Никъде не падам.

LINKNOT
01-29-2009, 10:06
От стола (пред компа) в ситуации на неконтролируем смях. Често ми се случва. ^^

cwetityy
02-15-2009, 08:20
или се спъвам в килима или падам по стълбите :D

rauwkost
02-15-2009, 22:05
Оох, последно беше миналата седмица.. пътувам си аз из кАридора и бях с една пижама дето е със супер широки крачоли, и аз без да искам си закачих левия крак в десния крачол и в същото време давам напред :lol: Точно пред мене беше вратата на кухнята, толкова злобно се изтресох в нея, че още имам отпечатъци от вратата по лицето ми... направо щях да мина през нея :o :lol:
Или пък, колко пъти ми се е случвало да се обърщам със стола ми понеже е въртящ, и като се облегна и назад по гръб, на всичкото отгоре пък и седалката се завърта и стават едни физиономий.. мани мани.. или пък още по-ужасна случка в даскало.. аз и една приятелка се шмиткаме из коридорите и изведнъж кракът ми се отпусна, огъна се и аз по време на падането си, успях да се хвана за кракът на мойта приятелка и и двете по лице в мозайката :-| 8-) 8-)

MiLGaR0sSa
02-16-2009, 15:17
Аз не падам,аз се блъскам в стената :D
Особено като съм първа смяна и като ставам в 6.30.... :-D

your_secret
02-16-2009, 16:43
спъвам се в кучето 8-)

gret4ety
02-17-2009, 05:23
НАвсякъде! дори и да не е мокто или да е подвит килима та да се спъна или подхлъзна. Е така си падам. :neutral:

XTREMEFREERIDE
02-17-2009, 12:57
Не падам.

DeathRogue
02-17-2009, 17:59
V banqta kato se napiq :razz: vednuj taka padnah :D dobre 4e ne se udarih nqkude 8-)

bloodyF
02-17-2009, 18:38
у нас съм падала 1 път..в банята и бях много пияна.. :D а много често се бутам във вратите :-D

JUSTDNB
02-17-2009, 21:11
Padam absoluto navsqkade i to po nqkolko puti.Tova,za koeto se se6tam sega e,4e po4ti vsqka sutrin kato stavam za daskalo kam 6h se udrqm centralno v 6kafa,po putq kam toaletnata,dali tva ne e pri4inata da zabravqm 4esto nqkoi ne6ta naposledak?!? :shock: :lol:

karitooy
02-17-2009, 21:21
Рядко ама иначе като се напия ..или ше се изхлъзгам от баняната в коридора ..или пък в хола да се тресна у кревата :lol: :razz:

Miriam
02-23-2009, 12:38
само в банята

southwind
02-25-2009, 00:04
ааааа от леглото ми е редовен номер :grin:

teenems
02-25-2009, 11:24
аз не падам ,аз само се блъскам непрекъснато и то ,рядко падам вкъщи ,ама или в маса ръб легло се блъскам . :D

Annity
04-03-2009, 22:20
абе като гледам от бая отдавна не е писано ама аз сега как да не се похваля с героичните си походи към пода... :grin:
попринцип от леглото не падам, но 4-5 пъти ми се е случвало - в мига в който си отворя очите и ми дойде някаква мисъл се пльоскам на земята.
А иначе да ви кажа много обичам да падам от най различните му столове вкъщи :D щото все не мога да се наглася да седна като хората 8-)
Спъвам се в почти всичко, което ми се изпречи, защото малко ме мързи да си вдигам краката :grin:
абе да не ви разправям, общо взето падам от мързел :lol:

voLtage
04-03-2009, 22:57
на земята

anitram
04-04-2009, 09:41
имам навика да се пребивам на стълбите :o

bellzee
04-04-2009, 12:15
във ваната :? мн лъзгаво 8-) 8-)

LittlePrincess
04-04-2009, 12:27
На изхода от банята.. Просто е малко по високо и аз обикновено го пропускам и чакам да стъпя на все още високо и падам :D

djudjulinkaa
04-04-2009, 16:16
Най-често в банята :D а също често се подхлъзвам и в коридора на терекота щот като изляза от банята и докато отида до моята стая ии фъррр по дупи :-D Също така незнам защо но много често удрям по някой рамо на стените докато вървя или на вратата докато влизам .. а нямам проблем с теглото :D

rustynail1
04-05-2009, 18:46
emm .. :D:D nai 4esto v banqta .. ve4eee zaaa 10 put mi sa sly4va .. i to vse 6tot e hluzgavo :( :D

kaprizni4ku
04-05-2009, 19:18
Ami mai v banqta kato e hlazgavo :D

Jumbie483
04-05-2009, 22:31
Ау даже аз съм писала тук :oops: :lol:
Хубаво, обаче вече и аз спрях да падам.. оправих се в краката :D

и да не е спам.. сещам се за последният път, който паднах в нас..
беше между дивана в стаята ми и раклата..
зарядното ми се беше изтърсило там и аз да си го взема се наведох прекалено много напред и в крайна сметка си цапнах главата в пода а с краката за малко да ритна етажерката за книги на стената :D :D

KadifWerewolf
04-06-2009, 02:25
Като се замисля.. не съм падал вкъщи изобщо.

ParadOx
04-06-2009, 07:32
Като се замисля.. не съм падал вкъщи изобщо.

И аз :)

H8MACHINE
04-07-2009, 00:26
В банята докато се къпя ми се е случвало...доста гадно е :( Иначе последно се подхлъзнах на балатума в хола и съборих телевизора... :razz:

iwka95
04-08-2009, 09:39
в банята :D

cookie_power
04-08-2009, 10:47
най много падам в стаята с компа известна още като библиотеката и то през нощта защото има много дълъг коридор до там и мен като ме мързи да светна лампите или се блъскам в стените :D:D или падам :D пък и всички подове у нас са плочки и аз квато съм скапана навсякъде се хлъзгам :D

и много падам като карам ролери вкъщи :D:D:D:D:D

PanaH
04-09-2009, 08:32
Най-често падам из коридора..Имаме много дълги коридори и аз доста често си тичам из коридора нали и някой път ако се засиля малко повечко и става някой фал 8-) ..Аз съъм мноооого спъната в краката.Един път се спънах в напуканото по пода в даскало :lol: И един път паднах по стълбите-пак в даскало. :lol:

nasi4ka_1
04-10-2009, 11:27
По стълбите,особено като слизам.. :lol:

vikivip9
04-10-2009, 11:29
банята

vesito13
04-10-2009, 13:02
В коридора , там сме с плочки и като се затичам насам-натам и се сгромолясам :-D Но рядко се случва де :D

JiiaQii
04-12-2009, 06:43
В КОРИДОРА ДОКАТ МА ГОНИ КОТКАТА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

avrityyy
04-12-2009, 08:02
MI... f banqta,ili katy brat mi e izlql ne6ty i az ne go vijdami padaam :D:D:D :lol: mnG zabavny e!!!

nadety250
04-23-2009, 12:40
В банята 8-) :lol: :D

lingling
04-23-2009, 19:17
:grin: аз кат се замисля май не съм падала вкъщи :D не съмм толкова екстремна като вас, но за сметка на това обикновенно се удрям насам-натам... в масите, в шкафовете...абе наваякъде :D нооо не падам 8)

gangsterkata
04-24-2009, 11:59
v staqta mi nai 4esto ili v koridora padam, kogato o6te plo4kite sa mokri i se hlazga :lol: :lol:

SilverBrilliance
04-25-2009, 06:58
пред банята,когато е мокро ... най-често само се подхлъзвам,ноооо така съм падала няколко пъти :lol: :lol: :lol:

zoreto
04-25-2009, 12:21
Пред банята щот е мокро :D

taffy
04-25-2009, 17:41
Аз не падам.. Блъскам се в полу-отворени врати.. :lol: И в столове.. 8-)

fraktyra
04-25-2009, 19:26
Аз паднах на плочките в банята преди коледа пукнах си кост на пръста :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-26-2009, 04:36
в банята...но не ми се е случвало за последните 6 7 месеца :D

pam1
04-26-2009, 05:06
В ТОАЛЕТНАТА-БАНЯ

crazymm
04-26-2009, 16:38
Абсолютно навсякъде.
При мен положението е следното: вървя и падам :-D

DJEB
04-26-2009, 17:40
навякъде 8-)

Belair
04-27-2009, 13:09
Падам навсякъде,но само когато съм пиян

sexy_dizzy
04-27-2009, 17:16
Нямам думи....невероятни въпроси! :?

lenito_sf
04-27-2009, 17:55
аз и на прав път мога да се спъна.. в себе си.. :D . но вкъщи най- вече в банята.. бутам се в ъглите на мебелите и от яд падам... :razz: :lol: :grin: 8-)

boniboon
05-02-2009, 11:59
Амм последния път когато паднах в нас , беше в коридора , откъдето минава 1 кабел и се спънах и се залепих на пода :-D . . ама т'ва си беше отдавна :)

Co0kieGirl
07-17-2009, 22:15
След баня,момент преди да влезна в стаята падам на плочките в коридора :D

brokeninside13
07-17-2009, 22:21
В банята и като се затичам има един завой и от коридора на стаята ми към хола и там падам много. :o :-D

ameli
07-19-2009, 19:34
по-точно къде не падам...

баба ми като е мила коридора и аз като се затичам, пързалям се, блъскам се във вратата и после по дупе... :razz: иначе от стола падам ччесто :P

sulley
07-19-2009, 20:17
На стълбището,а с мене заминава и пътеките,и хлебарките.. :lol: :lol:

endless07
07-19-2009, 21:27
аз най често докато съм сънен сутрин не гледам къде вървя и се спъвам в кучето което лежи на земята

someonerandom
07-20-2009, 10:46
ами в нас дивана е до вратата и е покрит с шалте,което се вачи по земята.И аз както си бях засилен през вратата,пъхнах си пръста в някаква дупчица на шалтето и литнах през стаята :grin:
а като бързам да сляза по стълбите редовно ми ся хлъзга подметката и слизам по в седнало положение до долу :D

lenito_sf
07-20-2009, 10:58
Ами на стълбите пред нас, на плочките между хола и мойта стая ..иии на килима в стаята ми,защото се плъзга по паркета :lol:

juliee
07-20-2009, 11:26
Май няма такова място.

slap2trap
07-20-2009, 13:38
В коридора - като бързам по време на рекламите да не си испусна предаването и току разлея нещо и на следващите реклами на прибежки до тоалетната и люсс .... неска пак се изгармях :D

momon
07-21-2009, 20:02
по стъпалата ! Бог съм просто .. :D

teddybearhugx
07-22-2009, 09:53
стълбите
и по празниците на паркета в хола .. :lol:

VeRoNa
07-22-2009, 10:43
Всеки път щом минавам покрай едно шкафче в коридора се спъвам в него, а иначе в банята, по стълбите и на излизане от ваната също... 8-)

macii
07-23-2009, 22:36
на стълбите ;d

LqlQLqQxD
07-24-2009, 03:05
Ооо най-редовно по стълбите, спъвам се в прагчето на вратата на мойта стая, на килима се подхлъзвам, абе почти навсякъде, където може да се хлъзне или удари човек. :D

sexfantasy
07-24-2009, 08:41
охх... Браво, много забавна тема... :razz:
Ами аз ейсега преди малко се спънах в кабела на нета и целунах пода... майка ми заради мен махна килима от паркета в хола щото колко пъти съм се плющяла като съм засилена... :grin: в банята... в кухнята баща ми разлял ОЛИО по теракота и аз засилена щото бързах да не си изтървам филма и се приземих по гъз... че едната вратичка на шкафчето беше отворена, че аз да се хвана за нея ама я откъртих :razz: :razz: :razz:

SiNiStEr
07-24-2009, 09:43
на всякъде....
то у дома на всякъде има теракот и където има малко разлята вода,аз все я намирам и се оказвам на пода с натъртени задни части :D

MissInd3p3nd3nt
07-24-2009, 09:45
Аз не падам у нас ,само чат-пат се хлъзна...ама за сметка на тва колко се удрям във врати и стени :o :D

WildChild
07-24-2009, 11:21
Ами като малка бях обула едни обувки на майка ми и кво стана изкълчих се и се забих във вратата ква цицина ми излезна.... 8-) Падам по стълбите,с брат ми спим на двуетажно легло (аз спя на втория етаж) и редовния ми номер е да се събуждам размазана на земята отгоре. :D

keri123
07-24-2009, 11:44
Като се замисля скоро не съм падала но понякога не мога да взема завоите,залитам и се забивам странично в пода :D

sp33der
07-28-2009, 21:46
Имаме една гадна маса в кухнята само ме рита. :D :D :D

rauwkost
07-28-2009, 22:16
Нашите стени вкъщи много ме бият :cry: И пода като се изправи и ДУУУМ като ме цунка по нослето :-k

WhitEShadoW
07-29-2009, 05:33
подхлъзвам се на плочките вкъщи. :lol:

zevzeck
07-29-2009, 07:57
Не падам :D

ByK
08-01-2009, 13:36
По стълбите към втория етаж или от спалнята в мойта стая :D :D

Vilsy
08-01-2009, 14:12
Ами една вечер майка беше поливала цветята на стълбите и както винаги ги бе преполяла.И си слизам аз по стълбите на тъмно,защото знам стъпалата на изуст и в следващия момент се изтърколих :lol: Хлъзнах се на мокрото :?
Иначе и във банята имам много инциденти,особено като излизам от душ кабината :razz:

dotty
08-01-2009, 22:17
най-често падам от леглото :D

kinkygirl
08-02-2009, 16:34
ами преди да се преместим от старият апатрамент се заинатих и реших да отида в 12 вечерта да взема листовките и писмата от пощата и тръгвам с на тати чехлите за вкъщи обаче те ми стърчат от петата и се хлъзнах на ръба н стълбата и като хармоника надоло по стълбите от 2я етаж до първия и главата ми тyп тyп тyп по стълбите :lol: :lol: незнам как сам оцеляла а това с шпагата сам го правила бая пъти ;dd :lol: :lol: в банята по-често сам се хлъзгала и в бокса на кухнята :D:D:D

ifilin4ica
08-02-2009, 19:59
сутрин като ми се спи се блъскам в стените или се опитвам да вляза в другата стая без да отворя вратата :D

katericArofl
08-03-2009, 10:14
Не падам чак, но трудно взимам завоите, когато премено съм уморена или току що ставам.. Вървя си и бум в ръба на стенатааа. 8-) :razz:

m1nich3t0
08-03-2009, 14:32
В коридора пред стаята ми :-D

Newsgirl
08-03-2009, 20:50
В коридора, когато мама е мила или е мокро-направо се пребивам. Вече като знам, че е мокро ходя като гейша. :D

pollytto
08-05-2009, 18:45
падала съм в кухнята защото подът беше мокър и аз направих шпагат :D