PDA

View Full Version : просто любопитсво



angelcheeee_93
08-27-2008, 20:47
отговори :) тенкс предварително :wink:

LudataBuhta
08-27-2008, 20:50
зависи от тестото...кажи какви теста ще правят секс и ще ти кажа понеже при някои повече боли...все пак не може една голяма пица да порави с малка бухта.. :-o

FlipY
08-27-2008, 20:50
а според теб.... :? 4ленът не разбира дали собственика му оби4а или не оби4а тая дето порка :lol:

crocsi
08-27-2008, 21:03
питам от чисто любопитстбо,ако 2-ма души се познават от мн време , мн се обичат и правят секс,първият път ще боли ли толкова,както ако не се оби4ат и не се познават мн?Смисъл такъв ,вярно ли е ,че ако 2-мата се познават мн добре и се обичат,първия път няма да има 4ак голяма болка???

дано да сте разбрали правилно въпроса,сори ако ви се стори тъп,просто искам информация,моля никой да не си мисли ,4е имам някакво намерение да правя секс на моите години.просто този въпрос ми е интересен и чакам ва6ите отговори :) тенкс предварително :wink:
Това са си някакви фантазии. Няма никакво значение дали се обичат или не 8)

Sunny_stz
08-27-2008, 21:08
питам от чисто любопитстбо,ако 2-ма души се познават от мн време , мн се обичат и правят секс,първият път ще боли ли толкова,както ако не се оби4ат и не се познават мн?Смисъл такъв ,вярно ли е ,че ако 2-мата се познават мн добре и се обичат,първия път няма да има 4ак голяма болка???

дано да сте разбрали правилно въпроса,сори ако ви се стори тъп,просто искам информация,моля никой да не си мисли ,4е имам някакво намерение да правя секс на моите години.просто този въпрос ми е интересен и чакам ва6ите отговори :) тенкс предварително :wink:
Това са си някакви фантазии. Няма никакво значение дали се обичат или не 8)


Ммммм аз мисля че има някакво значение...специално за жената,защото нея я боли!Ако тя обича този човек и е привързана към него,то тя е готова за интимности с него психически и физически!!!Най-важното е една жена да е псифически готова и настроена за това и напълно отпусната тогава ще се наслади пълноценно на секса!!!

SpOrTs_GiRl
08-27-2008, 21:08
Обичат се, не се обичат няма значение. Някои ги боли - други не. При някои е касапница - при други няма капка кръв. Индивидуално е и в този случай чувствата не могат да повлияят на физиката ти.
Вярно е, че ще се чувстваш много по-сигурна ако си с човек, който обичаш, ако найстина го искаш и си готова за това .. но това едва ли ще повлияе на болката по особен начин.

Xrisenceto
08-27-2008, 21:09
Еми ние с милото много се обичахме като го направихме(и още се обичаме :-) ) , но много ме болеше шото бях много тясна... :(

3ff3k7a
08-27-2008, 21:11
Естествено, че има значение. Ако го направиш с човек, който не обичаш, възбудата ще е по-малка, ако изобщо ще има такава...и, естествено, ще боли повече. Докато ако го правиш с човек, когото обичаш, и на когото имаш доверие, ще се отпуснеш и няма да те боли толкова.. :) И все пак не зависи само от това.. :)

EmeLLin
08-27-2008, 21:13
Обичат се, не се обичат няма значение. Някои ги боли - други не. При някои е касапница - при други няма капка кръв. Индивидуално е и в този случай чувствата не могат да повлияят на физиката ти.
Вярно е, че ще се чувстваш много по-сигурна ако си с човек, който обичаш, ако найстина го искаш и си готова за това .. но това едва ли ще повлияе на болката по особен начин.
мн точно казано...

crocsi
08-27-2008, 21:13
[quote="SpOrTs_GiRl"]Обичат се, не се обичат няма значение. Някои ги боли - други не. При някои е касапница - при други няма капка кръв. Индивидуално е и в този случай чувствата не могат да повлияят на физиката ти.
Вярно е, че ще се чувстваш много по-сигурна ако си с човек, който обичаш, ако найстина го искаш и си готова за това .. но това едва ли ще повлияе на болката по особен начин.[/quot
+1

plmn
08-27-2008, 21:15
Не виждам какво общо има това колко се обичате с това дали ще те боли като правиш секс.Ти къде видя нещо общо?

LovelyGirl
08-27-2008, 21:16
питам от чисто любопитстбо,ако 2-ма души се познават от мн време , мн се обичат и правят секс,първият път ще боли ли толкова,както ако не се оби4ат и не се познават мн?Смисъл такъв ,вярно ли е ,че ако 2-мата се познават мн добре и се обичат,първия път няма да има 4ак голяма болка???

дано да сте разбрали правилно въпроса,сори ако ви се стори тъп,просто искам информация,моля никой да не си мисли ,4е имам някакво намерение да правя секс на моите години.просто този въпрос ми е интересен и чакам ва6ите отговори :) тенкс предварително :wink:

Според мен пък щв има значение,поне при мен би било така.
Защото,ако го обичаш ще му имаш и повече доверие
(щом си се навил да спиш с него,значи трябва да му имаш доверие)
и няма да се притсняваш толкова и ще си по-отпусната.
А ако не се познават толкова мн няма да знаеш какво да очакваш
от него.Има разлика,защото вс е на психическа основа.

LMSM
08-27-2008, 21:18
Естествено, че има значение. Ако го направиш с човек, който не обичаш, възбудата ще е по-малка, ако изобщо ще има такава...и, естествено, ще боли повече. Докато ако го правиш с човек, когото обичаш, и на когото имаш доверие, ще се отпуснеш и няма да те боли толкова.. :) И все пак не зависи само от това.. :)
И аз съм на това мнение :) :) :)

Taraaa
08-27-2008, 21:18
Може би няма значение , но поне за момичетата ще им е по хубаво ако са с човек когото обичат защото ще се отпуснат повече от колкото с някой дет са се видяли 1-2 пъти и ... Абее мисля че няма значение защото при всяко момиче е различно ;)

LMSM
08-27-2008, 21:19
Естествено, че има значение. Ако го направиш с човек, който не обичаш, възбудата ще е по-малка, ако изобщо ще има такава...и, естествено, ще боли повече. Докато ако го правиш с човек, когото обичаш, и на когото имаш доверие, ще се отпуснеш и няма да те боли толкова.. :) И все пак не зависи само от това.. :)
И аз съм на същото мнение ... :) :) :)

Made_of_Pain
08-27-2008, 21:21
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Дано не си решила да правиш секс на тая възраст, че с толко мозък и до стаята няма да стигнеш, камо ли до леглото


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: УМИРАМ!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MakeMeLaugh
08-27-2008, 21:27
Има значение - да ;)
Факт!

Коагто се познават добре и си имат доверие, момичето се отпуска повече и не се стиска и го прави с по-голямо желание, и това помага за по-добър резултат да го наречем накрая.

А когато не се познават още добре, и тя му няма напълно доверие, нормално ще се притеснява повече, ще се стиска повече, няма да се отпусне и съответно ще е настроена за повече болка и така о ще стане накрая.

Не казвам, че при всички е така, щото в днешно време има много лесни момичета (които биха ме оспорили точно за отговора ми в темата), но при 80% може би е така ;)

То нали затова при някои момичета е важен първия път и с кого го правиш...

Sunny_stz
08-27-2008, 21:28
Естествено, че има значение. Ако го направиш с човек, който не обичаш, възбудата ще е по-малка, ако изобщо ще има такава...и, естествено, ще боли повече. Докато ако го правиш с човек, когото обичаш, и на когото имаш доверие, ще се отпуснеш и няма да те боли толкова.. :) И все пак не зависи само от това.. :)


Точно това обяснявах в моя пост!!!Психическата нагласа е много важна за момичето,а за момчето....лесна му работа ...!!!А тва че някои момичета не им дреме с кой се **** си е друг въпрос ,на тях не им трябва психическа нагласа ,щото не подбират!

Sunny_stz
08-27-2008, 21:31
P.S. Подкрепям Make_Me_Laugh ;)

BurningDesire
08-28-2008, 06:38
Обичат се, не се обичат няма значение. Някои ги боли - други не. При някои е касапница - при други няма капка кръв. Индивидуално е и в този случай чувствата не могат да повлияят на физиката ти.
Вярно е, че ще се чувстваш много по-сигурна ако си с човек, който обичаш, ако найстина го искаш и си готова за това .. но това едва ли ще повлияе на болката по особен начин.
+1
Разберете, че чувствата няма нищо общо с физиологията!!!

angelcheeee_93
08-28-2008, 07:17
Дано не си решила да правиш секс на тая възраст, че с толко мозък и до стаята няма да стигнеш, камо ли до леглото


УМИРАМ!

на човек да му омръзне от хора като теб,кво на интересна/сен ли се правиш??Нормално е да мислиш така,явно го правиш с всеки срещнат и за теб не е от значенине.Човек вече един въпрос не може да зададе,това ме интересува и това питам,сайта е за това ,а ти като незнаещ защо си тука,напусках форума!!! :-x :-x :-x

elitututu
08-28-2008, 08:56
ми според зависи и също от тфа дали има възбуда...както и дали го харесваш а според мен ако се познавате от мн време ама сте си само приятели по-натам ще боли 8)

DevilWish
08-28-2008, 09:10
Това няма значение ,въпроса е дали момчето достатъчно ще те предразположи и ще е достатъчно внимателен и нежен ;)

Summer_Spirit
08-28-2008, 09:11
Има някакво значение...Защото момичето ще бъде по-спокойно, ако добре познава човека до себе си...Но колкото и да са привързани един към друг, колкото и спокойни да са не значи, че няма да боли. И пак си зависи от много неща, далеч не само от това обичат ли се или не.

danielchety
08-28-2008, 09:14
еми ако члена му те обича може да се смили над теб и да не те боли много :razz: :razz:

GabisiTa
08-28-2008, 09:16
Има значение - да ;)
Факт!

Коагто се познават добре и си имат доверие, момичето се отпуска повече и не се стиска и го прави с по-голямо желание, и това помага за по-добър резултат да го наречем накрая.

А когато не се познават още добре, и тя му няма напълно доверие, нормално ще се притеснява повече, ще се стиска повече, няма да се отпусне и съответно ще е настроена за повече болка и така о ще стане накрая.

Не казвам, че при всички е така, щото в днешно време има много лесни момичета (които биха ме оспорили точно за отговора ми в темата), но при 80% може би е така ;)

То нали затова при някои момичета е важен първия път и с кого го правиш...

Съгласна съм ... :) А и ако наистина се обичат, момчето ще се постарае повече, за да изпита момичето минимална болка ... :)

girl_in_black
08-28-2008, 09:24
Няма значение.Може да си с някой, който много обичаш и да не можеш да се отпуснеш, както и да си с някой, който те привлича само физически, но да си много възбудена и спокойна.А това дали си отпусната е един от основните фактори, определящи силата на болката.

Love0nlyMyself
08-28-2008, 10:44
не хора вникнете малко в темата и ще разберете щото ако не се познават тя има предвид че момчето може да си я ебе без да го пука дали ще боли или не важното е само на него да му е кеф доколкото ако се обичат момчето да е нежно към момичето и да прави малко повечко неща за да я възбуди и да обърне внимание не само на неговото свършване а и на нейното тъй че ДА до някъде е вярно това твърдение

angelcheeee_93
08-28-2008, 17:14
не хора вникнете малко в темата и ще разберете щото ако не се познават тя има предвид че момчето може да си я ебе без да го пука дали ще боли или не важното е само на него да му е кеф доколкото ако се обичат момчето да е нежно към момичето и да прави малко повечко неща за да я възбуди и да обърне внимание не само на неговото свършване а и на нейното тъй че ДА до някъде е вярно това твърдение

благодаря ти,че поясни темата :) и аз това мислех,че ако момчето бъде егоист в леглото и го интересува само неговия кеф,моми4ето ще си го боли и той няма да обърне внимание на нейната болка,но ако се обичат и 2мата дават всичко от себе си и мислят и за 2-мата тогава може би ще е различно.нищо ,просто исках да чуя мненията на др-те :)

Love0nlyMyself
08-28-2008, 17:16
не хора вникнете малко в темата и ще разберете щото ако не се познават тя има предвид че момчето може да си я ебе без да го пука дали ще боли или не важното е само на него да му е кеф доколкото ако се обичат момчето да е нежно към момичето и да прави малко повечко неща за да я възбуди и да обърне внимание не само на неговото свършване а и на нейното тъй че ДА до някъде е вярно това твърдение

благодаря ти,че поясни темата :) и аз това мислех,че ако момчето бъде егоист в леглото и го интересува само неговия кеф,моми4ето ще си го боли и той няма да обърне внимание на нейната болка,но ако се обичат и 2мата дават всичко от себе си и мислят и за 2-мата тогава може би ще е различно.нищо ,просто исках да чуя мненията на др-те :)

точно така :)

sh3_1s_7h3_0n3
08-28-2008, 19:31
Чувствата имат до толкова значение, че се чувстваш сигурна, обичана, хубаво ти е и си отпусната. Но че има и физическа болка... има си (: просто защото 'си тясна'. Но ако не мислиш за това толкова, а се насладищ на момента с любимия човек... може и да не я усетиш чак така. ;)
Голяма част е и от нагласата. :)