PDA

View Full Version : [Нарушена т.7 от правилата] BLaCKBLooD



gPa3HuTeJl
08-27-2008, 21:05
ьхаЬахьАЬ Тебе кой те сложи модератор бе. Та ти си п1лен некад1рник. За какво ми заключи темата, че пише Help ? Нали си модератор бе, нали трябва да поправиш грешките... написано си е на кирилица... всичко точно..
Аман от некад1рници !

SeXyL[!]Nk@
08-27-2008, 22:14
В случеят,наистина не е бил прав да заключи темата,но щом са го сложили за моделатоp,явно заслужава да е такъв. ;)

gPa3HuTeJl
08-27-2008, 22:22
Заслужава той... един по ....
некомпетентен .......................

kalinapet
08-27-2008, 22:27
Човекът си е модератор от много отдавна и сигурно е имал причина да заключи темата.

LizZz
08-27-2008, 22:35
Обикновенно заглавие като ''Хелп'' се слага,когато проблема е прекалено дълъг за да може да бъде сложен като заглавие.
Можеше просто да сложиш като заглавие "търся програма за видео конвертиране". ;]

gPa3HuTeJl
08-27-2008, 22:44
Обикновенно заглавие като ''Хелп'' се слага,когато проблема е прекалено дълъг за да може да бъде сложен като заглавие.
Можеше просто да сложиш като заглавие "търся програма за видео конвертиране". ;]

Нали е модератор, пр1стите ли ще му се счупят ако напише две - три думи... НАЛИ ТОВА МУ Е РАБОТАТА !

swords1010
08-27-2008, 23:18
А на теб какво щеше да ти се счупи, ако си беше написал заглавието както трябва? Той може да действа по своя преценка и никъде не е написано, че трябва да ти редактира заглавието. :)

TheFirstline
08-28-2008, 07:28
Сигурно е имал лош ден,а може би и добри основания за действията си...

gPa3HuTeJl
08-28-2008, 14:22
а на теб какво ще ти се счупи да напишеш това в гугъл и да видиш резултатите, че трябва да пускаш тъпи теми по форумите и след това да осмърдяваш всичко?

Нали е за това тоя форум да се помага когато имаш нужда и не можеш да намериш нещо бе, к'во ми се пра'йш на интересен.


Той може да действа по своя преценка и никъде не е написано, че трябва да ти редактира заглавието

Нали за това сте тук и за това сте модератори бе, некад1рници такива - да помагате когато другите потребители имат нужда. К'во са... на мен примерно ми трябва тая програм, не мога да я намера ник1де и в един момент правя тема в форум, В КОЙТО СЕ ПРЕДПОЛАГА, ЧЕ ТРЯБВА ДА МИ ПОМОГНАТ и се появява МОДЕРАТОР - НЕКАД1РНИК и ми заключва темата защото пишело " Help ", а не заглавие от рода " Трябва ми програмата за видео конвентиране " или " Моля ви кажете някоя програма за конвентиране "
С такива модератори форумите ще са супер. АМИН !

swords1010
08-28-2008, 16:52
Скъпи мой gPa3HuTeJl, когато използваш услугите на този форум, в който се предполага, че трябва да ти помогнат, трябва да си наясно, че в него действат правила и възползвайки се от услугите му, ти се съгласяваш да ги спазваш. И когато нарушиш някое от тях, е много ясно, че ще се появи някой модератор. И ще те помоля, да внимаваш с изразите.

TheBeliever
08-28-2008, 18:10
Обикновенно заглавие като ''Хелп'' се слага,когато проблема е прекалено дълъг за да може да бъде сложен като заглавие.
Можеше просто да сложиш като заглавие "търся програма за видео конвертиране". ;]

Нали е модератор, пр1стите ли ще му се счупят ако напише две - три думи... НАЛИ ТОВА МУ Е РАБОТАТА !


gPa3HuTeJl тук си в грешка. Работата на модераторите не е да ти поправят грешките, а да следят за спазването на правилата. Ти си нарушил правило и той е направил, каквото е сметнал за редно.
И по твоята логика - твоите пръсти щяха ли да се счупят ако си беше написал заглавието на темата по правилата?

Дай им да се заяждат :?

AceXe
08-28-2008, 20:36
Обикновенно заглавие като ''Хелп'' се слага,когато проблема е прекалено дълъг за да може да бъде сложен като заглавие.
Можеше просто да сложиш като заглавие "търся програма за видео конвертиране". ;]

Нали е модератор, пр1стите ли ще му се счупят ако напише две - три думи... НАЛИ ТОВА МУ Е РАБОТАТА !

Ти знаеш ли какво заслужаваш?! Да ти спрат тотално достъпа до интернет. Казвам ти го най-отговорно. BLaCKBLooD е модератор и за да го направи това нещо си има причини. Ако това се случи в моя сайт, определено също бих ти заключил темата. Да, прав си, че за 2 думи нищо не ми пречи. Но ако всеки започне така да разсъждава какво правим ? 2 по 100 и тогава си прави сметка в какво ще се превърне форума. Така че абсолютно си в грешка и ми е писнало от хора като теб. Какво значи "Това му е работата" ? Тук всеки е на доброволни начала. Ако не ти харесва отивай другаде. Модераторите също са хора, не са машини. Имат си личен живот. Имат си и те грижи и проблеми. Какъв си ти, че да даваш подобна оценка. Нито му плащаш, нито нищо. Ако му плащаше, да си недоволен да, а ти си недоволен при положение, че нищо не даваш... Тук идва момента да кажа една много стойностна приказка на Оскар Уайлд:

Хората знаят цената на всичко, но не знаят стойността на нищо...

Замисли се. Не мисля, че си тъп. Разтълкувай я и ще разбереш, че не си прав.

machoka
08-28-2008, 21:36
С това отношение към екипа - в някой друг форум.

Като искаш да изразиш несъгласние - направи го по цивилозван начин. Тук простаци не търпим.