PDA

View Full Version : Нужда от съвет



Миленнн
08-27-2008, 21:39
Здравейте,понеже за първи път пускам тема и ако имам някакви грешки моля за извинение.Така да започнем по темата,аз и моята приятелка много се притесняваме да не е бременна,защото вече 3-ти ден и закаснява цикъла а секс много от давна не сме правили от март,април някаде спряхме със секса защото тогава като го правихме беше без презерватив и доколкокото си спомням не свърших в нея (и аз незнам каде ми беше акъла да го правя без презерватив) но до преди 1 месец е нямало проблеми с цикъла идваше й навреме но този месец закъснява и искам някои да си каже мнение дали има вероятност да е бременна :cry:

П.с. Даже и да съм свършил в нея тогава има ли вероятност чак сега да започва начална степен на бременност :-k

Made_of_Pain
08-27-2008, 21:45
Доктора в мен се събужда....
След кафето и тоалетната ще е на линия.

Maskata
08-27-2008, 21:46
Адаш,ти луд ли си :-D Незнам мн мн,ама май ако е бремана не и идва така 2 месеца и спира...направо спира...ама не е 100% де се пак само така си мисля 8-)
И моляте не праи такива грешки,че само петниш името :grin: :-D :P

sapa91
08-27-2008, 21:49
ае що за тъп въпрос има тестове за бременност, лекари и т.н ве, а аборт може да се направи до 3 месец след това мой човек някой ще ти вика ТАТИ ;)

Миленнн
08-27-2008, 21:50
Здравейте,понеже за първи път пускам тема и ако имам някакви грешки моля за извинение.Така да започнем по темата,аз и моята приятелка много се притесняваме да не е бременна,защото вече 3-ти ден и закаснява цикъла а секс много от давна не сме правили от март,април някаде спряхме със секса защото тогава като го правихме беше без презерватив и доколкокото си спомням не свърших в нея (и аз незнам каде ми беше акъла да го правя без презерватив) но до преди 1 месец е нямало проблеми с цикъла идваше й навреме но този месец закъснява и искам някои да си каже мнение дали има вероятност да е бременна :cry:hmm slojna situaciq,nali Nai veroqtno ne e bremenna, no vinagi ima risk ot cvetna bremennost .da si napravi edno test4e da ste po spokoini :))))

Ами не се е надул корема нито и ставало лошо не се чуства уморена само това че й закъснява а то и да направя тест не мисля че ще покаже вярно все пак колко време е минало от март,април до сега

Maskata
08-27-2008, 21:54
5 месеца...и не се е надул корема...вие луди ли сте...тва бебе или е мн скромно или няя бебе :D Човек не е възможно да няя признаци и да има бебе!!!

Миленнн
08-27-2008, 21:58
5 месеца...и не се е надул корема...вие луди ли сте...тва бебе или е мн скромно или няя бебе :D Човек не е възможно да няя признаци и да има бебе!!!

Ами и аз това се чудя има или няма незнам кво да мисля вече,а това че още не и е дошло малък признак ли е направо се побърквам отначало март,април когато стана пак беше съшото голямо чудене казахме си че спираме със секса и тогава нямаше проблеми със цикъла всичко си беше наред но тука от 2-3 дни направо само за това мислим........

Миленнн
08-27-2008, 22:05
5 месеца...и не се е надул корема...вие луди ли сте...тва бебе или е мн скромно или няя бебе :D Човек не е възможно да няя признаци и да има бебе!!!

Ами и аз това се чудя има или няма незнам кво да мисля вече направо се побърквам отначало март,април когато стана пак беше съшото голямо чудене казахме си че спираме със секса и тогава нямаше проблеми със цикъла всичко си беше наред но тука от 2-3 дни направо само за това мислим........ama dobre de na kolko ste godini :?5 meseca korem nqma,ako e bremenna ot apil testa nqma kak da ne pokaje .ne e bremenna nai veroqtno ama mai ne6to pravite sex ,a ne ste mn naqsno kakvo to4no moje da stane:)

Наясно съм кво може да стане ама не мислих на момента и много се ядосвам за тази моя тъпа постъпка и сега вече като и закаснява и нз кво да си мисля вече :(

Zqpkov
08-27-2008, 22:06
Хммм Според мен може да е бременна но не от теб защото сте го правили отдавна ! и да е нямала съмнения ! спорет мен бъди спокоен ! успех :? :? :?

Миленнн
08-27-2008, 22:08
Хммм Според мен може да е бременна но не от теб защото сте го правили отдавна ! и да е нямала съмнения ! спорет мен бъди спокоен ! успех :? :? :?

Няма как да не е от мене щото дето се вика по цял ден сме заедно и няма време да излезе с някои че и секс да прави и постоянно си движим двама

jambo_bs
08-27-2008, 22:15
Абе аз съм 98 % сигурен че не е бременна :)

AceXe
08-27-2008, 22:16
Хммм Според мен може да е бременна но не от теб защото сте го правили отдавна ! и да е нямала съмнения ! спорет мен бъди спокоен ! успех :? :? :?

+1

jambo_bs
08-27-2008, 22:17
Абе аз съм 98 % сигурен че не е бременна :)

AceXe
08-27-2008, 22:17
Абе аз съм 98 % сигурен че не е бременна :)

Е а почини си малко ;)

Kozmen
08-27-2008, 22:19
Хммм Според мен може да е бременна но не от теб защото сте го правили отдавна ! и да е нямала съмнения ! спорет мен бъди спокоен ! успех :? :? :?

+1

+2 [-(

Миленнн
08-27-2008, 22:21
Хммм Според мен може да е бременна но не от теб защото сте го правили отдавна ! и да е нямала съмнения ! спорет мен бъди спокоен ! успех :? :? :?

+1

+2 [-(

неможе да е вярно това нещо при положение че сме постоянно заедно

AceXe
08-27-2008, 22:25
Хммм Според мен може да е бременна но не от теб защото сте го правили отдавна ! и да е нямала съмнения ! спорет мен бъди спокоен ! успех :? :? :?

+1

+2 [-(

неможе да е вярно това нещо при положение че сме постоянно заедно

Постоянно ? Всяка минута ?
1440 минути в денонощието... Не вярвам. ;)

Миленнн
08-27-2008, 22:29
Хммм Според мен може да е бременна но не от теб защото сте го правили отдавна ! и да е нямала съмнения ! спорет мен бъди спокоен ! успех :? :? :?

+1

+2 [-(

неможе да е вярно това нещо при положение че сме постоянно заедно

Постоянно ? Всяка минута ?
1440 минути в денонощието... Не вярвам. ;)

ами когато не сме двамата си пишем по скайп и излизаме двамата и не виждам кога ще успее да отиде при друг пти положение че е до 11 часъ а аз отсавам до края с нея така че това предположение че била с друг може да се поспори

MiLeNcHeToO
08-27-2008, 23:30
Абе споко бе,как ще е бременна като сте правили секс преди 5 месеца и след това и е дошло,просто е невъзможно.Дори и да имаше цветна бременност досега щеше да има симптоми и цикъла и нямаше да спре по никое време.Айде дишай,няма бебе 8-)

Миленнн
08-27-2008, 23:52
Абе споко бе,как ще е бременна като сте правили секс преди 5 месеца и след това и е дошло,просто е невъзможно.Дори и да имаше цветна бременност досега щеше да има симптоми и цикъла и нямаше да спре по никое време.Айде дишай,няма бебе 8-)

Дано да е така както казваш ти ''да не го казваш само да ме усппокоиш''

merilin1
08-28-2008, 02:33
а беее стига панирайте човека...

при цветната бременност се появява кървене което трае 1-2 дни и е далеч по-малко и по различно от нормална менструация... от март до сега са минали 6 нейни цикъла (горе долу) които не са я притеснили... и едва на 7мия ли ще е забременяла :shock: отделнооо този вид бременност е мнооого рядко срещано явление

а колкото доо.. "закъснялата бременност"... и такова понятие не съществува...

най-вероятно й закъснява от времето, ако е ходила на почивка някъде, смяна на климат или нещо такова

Ico_
08-28-2008, 06:54
Абе вие сте луди...каква цветна бременност, к'ви простоий ви идват :-D
Никакъв шанс няма да е бременна(от теб)...не 1%, не 2%, не 3%...никакъв.Кажи на момичето да се образова.Да и закъснява с поняколко дни или да и идва по-рано е повече от нормално.

sadsad
08-28-2008, 06:59
а беее стига панирайте човека...

при цветната бременност се появява кървене което трае 1-2 дни и е далеч по-малко и по различно от нормална менструация... от март до сега са минали 6 нейни цикъла (горе долу) които не са я притеснили... и едва на 7мия ли ще е забременяла :shock: отделнооо този вид бременност е мнооого рядко срещано явление

а колкото доо.. "закъснялата бременност"... и такова понятие не съществува...

най-вероятно й закъснява от времето, ако е ходила на почивка някъде, смяна на климат или нещо такова
+1 А ако сте толкова много притеснени направете тест и това е.Даже нз има ли нужда......Спокойно .

EmeLLin
08-28-2008, 08:14
абе хора вие на колко години сте?! какви са тея истории при положение, че сте го прайли март, хубаво тогава сте се притеснявали нормално....ама извинявай след тва да й дойде и както казаха някаде по мненията от тогава е имала около 5 6 цикала и са минали 6 месеца и да няма признаци за бременност...просто е невъзможно..най-малкото е трябвало да и спре а то дори и това не е станало...прочетете малко информация после задавайте въпроси

girl_in_black
08-28-2008, 08:46
Няма никаква опасност да е бременна.Каква закъсняла бременност ви гони, какво чудо?От март/април до сега са 6-7 месеца.Знаеш ли как зиглежда една бременна в 6- 7 месец? Цикълът може да закъснява от много други неща.И другото-наистина ми е много интересно на колко сте щом ви минават такива абсурдни идеи през главата

elitututu
08-28-2008, 08:49
купете си тест за бременност 4 лв е 8)

DevilWish
08-28-2008, 09:13
Лично според мен това не е възможно ;)

LovelyGirl
08-28-2008, 09:59
И аз не мисля,че е възможно да е бременна,защото вече би трябвало да и е пораснало коремчет,ако имаше нещо.
А и нали да преди това и е идвало.
Нормално е понякога да закъснява.
А и от притеснение също закъснява.

sladkata_bebz
08-28-2008, 10:19
Приятелката ти не е бременна!Има толкова много фактори,заради които може да и закъснява пък и то само 3 дни и вие вече...Може да не и се е регулирал още или да е от жегите.Ако продължавате да се притеснявате скоро няма да и дойде!

Love0nlyMyself
08-28-2008, 10:38
не е бременна

merilin1
08-28-2008, 11:43
бе тя може да е бременна ама не от него... :?

lenito_sf
08-28-2008, 11:52
или бебито е анорексик или няма изобщо бебе щот корема и не е като балон :-D

Love0nlyMyself
08-28-2008, 11:53
бе тя може да е бременна ама не от него... :?

възможно е =D>

nasi141
08-28-2008, 12:02
аз ще се гръмна :lol: :lol: :lol: извинявай ама от тогава са минали почти 6 месеца и щом нищо и няма и не се е надул корема и как може да е бременна????????????????????а и това че и закъснява,понякога се случват такива неща.просто 90% най-малко,че не е бременна

Love0nlyMyself
08-28-2008, 12:09
аз ще се гръмна :lol: :lol: :lol: извинявай ама от тогава са минали почти 6 месеца и щом нищо и няма и не се е надул корема и как може да е бременна????????????????????а и това че и закъснява,понякога се случват такива неща.просто 90% най-малко,че не е бременна

e .. тя може да е пълничка и попринцип корема да и е надут

nimfolita
08-28-2008, 12:16
Прекалено невъзможно е от полов акт преди 5 месеца чак сега да забременее, това го янма никъде, само в научната фантастика предполагам.

FreeSpirit
08-28-2008, 13:57
bremenna e, ama ot drug :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Миленнн
08-28-2008, 22:01
offf i az nz kvo da si mislq ve4e

p.s. nevyzmojno da e bremenna ot drug

Zqpkov
08-28-2008, 22:12
както казах брат не е бременна от теб ! ти викаш че постпянно сте заедно и си чатите ! еми се веднъж може да се случи !

Love0nlyMyself
08-29-2008, 07:48
offf i az nz kvo da si mislq ve4e

p.s. nevyzmojno da e bremenna ot drug

добре де стига се панирали момчето че ще земе верно да повярва :D


имаш вече 3 страници с мнения че не е бременна прави си сам сметка

Миленнн
09-01-2008, 22:12
offf i az nz kvo da si mislq ve4e

p.s. nevyzmojno da e bremenna ot drug

добре де стига се панирали момчето че ще земе верно да повярва :D


имаш вече 3 страници с мнения че не е бременна прави си сам сметка

E to hubavo 4e sa 3 stranici no vse o6te ne i e do6lo a nz koi den stana ve4e :-k

sevenhill
09-01-2008, 22:21
Теста му е майката :D айде и успех

vaseto0o
09-01-2008, 22:23
Ако има 1 черта миленчо е невииииинен :grin:
Аве вие 5 клас ли сте, след 6 месеца няма корем, цикъла й не е 1-2 дена (цветна бременност) нормално е да закъснява лятото от жеги, притеснение ако ст ходили на почивка...
Щеше да й се гади да повръща да има корем...
Ако миналия или по-миналия или който и да е месец лятото е имала цикъл значи спокс =D>
И следващият път я ръчкай с кондом :smt064

Миленнн
09-01-2008, 22:24
Теста му е майката :D айде и успех

Ami to na tam otivat rabotite ama sled tova hi4 ne mi se poglejda testa 4e..... napravo mi pisna :((((

Миленнн
09-01-2008, 22:27
Ако има 1 черта миленчо е невииииинен :grin:
Аве вие 5 клас ли сте, след 6 месеца няма корем, цикъла й не е 1-2 дена (цветна бременност) нормално е да закъснява лятото от жеги, притеснение ако ст ходили на почивка...
Щеше да й се гади да повръща да има корем...
Ако миналия или по-миналия или който и да е месец лятото е имала цикъл значи спокс =D>
И следващият път я ръчкай с кондом :smt064

Mi na po4ivka ne e hodila a otnosno za kondoma 100% nad 100 6te e s kondom kvoto 6te i da stava samo se molq sega da nqma gaf 4e neznam kvo praivame sled tova ;(

vaseto0o
09-01-2008, 22:31
Ако имате детенце може ли аз да съм кръстник ше му подаря количка, а ако са близнаци ще ви подаря двойна количка =D>
ПП: СПокойно ако всичко е както казваш гаранция няма да имате дете :grin:
И некст тайм дюрекс :grin:

sexy_tigar4e_MM
09-01-2008, 22:35
Здравейте,понеже за първи път пускам тема и ако имам някакви грешки моля за извинение.Така да започнем по темата,аз и моята приятелка много се притесняваме да не е бременна,защото вече 3-ти ден и закаснява цикъла а секс много от давна не сме правили от март,април някаде спряхме със секса защото тогава като го правихме беше без презерватив и доколкокото си спомням не свърших в нея (и аз незнам каде ми беше акъла да го правя без презерватив) но до преди 1 месец е нямало проблеми с цикъла идваше й навреме но този месец закъснява и искам някои да си каже мнение дали има вероятност да е бременна :cry:

П.с. Даже и да съм свършил в нея тогава има ли вероятност чак сега да започва начална степен на бременност :-k

:shock: В случая не са необходими познания по биология, елементарна математика- Щом не сте правили секс от март, ако тогава е забременяла, сега трябвя да е в 5-6ти месец. И определено щеше да знае....

Миленнн
09-01-2008, 22:38
dano da e taka :-k

vaseto0o
09-01-2008, 22:39
АВЕ ТАКА Е ВЕ ЛЕЛЕЕЕ МН ЗЛЕ :D

Миленнн
09-01-2008, 22:44
АВЕ ТАКА Е ВЕ ЛЕЛЕЕЕ МН ЗЛЕ :D

Maitapa nastrani ama naistina mn zle

ludisuvurshen
09-01-2008, 23:07
обади се на ясновидка, кажете си именната, рожденните дати и годините на раждане и всичко ще е цик цик пръц опа :razz:

plmn
09-01-2008, 23:08
Теста му е майката :D айде и успех

Ami to na tam otivat rabotite ama sled tova hi4 ne mi se poglejda testa 4e..... napravo mi pisna :((((

Как ще ти писне толкова рано?Тепърва има да дундуркаш бебета! :lol:

Миленнн
09-01-2008, 23:18
Теста му е майката :D айде и успех

Ami to na tam otivat rabotite ama sled tova hi4 ne mi se poglejda testa 4e..... napravo mi pisna :((((

Как ще ти писне толкова рано?Тепърва има да дундуркаш бебета! :lol:

ooo kak 6te dundurkam ti 4uva6 li se ne go iskam tova e

o0ps
09-01-2008, 23:24
Бременна е, оттук виждам, с близнаци, но не са от теб... Приятел на име Петър имаш ли? Айде ся дай 5 лева и още ще ти кажа... :grin:

Споко пич, не се притеснявай, няма как да е от теб щом не сте го правили от 5 месеца, логично е... :-D

waterboy
09-02-2008, 12:16
бате сигорен сам че е от жегите или от климата ли ддз приателката ми по миналиа месец и доиде 1-2 дена по рано а сега и доиде 1-2 дена по късно тва е от климата споко да не ти пука :razz:

Миленнн
09-05-2008, 20:21
Zdraveite,priqteli napravihme 2 testa ediniqt be6e na 3-ti a drugiq dneska 4akahme 5-6 min za rezultata i be6e 1 4erti4ka i na dvata testa,no dali sa pokazali vqrno nz :( no se radvam 4e i dvata testa pokazaha 1 4erti4ka

Миленнн
10-10-2008, 13:42
Здравейте, отново съм аз и пак ме притеснява тази мисал с гафа :(
защото миналия месец и закъсня и този месец отново закъснява и се чудя вече кво да си мисля междо другото корема леко е подут :cry: не е както преди и това много ме притеснява и днеска и се виеше свят казвам и че неможе да е от това (гафа) да се вие свят и да и закъснява но това го казвам за да не я притеснявам,но вътрешно в себе си и аз много се притеснявам и нз вече кво да си мисля :-k

Housemaniata
10-10-2008, 13:44
ami 100% ne e bremenna ot tebe ;) :razz: spoko e nqa na4in 6tom sled tva i e idvalo ;)

Миленнн
10-10-2008, 20:43
ami 100% ne e bremenna ot tebe ;) :razz: spoko e nqa na4in 6tom sled tva i e idvalo ;)

дано дано дано :P много ще се радвам да е така много ще черпя :P

amor_ruslana
10-11-2008, 16:21
Ето 2 савета:ходете на лекар!!!!!!!!!!!и да си купи тест за бременност!!!!!ето ре6ението после като излезе от кабинета може да ти каже :Ще става6 ба6та :razz:

SpOrTs_GiRl
10-11-2008, 16:54
Няма вероятност да е бременна, след като не сте правили секс от 2-3 месеца, а и цикъла й е бил редовен. Спокойно - всичко се случва. Цикъла може да закъснее поради много причини.

Rebirthing
10-11-2008, 16:58
Направете още един тест, не знам може да е хванала вирус, а все пак дойде ли и цикъла?

LadyDy
10-11-2008, 17:10
Абе аз съм 98 % сигурен че не е бременна :)

И аз!

Миленнн
10-11-2008, 21:03
Направете още един тест, не знам може да е хванала вирус, а все пак дойде ли и цикъла?

Мда днеска и дойде :P в събота :)

Миленнн
10-14-2008, 14:24
помощ моля ви кажете си искренно мненията си днеска стана един голям проблем които е признак за бременност ;( а той е че е на момичето и стана лошо и много взех да се притеснявам все пак малко ли е,закъснява цикъла подут корем големи болки в стомаха прилошаване каже те си искренно мненията си :cry:

Giva
10-14-2008, 14:29
Момичето да си направи тест.Не струва милиони и след 10 минути ще сте спокойни

Миленнн
10-14-2008, 18:48
Момичето да си направи тест.Не струва милиони и след 10 минути ще сте спокойни

И аз нз кво да си прави вече ние правихме 2 теста уж нямаше нищо ама сега що стана така от 2-3 месеца вече и се поду корема от днеска от обяд постоянно и е лошо корема много я боли и аз си мисля за тъпия гаф :cry:

CrazyBear
10-15-2008, 19:08
Qko se filmira6 :D :D jal mi e 4e ste tooolkova ne obrazovani po temata za sexa!
Menzisa moje da i zakasnee dori ot stres...ima mn pri4ini poradi koito moje da i zakasnee - ne e samo bremenostta!
I pravete si sex....no s kontracepciq...prezervativi ,hap4eta :) ne se li6avaite ot tova udovolstvie...
veroqtno i e lo6o za6toto 6te i idva....
i na men taka mi se polu4ava ponqkoga....eto tozi mesec sedmicata predi da mi doide me bole6e korema i be6e podyt i vse mi be6e gadno....zakasnq s 5dni no eto doide i vsi4ko e nared :)
Aide ne se stresiraite tolkova i si pravete sex - no se predpazvaite s kondom i to samo po 1 slagai....ako sloji6 2 6te se skusat i nqma da vi e gotino...
ae UspeH4eta

Adelina
10-17-2008, 15:06
ае що за тъп въпрос има тестове за бременност, лекари и т.н ве, а аборт може да се направи до 3 месец след това мой човек някой ще ти вика ТАТИ ;)
+1

Rebirthing
10-17-2008, 15:22
Направете още един тест, не знам може да е хванала вирус, а все пак дойде ли и цикъла?

Мда днеска и дойде :P в събота :)

Е щом и е дошъл не мисля, че трябва толкова да се притесняваш :-o .