PDA

View Full Version : любими пънк групи (:



Sofff
08-27-2008, 23:26
апф сложете катинарче на темата ;)

miminia
08-27-2008, 23:28
Не сме да ти кажа ... няма да оправдая очакванията ти ...

Swinkenhoffer
08-27-2008, 23:35
Simple Plan!!! :grin: :grin:

haterkata
08-27-2008, 23:39
и за кво да ти кажа,за да ги изредиш на някой на когото се опитваш да се харесаш или защото просто трябва уж да слушаш нещо?

Zqpkov
08-27-2008, 23:47
не слушам пънк :lol:

SeaEatsShips
08-28-2008, 00:13
Simple Plan!!! :grin: :grin:на тфа ако му викаш пънк .... тея чехъли не са пънк а педали...

AutumnTears
08-28-2008, 06:26
Avril :lol: tq e tupa za cqla grupa

Mooo6no
08-28-2008, 08:25
Тук е всичкия пънк, които слушам - http://www.last.fm/user/Mooo6no/library/tags?tag=punk&view=cloud

Madness
08-28-2008, 09:15
А що всички се гаврите,мамка му.Откъде знаете тя какви очаквания има.
Може пък да иска да послуша малко такава музика..и вие вече адските разбирачи да се обадите"симпъл плааааан,симпъл плааааан"..

По темата не съм особено компетентна обаче напоследък слушам Die Toten Hosen(искаше ми се да послушам музика на немски,радват),та те влизат в тая категория,ама предполагам вече са споменати в линковете. :)

MadHatter
08-28-2008, 09:49
Пора обаче удави рибата...отново :smt007

Аз понеже съм сериозна ще споделя Pennywise, NoFX, Bad Religion, Exploited...H2O не знам дали ne са по-скоро гоа. Tа изброените са ми цялостно любими, заслужава си да се чуе повече от тях.

RottenFlesh
08-28-2008, 10:00
Ми кефят ме Rancid , NoFX , Pennywise , Offspring , Rise Against и др. 8-)

Swinkenhoffer
08-28-2008, 10:36
Пора обаче удави рибата...отново :smt007

Аз понеже съм сериозна ще споделя Pennywise, NoFX, Bad Religion, Exploited...H2O не знам дали ne са по-скоро гоа. Tа изброените са ми цялостно любими, заслужава си да се чуе повече от тях.
И аз ще се опитам да изпъкна с бедните си познания... освен Simple Plan естествено. 8-)
Харесвам Perkele и The Skoidats.

DisciplineAndOrder
08-28-2008, 10:47
Skrewdriver,Anti Nowhere League,Circle Jerks,Die Toten Hosen,Devotchkas

аз много-много не слушам пънк,но тва са ми част от любимите групи въобще

AutumnTears
08-28-2008, 13:46
Kamikadze Queens mi haresvat ama ne znam kolko sa punk

ScionOfStorm
08-28-2008, 14:27
ANL са яки...

Agnostic front не бяха ли пънк до няква степен, редом хардкора и кросоувър траша..?

Shadow_Walker
08-28-2008, 14:30
ем то самият хардкор е вид пънк...
самият exploitedteen го е подвържадавал :]

напоследък единствено rise against, ако попадат в графата...
и AFI ест ;], ама нещо не ги признавате тука за пънк ранните им неща, хах

RAWRRR
08-28-2008, 15:54
топ 3
Ramones,Analogs,Dead Kennedys

sladka-bolka
08-28-2008, 16:32
Lovex, The Offspring, NOFX, Exploited.....

miminia
08-28-2008, 17:48
абее маднес по спокойно ;)
ама леко ме съмнизъл да слуша пънк
може и да греша ....

Anti Nowhere League
Devotchkas <333
Funeral DRess , BAd religion , Pogues, Vice Squad
Pennywise <33 , Rise against малка част ,която слушам :')

^Agnostic front ... са мн добри .. яд ме е за концерта =/

Sofff
08-28-2008, 20:02
и за кво да ти кажа,за да ги изредиш на някой на когото се опитваш да се харесаш или защото просто трябва уж да слушаш нещо?
пф бахти заядливите хора аз ако толкова искам да се харесвам на някой то няма да е точно със стил музика ;) и заключете темата като толкова знаетееееее офф :shock:

LINKNOT
10-05-2008, 09:07
Пънк слушам много,много рядко. Само Kaos Urbano,Cock Sparrer и Rige Against,доколкото могат да се причислят към този стил.. : ?

jghgh
10-05-2008, 10:12
ихууу пък аз се правих на пънкарка едно време йеааах ^^ имах си карета и си въобразявах някакви неща, дори смятам да си подаря на някого мешката на exploited, желаещи?


От глупостите, по които се зарибявах останаха само exploited (невероятни!), anti-flag, offspring и тва то.. ако се сетя за още ще пиша.
Сега ще обърна внимание на една група, за която ми
е почти необяснимо какво съм намирала в нея и тва са Casualties. Някои песни са наистина надъхващи, ама сега като им погледна текстовете... Не знам защо преди не съм ги гледала, ама сега ме напушва лек смях. Е, поне останалите групи ги слушах с известно разбиране (боже, за къв чеп се оправдавам?)
Надявам се да не обидя някого който слуша Casualties, защото и аз на рандом си ги пускам, но някои текстове са им направо без коментар..

та..
Искам да кажа и още нещо
plastic bo. < 33333


едит: Кокоша Глава, Хиподил

jghgh
10-05-2008, 10:54
Обоснови се :)


И още нещо - с какво ти е подплатено мнението, бе, отворко ^^

jghgh
10-05-2008, 11:16
Донякъде се обоснова ясно, отворко ^^

Като за начало:
-Всеки има право да е бил позе поне веднъж в живота си
-Бях на 13
-Не го докарвах само от външен вид, спокойно, освен че носех каренца и имах мешка, вярвах в анархията, не бях особено запозната но плюх разни неща само заради идеята да се плюе, кефеше ме да обръщам кошове и т.н. I was young and stupid. Както виждаш си признавам, направих го и в по-горния пост, ама ти понеже си си такъв, дай за идеята да напием нещо злобно и тъпо.
-С анархизма вървяха ръка за ръка разни рандом групи, които не разбирах, в тва число и Casualties, които ще цитирам по-долу с един текст, който наскоро преглеждах, докато ги слушах и ми светна "ама чаааакай, това е яко злее.."
-И аз като се правих на THRU не слушах Offspring, но сега ми харесват независимо че са по-различни от баш пънкариите. Някви soft са, ама ме радват, поздрав с Original Prankster междудругото :)
-Да, Exploited сега са траш, но нека не се обиждаме на групи. На мен ми харесват ;)
-Както и Anti-flag. Тях ги слушам най-много от този стил като цяло. И приемам идеите им, да, забелязала съм че малко прекаляват с филмите ми, ама тва не ми бърка в здравето, защо да не ги харесвам ? оО

Кокоша Глава също ги харесвам доста, въпреки че съм много далеко като личност от идеята за пънка, каквато и да е тя. Нямам общо с прахчета бели, прахчета разни, но пречи ли ми да ги харесвам? Кокоша ме изпълваха, заебах ги за известно време (омръзват), а сега просто ги споменах, защото наскоро пак ги цикля. Не във всяка музика азн амирам особен смисъл. Виж, за ММ ще се вживявам колкото си искам, но за Кокоша глава не го изисквай от мен... музиката ми харесва : )

Общо взето, просто си позволих (извинете, ваше величество) да разкажа малко за позе-периода ми, през който избирателно вниквах в песните и групите, и затова се получава сега някои идеи да са ми направо wtf
и не го докарвах само от външен вид, наистина си вярвах :lol: Дори тъпата ми комапния ме мислеше за яко анархо, а аз сега съм просто човек с мои си виждания.

When you go to school
Or when you go to work
There's always soembody
To tell you what to do
When you are at home
Your parents Pick on you
Dont' you think it's time to leave
And make it on your own
Think for Yourself!

Ясна позиция е определено, просто за мен вече е тъпа, и вече дори загубих нишката какво се опитвах да кажа, но ако обичаш, не ме нападай пак. Дори нямаш представа коя съм и съдиш по някво мнение. Бях поза и кво? За тва ли се хвана? Бравооо ^^

"When I go to school
When I go to work
Always getting beaten
Because I'm a punk

Punk, Punk, Punk, Punk
Say it one more time you Scums
Fuck you cunt
Fucking Hate!"

Това за мен е смешно и не знам как преди съм се зарибявала по такива неща.

Айде дотук съм, че усещам че пиша безсмислени неща.
Но просто не мога да не се издразня на тва злобеене...


едит: не оплювам пънка, просто не го слушам така като преди и мисля че доста повече го разбирам, отколкото преди, когато го слушах нон стоп и се правех о.0

jghgh
10-05-2008, 11:35
А защо ДА НЕ пиша в темата?
И не се отварям? о.О ОМГ.. Просто ти се дразниш прекалено много, но спокойно - знам кво ти е :lol:
По-добре не се вманиачавай толкова в глупостта на хората, била тя минала или настояща... Бре, сакън човек да не каже нещо

И защо да не напиша тва, което поне слушам и харесвам, а именно
anti-flag
exploited
offspring
plastic bo.
хиподил
кокоша


След като не слушаш и сама си наясно, че си била
минало време
Освен това сега не претендирам да съм пънк,както едно време го правех, и има още нещо сбъркано в поста ти. Аз пънк слушам, макар и не много. И не мисля че съм длъжна да влизам във филмите ти. Преди се филмирах, но сега не смятам да го правя, освен с някои групи, които наистина имат впечатлителни идеи (и не говоря само за пънк, ами и по принцип)
А от какъв зор ти ще ми казваш дали да пиша в темата? Не се отварям, просто споделих малко повече... или кво, и това е забранено? А бе я у лево, наистина си ебаси отворения и злобния. Лек ти ден : )

jghgh
10-05-2008, 11:57
:shock:


Е, добре, не съм навътре, ама anti-flag да не са пънк? exploited да не са(или поне да не са били)? offspring в началото са били, и т.н.

ако искаш ми отговори на лс, че се тук се проточва темата и става спам.. ама мнението ти ми звучи все едно някой дийп фен да казва "кенибъл корпс са тъпи, има и по-тру неща" (тва междудругото съм го чувала)
то винаги има, винаги може и повече дето се вика, ама тва не значи да се отричат някви "по-софт" и "не тру" неща... не знам.. а то доколко едно нещо е леко, тъпо, истинско и т.н. е относително понятие спрямо човека който слуша, начина му на мислене, степента му на филмираност и т.н.

jghgh
10-05-2008, 12:24
Абе не ми ги обяснявай на мене тия. Разбирам за ТХ, които са някакъв поп-рок, ама ЛП са си нео-метъл. Нео, ама метъл.
Не съм им дива фенка, ама ми мина и периода в който ги хейтих ей-така за спорта. Приятни са ми.

В темата за метъл винаги ще има някой яко зарибен, което е похвално, щото не трябва да липсват такива хора, ама поне да не е някъв насилник, който обижда и потиска другите.
В темата за метъл, ако някой напише Chimaira, Disturbed и т.н., все групи които и аз НЕ уважавам, това не значи че този някой е задължително тъпак и олигофрен.. дам има позьорчета, но те се оправят след време, просто всичките тези скандали относно групи и цялото тва злобеене е адски излишно.. и натоварва, казвам го от личен опит. и аз бях много дива във форумите едно време, но като се сетя ми става лошо за злобата ми и грубото ми държание.. а и нещата се сменят - както съм била нареждана от някви 'адски велики', така и аз съм 'нареждала'.. ама е супер излишно, осъзнаваш го предполагам?

за някой човек (примерен) най-ъндърграунд групата с най-тежко звучене и най-неразчетаем шрифт е най-тру, а представи си някой просто харесва по-леки неща, и тва задължително ли го прави прост, тъп, необразован и позьор... питам аз?
Просто налагането на мнение е тъпо нещо. И аз от гледна точка на човек, минал през ЛП и стигнал до Сепултура (знам, че нямат общо, но имам предвид че от бозави групи съм стигнала до нещо по-хубаво и изпипано откъм музика), ще са ми смешни хората, които не знаят името на "еди коя си велика група", но все пак да не забравям че тя е велика за мен и една част от група хора, а тва че има всякакви хора е нещо което никога не искам да забравям

уважение към чуждия вкус, дори да не е особено напреднал (което пак е относително), тва му е майката!


вече доста се отклонихме от темата, спирам да пиша, ако на някого му се дискутира - лс

RAWRRR
10-05-2008, 15:00
по-"тежък" не значи по-тру

Мога да ти кажа имена на групи,които свирят толкова жизнерадостно и мелодично и са също толкова пънк,колкот и някои които си чупят пръстите да късат струни ;)

LINKNOT
10-05-2008, 15:06
Омфг .. кви романи сте писали.. :shock:

jghgh
10-05-2008, 15:13
по-"тежък" не значи по-тру

Знам бе ;) Говорех по принцип и мисля че чудесно се подразбира.

Няма нужда да ми даваш примери.

RAWRRR
10-05-2008, 15:19
Ем не се подразбира .. а и нямам нерви да чета целите ти своизлияния,нито пък и аз да ти се обяснявам надълго и нашироко..

Предложих ти да ти изброя няколко групи,за да можеш поне като се хвалиш във форумите,че си била пънкарка,да ги цитираш,барем звучи по-достоверно..

И както ти каза,по-нагоре,всеки си има правото на вкус и той трябва да се уважава..за това си права,само че недей да категоризираш твоя вкус,когато не си наясно,защото изглежда смешно отстрани..

Моят съвет е да си замълчиш и да погледнеш линка от първата страница..

Nefarian
10-05-2008, 15:28
Аз съм по-скоро към хардкор пънка - Madball, Sick Of It All, Rise Against, Dead Kennedys - такива ралти, иначе и Millencolin радват

ScionOfStorm
10-06-2008, 20:20
Експлойтед дори и сега да не са каквито са били (примерно) преди, имат пънк в себе си, и са (били) пънк, не мога да разбера за какво се спори въобще O_o

Anti-flag доколкото знам са си пънкец/хц, тъй че и там не разбирам какъв е проблема O_o

ScionOfStorm
10-06-2008, 20:33
Туй добре...

И това, че сега е много по-различно положението, автоматично изключва ли предишното им съществуване из пънк в средите?

В смисъл, аз ако примерно слушам новите Атросити (модерен рок/мелодик метъл за мен), да отрека ли факта, че '92-'93 *май* са били дет и са свирили дет? Като си пусна албума им Hallucinations няма ли да слушам дет? Ще слушам.

Сещаш се с какво паралелизирам в момента :)

Пози...пози, пълно е, така е, ама като слушаш Металика имаш правото да кажеш, че слушаш метъл, нали? Тя може да не е задълбала особено, дори да се е докоснала до есенцията, която ти (примерно) знаеш, но все пак е прихванала МЪНИЧКА частица от пънка: )

AutumnTears
10-07-2008, 12:17
Dresden Dolls rulz :lol:
ubiite me :D