PDA

View Full Version : Последно сбогом



Whyniser
08-27-2008, 23:52
ПОСЛЕДНО СБОГОМ

Очи лазурни и красиви
сбогувах се навеки с вас.
От днес нататък в дните сиви
не ще ви видя вече аз.
И няма веч да ме привлича
сияйният ви поглед благ,
и на кого да се обрича
сърцето тънещо в мрак.
Прощавай ти душа нещастна-
удавена в порой сълзи.
Прощавай ти любов прекрасна
и вий несбъднати мечти.
И вий мой мигове прекрасни-
звезди угаснали в мъгли.
Вий блянове,копнежи страстни
отнесени от вихри зли.
Последно сбогом взех си вече
със скъпите за мен очи
и те останаха далече,
далече в миналите дни.
Очи любими и красиви
загубих ви навеки аз.
От тук нататък в дните сиви
едва ли ще се срещна с вас…

Lysit0
09-07-2008, 06:26
Браво,много е хубаво.

AceXe
09-07-2008, 09:48
И на мен много ми харесва. Имаш талант :)

ANTIHUMAN
09-07-2008, 13:21
Страхотно е! :grin: :grin: :grin:

BeBsItO
09-08-2008, 22:24
ДА ЗНАЕШ,АЗ СЪМ ТИ ФЕН.иМАШ ОСВЕН ТАЛАНТ И ОГРОМНО ЖЕЛАНИЕ КАКТО ЗАБЕЛЯЗВАМ! УЧИ СЕ....И СТАВАЙ ВСЕ ПО-ДОБЪР :)

0riginalSin
09-08-2008, 23:08
И на мен много ми харесва. Имаш талант :)
+1

LadY_AnonYmitY
09-09-2008, 13:31
Прекрасно е!!!Аз също пиша подобни неща,но още се замислям сериозно дали да ги разпространявам в интернет...всеки краде,преписва и казва това е мое!!Иначе имаш огромен талант!Браво!

lovesick88
09-18-2008, 20:13
наистина е страхотно,браво имаш огроен талант продалжавай да ни радваш с произведенията си

Whyniser
09-18-2008, 20:29
наистина е страхотно,браво имаш огроен талант продалжавай да ни радваш с произведенията си
Стига да ви се чете :-P

Saymon90
09-19-2008, 06:42
Имаш напредък. Браво.
На някои места се усеща как си се опитвала да сглобиш рима - това е минус. Имай предвид, че римата дава само хармонията, но думите, които използваш придават смисъла.
Въпреки това стихът ти не е лош - много нежен, меланхоличен и типичен за една момичешка душа. Това му придава една невинност и красота, която определено е коз и със сигурност ще се хареса на читателя. Имаш още да работиш, но съм сигурен, че резултатът ще е положителен - давай все така! ;)

Whyniser
09-19-2008, 11:59
Имаш напредък. Браво.
На някои места се усеща как си се опитвала да сглобиш рима - това е минус. Имай предвид, че римата дава само хармонията, но думите, които използваш придават смисъла.
Въпреки това стихът ти не е лош - много нежен, меланхоличен и типичен за една момичешка душа. Това му придава една невинност и красота, която определено е коз и със сигурност ще се хареса на читателя. Имаш още да работиш, но съм сигурен, че резултатът ще е положителен - давай все така! ;)
А чувствам се леко обиден 8-) .Не за друго,а все че мислите,че само момичета/жени имате чувства.Еми какво да правиш и ние Момчетата имаме душа.При някой е дяволска при други и нежна.И все пак да момче съм,колкото и да не ви се вярва.А придаването ми Козирог съм :oops:

ЛаСт!К
09-19-2008, 12:09
много красиво :-) [/i]

Whyniser
09-19-2008, 12:21
много красиво :-) [/i]
Хихих :oops: Чадъра много ми харесва 8)

ЛаСт!К
09-19-2008, 12:44
много красиво :-) [/i]
Хихих :oops: Чадъра много ми харесва 8)


(':smt033')

Saymon90
09-19-2008, 13:54
Имаш напредък. Браво.
На някои места се усеща как си се опитвала да сглобиш рима - това е минус. Имай предвид, че римата дава само хармонията, но думите, които използваш придават смисъла.
Въпреки това стихът ти не е лош - много нежен, меланхоличен и типичен за една момичешка душа. Това му придава една невинност и красота, която определено е коз и със сигурност ще се хареса на читателя. Имаш още да работиш, но съм сигурен, че резултатът ще е положителен - давай все така! ;)
А чувствам се леко обиден 8-) .Не за друго,а все че мислите,че само момичета/жени имате чувства.Еми какво да правиш и ние Момчетата имаме душа.При някой е дяволска при други и нежна.И все пак да момче съм,колкото и да не ви се вярва.А придаването ми Козирог съм :oops:
Oo izvinqvai :) Misleh, che si momiche, zarad nick-a ti ...
Inache da, az znam, che i momchetata imat chuvstveni dushi, zashtoto i az sum momche, a i az sushto pisha poezia ;)
Izvini me otnovo za greshkata, ne se obijdai :)

Whyniser
09-19-2008, 17:17
Имаш напредък. Браво.
На някои места се усеща как си се опитвала да сглобиш рима - това е минус. Имай предвид, че римата дава само хармонията, но думите, които използваш придават смисъла.
Въпреки това стихът ти не е лош - много нежен, меланхоличен и типичен за една момичешка душа. Това му придава една невинност и красота, която определено е коз и със сигурност ще се хареса на читателя. Имаш още да работиш, но съм сигурен, че резултатът ще е положителен - давай все така! ;)
А чувствам се леко обиден 8-) .Не за друго,а все че мислите,че само момичета/жени имате чувства.Еми какво да правиш и ние Момчетата имаме душа.При някой е дяволска при други и нежна.И все пак да момче съм,колкото и да не ви се вярва.А придаването ми Козирог съм :oops:
Oo izvinqvai :) Misleh, che si momiche, zarad nick-a ti ...
Inache da, az znam, che i momchetata imat chuvstveni dushi, zashtoto i az sum momche, a i az sushto pisha poezia ;)
Izvini me otnovo za greshkata, ne se obijdai :)
Бъзик се другарю.Просто бях го написал ника ей така преди година и го оставих ей така да седи.И не ми се правеше нов и така.А името нз не е от песента там.А от 1 филм с Киану Рийвс който е треньор на едни негри от гетото.Мисля,че си го гледал или

Saymon90
09-21-2008, 06:10
Бъзик се другарю.Просто бях го написал ника ей така преди година и го оставих ей така да седи.И не ми се правеше нов и така.А името нз не е от песента там.А от 1 филм с Киану Рийвс който е треньор на едни негри от гетото.Мисля,че си го гледал или
Знам ли... напоследък се случва да забравям доста от филмите, които гледам. Някак си не ме хващат :) А специално с него отдавна не съм гледал нищо...
На колко си? (Ако ти се казва :Р )

Whyniser
09-21-2008, 08:19
Бъзик се другарю.Просто бях го написал ника ей така преди година и го оставих ей така да седи.И не ми се правеше нов и така.А името нз не е от песента там.А от 1 филм с Киану Рийвс който е треньор на едни негри от гетото.Мисля,че си го гледал или
Знам ли... напоследък се случва да забравям доста от филмите, които гледам. Някак си не ме хващат :) А специално с него отдавна не съм гледал нищо...
На колко си? (Ако ти се казва :Р )
Ми сега съм на 16 и 9 месеца 8-)

sherry
09-21-2008, 10:03
Харесва ми. Имаш талант.
Една забележка да направя, защото виждам, че е масово допускана в тоя форум. Когато нещо е в множетсвено число, не слагай "й" накрая.
Вместо "мои" си написал "мой" на едно място. Това дразни. И не е правилно. Само това ми е забележката. Иначе продъжлавай да пишеш.

krisiiiiito
09-21-2008, 14:13
наистина много много красиво! :mrgreen:

slun4ice_90
09-21-2008, 14:34
ПОСЛЕДНО СБОГОМ

Очи лазурни и красиви
сбогувах се навеки с вас.
От днес нататък в дните сиви
не ще ви видя вече аз.
И няма веч да ме привлича
сияйният ви поглед благ,
и на кого да се обрича
сърцето тънещо в мрак.
Прощавай ти душа нещастна-
удавена в порой сълзи.
Прощавай ти любов прекрасна
и вий несбъднати мечти.
И вий мой мигове прекрасни-
звезди угаснали в мъгли.
Вий блянове,копнежи страстни
отнесени от вихри зли.
Последно сбогом взех си вече
със скъпите за мен очи
и те останаха далече,
далече в миналите дни.
Очи любими и красиви
загубих ви навеки аз.
От тук нататък в дните сиви
едва ли ще се срещна с вас… Изключително е и аз останах без думи.... :grin: Аплодисменти!

Saymon90
09-21-2008, 17:02
Ми сега съм на 16 и 9 месеца 8-)
Чудесно :) Браво, че се занимаваш с литература, наистина е хубаво изключение на фона на повечето другари от нашето поколение.

Whyniser
09-21-2008, 18:46
Ми сега съм на 16 и 9 месеца 8-)
Чудесно :) Браво, че се занимаваш с литература, наистина е хубаво изключение на фона на повечето другари от нашето поколение.
Ми какво да ти кажа.Единственото,което могат да научат 100 пъти повече от 1 филм .Е мога да кажа само 1,2 неща за филм.Примерно Властелина на пръстените е много добър.Но книгата си остава повечето детайли отколко 2 часов филм.Сега подхванах на Достоевски "Престъпление и Наказание".Поради това,което ни казаха по Бел.Айнщаин: "3 неща ми дават представа за вечност "Дон Кихот,звездите,Престъплени е и Наказание". :)

Saymon90
09-21-2008, 19:27
хехе книгата винаги бие филма, независимо колко секси актьори сложат. Но това е дискусия, която ще продължим другаде, все пак темата е друга тук :)