PDA

View Full Version : Как да постъпя?



MuMuTo0o
08-28-2008, 08:24
Имам си приятел,заедно сме от 1-2 месеца,но съм силно привързана към него,той започна работа в др град от моя и работното му време е от 09:00-00:00ч и няма да може да се виждаме близо 1-2 месеца,той ми каза че неиска да се разделяме,че ще се чуваме и ще си пишем смс-и,страх ме е да не го загубя и чуствата ни да не се превърнат в навик и се колебая да се разделим ли за някакво определено време или да продължим!?

sladka_______
08-28-2008, 08:29
Не се разделяйте!

xercu
08-28-2008, 08:34
В скоро време усещам тема тип Изневерих на приятеля си / Приятеля ми изневери ...

MuMuTo0o
08-28-2008, 08:36
...В скоро време усещам тема тип Изневерих на приятеля си / Приятеля ми изневери .... с това какво искаш да кажеш?

xercu
08-28-2008, 08:46
...В скоро време усещам тема тип Изневерих на приятеля си / Приятеля ми изневери .... с това какво искаш да кажеш?Какво искам да кажа ?! ... Искам да кажа, че връзката ви няма бъдеще по простата причина , че през тези 2 месеца той 100% ще забърше някоя друга... Ти ще се депресираш , няма да излизаш от вас , ще киснеш във форума и ще пишеш теми свързани с отминалата любов...
Мога да ти кажа , че всичко ще е наред ... че 2 месеца ще си се обичате на еди-колко си километра един от друг , ама ква ми е файдата да те лъжа ??? Били сте заедно само 2 месеца... Изключително малко време стой зад вас, за да се надяваш на нещо повече след като замине.

paranoia
08-28-2008, 08:48
...В скоро време усещам тема тип Изневерих на приятеля си / Приятеля ми изневери .... с това какво искаш да кажеш?Какво искам да кажа ?! ... Искам да кажа, че връзката ви няма бъдеще по простата причина , че през тези 2 месеца той 100% ще забърше някоя друга... Ти ще се депресираш , няма да излизаш от вас , ще киснеш във форума и ще пишеш теми свързани с отминалата любов...
Мога да ти кажа , че всичко ще е наред ... че 2 месеца ще си се обичате на еди-колко си километра един от друг , ама ква ми е файдата да те лъжа ??? Били сте заедно само 2 месеца... Изключително малко време стой зад вас, за да се надяваш на нещо повече след като замине.И аз така мисля,но нищо не се знае

MuMuTo0o
08-28-2008, 08:50
прав си,но той държи на мен и аз на него,вярно били сме супер кратко време заедно,но сме преживели мн неща заедно за това време и ми е доказвал,че има чуства към мен,както и аз към него!

xercu
08-28-2008, 08:54
Само изразих мнение ... Не съм казал , че ще стане точно така ... Хубаво е , че пазиш надеждата в себе си ... Жалкото е , че ще си останеш само с нея ... Нямам намерение да си налагам волята и да те нагласям ... Айде със здраве и ... късмет ! :)

MuMuTo0o
08-28-2008, 08:58
мхм...Надеждата ми ще умре последна ! :) и мерси за пожеланието xercu^es :)

OpenedSky
08-28-2008, 09:07
Hmmmm мисля , че трбва да се разделите :?

xxxSnowflakexxx
08-28-2008, 09:12
разстоянието ще си свърши работата
+1

Voodo_doll
08-28-2008, 09:14
Остенете заедно колкото се може повече. Надявай се че ще поддържате връзка, но ако видиш че нещата на вървят- разделете се
Успех :-)

evelinka1122
08-28-2008, 09:21
е ти много бързо са отказваш бе :) продължете си.... пък да видим какво ще стане :) УСПЕХ

LMSM
08-28-2008, 09:25
Имам си приятел,заедно сме от 1-2 месеца,но съм силно привързана към него,той започна работа в др град от моя и работното му време е от 09:00-00:00ч и няма да може да се виждаме близо 1-2 месеца,той ми каза че неиска да се разделяме,че ще се чуваме и ще си пишем смс-и,страх ме е да не го загубя и чуствата ни да не се превърнат в навик и се колебая да се разделим ли за някакво определено време или да продължим!?
Не се разделяйте в никакъв случай!!!!! Ако той наистина те обича и има чувства към теб ще се бори за любовта ви и няма да погледне друга!!! :) Уверявам те че ще стане така.Не губи надежда!!!Тва е най нелепата причина да се разделите . :? Още веднъж - НЕ ГО ПРАВИ !!! :) Дано съм била полезна :-)

MuMuTo0o
08-28-2008, 09:28
не се отказвам бързо,но неискам за пореден път да си причинявам болка,неискам да сум егоиска,нооо в последните няколко години винаги все аз страдам ...

Jesssy
08-28-2008, 09:34
Не се прави,че не ти пука и че приемаш нещата добре,а му кажи истината.Няма лошо да се притисняваш.Нормално си е даже.Аэ не съм иэпадала в такава ситуация,но сигурно,ако ми се наложи,и аэ ще си напълня главата с един тон тъпотии.Така че,по-добре му кажи эа притесненията си.Въпреки че това е положението и така или иначе ще ти се наложи да го преживееш,може би ще ти стане по-добре като го обсъдиш с него.А какво ще стане в действителност никой не энае.Ще видиш като мине малко време.Ако си се обичате ,не ми се вярва 1-2 месеца да са проблем.Друг е вече въпросът,ако ти си прекалено ревнива и се иэмъчваш постоянно дали той оттам няма да ти иэневери с друга.Таэи мисъл ще те побърка,гаранция.И все пак фактите,са си факти.Приеми ситуяцията като нещо неотложно,каквото всъщност си е.

Zqpkov
08-28-2008, 09:53
ако си му вярна ! и той на теб като се върне ще го искаш супер много и повече ще го обичаш

MoHuTo
08-28-2008, 10:03
Ами според мен засега си останете заедно, но ако видиш, че връзката ви не върви във всеки един момент можеш да я прекратиш :)

prettyIdeath
08-28-2008, 10:26
Приеми го като изпитание на връзката ви. Ако той е искрен с теб и ти с него, след 2 месеца, когато той се върне при теб, всичко ще бъде по-хубаво от всякога.
А ако стане нещо, ти решаваш - прошка или край.
И все пак го приеми като изпитание на връзката ви, ако е било писано да сте заедно то ще удържите тези 2 месеца ;)
Успех

Whyniser
08-28-2008, 11:12
Два месеца е много при това малко познаване.Но да видим дали ще издържи,но се съмнявам

zaraaa
08-28-2008, 11:45
Не се разделяйте, вижте как ще се развие връзката ви при тези обстоятелства и тогава ако нещо не ти допада и ако видиш промна било то в твоите или неговите чувства тогава помисли за раздяла :)

sasha_90
08-28-2008, 11:51
Не знам какво да те посъветвам.Аз ако бях на твое място-разстоянието щеше да ме притеснява.Попринцип съм много ревнима и колкото и доверие да имам на момчето,толкова повече ще ревнувам.Пък и два месеца да сте разделени...За това време всичко може да стане.

misskiss666
08-28-2008, 13:22
:)

NaNa_SladuRana
08-28-2008, 13:24
Два месеца е много при това малко познаване.Но да видим дали ще издържи,но се съмнявам +1

sladka_______
08-28-2008, 14:08
едвали ще има време за нещо с това работно време а и не винаги става така...

Shu7teR
08-28-2008, 14:53
Не се разделяйте

MuMuTo0o
08-28-2008, 19:06
Благодаря ви, много на всички за съветите :-)

Bella Swan
08-29-2008, 11:41
разстоянието ще си свърши работата

И аз съм на това мнение,имах такава връзка,беше болезнено.. :(

GabisiTa
08-29-2008, 11:54
Миналата година бях в подобно положение.. приятеля ми беше заминал, но за 1 месец... ходехме от 3-4 месеца, бяхме късали дори веднъж за няколко дена и когато замина също като теб се притеснявах какво ще стане.. дали връзката ни ще се задържи или ще се разделим... Вярно, че беше много трудно, имаше дни, в които ужасно ми лиспваше и давах всичко само и само да го видя дори за час... Имахме и проблеми, разбира се, без това не може, но въпреки това преодоляхме всичко и връзката ни закрепна много повече. И ето че вече година и половина почти продължаваме да сме заедно... така че е възможно... :)

Ако наистина го обичаш не се отказвай толкова лесно, трябва да опиташ и да видиш какво ще стане... Надявам се да си останете заедно! Успех :)

mrd_89
08-29-2008, 12:43
Predpolagam,4e za tezi 2 meseca 6te se vidite pone vednaj taka,4e ne kusai s nego nqma smisal.I nie s priqtelq mi v prodaljenie na 5-6 meseca sme se vijdali po v vednaj na mesec ponqkoga i po-rqdko i vrazkata ni pak izdarja-trqbva samo da si imate doverie az po-princip sam revniv 4ovek i povqrvai mi ako e imalo ne6to az sas sigurnost 6tqh da razbera-obi4am da se rovq navsqkude i znam vsi4ko za nego i ako ima6e ne6to 6tqh da razbera.Ne se razdelqite 6te prejivee6 2 meseca nqkak si.Az izdarjah 1g i 2-3 meseca s mn rqdko vijdane,a sega ot 5 meseca jiveem zaeedo.Tva 4e e dale4e nezna4i nepremenno 4e 6te si nameri druga-e zavisi ot mom4eto se-az imah kusmet s moq priqtel,dano i ti ima6 moq kusmet :)

Lost_Kiss
08-29-2008, 12:56
Остани си за сега с него... Нали го обичаш, защо ти е да се разделяте... Вече времето ще покаже колко са ви силни чувствата... Дали ще издържите 2месеца и т.н. Просто за сега остави нещата такива каквито са... А по нататък ще се разбере...

Късмет ;)

MuMuTo0o
09-01-2008, 14:46
Благодаря ви за съветите!

Tedi4ka
09-01-2008, 16:25
Ами не не се разделяите няма смисъл.Една връзка се гради с много търпение и много нерви казвам го защото с моя приятел сме от повече от 2 години заедно и наистина много съм преживяла с него много работи са ставали но най-важното е да не се отказваш :) ако наистина искаш да бъдеш със това момче и той със теб и ти го доказва то тогава недеи да се разделяш с него пък и не са много 2 месеца замисли се че може да е много по зле има момичета на които гаджетата им отиват по чужбина и не се виждат по половин година а пак са си заедно и се обичат така че не мисля че има смисъл да се разделяте :)

Sharpay
09-02-2008, 16:34
и моя приятел работи в друг град (на морето) цяло лято (не се бяхме виждали 2 месеца) и сега всичко е много по различно.. не е същото и незнам дали може да е