PDA

View Full Version : не знам какво чувствам... :(



RaUd_RuNnEr
08-28-2008, 09:31
Здравейте!Предварително ce извинявам,ако има подобни теми,но ме мързи да ровя... :oops: та проблемът ми е следния: Запознах се с едно мн сладко момче по скайп преди около половин година ...всеки ден си писахме ..всичко беше супер докато един ден той поиска да се видим..аз естествено се съгласих,защпото ми се стори свястно момче.Ходихме на кафе после обиколихме целия град [той щот мн голям де..] всичко мина добре ,даже мн добре..той ме изпрати и ме целуна..беше прекрасно..ходим от около 2 седмици ,но мисля че не изпитвам нищо към него.Мисля че не го познавам достатъчно и само го харесвам...[надявам се правите разлика между харесвам и обичам..] Той се привърза към мен , а аз към него не.. какво да правя ,много сам объркана

hrisiiiiii
08-28-2008, 09:33
Ходите от 2 седмици, нормално е да не си наясно с чувствата си към него. Времето ще покаже дали сте един за друг, но сега е още рано да правиш такива изводи :}

Jesssy
08-28-2008, 09:39
Първо те поэдравявам,че си искрена,че те мърэи да ровиш иэ търсачката.Поне си приэнаваш.
По темата:
Ясна е работата.В началото е било нещо ново,нещо раэлично,имало е и доэа любопитство и си си мислила,че има голяма тръпка.Сигурно поне на първата ви среща я е имало,но после иэведнъж си се усетила,че вече няма нищо,освен някаква чисто приятелска симпатия.И няма эа какво да се притисняваш.Няма никакъв смисъл да продължаваш връэката си с тоэи човек,ако не искаш.А ти явно не искаш.3атова според мен е добре да говориш эа това с него и да му кажеш как стоят нещата и какво иэпитваш.Може и да му стане кофти,но по-добре давай сега,эащото ако си те харесва и ходите повечко време,после ще му е още по-тъпо.Давай,беэ притеснение.

s3xy
08-28-2008, 09:39
Sorry може да прозвучи малко грубо ама как да ти кажам ние как се чувстваш след като и ти незнаеш... според мен трява да продължите да се виждате още поне 1 месец и ако още не изпитваш нищо да се разделите... само внимавай да е деликатно, щото сама казваш че той сега те хар. и ше му стане гадно...
айде успех

sladka_______
08-28-2008, 09:42
защо трябва да го обичаш за да си с него? Нали го харесваш не сте тръгнали да се жените, че да се питаш дали го обичаш или не, просто ходите и щом го харесваш няма проблем не е нужно чак да го обичаш!

LMSM
08-28-2008, 09:43
Нормално е да се чустваш така. :) Защото сте заедно от скоро Айде успехи мила :-)

Jesssy
08-28-2008, 09:46
Нормално е да се чустваш така. :) Защото сте заедно от скоро Айде успехи мила :-)
Това не е вярно.
Трябва да има тръпка,вълнение.
Дори в началния етап на връэката,тръпката е най-голяма.
Ако я няма,эначи просто връэката трябва да се прекрати,эащото след време нещата ще станат лежерни,досадни и дори е въэможно да се намеси и нервно напрежение помежду им.
П.С: Това е моето мнение.Не эадължавам никой да се съгласява,а и не мога де.

sladka_______
08-28-2008, 09:49
А ти на колко си години?
Защото ако е някаде на 15 год. не мисля, че трябва да се замисля за тръпки и т.н.

Whyniser
08-28-2008, 09:50
Нормално е да ти е странно сега.Постепенно ще го опознаеш.Тук някой се бе изказал,че тръпкатата щом я нема през цялото време не става зарежи го.Е не е така.По твойта логика няма да има връзки за повече от 2-3 седмици и край режи го.Просто и аз изказвам мнение. :D

RaUd_RuNnEr
08-28-2008, 09:52
Първо искам да благодаря на всички за разбирането..иначе аз сам на 14 а тои на 17 :)

nIkEnCeTy_bE
08-28-2008, 09:53
sladka_______ Пуснато на: Чет Авг 28, 2008 12:42 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

защо трябва да го обичаш за да си с него? Нали го харесваш не сте тръгнали да се жените, че да се питаш дали го обичаш или не, просто ходите и щом го харесваш няма проблем не е нужно чак да го обичаш!



напълн0 съм съгласна.. +1 мн точно се изрази..сп0ред мен не е задължително да го обичаш, за да ходите..щото ак0 го заобичаш супер много и ако стане нещо ще има много да страдаш.. :? :)

boriana
08-28-2008, 09:55
Ей как си се забърала!!! Вземете се опознаите бе хора то без да знаеш с кой ходиш незнам как може да започнеш да имаш чувства!!! А и 2 седмици са нищо!!! Вземи се в ръце и вместо да скачате в леглото вземете си говорете повече ...... 8)

Jesssy
08-28-2008, 09:56
Нормално е да ти е странно сега.Постепенно ще го опознаеш.Тук някой се бе изказал,че тръпкатата щом я нема през цялото време не става зарежи го.Е не е така.По твойта логика няма да има връзки за повече от 2-3 седмици и край режи го.Просто и аз изказвам мнение. :D
Мойта логика,иэхожда от моя собствен опит.
Така че не си права.Поне эа мен не си,эащото тръпката не винаги иэчеэва след 2-3 седмици.При мен се е эадържала доста по-дълго,дооста.Това е положението.Ако я няма обаче сега,в началото,после е доста малко вероятно да се появи.
Момичето каэа,че е на 14.Още си малка,вероятно сега тепърва эапочваш да навлиэаш в отношенията с представители на противоположния пол.Няма лошо.Но няма эначение на колко си.Търси тръпката винаги.Това е моят съвет.И все пак не эабравяй,че животът си е твой и ти трябва да решиш какво искаш да направиш в таэи или друга ситуация.

sladka_______
08-28-2008, 09:57
Как ще казчате на 14 год. момиче да търси тръпка :o ццц, че то тепърва ще разбира какво е това...
И какво мислат някои няма тръпка аиде чал ми то тя винаги си отива след време и по тази логика никога никой няма да има дълга връзка не сам съгласна с това да търсиш само тръпката :?

Jesssy
08-28-2008, 09:59
Как ще казчате на 14 год. момиче да търси тръпка :o ццц, че то тепърва ще разбира какво е това...
И какво мислат някои няма тръпка аиде чал ми то тя винаги си отива след време и по тази логика никога никой няма да има дълга връзка не сам съгласна с това да търсиш само тръпката :?
Ако това е индиректна нападка към мен-всеки човек има мнение.Всеки САМ иэбира как да живее,с кого да бъде,какво да иска от живота и от връэките си.Може би эатова сме раэлични и ни се случваш раэлични неща.

RaUd_RuNnEr
08-28-2008, 10:00
проблема е там че не искам да ходя с някои когото поне малко не ОБИЧАМ,въпреки че после може да ми е гадно



П.П. не сам курва да се еба на 14 :?

Whyniser
08-28-2008, 10:01
Нормално е да ти е странно сега.Постепенно ще го опознаеш.Тук някой се бе изказал,че тръпкатата щом я нема през цялото време не става зарежи го.Е не е така.По твойта логика няма да има връзки за повече от 2-3 седмици и край режи го.Просто и аз изказвам мнение. :D
Мойта логика,иэхожда от моя собствен опит.
Така че не си права.Поне эа мен не си,эащото тръпката не винаги иэчеэва след 2-3 седмици.При мен се е эадържала доста по-дълго,дооста.Това е положението.Ако я няма обаче сега,в началото,после е доста малко вероятно да се появи.
Момичето каэа,че е на 14.Още си малка,вероятно сега тепърва эапочваш да навлиэаш в отношенията с представители на противоположния пол.Няма лошо.Но няма эначение на колко си.Търси тръпката винаги.Това е моят съвет.И все пак не эабравяй,че животът си е твой и ти трябва да решиш какво искаш да направиш в таэи или друга ситуация.
Хубаво и аз съм съгласен,че не знае какво изпитва.Но нали знаеш всеки с мнението си.
Пу.Пу.-Момче съм мадъ факъ :lol: :razz: толко ли не разбрахте
Пу.Пу.2-И в подписа пише :-x

sladka_______
08-28-2008, 10:05
Виж ти тепърва ще разбираш какво е да обичаш, и съм на мнение, че не трябва да търсиш само това с едно момче, още си малка за обич.. По добре си живеи диво и щастливо и не го мисли.. Имаш време и да се влюбваш и да те нараняват... Сега не го мисли толкова

Jesssy
08-28-2008, 10:06
Нормално е да ти е странно сега.Постепенно ще го опознаеш.Тук някой се бе изказал,че тръпкатата щом я нема през цялото време не става зарежи го.Е не е така.По твойта логика няма да има връзки за повече от 2-3 седмици и край режи го.Просто и аз изказвам мнение. :D
Мойта логика,иэхожда от моя собствен опит.
Така че не си права.Поне эа мен не си,эащото тръпката не винаги иэчеэва след 2-3 седмици.При мен се е эадържала доста по-дълго,дооста.Това е положението.Ако я няма обаче сега,в началото,после е доста малко вероятно да се появи.
Момичето каэа,че е на 14.Още си малка,вероятно сега тепърва эапочваш да навлиэаш в отношенията с представители на противоположния пол.Няма лошо.Но няма эначение на колко си.Търси тръпката винаги.Това е моят съвет.И все пак не эабравяй,че животът си е твой и ти трябва да решиш какво искаш да направиш в таэи или друга ситуация.
Хубаво и аз съм съгласен,че не знае какво изпитва.Но нали знаеш всеки с мнението си.
Пу.Пу.-Момче съм мадъ факъ :lol: :razz: толко ли не разбрахте
Пу.Пу.2-И в подписа пише :-x
Опаа,иэвини ме эа фаталната грешка :D

Zqpkov
08-28-2008, 10:24
може да ти е омръзмал от доста време се познавате но на тинейджърите така ни се променят чувствата такаче споко ! :-P :-P :-P

Sunny_stz
08-28-2008, 10:38
За да заобичаш човека с който си,трябва време...неможе за 2 седмици да разбереш,че това е ТОЙ и да го обичаш!!!Хубаво е че разграничаваш харесването и обичта,защото има голяма разлика наистина...!Ако просто го харесваш и ти е приятно да си с него,бъди!Но ако вече чувстваш че не изпитваш нищо,изчакай няколко дена да си изясниш положението и действай!

miloto_girl_4e
08-28-2008, 10:40
Наистина по принцип в началото на всяка връзка тръпката е най-голяма, но понякога има и изключения :) Понякога човек се влюбва в човека да себе си, когато го опознае по-добре и хареса характера му :) И все пак вие се знаете от половин година(макар и виртуално, все пак си го поопознала малко от малко), но явно има още какво да научиш за него :) Наистина обаче, ако виждаш, че нещата между вас няма да потръгнат по-добре да се разделите, за да не бъде после за него болезнена раздялата ви ...

zaraaa
08-28-2008, 11:55
Ходите от 2 седмици, нормално е да не си наясно с чувствата си към него. Времето ще покаже дали сте един за друг, но сега е още рано да правиш такива изводи :}

+1 Гласувам за това мнение с две ръце :grin: 8-)