PDA

View Full Version : Уж претендира, че е умен, а то к'во...



UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 11:16
Олеее гледам как пише един от форума и се чудя как така претендира, че е толкова умен :shock:

Не и знам са две думи!
ФормУлирам, а не формОлирам...идва от формула.
Овце, а не оФце...тук може и да се лигави, ама все пак..
някои (за мн. число)
Някой (за единствено)
Когато дума завършва на "я", когато стане в мн. число завършва на "ии", а не на "ий" или "йи"
филематология->филематологии
а не филематологий/филематологйи!
Когато една дума може да се замести с "той" се членува с пълен член, а ако може с "него" - с кратък. При проверка "той" може да се замести с дадено мъжко име. Когато имаме форма на глагола "съм" винаги се членува с пълен член.

:-o

Mementomori
08-28-2008, 11:18
И за кого става дума? :-o

chocoleptic
08-28-2008, 11:18
Викито ли е мистериозния потребител?

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 11:19
Все едно кой е :)

Bianca
08-28-2008, 11:19
Какво толкова имате против Викито?
Колко други хора пишат неграмотно, а вие не обръщате внимание на тях, а сте се хванали за най-дребното.. :?
Ънейбъл, точно пък ти нямаш парво да обсъждаш. :)

brain_stew
08-28-2008, 11:20
имам подозрения... :lol:

Ъхъ и аз...май някой доста е бягал от часовете по български... :D

mulgore
08-28-2008, 11:21
Викито - умницата на форума! 8-)

BlueAvalanche
08-28-2008, 11:21
Е, на всеки се случва да допуска правописни грешчици, на някои по-рядко, но се случва :-D Лошото е, че сегашния интервал от 12 до 18 та и нагоре е безкрайно неграмотен, ама за какво да си грамотен, като може да си големец в АМОР 8-)

RAWRRR
08-28-2008, 11:21
аз си спомних един диалог между мен и свастика,в който беше написал по 30 думи4ки с объркано зна4ение и грешно формулирани,та после си направих труда да му правя разбор изре4ение по изре4ение..

номерът е да 4етеш през редовете

Bianca
08-28-2008, 11:22
Аз се старая да пиша грамотно.. :oops: Като не ми остава нищо друго! :lol:

_showy_
08-28-2008, 11:22
И аз се чудя какво се хванахте с това момиче. Че е хубава, хубава е.. Може да не е много умна, грамотна или и аз незнам каква, ама това нас какво ни интересува? :)

Mementomori
08-28-2008, 11:24
Щом си го написала,загатнала,че е става дума за някого,който претендира за начетеност,значи има значение кой е....

Bianca
08-28-2008, 11:27
Шоуи, ще ме извиняваш, но какво е написала сега авторката на тази тема? ЧЕ НЕ И ЗНАМ СЕ ПИШЕ ОТДЕЛНО!!! :x :x :x :x :x :x
Баааааааааааах ги и в неграмотниците, пък тръгнали за висше да ми кандидатстват. :x :x

hahavteen
08-28-2008, 11:27
Не че искам да я оправдавам ама все пак когато човек не ходи на училище в България и няма навика да чете доста неща пропуска. Аз в БГ съм ходил на училище само първи и втори клас и също правя мн грешки но виж с гръцкия павопис и граматика проблем нямам никакъв...
Знам че е роден език и бла бла но пък какво ви пука чак толкова? Пишете си вие правилно и не се занимаваите с грешките на другите. Мен подобни грешки ме дразнят повече когато ги прави някой който вече 12 години ходи в българско училище отколкото ако ги е допуснало някое 16 годишно момиче което от 3 години не е стъпвало в България.

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 11:28
Какво толкова имате против Викито?
Колко други хора пишат неграмотно, а вие не обръщате внимание на тях, а сте се хванали за най-дребното.. :?
Ънейбъл, точно пък ти нямаш парво да обсъждаш. :)

Не се хващаме за тях, защото те нямат такива претенцИИ, каквито има тя. ;]
А и защо аз да няма право да обсъждам? 8-) Защото тъпата ти главица е решила така? Или защото не съм толкова хубава, колкото Vikitooo? Или защото сигурно дори не съм и наполовина умна, колкото е тя? Или просто защото, когато там е 2 през нощта тя отива да мие чинЙИ, а аз в два си лафя на компа? :razz:

BlueAvalanche
08-28-2008, 11:28
Шоуи, ще ме извиняваш, но какво е написала сега авторката на тази тема? ЧЕ НЕ И ЗНАМ СЕ ПИШЕ ОТДЕЛНО!!! :x :x :x :x :x :x
Баааааааааааах ги и в неграмотниците, пък тръгнали за висше да ми кандидатстват. :x :x

НЕ и ЗНАМ реално се пишат отделно, какво нередно видя ?
RAWRRR, 4 не е Ч :D

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 11:30
... отколкото ако ги е допуснало някое 16 годишно момиче което от 3 години не е стъпвало в България.


На 13 вече би трябвало да можеш да пишеш грамотно или поне да знаеш, че "не" и "знам" са две думи...най-малкото :) Пък такова нещо не се забравя за някакви си 3 години. Все едно да забравиш таблицата за умножение, ако не я ползваш един цял живот.

Bianca
08-28-2008, 11:31
Абе главицата ми е тъпа, ама друго не, капиш?
Колко много други хора са допускали тъпи, ама на умиране правописни грешки?!
Шоуи написа "незнам".
Защо не се нахвърлите върху нея?
Или е така, както каза Виктория-Само да свирне овчаря-всички овчици подемат. :)

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 11:32
Шоуи, ще ме извиняваш, но какво е написала сега авторката на тази тема? ЧЕ НЕ И ЗНАМ СЕ ПИШЕ ОТДЕЛНО!!! :x :x :x :x :x :x
Баааааааааааах ги и в неграмотниците, пък тръгнали за висше да ми кандидатстват. :x :x

:lol: :lol: :lol: Ами много ясно, че се пише отделно.
Правило: глаголите се пишат отделно от отрицателната частица "не"!!! :D
не знам, не искам, не играя..
Защо примерно не мога се пише отделно, а не знам да е слято? По кое правило? :D


Или е така, както каза Виктория-Само да свирне овчаря-всички овчици подемат.

Цитирай я! Такава мъдрост неземна трябва да се цитира, да се носи от уста на уста...
"от урва на урва
и от век на век!"

Bianca
08-28-2008, 11:34
... отколкото ако ги е допуснало някое 16 годишно момиче което от 3 години не е стъпвало в България.


На 13 вече би трябвало да можеш да пишеш грамотно или поне да знаеш, че "не" и "знам" са две думи...най-малкото :) Пък такова нещо не се забравя за някакви си 3 години. Все едно да забравиш таблицата за умножение, ако не я ползваш един цял живот.
А какво ще кажеш за _showy_, която май е студентка, с няколко години по-голяма е от Вики, и най-важното-живее си в БГ и претендира, че провинциалистите не могат да стъпват в София?
Не написа ли и тя "незнам"? :x

Bianca
08-28-2008, 11:35
И аз се чудя какво се хванахте с това момиче. Че е хубава, хубава е.. Може да не е много умна, грамотна или и аз незнам каква, ама това нас какво ни интересува? :)
:)

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 11:36
... отколкото ако ги е допуснало някое 16 годишно момиче което от 3 години не е стъпвало в България.


На 13 вече би трябвало да можеш да пишеш грамотно или поне да знаеш, че "не" и "знам" са две думи...най-малкото :) Пък такова нещо не се забравя за някакви си 3 години. Все едно да забравиш таблицата за умножение, ако не я ползваш един цял живот.
А какво ще кажеш за _showy_, която май е студентка, с няколко години по-голяма е от Вики, и най-важното-живее си в БГ и претендира, че провинциалистите не могат да стъпват в София?
Не написа ли и тя "незнам"? :x

Не съм го виждала това, с което я набеждаваш, че претендира, обаче ако си права, то и тя е като Викито ;]
Нищо не съм казала...не съм казала, че тя е единствената неграмотна, или поне не толкова грамотна за колкото се има. :)

YaNcHeToOo
08-28-2008, 11:36
И аз се чудя какво се хванахте с това момиче. Че е хубава, хубава е.. Може да не е много умна, грамотна или и аз незнам каква, ама това нас какво ни интересува? :)
:)

Извинявай обаче си много проста! ;) Не се обиждай!

Bianca
08-28-2008, 11:37
Ами не, не се обиждам. :)
Все пак простотията ми граничи с истината. :)

YaNcHeToOo
08-28-2008, 11:38
Какво толкова имате против Викито?
Колко други хора пишат неграмотно, а вие не обръщате внимание на тях, а сте се хванали за най-дребното.. :?
Ънейбъл, точно пък ти нямаш парво да обсъждаш. :)

Ти ли ще казваш кой има право и кой няма, я си покажи дипломата за завършено Право, и тогава раздавай правосъдие!!!ЯСНО?!?!! :P

Bianca
08-28-2008, 11:40
Неее, мъгляво ми е. :cry: Не видиш ли каква е мъгла навън? :(
Аз право може и да не съм завършила, може нищо да не съм завършила, да съм по-малка от повече тук, ама пиша що годе грамотно.
И не, това не е проява на високо самочувствие без покритие, въобще не е проява на самочувствие. Просто някои неща са факт. ;)

machoka
08-28-2008, 11:41
И аз се чудя какво се хванахте с това момиче. Че е хубава, хубава е.. Може да не е много умна, грамотна или и аз незнам каква, ама това нас какво ни интересува? :)
:)

Извинявай обаче си много проста! ;) Не се обиждай!

Извинявай, обаче си в много голяма грешка. Не се обиждай - в случая Емо-Дол ви закова в земята от воле.

Не съм видял някъде Викито да е претендирала за магистър-филолог, а от лични наблюдения ще ви кажа че и може да разсъждава, представете си. Да не забравяме, че е на около 17 години и от 3 години не е стъпвала на българска почва, учи в американски хай-скуул и точно годините, когато се учи български език в училище ги е ПРОПУСНАЛА пише и говори ПРЕДОСТАТЪЧНО добре, за сметка на някои тукашни отявлени звездички, които пишат дваждий по-неграмотно.
Обноски, външност и прочие не коментирам.

YaNcHeToOo
08-28-2008, 11:41
Какво толкова имате против Викито?
Колко други хора пишат неграмотно, а вие не обръщате внимание на тях, а сте се хванали за най-дребното.. :?
Ънейбъл, точно пък ти нямаш парво да обсъждаш. :)

Ти ли ще казваш кой има право и кой няма, я си покажи дипломата за завършено Право, и тогава раздавай правосъдие!!!ЯСНО?!?!! :P

ебаси тъпия лаф :lol:

Може да е тъп, но е истина! ;)

Blab
08-28-2008, 11:43
:-D

YaNcHeToOo
08-28-2008, 11:44
И аз се чудя какво се хванахте с това момиче. Че е хубава, хубава е.. Може да не е много умна, грамотна или и аз незнам каква, ама това нас какво ни интересува? :)
:)

Извинявай обаче си много проста! ;) Не се обиждай!

Извинявай, обаче си в много голяма грешка. Не се обиждай - в случая Емо-Дол ви закова в земята от воле.

Не съм видял някъде Викито да е претендирала за магистър-филолог, а от лични наблюдения ще ви кажа че и може да разсъждава, представете си. Да не забравяме, че от 3 години не е стъпвала на българска почва, пише и говори ПРЕДОСТАТЪЧНО добре, за сметка на някои тукашни отявлени звездички, които пишат дваждий по-неграмотно.
Обноски, външност и прочие не коментирам.

Сега ти не ми се обиждай, обаче-първо не разбра защо и казах, че е проста!И второ нито защитавам, нито обвинявам Викито (та аз дори не я познавам!!)

Bianca
08-28-2008, 11:46
Шоуи, ще ме извиняваш, но какво е написала сега авторката на тази тема? ЧЕ НЕ И ЗНАМ СЕ ПИШЕ ОТДЕЛНО!!! :x :x :x :x :x :x
Баааааааааааах ги и в неграмотниците, пък тръгнали за висше да ми кандидатстват. :x :x

:lol: :lol: :lol: Ами много ясно, че се пише отделно.
Правило: глаголите се пишат отделно от отрицателната частица "не"!!! :D
не знам, не искам, не играя..
Защо примерно не мога се пише отделно, а не знам да е слято? По кое правило? :D


Или е така, както каза Виктория-Само да свирне овчаря-всички овчици подемат.

Цитирай я! Такава мъдрост неземна трябва да се цитира, да се носи от уста на уста...
"от урва на урва
и от век на век!"
Ами, "мъдрост неземна", ама е истина. :) Това е психиката на човека-не ти ли се е случвало да ти допада някой, но по-късно, когато някой друг, "по-голяма звезда", да речем, се изкаже негативно за първия, и ти донякъде да си промениш мнението за него? :)
При мен лично е така, поне в повечето случаи, НО не и в този.
А и от опит и лични наблюдения знам, че и при другите е така. :)

machoka
08-28-2008, 11:46
Най-малкото трябва да си учил български език ) Според мен, ако искате да я засегнете - не се хващате за правилната сламка.

hahavteen
08-28-2008, 11:48
Най-малкото трябва да си учил български език ) Според мен, ако искате да я засегнете - не се хващате за правилната сламка.

Еми и аз същите неща казах ама иди обяснявай. :-o

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 11:48
^ и както казах по-горе, ако си знаел граматиката(а до 7ми клас имаш предостатъчно време да се научиш да пишеш грамотно), няма да я забравиш. Точно както с таблицата за умножение.
Е, може да не помиш някои по-увлечени правила, но такива простички като членуване, образуване на мн. число и правопис са често използвани думички...тц

_showy_
08-28-2008, 11:50
:lol: 3страници, че съм написала "незнам"..... :lol:
Цирк... КупонА е пълен...
Хайде сега още 3 за неправилното ми членуване....

mhmhmhmhm
08-28-2008, 11:51
А ти пък си още по-зле от нея с тая тема...

LadyCarameL
08-28-2008, 11:51
Това формОлиране Madness го написа преди Vikitooo. ;)

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 11:54
А ти пък си още по-зле от нея с тая тема...
Аз не целя да я критикувам толкова, колкото го изкарвате. Това, че другите го обърнаха на такова не е мой проблем.
Казах просто, че претенциите й за умна не покриват до край истината.
А и никога не е на празно да научиш нещо, което бъркаш, било то и от тъпа тема у някакъв си форум..
Жалко е, обаче, че дори ислед като написах някои правила в мненията след моето пак се повториха "незнам", грешки с членуването...и кой знае, ако продължи темата, и какво друго ;]

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 11:54
А ти пък си още по-зле от нея с тая тема...
Аз не целя да я критикувам толкова, колкото го изкарвате. Това, че другите го обърнаха на такова не е мой проблем.
Казах просто, че претенциите й за умна не покриват до край истината.
А и никога не е на празно да научиш нещо, което бъркаш, било то и от тъпа тема у някакъв си форум..
Жалко е, обаче, че дори ислед като написах някои правила в мненията след моето пак се повториха "незнам", грешки с членуването...и кой знае, ако продължи темата, и какво друго ;]

Bianca
08-28-2008, 11:54
Хахх, права си, но ако почна да ти изброявам ВСИЧКИ, които допускат подобни грешки, не знам.. не ден, не два, ами и седмица няма да ми стигне.
Тя поне се намира в Щатите, а пише на кирилица, колкото и да е трудно, за разлика от повечето от нас, грамотните българченца. :)
Знаеш ли колко е трудно на един интернет-преводачник да пишеш постоянно? Да ти обръща латиницата в кирилица? Аз знам. :) И Вики знае. :)
И не винаги има съответствие между английски символ/буква и български. :) Не казвам, че това е основното, поради което Вики е направила няколко грешки, но все пак трябва да се знае. :)

Erica
08-28-2008, 11:55
По-глупав спор...не бях виждала... :neutral:

hahavteen
08-28-2008, 11:56
^ и както казах по-горе, ако си знаел граматиката(а до 7ми клас имаш предостатъчно време да се научиш да пишеш грамотно), няма да я забравиш. Точно както с таблицата за умножение.
Е, може да не помиш някои по-увлечени правила, но такива простички като членуване, образуване на мн. число и правопис на често използвани думички...тц

А има хора които чак последните 3-4 години в училище се "стягат" и почват да си учат. Тя ако е от тях? Пък и аз като си пиша с най-добрата ми приятелка от БГ тя винаги ме поправя като направя грешка и се уча. Ако на нейните приятели не им пука тя откъде да се научи? Ще ми кажете да почне да чете книжки. Еми може да не обича да чете. Да седне да учи българската граматика и правопис за да пише в някакъв си форум? :-o

machoka
08-28-2008, 11:56
Тя поне се намира в Щатите, а пише на кирилица, колкото и да е трудно, за разлика от повечето от нас, грамотните българченца.

Между впрочем - да.

А членуването нямаше ли да отпада от езика.. :-o

Mbp3eJlaH
08-28-2008, 11:58
unable to love you
6tom v 7 klas trqbva da si nau4il bulgarski kaji mi za6to pove4eto sedmoklasnici mi sri4at ?
nito mogat da pi6at
abe dori i zapetaiki neznaqt da slagat
mi hubavo v Bulgaria sa i pak sa negramotni za6to ?
i az si pi6a s gre6ki ama mi dreme 4e sam iztarval nqkoq zapetaq
pf hva6tate se za kosite za pulni gluposti

Madness
08-28-2008, 11:58
Това формОлиране Madness го написа преди Vikitooo. ;)
а? :-o

Blab
08-28-2008, 11:58
плаха вметка: пунктуация

ПП:Не ви се бъркам, но продължете, моля, изпълвате следобеда ми.(:
ППП:Всеки бърка, Викито не ме интересува.

Bianca
08-28-2008, 11:59
А ти пък си още по-зле от нея с тая тема...
Аз не целя да я критикувам толкова, колкото го изкарвате. Това, че другите го обърнаха на такова не е мой проблем.
Казах просто, че претенциите й за умна не покриват до край истината.
А и никога не е на празно да научиш нещо, което бъркаш, било то и от тъпа тема у някакъв си форум..
Жалко е, обаче, че дори ислед като написах някои правила в мненията след моето пак се повториха "незнам", грешки с членуването...и кой знае, ако продължи темата, и какво друго ;]
А какво ще кажеш за "на празно"? :smt017 Нов магазин, тип "На тъмно" ли?
Хахах, миличкиии моииии, спрете да критикувате другите, първо себе си погледнете, после намирайте кусурите на другите..
Аз може и да коментирам в момента, но а хванете се за нещо, де! :P

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 11:59
Хахх, права си, но ако почна да ти изброявам ВСИЧКИ, които допускат подобни грешки, не знам.. не ден, не два, ами и седмица няма да ми стигне.
Тя поне се намира в Щатите, а пише на кирилица, колкото и да е трудно, за разлика от повечето от нас, грамотните българченца. :)
Знаеш ли колко е трудно на един интернет-преводачник да пишеш постоянно? Да ти обръща латиницата в кирилица? Аз знам. :) И Вики знае. :)
И не винаги има съответствие между английски символ/буква и български. :) Не казвам, че това е основното, поради което Вики е направила няколко грешки, но все пак трябва да се знае. :)
Не знам дали това е за мен, ама му отговарям.
Вярно, че има хиляди грешки, които са допускали потребителите и също, че ще продължат да ги правят, обаче лошо ли е, ако поне научат едно единствено нещо, било то и това, че не знам се пише така, а не "незнам".
И въпреки че сега толкова хора, които го бъркат гледат темата, съм сигурна, че в следващия пост, когато решат да изпозлват "не знам" пак ще го сбъркат...жалко е, че почти никой вече не може да се научи... жалко е, че не обръщаме внимание на правописа, жалко е, че махваме нехайно с ръка - дали У или О...все едно

ПП. Добре, като се е хванала в ръце по-късно поне да не претендира, че е толкова грамотна. Не ми пука как пише, но поне да спре да казва, че пише правилно...това е.

А като подкрепа на мнението ми е това на..ъъ...все едно..забравих ника на човека, който пише на латиница.
За теб е важно да си грамотен, не за нас.
Обаче поколението деградира и сексът на 13 е много по-важен от това да можеш да пишеш правилно...

mhmhmhmhm
08-28-2008, 11:59
А ти пък си още по-зле от нея с тая тема...
Аз не целя да я критикувам толкова, колкото го изкарвате. Това, че другите го обърнаха на такова не е мой проблем.
Казах просто, че претенциите й за умна не покриват до край истината.
А и никога не е на празно да научиш нещо, което бъркаш, било то и от тъпа тема у някакъв си форум..
Жалко е, обаче, че дори ислед като написах някои правила в мненията след моето пак се повториха "незнам", грешки с членуването...и кой знае, ако продължи темата, и какво друго ;]
Коя си па ти да казваш кой как ще пише??
аз,ако искам ще си пиша НЕЗНАМ и не можеш абсолютно нищо да ми кажеш...
къде в правилата пише,че трябва да се пише грамотно?!

FakePlasticTree
08-28-2008, 11:59
Лоша работа.

Пишете си вие правилно, стига сте гледали другите. Пък и ми намирисва малко на женска злоба... То, ако само Викито не можеше да пише грамотно.. Какво ви пука колко е самочувствието и т.н. на онзи и този... Като се дразните от нея не четето постовете й..

И това се отнася за всички, каито ви дразнят и тн, не само за нашумялата ни съфорумка. :?

OtherDimension
08-28-2008, 12:00
q stiga
slun4ice q zashtitava, zashtoto i tq e izvun stranata ili dulgo vreme e bila(tova ne moje da vi bude absolutno nikakvo opravdanie), a machoka vinagi se vpuska v razmisli, vidi li nqkoq s-klasa

mhmhmhmhm
08-28-2008, 12:01
Това формОлиране Madness го написа преди Vikitooo. ;)
а? :-o
Нова тема за меднес сега!!

Zqpkov
08-28-2008, 12:01
и кво случва се да збъркаш :razz:

Bianca
08-28-2008, 12:02
ПунктОация му е майката, дечица. :)

LadyCarameL
08-28-2008, 12:02
Пуснато на: Сря Авг 27, 2008 11:26 pm Заглавие: Отговорете с цитат
яко формолиране..
а не е ли се тая дали са кози или овце Laughing


Не мога да цитирам,защото темата е заключена..

RAWRRR
08-28-2008, 12:03
да отидеш в Америка и да забравиш езика си :lol:
ебахти елитарността

п.с. грамотността не е признак на акъл,по-скоро на интелигентност

Bianca
08-28-2008, 12:04
Кой е написал формолиране?
Съмнявам се, че е един мой любим потребител. :-o
Експо ще ме извинява, ама..

machoka
08-28-2008, 12:05
и кво случва се да збъркаш :razz:

:smt021

Странното е, че ако беше някой друг, въобще нямаше да се породят такива дискусии, но понеже Викито блести с един НЕстандартен външен вид, трябва задължително да се нокаутира от форумната маса и да се влачи по каменист път докато тъне в агонията на собствения си ореол.

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 12:06
^ викито е написала така...

И пак ще кажа....на мен не ми пука кой как пише, ясно?
Пишете си неграмотно...
Нека не ви пука...
Какво като не знаеш да пишеш...
като се чукаш редовно още от 13 години ;]

Bianca
08-28-2008, 12:06
да отидеш в Америка и да забравиш езика си :lol:
ебахти елитарността

п.с. грамотността не е признак на акъл,по-скоро на интелигентност
Послеписът ти е най-умното нещо, казано в цялата тема!!!
Може да си неграмотен и неерудиран, ама да си хитър като лисица!
А може и да си ерудираното хлапенце на някой политик, да речем, и да нямаш грам мозък в тъпата си чутура..

OtherDimension
08-28-2008, 12:07
:lol: ahahaha

Bianca
08-28-2008, 12:08
Сега съм вече спокойна. ;d

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 12:09
и кво случва се да збъркаш :razz:

:smt021

Странното е, че ако беше някой друг, въобще нямаше да се породят такива дискусии, но понеже Викито блести с един НЕстандартен външен вид, трябва задължително да се нокаутира от форумната маса и да се влачи по каменист път докато тъне в агонията на собствения си ореол.

:razz: :razz: :razz: Тя пък горката ще вземе да се разчувства, че някой се мъчи да я "нокаутира от форумната маса и да се влачи по каменист път докато тъне в агонията на собствения си ореол" :DDD

Абе еей...не ми пука, че пише неграмотно, поне да не го твърди.
И темата е и с мъничката цел, която за жалост няма да успея да постигна, поне някой да се оправи малко и да започне да пише поне мъничко по-грамотно. Жалко, че никой няма да го направи...и жалко, че се нервя толкова като виждам колко са неграмотните...

RAWRRR
08-28-2008, 12:13
и кво случва се да збъркаш :razz:

:smt021

Странното е, че ако беше някой друг, въобще нямаше да се породят такива дискусии, но понеже Викито блести с един НЕстандартен външен вид, трябва задължително да се нокаутира от форумната маса и да се влачи по каменист път докато тъне в агонията на собствения си ореол.

Ти се опитваш много да принизиш нещата,позовавайки се на това,жените се заяждат с нея,от женска злоба,мъжете се заяждат с нея ,защото не могат да я имат..което е доста удобна позиция,уви доста банална

Истината е,4е сме се заяждали с правописа и на още много хора showy,swastica и тн и общото между тези хора,е голямото само4увствие ,което демонстрират.

Аз знам 4е има много по-умни и хубави от мен в този форум и показвам уважението си към тях,защото не се надуват :).

Madness
08-28-2008, 12:14
Абе човек ти сериозно ли?
:shock:
Зле ли си,това го написах след като Викито написа че грешно се била ФОРМОЛИРАЛА..и изобщо не очаквах такъв грандиозен спор :lol:
exploitedteen вече е разконспириран и всички знаете,че всъщност не е толкова умен колкото изглежда..о.О

И сега понеже Викито объркала две букви дайте да има 20 теми?
И мамка му и авторката и LittLe{}BuNnY сте зле :/

AliceSw
08-28-2008, 12:20
пък аз си мислех, че си нямам работа...

Bianca
08-28-2008, 12:25
Ааами, да ти намеря ли, Светли? :lol: Айде слизай бързо за по една ментичка в Дървото. :lol:

AliceSw
08-28-2008, 12:29
отказвам да излизам от къщи преди 7 и 30...след снощи за никой не правя компромиси...


+нямам вода :o

machoka
08-28-2008, 12:30
А пък аз мисля, че цялата тема е едно представление, но не на театрална сцена, а на циркова арена. Предлагам да я изчерпваме вече.

Blab
08-28-2008, 12:32
Недей, има цял месец до новия сезон.

Erica
08-28-2008, 12:33
да отидеш в Америка и да забравиш езика си :lol:
ебахти елитарността

п.с. грамотността не е признак на акъл,по-скоро на интелигентност

Има доста такива хора, които си мислят, че като говорят с акцент или парадират как са забравили българския след 3 (цели :shock: ) години в чужбина.
Жалка история...

А може би просто недостатъчен умствен капацитет, за да запомниш повече от един език за няколко години...

не знам, не знам...

Само да те питам как стигна до този извод за Викито...Не искам да се меся в спорът ви...,обаче аз лично не видях никъде Викито да твърди,че е забравила езика,защото е три години в САЩ...,това беше просто предположение от трето лице...

Erica
08-28-2008, 12:37
Попитах,защото видях,че се набляга точно върху трите години ;)

Blab
08-28-2008, 12:38
Сори, лов, Мадона'с колин' ми:Д

Няма ли някой да раздаде ролите?

LadyCarameL
08-28-2008, 13:13
Не съм прочела предходния пост. 8-) Признавам грешката и се извинявам. ;)

Mooo6no
08-28-2008, 13:14
На Викито и всички останали хора, които пишат неграмотно им препоръчвам да си изтеглят програма/плъгин за проверка на правописа.

Примерно този за Файрфокс - https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3623

ScionOfStorm
08-28-2008, 13:24
Леле O_o

Август верно е тежък месец 8-)

Bianca
08-28-2008, 14:26
И аз се чудя какво се хванахте с това момиче. Че е хубава, хубава е.. Може да не е много умна, грамотна или и аз незнам каква, ама това нас какво ни интересува? :)
:)

Извинявай обаче си много проста! ;) Не се обиждай!

Извинявай, обаче си в много голяма грешка. Не се обиждай - в случая Емо-Дол ви закова в земята от воле.

Не съм видял някъде Викито да е претендирала за магистър-филолог, а от лични наблюдения ще ви кажа че и може да разсъждава, представете си. Да не забравяме, че от 3 години не е стъпвала на българска почва, пише и говори ПРЕДОСТАТЪЧНО добре, за сметка на някои тукашни отявлени звездички, които пишат дваждий по-неграмотно.
Обноски, външност и прочие не коментирам.

Сега ти не ми се обиждай, обаче-първо не разбра защо и казах, че е проста!И второ нито защитавам, нито обвинявам Викито (та аз дори не я познавам!!)
Добре, обясни ми сега ЗАЩО по-точно съм проста. :)

OtherDimension
08-28-2008, 14:28
az shte ti obqsnq - takava si se rodila .. ae mlykni veche

Mbp3eJlaH
08-28-2008, 14:30
don't touch me
protivore4i6 si
Сега ти не ми се обиждай, обаче-първо не разбра защо и казах, че е проста!И второ нито защитавам, нито обвинявам Викито (та аз дори не я познавам!!)

mi hit2 fit poznava6 li q 4e e prosta

Bianca
08-28-2008, 14:43
az shte ti obqsnq - takava si se rodila .. ae mlykni veche
Абе, "пич", човек не се ражда такъв и онакъв, средата го прави това, което е днес и ще бъде утре.
Поне преди да пишеш, помисли КАКВО ще напишеш и дали въобще има смисъл да го пишеш. :)

ScionOfStorm
08-28-2008, 14:47
^ между другото, ако от самото начало беше писала така, както и сега, нямаше да се стига до там хората да са предубедени към теб. След като си показала нещо, няма смисъл да съдиш другите за това, че са го видяли.

UnaBletoLoVeU
08-28-2008, 16:19
Две гаднярки, две приятелки! Това сме ние-Hit 2 fit. и Your Nightmare!
Обичам те, спрънджо!

Оф-топик:
Туй се казва интернет живот :D

hardball
08-28-2008, 16:25
^ между другото, ако от самото начало беше писала така, както и сега, нямаше да се стига до там хората да са предубедени към теб. След като си показала нещо, няма смисъл да съдиш другите за това, че са го видяли.
Аз не я познавам от самото начало и пак с леко снизхождение се отнасям :/ Не знам тъпо ли е девойчето, ама самия факт, че все си имам едно на ум , че сигурно е по- малка и т.н. си е вид предубеждение...
Ама тука не сме се събрали да си мерим пишките(а.к.а. "интелекта"), а да се спами. Ако не беше така съотношението "теми, в които реално има какво да се каже" към "теми, които ти убиват времето и мозъчните клетки" нямаше да е 1 : 50.
К'во всички сте се запритеснили, глупавите да поумняват и толкоз :D

YaNcHeToOo
08-28-2008, 17:23
don't touch me
protivore4i6 si
Сега ти не ми се обиждай, обаче-първо не разбра защо и казах, че е проста!И второ нито защитавам, нито обвинявам Викито (та аз дори не я познавам!!)

mi hit2 fit poznava6 li q 4e e prosta

Не е нужно да познавам лично такъв човек, достатъчни са ми постовете, които пуска! :P Примерно: ":)" На т'ва к'во му казвате?? :P

OtherDimension
08-28-2008, 17:24
^ usmivka?

YaNcHeToOo
08-28-2008, 17:26
az shte ti obqsnq - takava si se rodila .. ae mlykni veche
Абе, "пич", човек не се ражда такъв и онакъв, средата го прави това, което е днес и ще бъде утре.
Поне преди да пишеш, помисли КАКВО ще напишеш и дали въобще има смисъл да го пишеш. :)

Значи средата, в която си израснала те е направила такава каквато си, така ли?Не съм съгласна!!!! :P

hardball
08-28-2008, 17:28
90 % от нещата във форума са написани без да има смислова обосновка, к'во ви пука ? :D

YaNcHeToOo
08-28-2008, 17:32
Аз лично съм израснала в среда, в която, не познавам, възрастен човек(възрастен-нали трябва да се взима пример от тях), който да не пуши или да не пие, което води до извода, че аз трябва да съм или наркоманка или пияница, да ама не!!!Нито пия, нито пуша!!!К'во ще ми кажеш сега?Де да беше само това, но давам просто пример, това е много малка част от заобикалящото ни! :x

YaNcHeToOo
08-28-2008, 17:34
Тази тема според мен отдавна трябваше да е заключена...Мачока, къде се губиш? :-D

OtherDimension
08-28-2008, 17:35
:lol:

hardball
08-28-2008, 17:36
Щото ако си родена в палат ще си бършеш носа в ръкава?
В училище не учите ли психология и логика, а-у, някакви такива?!

YaNcHeToOo
08-28-2008, 17:41
Аз лично съм израснала в среда, в която, не познавам, възрастен човек(възрастен-нали трябва да се взима пример от тях), който да не пуши или да не пие, което води до извода, че аз трябва да съм или наркоманка или пияница, да ама не!!!Нито пия, нито пуша!!!К'во ще ми кажеш сега?Де да беше само това, но давам просто пример, това е много малка част от заобикалящото ни! :x

А ако помислиш малко ще видиш, че може да възприемаш и негативните навици като такива и да ги избягваш умишлено или подсъзнателно, а не задължително да последваш примера. ;)


Ама това не променя факта, че си.... КУХА

Ти си КУХ!!Ами много ясно, но аз, като гледам тя само негативните е приемала и продължава да приема!!! :lol:

YaNcHeToOo
08-28-2008, 17:47
Това е последният ми пост в тази безсмислена тема, която скоро ще бъде заключена! ;)

Убий простака с мълчание!

ScionOfStorm
08-28-2008, 18:12
Ай тогаз на Стражари и Апаши :grin: :grin:

>:О

machoka
08-28-2008, 21:49
Стига толкова сме обсъждали трети лици, че стана грозно.