PDA

View Full Version : Смърделата Мащеха ...



japixloops
08-28-2008, 11:16
значи , 2та цвята на очите и са различни незнам какво общо има .. но мисля че е ЗЛА ГАД !!

Майка ми и баща ми са разделени Имам Брат от мащехата . Наистина много ме дразни да го казвам това (че ми е брат) който е малък изрод ... ненормален идиот

напълно тя контролира баща ми и усещам че той е изгубил представите си за мен ;/ мащехата един ден е добра , друг НЕ


вече като съм вкъщи никога не се усмихвам не потъвам в разговори с тях... С ТЯХ ВЕЕЕ АААА :-x :-x :-x :-x всички е настроила против мен :shock: :shock: :shock:

На брат му се купуват повече неща ( на 7 е ) и всичко което аз никога не съм имал






търся помощ как да одаря контра в тази шибана война , само против мащехата ! ( Ha 16 s1m)

SuNsEt
08-28-2008, 11:34
Щом не ти объщат внимание,прави си каквото си искаш.Излизай когато си искаш...Пък ако вземат да ти правят проблеми заради това,отговори им,че те са се държали по отвратителен начин с теб.Ти си нямал просто какво друго да направиш.Успех!

SeaEatsShips
08-28-2008, 11:39
Що не отидеш при майка си?

Wrathchild
08-28-2008, 11:55
А наистина защо не отидеш при майка си?
Между другото надали е от цвета на очите, но малкото хора, които познавам с такива, са страшно двулични.

Water
08-28-2008, 12:16
Kaji na bashta che ne si se izparil i che vse oshte si my dete i da promeni durjanieto si kum teb ako ne bagajcheto i pri mama

Water
08-28-2008, 12:17
Kaji na bashta che ne si se izparil i che vse oshte si my dete i da promeni durjanieto si kum teb ako ne bagajcheto i pri mama

stefi94
08-28-2008, 12:19
Да защо не отидеш при майка си?Но иначе ако не можеш
SuNsEt написа:
Щом не ти объщат внимание,прави си каквото си искаш.Излизай когато си искаш...Пък ако вземат да ти правят проблеми заради това,отговори им,че те са се държали по отвратителен начин с теб.Ти си нямал просто какво друго да направиш.Успех!

_LacrymoSa_
08-28-2008, 12:30
Що не отидеш при майка си?

Ахам

yozito
08-28-2008, 12:54
Първо поговори с баща си.Кажи му как се чувстваш и ,че искаш да си подобри отношенията към теб.Ако не се получи както по-горе казаха отиди при майка си.Тя може би ще те разбере.Айде успех. :)

japixloops
08-28-2008, 14:16
Щом не ти объщат внимание,прави си каквото си искаш.Излизай когато си искаш...Пък ако вземат да ти правят проблеми заради това,отговори им,че те са се държали по отвратителен начин с теб.Ти си нямал просто какво друго да направиш.Успех!

1вото изречение да , 2рото НЕ ще ме издухат ;/ не може да си позволявам такива работи

japixloops
08-28-2008, 14:17
Що не отидеш при майка си?


Намира се в Испания , където ме връщат с 1-2 год назад в даскало + Това и езика да уча :(


И относно с майка ми , тя е единствения човек който ме разбира (от родителите)

VerryBerry
08-28-2008, 14:46
Що не отидеш при майка си?


Намира се в Испания , където ме връщат с 1-2 год назад в даскало + Това и езика да уча :(


И относно с майка ми , тя е единствения човек който ме разбира (от родителите)

е какво като ще трябва да учиш езика..ти значи предпочиташ да ги търпиш?На твое място хващам багажа и учебниците по испански и духвам.А и нали майка ти те разбира най-добре?

лилии
08-28-2008, 14:58
значи , 2та цвята на очите и са различни незнам какво общо има .. но мисля че е ЗЛА ГАД !!

Майка ми и баща ми са разделени Имам Брат от мащехата . Наистина много ме дразни да го казвам това (че ми е брат) който е малък изрод ... ненормален идиот

напълно тя контролира баща ми и усещам че той е изгубил представите си за мен ;/ мащехата един ден е добра , друг НЕ


вече като съм вкъщи никога не се усмихвам не потъвам в разговори с тях... С ТЯХ ВЕЕЕ АААА :-x :-x :-x :-x всички е настроила против мен :shock: :shock: :shock:

На брат му се купуват повече неща ( на 7 е ) и всичко което аз никога не съм имал






търся помощ как да одаря контра в тази шибана война , само против мащехата ! ( Ha 16 s1m)
деба как мразя такива :x знам как се чувстваш малко или много
мани я тая и брат ти не им обръщай внимание..тъпи..върни се при майка ти!Това е най-добрия и брагороден избор който може да направиш,майката си е майка колкото и лоша може да е.Бащата нищо не може да каже,помти всички са боклуци и повечето жени.Знам че сега си изпълнен с много омраза и гняв знам как се чувстваш,брат ти винаги ше е на първо място за тях колкото и болезнено да звучи нали тя е новата майка?Ама ти си имаш майка бе човек,имаш моята подкрепа напълно,сабери си багажа отиди при майка ти кажи и че я обичаш и искаш да живееш при нея защото никой не може да я замести,защото майката не може да се замести от никой,и нищо.И удари един голям среден пръст на тъпата мащеха с синчето й и на баща ти който нищо не може да те защити пред тая непознатата за теб.Та ти си имаш майка,какво очакваш оная да ти купува ли?От къв зор..ето така си го е каала тя..извинявай ако те наранявам но това е истината,тя купува за детето си,отиди при майка си,докажи на търата мащеха че можещ да си оправиш и си имаш майка!Успех,дано всичко се оправи,върни се при майка ти пак ще ти го повторя..и 100 мащехи да има човек нито една не може да замести майката.Върни се при майка ти,баща ти щом нищо не може да каже каква роля играе в семейстово?Тя винаги ще гледа тъпото си синче с извинение..отиди и докажи че си имаш майка и не ти трябва баща,защотот тя и сама може да се обгради с много любов.Потърси я няма да съжаляваш.Успехи (hug) :)

japixloops
08-28-2008, 15:08
точно ^ това имах в предвид


Не Не съм изпълнен с яд и гняв , мисля че ще ме направят по слаб срещу тях а това няма да става ;/ Нинджааааа :) Keep hope alive

майка ми е в испания по подробно написано е отгоре


Ще я изцикля тази година и половина , и се махам от тази напаст

SuNsEt
08-29-2008, 14:09
Щом не ти объщат внимание,прави си каквото си искаш.Излизай когато си искаш...Пък ако вземат да ти правят проблеми заради това,отговори им,че те са се държали по отвратителен начин с теб.Ти си нямал просто какво друго да направиш.Успех!

1вото изречение да , 2рото НЕ ще ме издухат ;/ не може да си позволявам такива работи

Не мога да те разбера,бе човек?!1то изречение Да,2то НЕ :shock: ...Имам предвид,че ако ти направят проблем,защо си правиш каквото искаш,този отговор е много достоверен!Как така не можеш да си позволяваш такива работи?!Глупости!Я си живей живота и да не ти дреме!От къде да къде ще се държат така с теб,а ти ще ги търпиш.
Каквото повикало-такова се обадило. :wink: Ако имаш смелост да се изправиш срещу проблема,свалям ти шапка...Но да се спотайваш не е нормално.

pampers
08-29-2008, 20:21
иди при майка си и ще се отървеш от тази скучубра :D

GReddy_91
08-29-2008, 23:19
Викни баща ти някъде насаме или ако трябва излезте някъде да не е с мащехата и поговори с него като баща и син.Той ще те разбере няма начин да не прояви интерес към тебе все пак ти е роден баща негова кръв си и ще се оправят нещата не се опитвай да го ядосаш само ако трябва стигни до предела и го накарай да избира между тебе и нея но те съветвам да го правиш!

zero
08-30-2008, 10:06
Стой си на задника ;)
В Испания ще ти бъде много
по-трудно ;)
Изтрай ги 2 години и си зимай феса и напускай :-)