PDA

View Full Version : Чувствам се като предателка и е така!



mechtaq_za_teb
08-28-2008, 11:53
Искам да споделя какво ми се случва.Нещо,което никога досега не ми се е случвало.
Събрах се в компания с няколко момичета и момчета.Като почти всеки се хареса с някой.Само аз не харесах никой,защото ми е трудно след преживяното.
Става въпрос за едната ми приятелка,която се хареса с едното момче.Но тя постоянно го лъжеше и въртеше,докато той беше с доста сериозни намерения.Знаех за глупостите,които върши зад гърба му и милите очички,които му прави после.Но той разбра за всичко и я оставии то с право.Тя се опита да си го върне,но не стана.Той беше категоричен... И сега той иска пак да си излизаме,но нищо няма да е същото.
Не искам да развалям отношенията си нито с нея,нито с него.
Даже излизах няколко пъти с него и беше супер.А когато съм с нея ми е кофти,защото постоянно се самосъжалява,знаейки че тя е виновна.Казах и сто пъти да престане с тези двойни игри,но тя не.И ето сега резултата.
Какво да правя?Раздвоена съм.Много кофти период ми е.
Също да кажа,че тя не ми е кой знае каква приятелка,но все пак...не съм от хората,които предават,а сега се чувствам точно така.
Какво да правя?

sladka_______
08-28-2008, 11:57
не виждам ти какво си виновна?

mechtaq_za_teb
08-28-2008, 11:59
не виждам ти какво си виновна?Че откакто се скараха не съм се виждала с нея,защото няма очи да я погледна,че излизам с него.А знам,че ако тя разбере...просто повече няма да ме погледне.А и когато съм с нея,слушам за него.А всичко е ясно...Та сама се бутна на земята.А когато съм с него, си говорим за съвсем други неща.

Suncho
08-28-2008, 11:59
Ако ще бъдете просто приятели с това момче проблем няма щом ти е приятел само няма от какво да се притесняваш,но ако мислиш да имаш нещо с него това е проблем дори и да ти е много бегла позната си слушала как ти говори с вина за случилото се и е гадно даже много.Не се чуствай виновна че приятелите ти не се разбират по между си :)

sladka_______
08-28-2008, 12:11
Ми кажи и че си приятка с него и ако иска да и харесва тя си е виновна...

mechtaq_za_teb
08-28-2008, 12:11
Ако ще бъдете просто приятели с това момче проблем няма щом ти е приятел само няма от какво да се притесняваш,но ако мислиш да имаш нещо с него това е проблем дори и да ти е много бегла позната си слушала как ти говори с вина за случилото се и е гадно даже много.Не се чуствай виновна че приятелите ти не се разбират по между си :)Точно това ме притеснява....че може да прерастне в повече.Затова и тези дни спрях да излизам и с него.

zaraaa
08-28-2008, 12:12
Тя каквато попара си е надробила, такава ще сърба, ти не си виновна за нищо, за двойните и игри, за това, че не знае какво всъщност иска и т.н, така че смело напред и Успех :):):) Ааа и да Не СИ Предалтека!!!!

sladur4etyYy
08-28-2008, 12:13
не виждам ти какво си виновна?Че откакто се скараха не съм се виждала с нея,защото няма очи да я погледна,че излизам с него.А знам,че ако тя разбере...просто повече няма да ме погледне.А и когато съм с нея,слушам за него.А всичко е ясно...Та сама се бутна на земята.А когато съм с него, си говорим за съвсем други неща.

ти си й казала да престане, тя е продължила, сама си е виновна

zaraaa
08-28-2008, 12:15
Ако ще бъдете просто приятели с това момче проблем няма щом ти е приятел само няма от какво да се притесняваш,но ако мислиш да имаш нещо с него това е проблем дори и да ти е много бегла позната си слушала как ти говори с вина за случилото се и е гадно даже много.Не се чуствай виновна че приятелите ти не се разбират по между си :)Точно това ме притеснява....че може да прерастне в повече.Затова и тези дни спрях да излизам и с него.

Това не го разбирам, да се отказваш от нещо, което искаш, заради някаква си, която не знае дали я боли, дали я сърби! :x Тя какво очаква, момчето подире и да ходи ли, хах, пууу ама как ми е омръзнало от неориентирани хора! ( говоря за Нея, не за теб)

sasha_90
08-28-2008, 12:17
Не си никаква предателка или поне аз не усетих това.Нали няма нищо между теб и момчето,какъв е проблема тогава на приятелката ти?Тя сама си е виновна като е играла двойна игра.А сега ще съжалява като не е мислила навреме.

Suncho
08-28-2008, 12:20
Според мен в случея не трябва да спреш да излизаш с него ако нещо стане между вас това ще е просто стечение на нещата.Трябва да знаеш че и ти заслужаваш щастие а тя щом си е виновна ще се намери някой който да я утеши не се мъчи ти заради някой друг,ако ти беше най добра приятелка би трябвало да се замислиш но сега...... просто прави това което мислиш че искаш пък може и да не стане нищо с него просто в момента сама се терзаеш.Не спирай да се виждаш и с двамата!!!!

.. DeViL mAy CrY ..
08-28-2008, 12:31
Мога само да ти кажа че ти не си никаква предателка.ПРиятелка си с единия и с другия и не може да се лишиш от приятелството на момчето за да не излглеждаш предателка.Давам ти пример с мен.преди 5-6 месеца най-добрата ми приятелка тръгна с едно момче.Обичаха се всичко,но скъсаха.С нея се скарахме,но след време се сдобрихме.С нейното бивше гадже сме от 1 компания и понякога сме излзиали само аз и той.Изобщо никои не може да каже че съм предателка.ДОри един път излезнах с него с уговорката че ще излизам с приятелката ми.Не си мисли че си предателка,защото според мен това е нормално нещо,а пък ако нещо между вас ссе получи,тя не трябева да ти се сърди.Когато го е имала да го е пазела :)

Andreev
08-28-2008, 12:32
Чувствам се като предателка и е така!

КОМПОТ ли да ти отвора?

Blab
08-28-2008, 12:36
бър-бъръ-бъррррръъъъъъъм
Не ти е приятелка, не се коси. Тяхното ник'во не е било, при положение, че тя е шикалкавела. Да се опра'а!
Усмихвай се!:)

fireprincess
08-28-2008, 12:42
Тя каквато попара си е надробила, такава ще сърба, ти не си виновна за нищо, за двойните и игри, за това, че не знае какво всъщност иска и т.н, така че смело напред и Успех :):):) Ааа и да Не СИ Предателка!!!!

GabisiTa
08-28-2008, 12:54
Ти не си виновна, за нейните грешки... Замисли се дали си заслужава да спреш контактите си с това момче, заради нея? А и какво лошо има ако приятелството ти с момчето прерастне в нещо повече? Не трябва да ти е кофти, заради момичето, което май ти е по-скоро позната, отколкото приятелка. Тя е имала шанс, пропиляла го е. :)

Prophecy
08-28-2008, 13:00
Незнам и аз какво може да си ти виновна за нейните грешки :neutral:

mechtaq_za_teb
08-28-2008, 13:03
Ти не си виновна, за нейните грешки... Замисли се дали си заслужава да спреш контактите си с това момче, заради нея? А и какво лошо има ако приятелството ти с момчето прерастне в нещо повече? Не трябва да ти е кофти, заради момичето, което май ти е по-скоро позната, отколкото приятелка. Тя е имала шанс, пропиляла го е. :)Просто се поставям на нейното място.Ако моята приятелка постъпи така, няма да ми хареса никак.

zaraaa
08-28-2008, 14:40
Ти не си виновна, за нейните грешки... Замисли се дали си заслужава да спреш контактите си с това момче, заради нея? А и какво лошо има ако приятелството ти с момчето прерастне в нещо повече? Не трябва да ти е кофти, заради момичето, което май ти е по-скоро позната, отколкото приятелка. Тя е имала шанс, пропиляла го е. :)Просто се поставям на нейното място.Ако моята приятелка постъпи така, няма да ми хареса никак.

В този живот май е по-добре човек да мисли 1-во за себе си, пък и ти сама каза, че не ти е близка, така че, GabiT{{}} е казала правилно - Не си виновна за Нейните Грешки!

devil_feel_f
08-28-2008, 15:53
Не мисля, че си предателка.Все пак излизаш с него, след като са скъсали.А и сама каза, че момчето категорично е казало, че няма да се върне при нея.Ако приятелството ви прерастне в нещо повече, не бива да изпитваш угризения спрямо нея, а бъди щастлива с него.Тя сама си е виновна за всичко.

slun4ice_90
08-28-2008, 17:11
Абсурдно е да мислиш,че си виновна. :-o Как може дори да го кажеш?Тая твоя "приятелка" не струва и момчето го е разбрало.Излизай си с него и се кефи.Хич да не ти и минават такива мисли.... :-P :-)

angelcheeee_93
08-28-2008, 17:19
в живота няма истински приятели и без това,така че няма за какво да се чувстваш виновна.излизай с това момче ,ти няма6 вина за станалото,пък и щом казваш,4е не ти е кой знае каква приятелка...по-добре.но ти дори да оставиш това момче намира,той едвали да прости на приятелката ти за лъжите и,така 4е по-добре се възползвай да си с него. :)

n0va_s1m_tYk
08-28-2008, 22:29
Знаеш ли какво - тя си е виновна! Той вече не я иска. Щом ти е приятно в неговата компания - Бъди С Него! Замисли се, щом тя си играе с чувствата на останалите, дали има вероятност да си играе и с теб? Такива хора не ги харесвам! Живей си живота и мисли по малко! Аз до ся като съм се съобразявала с кой ли не ... за това съм в едно такова положение ...... ;/ Недей го мисли толкова! Радвай се на това, което ти дава. Недей го отблъсква.. Щом го харесваш и ти - просто бъди щастлива с него!! :grin:

~MiSs KaUlItZ~
08-30-2008, 14:36
аз също се скарах с приятелка заради момче, и също мисля че съм предателка, и съм такава
тръгнах с момчето което тя харесва :(
въпреки че според мен ти си права и няма смисъл да се тормозиш :) щом ти се сърди не си заслужава

hooliganka89
08-30-2008, 14:43
Ако имаш някакви симпатии към момчето действай.
Ако не искаш да се чустваш предателка поговори с нея,след като той е категоричен,че няма да се събере с нея,няма защо да не си с него.
Първо се замисли,ако си смените ролите с твоята приятелка,дали тя би постапила друго яче.Успех.

Ai4ka
08-30-2008, 21:29
Незнам и аз какво може да си ти виновна за нейните грешки :neutral: + :)

xxxSnowflakexxx
08-31-2008, 07:29
не виждам ти какво си виновна?
+7543

hrisiiiiii
08-31-2008, 07:36
Постъпи така, че и двете да извлечете полза - щом си в добри отношения с момчето, опитай се да го склониш да излезете тримата. Когато са с теб, те двамата може би ще се отпуснат и ще си изгладят отношенията. Така ти няма да се чувстваш като предателка (въпреки че не разбрах какво точно си направила), а той може да й прости.
Помисли над това (:
Желая ти успех!

frutty
08-31-2008, 07:36
Според мен в цялата работа няма нищо кой знае колко сериозно.Никой от тези хора няма истински чувства.Това е нещо несериозно,нямате друго с каквото да се занимавате и сами си плетете интриги.Гледайте да си прекарвате добре без да се лъжете или мразите.Забавлявайте се! ;)

CTPAX TE E OT MEH
08-31-2008, 17:07
Вие жените сте мноо т*пи същества.
Обвинявате се за глупости и се самосъжалявате постоянно!
Като ти е по-готино с твоя приятел,ходи с него,а като ти е кофти с тая кранта,гледай да я избягваш!
Всичко е много просто-на теб да ти е хубаво!
:D :D :D

krisiiiiito
09-01-2008, 08:08
Вие жените сте мноо т*пи същества.
Обвинявате се за глупости и се самосъжалявате постоянно!
Като ти е по-готино с твоя приятел,ходи с него,а като ти е кофти с тая кранта,гледай да я избягваш!
Всичко е много просто-на теб да ти е хубаво!
:D :D :D

ехехеее по-полека с обидите млади момко :D :D :D :D :D

:lol:


иначе - прави каквото на теб ти харесва не си никаква предателка
щом приятелката ти го е лъгала значи с право са се разделили

didi_12345
09-01-2008, 09:57
Ако ще бъдете просто приятели с това момче проблем няма щом ти е приятел само няма от какво да се притесняваш,но ако мислиш да имаш нещо с него това е проблем дори и да ти е много бегла позната си слушала как ти говори с вина за случилото се и е гадно даже много.Не се чуствай виновна че приятелите ти не се разбират по между си :)Точно това ме притеснява....че може да прерастне в повече.Затова и тези дни спрях да излизам и с него.

Това не го разбирам, да се отказваш от нещо, което искаш, заради някаква си, която не знае дали я боли, дали я сърби! :x Тя какво очаква, момчето подире и да ходи ли, хах, пууу ама как ми е омръзнало от неориентирани хора! ( говоря за Нея, не за теб)

ами да ти кажа ти не си виновна за неината грешка не траа да ти пука :( Ако и двамата го искаите тръгваите тя не ви е пречка :(