PDA

View Full Version : Българския Живот



amarok
08-28-2008, 15:25
Играта още не е завършена на пълно но реших да я пусна ето линк дайте предложения критики и така. А и още нещо така като отворите сайта ви изглежда играта както си е попринцип ако искате да видите промените се регнете.
http://bglife.sytes.net/

Zqpkov
08-28-2008, 16:32
данеби да е нещ0 като kapilands ?

Maskata
08-28-2008, 18:15
В дясно пише "Работа" за сега знам само това! :grin:

Имам запитване:
-Има ли някакви граници..или мога да си качвам(работя) постояно!
-Как се възвръща енергията!?Само от кафето ли???
-Получавам ли повече пари,ако ги депозирам...или просто ми се пазят?


Имам предложения:
-Промени от "Пари" на "Лева",така когато получиш няква сума няма да пише "Спечели 5 пари",ами "Спечели 5 лева"



НАПРАВИХ ФИРМА
"Future™" Всички,които са запалени или дори не толкова,могат да се присъединят!!!

amarok
08-28-2008, 20:03
В дясно пише "Работа" за сега знам само това! :grin:

Имам запитване:
-Има ли някакви граници..или мога да си качвам(работя) постояно!
-Как се възвръща енергията!?Само от кафето ли???
-Получавам ли повече пари,ако ги депозирам...или просто ми се пазят?


Имам предложения:
-Промени от "Пари" на "Лева",така когато получиш няква сума няма да пише "Спечели 5 пари",ами "Спечели 5 лева"



НАПРАВИХ ФИРМА
"Future™" Всички,които са запалени или дори не толкова,могат да се присъединят!!!

Znachi granici nqma :)
A otnosno predlojenieto ti za parite v leva napravih go i ti blagodarq za ideqta :)

zoroz
08-28-2008, 20:08
da popitam zna4i vzeh si 1 Опел VX220 na nego pi6e 4e vzima 1000 leva ami tam znaka s respekta deto pi6e 500 za kakvo sluji kato nezabelqzah da mi vzima ili dava 500 respekt ?

едит: и там при уменията има объркване

Фабрикант(10% повече респект/ниво) - Ниво: 0/3
Работник(10% повече опит/ниво) - Ниво: 2/3

аз качвам работник да ми вдига опита а то ми вдига респекта :-D

amarok
08-28-2008, 20:09
da popitam zna4i vzeh si 1 Опел VX220 na nego pi6e 4e vzima 1000 leva ami tam znaka s respekta deto pi6e 500 za kakvo sluji kato nezabelqzah da mi vzima ili dava 500 respekt ?


iziskva ti 500 respect da imash za da moje da kupish kolata :-D

Maskata
08-28-2008, 20:13
А нещата,които си купуваш дават ли ти нещо!?И какъв е смисъла да си ги взимаме,ако не дават? :)


Кандидатствайте за моята фирма Future™

zoroz
08-28-2008, 20:14
da popitam zna4i vzeh si 1 Опел VX220 na nego pi6e 4e vzima 1000 leva ami tam znaka s respekta deto pi6e 500 za kakvo sluji kato nezabelqzah da mi vzima ili dava 500 respekt ?


iziskva ti 500 respect da imash za da moje da kupish kolata :-D

ами че аз тази кола я купих в началото като бях на 25 респект и без проблеми си я взех въобще не ми е искало 500 респект , явно има някакъв проблем в системата или де да знам

amarok
08-28-2008, 20:36
Poprincip tova kadeto pishe 500 kato kupish neshto po4va da ti dava pove4e respect a do nivoto kato digash to vinagi ti dava respect koeto i da dignesh ama kato rabotish ti dava pove4e opit,pari,respect i taka :)

moncho
08-28-2008, 21:08
Трябва доста още да се барне
Някак не ми допада
Браво за труда

AceXe
08-28-2008, 21:24
Аз пък не бих казал "евала" за труда. Никакво старание. Отвратителен дизайн. Има бъгове и MySQL Warnings. Изключително недодялано измислено. Неточни термини. Неграмотност до небето... Сори брат, но така не се прави сайт. Да не говоря, че за да успееш с подобна боза трябва да си имаш собствен домейн. Така поне по-сериозно ще гледат на теб. Вместо да се занимаваш с глупости вземи да поучиш малко в училище, да се ограмотиш и после прочети за HTML, CSS, PHP и MySQL. От полза ще ти е. Сега... Просто си губиш времето в пълна глупост.

amarok
09-03-2008, 21:10
S nov dizain :D :grin:

amarok
09-03-2008, 21:54
S nov dizain :D :grin:
Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0


basi BOZATA


Mai ti si nai golemiq bot kato se logvash tra iz4akash kvo gledash gore O_O mai i neznaesh kvo ozna4ava tva kadeto go izpisva ama karai....

amarok
09-03-2008, 22:08
S nov dizain :D :grin:
Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0


basi BOZATA


Mai ti si nai golemiq bot kato se logvash tra iz4akash kvo gledash gore O_O mai i neznaesh kvo ozna4ava tva kadeto go izpisva ama karai....яш хляб ти като се логваш в абт-то ти или в бгмафиа исписва ли ти такива глупости бе :razz: сорс кода ти е добър колкото аз на CS aide


backa to se vijda 4e ne razbirash nishto :lol: prosto tra se update register _globals ;) shoto sam na 4 a to trqbva da e 6 ama me murzi taka4e utre sigurno she go oprava to tva e nai malkia problem nali pak se logva vav igrata kav ti e problema :oops:

amarok
09-03-2008, 22:13
Are opravih errora :)

amadeuskb
09-04-2008, 15:45
Щя се регна да я видя ;)

amarok
09-08-2008, 09:41
Upshtain

Screamic
09-08-2008, 18:40
Що ми се струва че част от дизайна е краден?