PDA

View Full Version : Относно името в Skype



zaharnablizalka
08-28-2008, 14:38
nqkoi znae li dali moje da se smenq glavniq nick v skype pls nqkoi ako znae da mi pomogne 8-[ :-o


т.7
Moderated by Sam90'

BlackaTBW
08-28-2008, 17:05
Направи си нов скайп.
Темата наистина не е за тука.

AceXe
08-28-2008, 20:39
nqkoi znae li dali moje da se smenq glavniq nick v skype pls nqkoi ako znae da mi pomogne 8-[ :-o

А аз не мога да си обясня защо пишеш така. Латиницата супер много дразни, но айде... Но каква е тази ПРОСТОТИЯ да се редуват малки с големи букви ?

Просто си много зле.

lo0s3r
08-29-2008, 05:53
nqkoi znae li dali moje da se smenq glavniq nick v skype pls nqkoi ako znae da mi pomogne 8-[ :-o

А аз не мога да си обясня защо пишеш така. Латиницата супер много дразни, но айде... Но каква е тази ПРОСТОТИЯ да се редуват малки с големи букви ?

Просто си много зле.

модерно е ;)

sexi_06
08-29-2008, 10:48
За да не правя нова тема ще пиша тук.Имам един въпрос относно skype: Когато се включваш в skype се появява никът и мястото за парола и може да се видят всички никове, с който е влизано в skype от този компютър. Има ли начин тези никове да се истрият? Дано да сте разбрали за какво става въпрос,защото не го обясних както трябва. Благодаря на всички, който ще ми отговорят.

zoroz
08-29-2008, 15:32
За да не правя нова тема ще пиша тук.Имам един въпрос относно skype: Когато се включваш в skype се появява никът и мястото за парола и може да се видят всички никове, с който е влизано в skype от този компютър. Има ли начин тези никове да се истрият? Дано да сте разбрали за какво става въпрос,защото не го обясних както трябва. Благодаря на всички, който ще ми отговорят.

значи избираш ника който искаш да изтриеш и без да цъкаш на него само го селектрираш с мишока и натискаш Delete от клавиатурата тогава ника се маха и би трябвало да не се появява пак освен ако не влезе пак някой с него :)

sexi_06
08-30-2008, 08:20
За да не правя нова тема ще пиша тук.Имам един въпрос относно skype: Когато се включваш в skype се появява никът и мястото за парола и може да се видят всички никове, с който е влизано в skype от този компютър. Има ли начин тези никове да се истрият? Дано да сте разбрали за какво става въпрос,защото не го обясних както трябва. Благодаря на всички, който ще ми отговорят.

значи избираш ника който искаш да изтриеш и без да цъкаш на него само го селектрираш с мишока и натискаш Delete от клавиатурата тогава ника се маха и би трябвало да не се появява пак освен ако не влезе пак някой с него :)

Пробвах по този начин,но не става изобщо не може да се махне.

mullated
08-30-2008, 09:02
Трябва да се изтрие от Documents And Settings
В търсачката напиши името на потребителя, ако излезе го триеш.njoy 8)

sexi_06
08-30-2008, 09:44
Трябва да се изтрие от Documents And Settings
В търсачката напиши името на потребителя, ако излезе го триеш.njoy 8)
Ами ако не излезе? :(

mullated
08-30-2008, 11:41
Трябва да сложиш отметка на Show Hidden Files при Folder Options.

VHack
09-01-2008, 07:10
abe mai ne vi stana qsno 4e temata ne e za tuka. :smt075

sexi_06
09-01-2008, 09:35
C:\Documents and Settings\*USER*\Application Data\Skype
Заместваш *USER* със името ти на компютъра и го отвараш и там триеш папките с имената :) [/quote]

Започнах да правя това, което си описал,но стигнах до C:\Documents and Settings\*USER*\ и по натам вече нямам папка Application Data само други пет папки(Desktop,Favorites,My Documents,Start Menu,WINDOWS). Надявам ако можеш да ми помогнеш и да ми кажеш какво да правя.

sexi_06
09-01-2008, 10:01
BallFace благодаря ти много! :-) :grin: