PDA

View Full Version : Как да помоля момче да седне с мен?



stiifi
08-28-2008, 15:06
Значи тази година ще съм 8-ми клас в ново училище,но не искам да сядам с момиче,защото съм си изпатила доста от клюките и "приятелството им".Искам да пробвам нещо различно.Имам много приятели момчета,които никога не са ме предавали и от опит знам,че са по-малкото зло.Въпросът ми към вас е, как да помоля някое момче да седне с мен.Все пак повечето предпочитат да не сядат с противоположния пол!Моля ви помогнете ми,ако нищо не стане ще трябва да седя сама,а това би било гадно за мен :?

NaNa_SladuRana
08-28-2008, 15:11
ми на 15 си харесваш някого,заговаряте се и го питаш имаш ли планове с кого ще седиш,защото аз съм свободна,или ако познаваш хора с които ще учите заедно питай ги по скайпа :) Впрочем и аз мисля да направя като теб,много по-бързо се упознавам с момчетата,разбирам се с тях и знам,че могат да бъдат страхотни приятели :)

stiifi
08-28-2008, 15:14
ми на 15 си харесваш някого,заговаряте се и го питаш имаш ли планове с кого ще седиш,защото аз съм свободна,или ако познаваш хора с които ще учите заедно питай ги по скайпа :) Впрочем и аз мисля да направя като теб,много по-бързо се упознавам с момчетата,разбирам се с тях и знам,че могат да бъдат страхотни приятели :)Хубавото на това даскало е,че не познавам никого :D ,ама много благодаря за съвета и давай и ти с момче!За кво са ни тези момичета :lol:

NaNa_SladuRana
08-28-2008, 15:16
в кое даскало си

stiifi
08-28-2008, 15:18
Аз съм момче и половин срок седох с момиче и се разбирахме страхотно, но после седнахме на различни места, защото всеки ни мислеше за гаджета ала-балаЧудо голямо като ни помислят за гаджета!Аз си имам така или иначе и не ме топли особено :D А иначе съм от варненската ПГТ "Поф. д-р.Асен Златаров" ;)

Emery
08-28-2008, 15:29
Няма таква тъпа тема. Що не питате как да намерите пътя до класната стая, или може би как да се запознаете с класната си знам ли.... :?

DJEB
08-28-2008, 15:29
1.OPREDELENO NE spored men ,shte mu napravish losho vpechetletnie(ako e svqstno momche)ako e nqkoi svalqch na drago syrtse shte prieme.
2.az mnogo ne mojah da razbera gadje li iskash ili fr.
-ako e fr nqma nujda da mu predlagash mqsto toi sam shte zabeleji che iskash priqtel i ,che ne si kato drugite momicheta
-ako iskash gadje sedni do nego i napr kakvoto mislish
ama vse pak ot pyrviq pyt da mu se hvylish da sqda do teb ,malko e strqskashto .:) haide uspeh nadqvam se da si me razbrala .Pyk inache sym napylno syglasna ,che momchetata sa mn dobri fr :)

stiifi
08-28-2008, 15:33
Няма таква тъпа тема. Що не питате как да намерите пътя до класната стая, или може би как да се запознаете с класната си знам ли.... :?Може и тук да ми кажеш как да се запозная с класната,пък тя ще ми покаже стаята :razz: :razz: :razz:

DJEB
08-28-2008, 15:33
Аз съм момче и половин срок седох с момиче и се разбирахме страхотно, но после седнахме на различни места, защото всеки ни мислеше за гаджета ала-бала, и дори класната каза на майката на момичето на една родителска среща "Не им разваляйте любовта" :shock: 8-) 8-)
Така че помисли си хубаво.

Та NaNa_SladuRana ти даде чудесен пример.И не се срамувай :)
Tva e pretsakano.Te napravo ne sa vi razvalili ''liubovta'',a qkoto priqtelstvo .Sry :)

mort
08-28-2008, 15:41
Поразгърдваш с малко,приближаваш се към избранника,показваш бедро и питаш.

mort
08-28-2008, 15:43
Само гледай избраника* да не е някой лигльо,че ще патиш повече отколкото с момиче. ;D

Zqpkov
08-28-2008, 15:46
Дирекно пич седни с мен :razz: :razz: :razz:

Sensuality
08-28-2008, 15:50
Наистина е по-добре да седиш с момче и аз 8-ми клас цяла година седях.Та като си избереш с кой искаш да седнеш,евентуално отиваш и го питаш дали има с кой да седи и ако не му предлагаш :)

Izzy_
08-28-2008, 16:35
Според мен трябва първо да опознаеш момчетата от класа ти и тогава да решиш с кой ще седнеш.А така първия ден е малко стряскащо.Смисъл най-малкото,което е че ще си помисли,че го харесваш и за т'ва искаш да седнеш с него.То не че има нещо лошо в това,но нали твоята цел е друга.Има време,запознайте се и тогава може би няма да е странно,че искаш да седнеш с даденото момче,но още на 1-2 ден,мисля че има вероятност да ти откаже,и то не защото не иска,а защото се притеснява.Успех,все пак. :)

EarthShaker
08-28-2008, 16:39
вземете си скайповете и вечерта му дай линк към тази тема :Д

stiifi
08-28-2008, 16:55
Според мен трябва първо да опознаеш момчетата от класа ти и тогава да решиш с кой ще седнеш.А така първия ден е малко стряскащо.Смисъл най-малкото,което е че ще си помисли,че го харесваш и за т'ва искаш да седнеш с него.То не че има нещо лошо в това,но нали твоята цел е друга.Има време,запознайте се и тогава може би няма да е странно,че искаш да седнеш с даденото момче,но още на 1-2 ден,мисля че има вероятност да ти откаже,и то не защото не иска,а защото се притеснява.Успех,все пак. :)Точно искам да го опозная момчето,но понеже съм общителна и някое момиче задължително ще ме помоли да седнем заедно,а аз не мога да казвам "НЕ" или ако кажа,тя сигурно ще ме пита с кого сядам...Пък и момчетата се подушват от далече и докато ги опозная,вече ще са заети :-D

psihqsala
08-28-2008, 17:38
Според мен трябва първо да опознаеш момчетата от класа ти и тогава да решиш с кой ще седнеш.А така първия ден е малко стряскащо.Смисъл най-малкото,което е че ще си помисли,че го харесваш и за т'ва искаш да седнеш с него.То не че има нещо лошо в това,но нали твоята цел е друга.Има време,запознайте се и тогава може би няма да е странно,че искаш да седнеш с даденото момче,но още на 1-2 ден,мисля че има вероятност да ти откаже,и то не защото не иска,а защото се притеснява.Успех,все пак. :)Точно искам да го опозная момчето,но понеже съм общителна и някое момиче задължително ще ме помоли да седнем заедно,а аз не мога да казвам "НЕ" или ако кажа,тя сигурно ще ме пита с кого сядам...Пък и момчетата се подушват от далече и докато ги опозная,вече ще са заети :-D
Ами много лесно. Ще се научиш да казваш ''НЕ''. Ще отидеш при този,при когото ТИ искаш и ще го попиташ дали и той иска. Предвизвикателно(щом е момче). Ако каже да,супер,ако откаже,значи е гей(нали тала,особено ако си хубава) и просто си избираш друг. Ако няма с кого сядаш сама. После все някой ще се намърда до теб. Или ти до него.

psihqsala
08-28-2008, 17:44
Според мен трябва първо да опознаеш момчетата от класа ти и тогава да решиш с кой ще седнеш.А така първия ден е малко стряскащо.Смисъл най-малкото,което е че ще си помисли,че го харесваш и за т'ва искаш да седнеш с него.То не че има нещо лошо в това,но нали твоята цел е друга.Има време,запознайте се и тогава може би няма да е странно,че искаш да седнеш с даденото момче,но още на 1-2 ден,мисля че има вероятност да ти откаже,и то не защото не иска,а защото се притеснява.Успех,все пак. :)Точно искам да го опозная момчето,но понеже съм общителна и някое момиче задължително ще ме помоли да седнем заедно,а аз не мога да казвам "НЕ" или ако кажа,тя сигурно ще ме пита с кого сядам...Пък и момчетата се подушват от далече и докато ги опозная,вече ще са заети :-D
Ами много лесно. Ще се научиш да казваш ''НЕ''. Ще отидеш при този,при когото ТИ искаш и ще го попиташ дали и той иска. Предвизвикателно(щом е момче). Ако каже да,супер,ако откаже,значи е гей(нали тала,особено ако си хубава) и просто си избираш друг. Ако няма с кого сядаш сама. После все някой ще се намърда до теб. Или ти до него.Защо па да е гей :-o
Това, че имате слива между краката да не би да означава, че трябва да правим това, което кажете :-o
Да.

stiifi
08-28-2008, 17:48
Защо па да е гей :-o
Това, че имате слива между краката да не би да означава, че трябва да правим това, което кажете :-o :razz: :razz: :razz: Така си е!

psihqsala
08-28-2008, 17:49
Според мен трябва първо да опознаеш момчетата от класа ти и тогава да решиш с кой ще седнеш.А така първия ден е малко стряскащо.Смисъл най-малкото,което е че ще си помисли,че го харесваш и за т'ва искаш да седнеш с него.То не че има нещо лошо в това,но нали твоята цел е друга.Има време,запознайте се и тогава може би няма да е странно,че искаш да седнеш с даденото момче,но още на 1-2 ден,мисля че има вероятност да ти откаже,и то не защото не иска,а защото се притеснява.Успех,все пак. :)Точно искам да го опозная момчето,но понеже съм общителна и някое момиче задължително ще ме помоли да седнем заедно,а аз не мога да казвам "НЕ" или ако кажа,тя сигурно ще ме пита с кого сядам...Пък и момчетата се подушват от далече и докато ги опозная,вече ще са заети :-D
Ами много лесно. Ще се научиш да казваш ''НЕ''. Ще отидеш при този,при когото ТИ искаш и ще го попиташ дали и той иска. Предвизвикателно(щом е момче). Ако каже да,супер,ако откаже,значи е гей(нали тала,особено ако си хубава) и просто си избираш друг. Ако няма с кого сядаш сама. После все някой ще се намърда до теб. Или ти до него.Защо па да е гей :-o
Това, че имате слива между краката да не би да означава, че трябва да правим това, което кажете :-o
Да. 8-)
Особено,ако е хубаво момичето и момчето няма планове да сяда с някой друг,не виждам причина да й откаже.

Seducti0n
08-28-2008, 17:50
Набелязваш си някой симпатяга, заговаряш го и нещата просто стават, не върви да отидеш ей така при някого и да си отправиш направо молбата.Една голяма усмивка и бодрост и всичко ще бъде на 6. :smt003

Успех! (:

psihqsala
08-28-2008, 18:01
Според мен трябва първо да опознаеш момчетата от класа ти и тогава да решиш с кой ще седнеш.А така първия ден е малко стряскащо.Смисъл най-малкото,което е че ще си помисли,че го харесваш и за т'ва искаш да седнеш с него.То не че има нещо лошо в това,но нали твоята цел е друга.Има време,запознайте се и тогава може би няма да е странно,че искаш да седнеш с даденото момче,но още на 1-2 ден,мисля че има вероятност да ти откаже,и то не защото не иска,а защото се притеснява.Успех,все пак. :)Точно искам да го опозная момчето,но понеже съм общителна и някое момиче задължително ще ме помоли да седнем заедно,а аз не мога да казвам "НЕ" или ако кажа,тя сигурно ще ме пита с кого сядам...Пък и момчетата се подушват от далече и докато ги опозная,вече ще са заети :-D
Ами много лесно. Ще се научиш да казваш ''НЕ''. Ще отидеш при този,при когото ТИ искаш и ще го попиташ дали и той иска. Предвизвикателно(щом е момче). Ако каже да,супер,ако откаже,значи е гей(нали тала,особено ако си хубава) и просто си избираш друг. Ако няма с кого сядаш сама. После все някой ще се намърда до теб. Или ти до него.Защо па да е гей :-o
Това, че имате слива между краката да не би да означава, че трябва да правим това, което кажете :-o
Да. 8-)
Особено,ако е хубаво момичето и момчето няма планове да сяда с някой друг,не виждам причина да й откаже.Е да, ама все пак аз ти говоря, ако се е наговорил с някой фр да седнат заедно 8-)
Еми при вида на една сексапилна кукличка може да си помисли дали иска да спази уговорката с приятеля си... :P

miminia
08-28-2008, 18:12
абе отиваш и питаш свободно ли е , ако не викаш е
вече е и се натресваш :lol: :lol: :lol:

Yancheto
08-28-2008, 19:17
абе отиваш и питаш свободно ли е , ако не викаш е
вече е и се натресваш :lol: :lol: :lol:


Точно така си мислех да направя и аз на 15-ти. :D

nasi141
08-29-2008, 09:18
ем просто го питаш дали има с кой да седи и дали може да седнеш до него.то не е толко сложно :P

Tedi4ka
08-29-2008, 09:21
ами отиваш и се заговаряш с него и го питаш ти с кого седиш и ако ти каже ми още няма с кого и ти тогава кажи ами ако икаш ела седни при мен :)

shadow_
08-29-2008, 12:47
На първия учебен ден си огледай хубаво класа и си харесай някое момче.Пребий всички останали и кажи на тоя дет си харесала: "тебе няма да те бия, ако седнеш до мен".

nefchi_bs
08-29-2008, 13:48
Еми като влезеш в стаята се огледай за момче което седи само отиди при него и го попитай свободно ли е мястото какво толкова и аз смятам да направя така..

DJEB
08-29-2008, 15:24
Karai go po-poleka,che momcheto moje da se stresne(znam li)Ama inache sig mnogo hora shte si razmenqt skapa pitai go i ti za negoviq :)

Vancho_Vanchoviq
08-29-2008, 15:33
ne sam chel drugite mneniq moje nqkoi da ti go e predlojil veche ama se pak kaji mu : Sedni do men shte ti vrutna edna svirka i ako ne e nqkoi sduhanqk nqma da imash problemi

webmast3rche
08-29-2008, 19:59
Да ви кажа аз от новото даскало не познавам никои ( момче съм )
и по ша ми е кеф да дойде някое момиче и да ми предложи да седнем заедно , отколкото някое момче .. :D:D

П.П

нищо не пречи аз да питам 1ви де... Както стане.. :D

mimsssssss
08-29-2008, 20:04
mai naistina pove4eto momi4eta sme razbrali 4e dve jenski nqma ot edna planeta.kakvito razgovori stavat stavat po neta ina4e na jivo i az se ne razbiram
po temata kakto kazaha pove4eto golqmo momi4e si purviq y4eben den si izbira6 1-2 i gi pita6 s koi sedqt i iskat li da sednat s tebe tva e 8) bez sram

stiifi
08-29-2008, 20:38
Благодаря на всички за коментарите! :grin:

chaos_
08-30-2008, 09:08
Оо от личен опит ти казвам ЗАДЪЛЖИТЕЛНО седни с момче!Просто няма такова нещо.Миналата година седях с един много добър авер и такъв смях падаше,просто хиляди пъти по-добре отколкото с момиче.

hrisiiiiii
08-30-2008, 09:15
Бъди себе си и не се преструвай. В началото може да седнеш сама или до някое момиче, а ако наистина не можеш да изтърпиш, през това ще се сприятелиш с някое момче и ще се преместиш до него или той до теб :}

NaTiTo001
08-30-2008, 09:22
Аз съм момче и половин срок седох с момиче и се разбирахме страхотно, но после седнахме на различни места, защото всеки ни мислеше за гаджета ала-бала, и дори класната каза на майката на момичето на една родителска среща "Не им разваляйте любовта" :shock: 8-) 8-)
Така че помисли си хубаво.

Та NaNa_SladuRana ти даде чудесен пример.И не се срамувай :) suglasna sam s BallFace pri men stana su6toto!no da vi kaja v pove4eto sly4ai stava taka no da ne vi puka 8)

Jessika_MG
08-30-2008, 17:45
Ейй разгонени лапета........, кво си измисляш оправдания ....
Отиваш и казваш "може ли да седна?" на най-готиния и си си уредила място за поне месец напред

stiifi
08-30-2008, 17:58
Ейй разгонени лапетаЩе те помоля да не ме наричаш разгонена,защото и аз мога да обиждам,а няма да е приятно.Нека благоприличието се запази ПОНЕ в тази тема :)

mimsssssss
08-30-2008, 19:06
Оо от личен опит ти казвам ЗАДЪЛЖИТЕЛНО седни с момче!Просто няма такова нещо.Миналата година седях с един много добър авер и такъв смях падаше,просто хиляди пъти по-добре отколкото с момиче.
da daje nqkoi gospoji ne izdurjat i vi gonqt ot 4as,pone mene de :D

Boyd
08-30-2008, 19:27
Ами, аз мога да кажа, че вече 3 години седя с момиче. Вярно мислят ни за гаджета, защото понякога се държим като такива де, но все пак предпочитам нея отколкото някой друг. Свикнал съм с нея и не само в даскало сме така.

Като почнеш даскало разгледай кой какъв е, що е, какво представлява. След някоя друга седмица като видиш що годе кой е сериозен го заговори, в днешно време е модерно по скайп - вземи му скайп, говорете си, кажи му, че не искаш да стоиш с момиче, нито сама. Разберете се. НЯма нищо срамно, даже е по-добре да седиш с противоположния пол.

Ще видиш в 11-ти и 12-ти клас като си как всички ще са момче-момиче. Няма да има момче-момче или момиче-момиче. Ще им дойде акъла просто.

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-31-2008, 08:12
Няма таква тъпа тема. Що не питате как да намерите пътя до класната стая, или може би как да се запознаете с класната си знам ли.... :?

А ти к'во се месиш? Темата не е тъпа - момичето зададе съвсем НЕ тъп въпрос!!

+ Това като не можеш да помогнеш недей да пишеш,д*йба!Бива ли да сте толко прости!! :-x :-x :o

По темата - Напълно съгласна съм с NaNa_SladuRana :) :P

DiTeraNNo
08-31-2008, 08:34
Само да добавя че не е вярно това че в 11-12 клас всички сядат момче/момиче....дотогава могат да се създадат много приятелства ;) И да не се сменят местата.

По темата : Питай направо, ако е някой свестен ще разбере ;)

Sweet_Bitter
08-31-2008, 21:21
вземете си скайповете и вечерта му дай линк към тази тема :Д


ххахахахахахахахахахаха т'ва ме накефи :D и аз мисля че т'ва е най-якия вариант :-P

memschetyy
09-01-2008, 00:53
Уча от 8 години (сега ще съм 9 клас) 4 от тези 8 години съм седяла с момчета. Тази година ще съм в ново даскала и пак ще седя с момче (нямам избор просто съм единственото момиче в класа). Избери си някое момче запознайте се и го питай каква музика харесва (намери обща тема за разговор) и го питай "Искаш ли да седнем заезно" и ако той си съгласи си изберете едно място и седнете

psychopath
09-01-2008, 01:21
гледай пакетО
пакетО ис ол! 8-)

krisith
09-01-2008, 08:35
ne znam za vas,no az ne moga da pomolq nqkoe mom4e da sedne do men osven ako mi e mnogo dob1r priqtel :D :D :D :) :) :-P :-P :-P :P :P :P 8-) 8-) :D :D :D

FlipY
09-01-2008, 17:25
дис иар и уил бе алоун( меи би ) 8-) ама да с мом4е е супер...(мом4е съм и аз )...луда работа бехме с тоя до мене не е истина ко праихме в 4асовете заливах се от смях..жалко 4е няма да е в моито даскало сега :( ...то не беше лудост даскало дошъл до 4ина ние се хилим кат напушени :D

1994_gabi_94
09-03-2008, 12:02
ами отиваш и ужким на шего го похитай ''абе какво ще кажеш да седим заедно'' и така

purple4o
09-03-2008, 12:54
xaxa 8-) :D 8-) :D

prosto pita6 napraoo "Are da sedim zaednoo :P " i tam se ligavi6 kolkoto da se naprai6 na interesna :D gledai na jivota ot polojitelnata mu strana :D prosto napravo si pitai [est zavisi dali ima6 golqmo samo4ustvie] :P :P :P :razz:

~-Miracle-~
09-03-2008, 13:59
Тука ти трябва самочувствие.От моя клас (сега ще съм 9ти) нема "искаш ли да седнем заедно."При нас действа технологията сядам до теб и тфа е.Иначе не съм карала момче да сяда до мен. :? Той дойде до мен,избута приятелката ми седна най-нахално :D

cooool
09-03-2008, 16:29
Значи тази година ще съм 8-ми клас в ново училище,но не искам да сядам с момиче,защото съм си изпатила доста от клюките и "приятелството им".Искам да пробвам нещо различно.Имам много приятели момчета,които никога не са ме предавали и от опит знам,че са по-малкото зло.Въпросът ми към вас е, как да помоля някое момче да седне с мен.Все пак повечето предпочитат да не сядат с противоположния пол!Моля ви помогнете ми,ако нищо не стане ще трябва да седя сама,а това би било гадно за мен :?

Отиваш по-рано на първия учебен ден, но не прекалено рано, та като ви вкарат в стаята, седни до някой, които ти се стори интересен, да се запознаете и да видите новата класна.. Така става работата.

Jumbie483
09-20-2008, 16:48
Няма питане, направо сядам до него 8) Няма места и не искам да сядам другаде и точка по въпроса...само да смее да ми откаже :lol: Аз тая година седя по средата между две момчета :smt101

NightGuardian
09-20-2008, 22:35
Ако си привлекателна едва ли , ще има някой , който да ти откаже. 8)

stealthyGirl
09-21-2008, 09:36
Ааа аз до седми седях (е, не абсолютно всички години, но повечето време...) с момче и наистина е по-добре (за сериозните часове особено) - говорим си бая, но когато трябва да се мълчи няма досадни въпроси, не те зяпа как си се гримирала и не ти пра'и забележки... Като седна с момиче за някой час в друга стая то е "спластили са ти се миглите, молива ти се е размазал" и т.н. Аз нямам нужда да ми се казва, 'щото като имам съмнение питам дали е така или отивам в тоалетната с едно огледалце. Хората сме различни и имаме нужда от различни другарчета за час. :-D

За отговор на темата:
Аз не видях кога си я писала (преди или след 15-ти), но знам вариант само за преди. Бързаш да огледаш момчетата и да се поослушаш за някое свястно такова и като влезнете в стаята сядаш до него, ама ако е зает или става тъпо или бързо сядаш до което и да е друго (е, малко ги огледай на външност дали не им личи, че са олигофрени).
Обаче ако питаш някое момче дали можеш да седнеш до него без да му обясниш всичко т'ва от темата моменталически ще реши, че МНОГО си падаш по него. 8-)

p0ps
09-21-2008, 10:52
Нз аз на 15 понеже никой не познавах от класа си и като влезнах в стаята се пльоснах при едно момче без да го питам предварително ''Има ли с кого да седнеш" или ''Може ли да седна в клас с тебе'' ;)

srpsko_1988
09-21-2008, 13:07
Значи тази година ще съм 8-ми клас в ново училище,но не искам да сядам с момиче,защото съм си изпатила доста от клюките и "приятелството им".Искам да пробвам нещо различно.Имам много приятели момчета,които никога не са ме предавали и от опит знам,че са по-малкото зло.Въпросът ми към вас е, как да помоля някое момче да седне с мен.Все пак повечето предпочитат да не сядат с противоположния пол!Моля ви помогнете ми,ако нищо не стане ще трябва да седя сама,а това би било гадно за мен :?

няма нужда да ме молиш..аз ще седна с теб :mrgreen:

sasha_90
09-21-2008, 13:17
Когато видиш,че някое момче от класа ти стои само,отиди и го попитай дали можеш да седнеш до него.Не е страшно и не вярвам да откаже.

stiifi
09-21-2008, 17:14
Значи тази година ще съм 8-ми клас в ново училище,но не искам да сядам с момиче,защото съм си изпатила доста от клюките и "приятелството им".Искам да пробвам нещо различно.Имам много приятели момчета,които никога не са ме предавали и от опит знам,че са по-малкото зло.Въпросът ми към вас е, как да помоля някое момче да седне с мен.Все пак повечето предпочитат да не сядат с противоположния пол!Моля ви помогнете ми,ако нищо не стане ще трябва да седя сама,а това би било гадно за мен :?

няма нужда да ме молиш..аз ще седна с теб :mrgreen:Еееее,хора аз се уредих :lol: :lol: :lol: :lol: