PDA

View Full Version : Какво да направя? ;[[



playboygirl
08-28-2008, 15:13
Здравейте.Имам проблеми с момчетата.Когато харесвам някого и той иска да отидеме 2-мата на кафе аз се сдухвам и ми става някакво гадно.Сега харесвам едно момче и той иска да излезнеме , но някак си срам ме е и аз незнам защо така :cry: :cry: . Разликата ни е 5 години . И ме е страх да не ме зареже още на 1 ден :cry:

NaNa_SladuRana
08-28-2008, 15:22
отпусни се,той няма да те убива,просто ще пиете кафе,преодолей страхът си :)

WithLove
08-28-2008, 15:26
Момиче,от срама и страха няма файда.3нам,че това не те успокоява и няма да ти помогне да преодолееш тея чувства,обаче се эамисли и ще видиш,че е точно така.Осъэнай се какви глупасти говориш.Не си първата,която го каэва,но не раэбирам как може хем да си падаш по някого,да искаш да си с него,а пък като дойде момента да ти е тъпо и "да се сдухваш"...от какво се притесняваш?Раэбирам да се притесняваш от първата среща,да има някаква доэа несигурност-окей.Това е нормално.Но пък эащо е тоэи страх?От какво те е страх?Да не те эареже на първия ден?Еми то ще е,ако не си паснете евентуално.Няма как да раэбереш дали си пасвате,ако не иэлеэете и не се поопоэнаете.Няма нищо ненормално да иэлеэеш на среща...мисля,че проблемът ти идва от там,че вероятно нямаш много опит с момчетата.Но това ще се поправи с течение на времето и натрупването на опит.Трябва да почнеш отнякъде.Давай смело.В началото ще иэпитваш всякакви смесени чувства,но не се откаэвай.Ще свикнеш.А эа годините-не мисля,че трябва да се притесняваш.Понякога наистина годините са проблем,но само ако хората мислят по раэличен начин,например ако единият е по-эрял.Тук вече не энам,эащото не поэнавам човека,с който ще иэлиэаш.Ти си энаеш :) Дори и да не потръгнат нещата,не се сдухвай,эащото може би доста пъти в живота си ще се сблъскаш с неуспеха :)

Suncho
08-28-2008, 15:27
"Ако те е страх от живота той ще те уплаши" не се безпокой това е просто кафе обикновен разговор само че седиш на няква маса няма нищо от което да се срамуваш :) Успех!!!

Boyd
08-28-2008, 15:28
Ами..

Едно е да седиш и да гледаш монитора пишейки просто и друго е да излезеш с някой и да говориш!!

mini_brutal_barbie
08-28-2008, 15:39
Здравейте.Имам проблеми с момчетата.Когато харесвам някого и той иска да отидеме 2-мата на кафе аз се сдухвам и ми става някакво гадно.Сега харесвам едно момче и той иска да излезнеме , но някак си срам ме е и аз незнам защо така :cry: :cry: . Разликата ни е 5 години . И ме е страх да не ме зареже още на 1 ден :cry:


prosto poemi vazduh,uspokoi se napulno,kogato sednete se druj s nego taka vse edno ti e priqtel,govori si s nego za vsi4ko,druj se kato golqm 4ovek,pokaji mu 4e ima6 interes kum nego,prosto se otpusni,za6toto vse nqkoga 6te trqbva da izleze6 s nqkoi..preodolei go zaradi sebe si..toi e prosto 4ovek koito iska da piete kafe.. :)

devil_feel_f
08-28-2008, 15:45
Момиче,от срама и страха няма файда.3нам,че това не те успокоява и няма да ти помогне да преодолееш тея чувства,обаче се эамисли и ще видиш,че е точно така.Осъэнай се какви глупасти говориш.Не си първата,която го каэва,но не раэбирам как може хем да си падаш по някого,да искаш да си с него,а пък като дойде момента да ти е тъпо и "да се сдухваш"...от какво се притесняваш?Раэбирам да се притесняваш от първата среща,да има някаква доэа несигурност-окей.Това е нормално.Но пък эащо е тоэи страх?От какво те е страх?Да не те эареже на първия ден?Еми то ще е,ако не си паснете евентуално.Няма как да раэбереш дали си пасвате,ако не иэлеэете и не се поопоэнаете.Няма нищо ненормално да иэлеэеш на среща...мисля,че проблемът ти идва от там,че вероятно нямаш много опит с момчетата.Но това ще се поправи с течение на времето и натрупването на опит.Трябва да почнеш отнякъде.Давай смело.В началото ще иэпитваш всякакви смесени чувства,но не се откаэвай.Ще свикнеш.А эа годините-не мисля,че трябва да се притесняваш.Понякога наистина годините са проблем,но само ако хората мислят по раэличен начин,например ако единият е по-эрял.Тук вече не энам,эащото не поэнавам човека,с който ще иэлиэаш.Ти си энаеш :) Дори и да не потръгнат нещата,не се сдухвай,эащото може би доста пъти в живота си ще се сблъскаш с неуспеха :)

+1
Много точно казано.

angelcheeee_93
08-28-2008, 17:03
и нашата разлика с приятеля ми е 5 г,но вече почти свикнахме с това.ако това ти е притеснението да излезете на кафе...в това няма нищо лошо и е нормално на нашите години,кога ако не сега??отпусни се и не се срамувай :) какво като излезете на кафе?Той няма да те ухапе :) апък и като знае ,4е се срамуваш няма да направи нещо,което да те притесни. :) успех,дано да излезете :)

Giva
08-28-2008, 17:25
Може би ще те е срам първите няколко минути,но ако момчето е печено ще се отпуснеш ще видиш :wink: Не се стягай,бъди лъчезарна!Ще го грабнеш :) Успех

JoeBanana
08-28-2008, 17:28
ако си красива, няма да имаш проблеми http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

BaiToq
08-28-2008, 17:29
Пий по 100мл пикня
и иди гола на срещата.

zaraaa
08-28-2008, 19:15
"И ме е страх да не ме зареже още на 1 ден" - без да пробваш няма да знаеш дали ще те зареже още на 1-я ден или не, пък ти би трябвало сама да прецениш това, би трябвало малко или много да си го опознала и да знаеш дали е способен на такова нещо! Смело напред, без страх и предрасъдъци! Излез, отпусни се, бъди себе си, не се притеснявай, защото щом те кани на среща, значи му допадаш :)

258
08-28-2008, 20:34
И аз всеки път преди даизляза с някой,си мисля,че сигурно ще ми е много тъпо и че не ми се ходи,ама 99% от случаите не става така. ;)

playboygirl
08-30-2008, 08:04
Обаче има един малъъък проблем .. :booooomb: НЕМОГА ДА СЕ ЦЕЛУВАМ :oops:

krisiiiiito
08-30-2008, 08:06
кажи сама не себе си че всичко ще мине добре и се успокой дори малко да се притесняваш не се панирай :-D отиди с високо вдигната глава и като потръгне разговора ще се поосвободиш напрежението :)

AnIcHkAtA
08-30-2008, 08:15
Някой по-горе беще казал да си представиш, че монитора е пред теб.Аз ти предлагам същото.Недей да си мислиш, че сещу теб седи някой, който непременно трябва да те хареса.А за целуването все още не е страшно-на първа среща може и да не се целувате ако не се харесвате мн.Но все пак рано или късно ще трябва да се научиш...

GabisiTa
08-30-2008, 08:44
Обаче има един малъъък проблем .. :booooomb: НЕМОГА ДА СЕ ЦЕЛУВАМ :oops:

Никой не се ражда научен :) Просто се отпусни, бъди себе си, както когато му пишеш от компютъра.... Не се притеснявай толкова :)

hrisiiiiii
08-30-2008, 08:48
Преодолей страха си, нищо лошо няма да стане.. Просто кафе! Приеми го като предизвикателство, например, обещай си, че ако излезеш и всичко мине наред, ще си купиш нещо ново, а ако не го направиш, няма да излизаш един ден.. Или нещо такова, дай го по-раздвижено и не толкова формално! Ами като дойде денят на сватбата ти, пак ли ще се сдухаш и депресираш? Спокойно, не е краят на света, ще свикнеш. Общувай повече с момчетата, не са дяволи, за да те е страх (е,има ги всякакви де)!

jjjjjj6363
08-30-2008, 10:47
nemisli a otivai na kafe shte vidish 4e si4ko shte minie normlano
prosto go napravi bez da mislish

lqlqlqq
08-30-2008, 13:19
Обаче има един малъъък проблем .. :booooomb: НЕМОГА ДА СЕ ЦЕЛУВАМ :oops:

да верно е че човек не се ражда научен .. просто не мисли за целуфката таи като караш и човека до теб да мисли само за това .. и няма да имаш проблем .. :)

dreaml1nd_
08-30-2008, 13:39
що се сдухваш?? по-спокойно .. само тез мисли какво ще стане..кога ще ме зареже и т.н. ти провалят всичко! Факта, че те канят показва, че те харесват :) затова дай малко по-ведро и се похвали как е минало :-)

ThePowerOfLove
08-30-2008, 14:01
Първо трябва да се успокойш :) Колкото повече се притесняваш по-зле ще е срещата... Кажи си какво толкова една среща.. Не се сдухвай а си говорете повече и ще видиш,че ще потръгне :}

balu4ka
08-30-2008, 15:43
Ами отиди ...ако нещо тругне на криво,той не те хаереса ще има мн други дето ще те харевсат!Ако евентуално това стане кажи му "Майната му''и готово..няма какво толкова да се впрягаш!

soul1199
08-30-2008, 15:44
кажи сама не себе си че всичко ще мине добре и се успокой дори малко да се притесняваш не се панирай :-D отиди с високо вдигната глава и като потръгне разговора ще се поосвободиш напрежението :)na su6oto mnenie :)

AnzaRe
08-30-2008, 15:45
ОМГ 5 години начи ти си на 14-15 той е на 19-20 :shock: .Аве с такива не се занимава батко Крис :D.
По темата-Ами безстрашисе и излезте.

soul1199
08-30-2008, 15:47
Обаче има един малъъък проблем .. :booooomb: НЕМОГА ДА СЕ ЦЕЛУВАМ :oops:spokoino e,ne se naprqgai prosto se otposni,kat se vidite,ne6ata 6e si stanat spontanno,az na moita purva celyvka bqh mn napregnata,no toi,kat me celyna produljih smelo :wink: