PDA

View Full Version : Неговите родители



mrd_89
08-28-2008, 15:14
hodq s edno mom4e ot po4ti 2 godini i stra6no mnogo go obi4am,zapoznah go s na6ite,6te jiveq s nego poneje 6te u4im v edin i sa6ti grad,NO dosega toi nikoga ne mi e predlagal da me zapoznae s tehnite :( kakva moje da e pri4inata?Znam,4e zvu4i tupo,no az iskam da se zapoznaq s tqh-mn puti sam mu go namekvala,no toi ili neiska ili naistina ne zacepva za kakvo mu govorq.Imam 4uvstvoto,4e ne darji na men :( :( :( :( :( kajete mi kakvo da napravq i kakvo moje da ozna4ava tova

т.7
коалка

Suncho
08-28-2008, 15:23
Може да означава безброй много неща който дори и ти не подозираш за това просто го попитай директно и ще разбереш ;)

Boyd
08-28-2008, 15:26
Защото не те запознава с родителите си не държи на теб ?! Как сте изкарали 2 години не знам.

Питай го директно и ако откаже го питай защо и т.н. Обясни му, той да ти обясни и се разберете.

fr33wajlk3r
08-28-2008, 15:28
не си мисли такива работи може да е всичко...аз например също не исках да запознавам бившата си приятелка с баща си специално таи като с него не се разбираме и не исках да ги запознавам . така че може и той да иска да те предпази или просто да не иска да те запознава ако не се гордее мн с някой от тях.. поне аз съм имал такъв случай . но може да е и друго затова попитай го направо

WithLove
08-28-2008, 15:33
Абе,не бъди толкова крайна.Това,че не те е эапоэнал,не эначи эадължетелно,че не държи на теб.Съмнявам се,че е 2 години с момиче,на което не държи.Още повече пък и ще живее с теб.Причините могат да са доста.Например е въэможно да не се раэбира с тях добре и самия той да не подържа стабилни отношения с тях.Или пък просто да не е от хората,эа които эапоэнанството с родителите да е на първо място,просто да не го има эа нещо толкова важно.Ако това те мъчи толкова много,кажи му го.Няма нищо срамно.Трябва проблемите в една двойка да се споделят :) В случая това эасяга и теб и него,така че аэ те съветвам да говориш эа това с него.

Zqpkov
08-28-2008, 15:48
незнам защ0 но щ0м ще зивеете заедно държи на теб :P :P :P

devil_feel_f
08-28-2008, 15:48
Говори с него.Ако откаже, попитай го за причината.

SomeGirl
08-28-2008, 16:40
tova 4e ne darji na teb sa palni glyposti, za6to togava e s teb 2g?

pri4inite moje da sa mnogo, moje da ima nqkakav problem v semeistvoto si koito ne iska da spodeli s teb, moje te da imat nqkakvi predstavi za polovinkata na sina si i toi da se straxyva 4e ti nqma da sre6tne6 tqxnite predstavi, moje da ne se razbira mn mn s tqx i red drygi ne6ta, moje bi ne iska da my se rovqt v li4niq jivot i t.n. i t.n.

angelcheeee_93
08-28-2008, 16:48
и аз да кажа..може да има мн причини,но първата за която се сещам е ,че може да има проблеми с техните и да не му е все още до това,мове пък да се срамува,може и да н е се е сетил за това.попитй го най -добре и ще разбереш.а щом е с теб цели 2 години,не мисля че не държи на теб.хората на времето са се женили ако ходят 2 години...така че споко,явно момчето те обича ,но го мъчи някакво притеснение.поговорете си за това :) успех :)

slun4ice_90
08-28-2008, 17:24
hodq s edno mom4e ot po4ti 2 godini i stra6no mnogo go obi4am,zapoznah go s na6ite,6te jiveq s nego poneje 6te u4im v edin i sa6ti grad,NO dosega toi nikoga ne mi e predlagal da me zapoznae s tehnite :( kakva moje da e pri4inata?Znam,4e zvu4i tupo,no az iskam da se zapoznaq s tqh-mn puti sam mu go namekvala,no toi ili neiska ili naistina ne zacepva za kakvo mu govorq.Imam 4uvstvoto,4e ne darji na men :( :( :( :( :( kajete mi kakvo da napravq i kakvo moje da ozna4ava tova Може да не се разбира с тях и да не иска да те запознава с тях....Много причини може да са,както казаха....Попитай го и дано ти каже.Успех.Как не държи на теб а сте вече 2 год... :shock: :? Не мисли глупости. :-)

BaiToq
08-28-2008, 17:28
Кажи му направо,не му "намеквай".
Понякога (много често) жените искате
от нас да ви четем мислите
и "да ви разбираме".

Giva
08-28-2008, 17:34
Попитай го директно

Silvi21
08-28-2008, 17:37
sram go e ili ne e vajnu a mojebi ne mu haresva semeistvoto mu i se strahuva da te zapoznae s tqh ili si misli 4e e prekaleny golqma stapka edno zapoznanstvo:}

zaraaa
08-28-2008, 19:13
Говори с него.Ако откаже, попитай го за причината.

+112365 :grin:

258
08-28-2008, 19:45
Кажи му направо,не му "намеквай".
Понякога (много често) жените искате
от нас да ви четем мислите
и "да ви разбираме".
Съгласна съм (нищо че не съм момче) :D

SINDEL
08-29-2008, 08:12
Поне техните на твоя знаят, 4е съществуваш, нали? Нищо 4е не сте се запознавали. Споко, не е нищо сериозно според мен. Кажи си му го директно, ако наистина ти е важно.

mrd_89
08-29-2008, 10:54
az mislq,4e znaqt,no ne se li interesuvat koq sam ne im li e interesno da me vidqt ili ne6to takova.Moite vinagi sa iskali da znaqt za priqtelite mi i da se zapoznaqt s tqh(ne 4e sa bili mnogo).Nikoga ne mi govori daje za tqh pak i ako ima6e problemi s tqh mislq,4e 6te6e da mi kaje :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: Ni6to ne razbiram.

xercu
08-29-2008, 10:59
Тоз пък и той (знам че си момиче) ... Може баща му да е гей , майка му да е болна от нещо (чукам на дърво да не е така) и така нататък ... На сватбата ще ги видиш... Мисли малко.

Lorraine
08-30-2008, 07:31
Защото не те запознава с родителите си не държи на теб ?! Как сте изкарали 2 години не знам.

Питай го директно и ако откаже го питай защо и т.н. Обясни му, той да ти обясни и се разберете. Подкрепям напълно!

koalka
08-30-2008, 07:33
Ми, ако е важно за теб да се запознаеш с техните - разпитай го защо досега не го е направил.

moonlight77
08-30-2008, 07:43
Namecite ne vinagi pomagat.Nai-dobre pogovori s nego i izqsnete ne6tata,no tova s roditelite ina4e nqma ni6to ob6to s tova dali durji na teb :D

xxxSnowflakexxx
08-30-2008, 07:46
Кажи му го дирекно!!!

mrd_89
08-30-2008, 12:35
](*,) Az li ne6to ne sam dobre sas stari razbiraniq li sam ili nz kakvo mi e,no kak razbirate vie tova-PIQN MI PREDLAGA BRAK A AZ DAJE NE POZNAVAM RODITELITE MU :cry: :cry: :cry: :cry: ni6to ne mu otgovorih-tolkova sam obarkana-pfffffffff neznam kvo da pravq.Popitah go i toi znaete li kakvo mi otgovori"Vse nqma podhodq6t moment"-sega ne e momenta utre ne e-KOGA E TOQ 6IBAN MOMENT?Ne go razbiram-v trezvo sastoqnie nemoje da mi napravi edin komplimen kato e piqn mi prelaga brak-az neiskam taka :cry: :cry: :cry: iskam vsi4ko da e normalno.Kato za na4alo da se zapoznaq s roditelite mu,da mi predloji v trezvo sastoqnie i kato horata ne v diskotekata na mazna 4alga-zapo4va da mi pisva ot nego

Wrathchild
08-30-2008, 19:25
Заедно сте от 2 години. Ще живеете заедно. Значи най-вероятно държи на теб.
Може пък да се срамува от родителите си и/или да се притеснява дали ще харесаш семейството му...

Lucho
08-30-2008, 19:27
Ако неговите са шантави или идиоти,наистина ще е по-добре да не се запознавате... :)

SomeGirl
08-30-2008, 20:59
](*,) Az li ne6to ne sam dobre sas stari razbiraniq li sam ili nz kakvo mi e,no kak razbirate vie tova-PIQN MI PREDLAGA BRAK A AZ DAJE NE POZNAVAM RODITELITE MU :cry: :cry: :cry: :cry: ni6to ne mu otgovorih-tolkova sam obarkana-pfffffffff neznam kvo da pravq.Popitah go i toi znaete li kakvo mi otgovori"Vse nqma podhodq6t moment"-sega ne e momenta utre ne e-KOGA E TOQ 6IBAN MOMENT?Ne go razbiram-v trezvo sastoqnie nemoje da mi napravi edin komplimen kato e piqn mi prelaga brak-az neiskam taka :cry: :cry: :cry: iskam vsi4ko da e normalno.Kato za na4alo da se zapoznaq s roditelite mu,da mi predloji v trezvo sastoqnie i kato horata ne v diskotekata na mazna 4alga-zapo4va da mi pisva ot nego

a spoko, na men p1k sa mi predlagali brak po vreme na sex :lol:

Ai4ka
08-30-2008, 21:11
питай го директно ..все пак отдавна сте заедно :wink:

mrd_89
09-03-2008, 10:45
Popitah go i znaete li kakvo mi kaza :shock: :shock: ami prosto ne e imalo udoben moment-trqbvalo da se slu4i da gi sre6nem nqkude slu4aino i taka.A kak tova da stane kogato te sa na rabota i ne izlizat mn mn puk i da izlizat nie ne sme v grada,kogato si hodim puk nqmalo udoben moment :shock: :shock:

SomeGirl
09-03-2008, 11:09
Popitah go i znaete li kakvo mi kaza :shock: :shock: ami prosto ne e imalo udoben moment-trqbvalo da se slu4i da gi sre6nem nqkude slu4aino i taka.A kak tova da stane kogato te sa na rabota i ne izlizat mn mn puk i da izlizat nie ne sme v grada,kogato si hodim puk nqmalo udoben moment :shock: :shock:

za men tova ozna4ava 4e ne iska da te zapoznae s tqx, toest ima nqkakva pri4ina, koqto nai-veroqtno ne e v teb. vij kakvoto i da e za teb moje i da e naistina malovajno, no za nego da ne e. ti vsa6tnost znae6 li ne6to za tqx? v smisal da ne bi da sa razvedeni i toi da ne iska da se znae tova? da ne bi nqkoi ot tqx da ima problemi primerno s alkoxola? ili da ne bi da ima nasilie v semeistvoto my po nqkakav na4in? znam li? samo predpolagam i az, no az si mislq za dosta negativni ne6ta, a to moje izob6to da ne e ni6to podobno.
popitai go dali ima nqkakav problem da te zavede y tqx i da vi zapoznae primerno. a ti vsa6tnost xodila li si y tqx? za6toto ako si 6te6e da e lesno da se zapoznae6 s tqx ako sa bili v ka6ti. az li4no ne iskax da se zapoznavam s maikata na biv6iq mi, i my go kazax, za6toto tq p1k iska6e, oba4e jenicata re6ila 4e 6te se zapoznava s men i tva e, zapoznaxme se.
spored men problema e ili v tqx ili v nego, ne v teb, moje da go e sram da te pokazva na roditelite si ili da go e sram da ti gi pokaje tqx na teb.
pitai go ima li problem i kakav e.

mrd_89
09-03-2008, 11:51
Te sa edno savsem normalno semeistvo-nikoi ne e alkoholik,ne se razvejdat nikoi ne e bolen i nikoga ne sam hodila u tqh.Prednata ve4er pak govorihme za tova i toi nqkak si podigravatelno mi kaza ela da spi6 v ka6ti i na sutrinta 6te te zapoznaq s na6te,no az znam,4e tova nqma da se slu4i i go e kazal prosto ei taka.Nz kakvo da si mislq-moje da go e sram da me zapoznae s tqh,no pak za 2g :( Ina4e te znaqt za sa6testvuvaneto mi znaqt,4e 6te u4im v ein i sa6ti grad,no nz dali znaqt,4e 6te jiveem zaedno.Abe mamka mu kak nqma da znae6 s koi i kade jivee sina ti?Moje puk te da neiskat da se zapoznaqt s men :-# :cry: :cry: :cry: otkazvam se ve4e-neiskam,nqma da govorq s nego za tova i neiskam da se zapoznavam s tqh-ako te proqvqt jelanie az nqma da imam ni6to protiv,no okon4atelno se otkazvam i spiram vsqkukvi nameci za napravata na tova.

hooliganka89
09-03-2008, 12:06
Може причината да не си ти,а да има нещо с родителите си.В смисъл да се срамува от тях и куп други такива неща,не е задължително причината да си ти.
Но наистина знам колко е важно това за едно момиче,да познава родителите на приятелят си,но не винаги става както си му е редът.

Малък пример:Моя брат който е на 26 си има приятелка от 5 години и чак на 4-та година запозна приятелката си с родителите ми,ако го попиташ защо ще каже просто "така",мъжки си му разбирания.

Но наистина не му намеквай,мъжете рядко схващат намеци(от личен опит го казвам),попитай го директно.Успех.

heroinac
09-07-2008, 19:54
tova 4e ne darji na teb sa palni glyposti, za6to togava e s teb 2g?

pri4inite moje da sa mnogo, moje da ima nqkakav problem v semeistvoto si koito ne iska da spodeli s teb, moje te da imat nqkakvi predstavi za polovinkata na sina si i toi da se straxyva 4e ti nqma da sre6tne6 tqxnite predstavi, moje da ne se razbira mn mn s tqx i red drygi ne6ta, moje bi ne iska da my se rovqt v li4niq jivot i t.n. i t.n.
+1 и аз сам на това мнение :o :o :o

de_bella
09-07-2008, 20:10
Две години е доста време в което да не познаваш поне единя от родителите му,за да не го прави със сигурност има основателна причина,но не мисля,че въпроса опира до това колко държи или не държи на теб.

sextazy_baby
09-07-2008, 22:36
Ми питай го и му кажи да спре да се прави на приятно разсеян

evichka_lonelyy
09-07-2008, 22:40
Говори с него.Ако откаже, попитай го за причината.

+1

mrd_89
09-08-2008, 10:22
Ve4e naistina nz kakva e pri4inata-ne sa razvedeni,ne sa bolni,nqma problem s tqh-edinstvenata pri4ina za koqto se se6tam sam az-moje da neiskat da se zapoznaqt s men :? :? :? :?

krem4et0
09-08-2008, 10:33
Ти на предложението се радвай-аз нямам такова. Е, може днес да ми излезе късмета-все пак правим 4 години, ама едва ли. Бтв аз се запознах с баща му след повече от година и половина връзка. Причината беше, че той работеше във Видин и си идваше рядко. Първият път беше отвратителен. Но сега сме големи приятели с неговите родители. Проблемът е, че не иска да ме запознае с останалите си роднини. А причината е, че се срамува от тях. Може и твоят да се срамува от родителите си, а може просто да не го смята за важно. Въпросът е от теб или от тях се срамува?