PDA

View Full Version : Да продължа ли



.. DeViL mAy CrY ..
08-28-2008, 16:25
Беше поредното ни скарване +доста негови обиди.Обиждал ме е удрял ме е (без да иска уж).Той беше пълната ми противоположност.Бях се решила че няма да сме още дълго заедно.Училището и моето образование,докато на него изобщо не му пукаше за това.СкарАХМЕ се за пореден път.Аз станах и си тръгнах от тях. :-# След като той ме изгони.След 2-3 дена ми писа смс-и че не може без мен и много лошо съм постъпила.Беще адският ревнивец.Не ми давеше да излезна с никой друг освен него.Скъсахме.Дали е глупаво ако се събера пак с него,той само ме тъпче нз какво да правя :-# :-# :-#

sladur4etyYy
08-28-2008, 16:32
удрял те е, забранява ти да излизаш с приятели, според мен даже късни4ко си го оставила :?

angelcheeee_93
08-28-2008, 16:37
Горката-ти,чудя се как си изтърпяла толкова мъчения и искаш да си пак с него.запомни едно:момче,което удря момиче,не очаквай нищо добро от него,за любов пък да не говорим.мн добре си постъпила ,че си му теглила майните,така да се каже. не се връщай при него,каквото и да ти казва,едно казва,но друго доказва!ако те обича6е никога не би т обидил,каму ли да те удари.Не го разбирам този как може да удря моми4е.приятеля ми никога не би го направил.Не се занимавай повече с него според мен,не ставай наивна и продължи напред с друго момче с което ще откриеш истинската любов. искрено ти желая успех ! :)

.. DeViL mAy CrY ..
08-28-2008, 16:43
Много ви благодаря за съветите.Особено на тебangelcheeee_93.Но ми е гузно малко,зашотото доста дълго време бях скарана с една фр и той беше до мен.а сега се сдобрихме и скъсахме.И аз не съм цвете за мирисане,но все пак няма перфектни.И приятелите му,който аз много харесвам,сиг вече и едно здр няма да ми кажат

angelcheeee_93
08-28-2008, 16:52
да не ти пука от приятелите му,не знаеш ли че у приятелите всичко е общо,тоест какъвто е тои,такива са и те.приятелят ти или по-точно бифшият ти приятел сам си го е заслужил с държанието си към теб,така 4е 6том те не те поздравяват и ти не ги поздравявай... всеки може да ти е приятел ако преди всичко бъдеш себе си :) :) :) още веднъж успех и пак ти казвам ,че изобщо няма за какво да съжаляваш! правилно си постъпила :)

.. DeViL mAy CrY ..
08-28-2008, 16:59
Много ти благодаря мила :-) дано не попадам на такива вече

angelcheeee_93
08-28-2008, 17:07
няма защо ,всички сме тук ,за да си помагаме :)
и аз ти пожелавам да не попадаш повече на такива, и без това като гледам мн си преживяла.
:) :) :)

slun4ice_90
08-28-2008, 17:16
Беше поредното ни скарване +доста негови обиди.Обиждал ме е удрял ме е (без да иска уж).Той беше пълната ми противоположност.Бях се решила че няма да сме още дълго заедно.Училището и моето образование,докато на него изобщо не му пукаше за това.СкарАХМЕ се за пореден път.Аз станах и си тръгнах от тях. :-# След като той ме изгони.След 2-3 дена ми писа смс-и че не може без мен и много лошо съм постъпила.Беще адският ревнивец.Не ми давеше да излезна с никой друг освен него.Скъсахме.Дали е глупаво ако се събера пак с него,той само ме тъпче нз какво да правя :-# :-# :-# ГРЕШКА!Как ще искаш да се съберете след всичко?Освен,ако не си мазохистка... :shock: :? Я се осъзнай....Заслужаваш нещо по-добро.Успех! :-)

JoeBanana
08-28-2008, 17:17
но пък без него животът ти ще бъде скучен!
личи, че се забавлявате
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

`SunFlower`
08-28-2008, 17:18
oleeee q bqgai ot toq!!! nameri si nqkoi po-normalen....ne takaw :shock:

Giva
08-28-2008, 17:22
Не позволявай да те тъпчат!Той не е последното момче.Ще си намериш някой по-добър който да те заслужава!

BaiToq
08-28-2008, 17:25
Може би си малоумна,
щом питаш... :-o

.. DeViL mAy CrY ..
08-28-2008, 17:38
не не съм малоумна.Той ме удряше преди,а сега започна сза вс да се заяжда,и си мислях че няма да издържа много
Много сте мили много ви благодаря за съветите

BaiToq
08-28-2008, 17:40
не не съм малоумна.Той ме удряше преди,а сега започна сза вс да се заяжда,и си мислях че няма да издържа много
Много сте мили много ви благодаря за съветите
Знам,че съм мил :-)
Ама харабия какво питаш за
подобно нещо.
Преди,сега,ударил ли те е ...

.. DeViL mAy CrY ..
08-28-2008, 17:45
Да удрял ме е
Но както и да е.той не ме заслужава

BaiToq
08-28-2008, 17:47
Да удрял ме е
Но както и да е.той не ме заслужава
Добро утро.
Как спа?

.. DeViL mAy CrY ..
08-28-2008, 18:57
Sега оплетох работата.Обади ми се и ме пита дали искам да сме заедно,защото не сме били скъсали :shock: . Увъртах какво ли не говорих и аз уплетох нещата,защото ми беще супер кофити да го скъсам.каза ми че и аз съм била виновна че и аз съм го тъпчела.Утре имаме среща ии отивам с нагласата за КРАЙ

zaraaa
08-28-2008, 19:03
"Дали е глупаво ако се събера пак с него" - Не не е Глупаво, а Адски глупаво, ако отново се събереш с Него! Той ще те удря и ще те гони и ще те обижда :-x а ти ще прощаваш, как ли пък не, айде де! Да си гледа работата, Боклука му с Боклу ( съжалявам, че така го обиждам, обаче мисля, че го заслужава!) А ти продължи напред, мила и пази Достойството си! :):):) Пожелавам ти да си намериш едно свястно момче, което истински ще те обича! :):):)

angelcheeee_93
08-28-2008, 19:52
според мен даже няма нужда да се виждате,защото той може да направи вс възможно,за да си отново с него,той затова иска да се видите,аз ако бях на твое място бих му казала ,че късаме и да не ме търси повече ,защото не искам да сме заедно.по-добре му кажи ,че няма смисъл да се виждате,току виж пак те навие и ще преудолееш наново болката която си претърпяла до сега. :) успех вс пак ти си решаваш ! :)

SabrinaAa
08-28-2008, 21:10
Ami ako go obi4a6 se varni pri nego i se opitai da go promeni6...ako ne stava koi ot kade e!!!!!! :? :? :? :?

fireprincess
08-29-2008, 07:56
Беше поредното ни скарване +доста негови обиди.Обиждал ме е удрял ме е (без да иска уж).Той беше пълната ми противоположност.Бях се решила че няма да сме още дълго заедно.Училището и моето образование,докато на него изобщо не му пукаше за това.СкарАХМЕ се за пореден път.Аз станах и си тръгнах от тях. :-# След като той ме изгони.След 2-3 дена ми писа смс-и че не може без мен и много лошо съм постъпила.Беще адският ревнивец.Не ми давеше да излезна с никой друг освен него.Скъсахме.Дали е глупаво ако се събера пак с него,той само ме тъпче нз какво да правя :-# :-# :-# ГРЕШКА!Как ще искаш да се съберете след всичко?Освен,ако не си мазохистка... :shock: :? Я се осъзнай....Заслужаваш нещо по-добро.Успех! :-) :o 8) :x ооо,я стига сложи краи на тоя терор! :o 8) :x