PDA

View Full Version : Графика



velma
08-28-2008, 17:11
Това е първата ми сериозна графика.Правила съм още 2 в училище,но те не са сполучливи и не са завършени.Снимката е променила на места светлосенките,но няма как.Кажете дали ви харесва.
http://prikachi.com/images.php?files/318360l.jpg

zloto
08-28-2008, 17:44
Търсената страница не ноже да бъде открита. Възможни причини:

* Търсеният файл е бил премахнат от собственика му или от администратор.
* Файлът не същестува.
* Последвали сте сгрешена препратка.


:(

zloto
08-28-2008, 17:59
Ballface, явно не си навътре с нещата. Не, че аз съм, но поне знам за какво се рисуват тези черепи. Няма как иначе човек да научи формата на черепа, ако не го е рисувал преди това. От там пък на всички портрети, които прави ще има някакви грешки. Тя не го е рисувала, за да покаже някаква оригиналност, а защото е добро упражнение. Поради същата причина се рисуват скелети, кости и мускули :-o
По темата - много е добре, но отзад по края трябваше да е малко по-светло. Може и от снимането да е станало така, знам ли...

Shadow_Walker
08-28-2008, 18:43
все едно го гледам от учебник!наистина страхотно си го нарисувала!

velma
08-29-2008, 07:32
Нарисувах череп,защото има много детайли и елементи.Много по-трудно е да нарисуваш череп, отколкото примерно бутилка.Благодаря на всички,които са писали! :)

MadHatter
08-30-2008, 19:02
zloto, рефлекса отзад зависи от осветлението, но дори и тъй да е, добро е при всички положения. От тук нататък трябва да се играе с пропорциите за правилната анатомия.

velma
09-01-2008, 08:49
Ъгълът на мандибулата не е както трябва,шевовете(мисля, че така се казваше)на черепната кутия също не са точно нарисувани.Има и други несъразмерности,но това ми е първия път,в който рисувам някаква по-сложна графика и според мен е нормално. :D