PDA

View Full Version : имам проблем със звука на компа ми..



Unpr3dicTabl3
08-28-2008, 17:18
незнам защо, но компютъра ми няма никакав звук, като вляза в интернет и пусна песен от youtube и няма звук, като си пусна песен от моя компютър и ми изписва че има някакъв проблем, ама незнам как да го оправя ;[ Ммого ще съм ви благодарна ако ми помогнете..

zoroz
08-28-2008, 18:12
ами първо трябва да имаш слушалки/колонки
второ настройките на звука на компа , те се оправят от има долу на лентата до часовника едно сиво високоговорителче или нещо такова като натиснеш с десния бутон на мишката на него избираш Open Volume Control на отворилия се прозорец трябва никъде да нямаш сложен тик на mute и курсорите на Volume да са вдигнати на мах на всякъде и ако това е направено или ти го направиш затваряш прозорчето , следва пак на същото предметче до часовника цъкаш с мишката обаче този път с левия бутон веднъж и нагласяш курсора на Volume на макс и ако има тик на mute го махаш .
Това е което знам , дано съм помогнал :)

hforce
08-28-2008, 18:32
ka4i si driverite za sound kartata, ako nqma6 takava na4i e vgradena v dunoto v takuv slu4ai ka4i driverite za dunoto, proveri dali si4ki kabeli sa vurzani kato horata, proveri dali kolonkite sa vkliu4eni, ako ni6to ne stane, preinstalira wina ako i tva ne pomogne ve4e ne znam

Unpr3dicTabl3
08-28-2008, 19:31
мерси за съветите, но вече се оправи... понеже аз преди го рестартирах но не се оправи, и после сестра ми го рестартира и сега всичко е наред... :)