PDA

View Full Version : Масла



n0va_s1m_tYk
08-28-2008, 17:58
Преди време си взех едни масла за да ги добавям към маската с АД(3)Е, обаче си е направих веднъж и така и не поворих, а вече е с минал срок на годност май .. както и да е. Става въпрос за бадемово масло и масло от гроздови семена ... Някой ползвал ли ги е, но не с тази маска де ( с АД(3)Е ) ? Пише, че може да се използват както за кожа, така и за коса, но не пише с нещо дали трябва да се смесват и колко време да поседят.. Моля, ако някой е ползвал да сподели :)

n0va_s1m_tYk
08-29-2008, 23:37
exe никой ли не е ползвал такива рабути :-o

nejnaDROGA
08-30-2008, 06:18
Бадемово масло съм ползвала за ноктите ми преди време :) За косата не съм,защото е много мазно и ще се чувствам доста гадно преди да се изкъпя :? А иначе съм чувала,че се нанася като хининовата вода,чакаш известно време (предполагам докато поизсъхне...) и влизаш в банята :) Провери в Гугъл ... 100% има инфо там :)

Ch0c0la73
08-30-2008, 11:34
аз бедемово масло ползвам за косата.. (даже в момента сам намазана :D ) еми с по няколко капчици втривам в корените на косата.. не е нужно да изливаш направо с шишенцето..важното е въпреки маничко да слагаш да втриваш добре и да масажираш корените... след това ако искаш си вързваш косата да не ти пречи и си седиш така колкото искаш..един пат бях излезнала по магазините докато си го бях втрила изобщо не ми личи ..е се пак си зависи от косата хах ;) .. простоо поне 1 час трябва да поседиш за да подейста..ест може и повече ..аз например седя 2 часа..преди освен бадемовото масло слагах и зехтин по дължината.. сега пък ще си взема стимулант за коса пак от същата серия на икаров..той действа горе долу по същия начин за растеж и т.н. иначе от грозде не съм използвала ..

mishmula
09-04-2008, 11:02
Бадемовота масло го използвам за миглите си

mishmula
09-04-2008, 11:03
Бадемовота масло го използвам за миглите си

Sasha2k8
09-04-2008, 11:45
Аз ползвам бадемово масло за косата си. Смесвам го с кокосово масло, малко лимонов сок, зехтин,(понякога и яйце) и някакъв алкохол. Разбърквам го всичко това и си го намазвам по косата, след което я увивам с кърпа и седя така 2 часа. След което измивам хубаво ии готово :)
Колкото до лицето - бадемовото масло го смесвам само с кокосово и го на мажа на лицето, и седя така около половин-един час и после се измивам.
Ефект определено има и на косата и на лицето :)
Но масбо от гроздови семена не съм ползвала...