PDA

View Full Version : Как да убиеш моторист?!



babity
08-28-2008, 19:32
Така... напоследък в селото ми е станало голяма гъзария да имаш някакъв трошляк, който бръмчи като ЗАЗ-ка и едва върви. И няколко пича са се снабдили с такива пърпоретки, ок, на мен ми е през... какво имат и какво не, но за мой лош късмет те бръмчат само през нощта т.е. когато се опитвам да спя. Обикалят безцелно, пърполят като... незнам какво, кучето ми се разлайва, аз подскачам в легото насън и едновременно с това се превъртам, стряскам се ужасно и ми се разваля съня. Така... приемам всякакви идеи как най - лесно мога да затрия някой от тях, да му повредя трошляка или да направя друга мизерия така, че да не бръмчат. Благодаря предварително!

п.п. Следят кога има куки и се крият. Миналата вечер патрулката седя до към един пред нас и веднага след като наеха започнаха да пърполят.

_showy_
08-28-2008, 19:38
Слез и им кажи... :)

Boot
08-28-2008, 19:41
Сера на теб и на тъпата ти тема!

babity
08-28-2008, 19:50
Сереш, защото не пърполят под твоя прозорец, нали? Айде по - полека с изказванията! Не дразнят само мен, дразнят и родителите ми, и кучето ми. Това на нищо не прилича и ако няма законен начин да ги премахна ще направя каквото би направи всеки - мизерия!

Christ
08-28-2008, 19:52
Машинно масло на завоя...

Ходи им кажи, бе! Да не си няма?

Boot
08-28-2008, 19:57
Сереш, защото не пърполят под твоя прозорец, нали? Айде по - полека с изказванията! Не дразнят само мен, дразнят и родителите ми, и кучето ми. Това на нищо не прилича и ако няма законен начин да ги премахна ще направя каквото би направи всеки - мизерия!
Сера защото някакъв хейтър, ей такъв като теб, съвсем нарочно блъсна брат ми с неговия мотор. ;)

Romance
08-28-2008, 20:21
C Death Note =;

http://i330.photobucket.com/albums/l432/L-Lawliet_2008/Death%20note/death-note.jpg

EarthShaker
08-28-2008, 20:34
C Death Note =;


това ми хареса ! :lol:

ScionOfStorm
08-28-2008, 20:45
И к'во, за съня ти би потрошила някого?

Уста, език, думи?

Или вече не са на мода, а направо действие?

fake
08-28-2008, 20:46
кажи им.
ако не подейства, пукай гуми.

BlueAvalanche
08-28-2008, 20:49
И тука имаше един дето хвърчеше нощес и един ден го видях разпилян на части по пътя а каската му се беше сгънала на панделка

fake
08-28-2008, 20:52
и ако тръгнеш да ръчкаш нещо из моторите, си помисли хубаво дали искаш убийството на някой да ти тежи на съвестта.

babity
08-28-2008, 21:11
Я стига! Мислех, че ще се разбере, че не искам да убивам никой. Возила съм се на мотори, мразя моторите. Пича го сваля от трупчетата и тръгва да пърполи без да мисли дали няма да се разпадне по пътя и да го утрепе. Братовчед ми кара мотор, той е от тяхната "дружинка". Просто с думи не става, защото са прости като на слона петата и малко повече даже. Искам да си реша проблема, но незнам как. И нека подчертая, че мразя това, че няма закони, няма полиция, няма държава, няма нищо! Куките вече дори не си правят труда да "разследват" оплакванията. Моторист не се гонел, защото ако се утрепе отговорността е тяхна. Шит! Искам да няма мороти на тоя шибан свят!!!

_showy_
08-28-2008, 21:15
И аз мразя морори, ама какво да се прави.. :?
Иначе за полицията си права. Около нас къртят и правят ремонти като ненормални, и не спазват часовете за почивка между 2 и 4. Не че спя, ами просто исках малко тишина. Като се обадих ме прехвърлиха през 10 телефона и накрая ми казаха да дойда в 8 сутринта и да пусна някакво оплакване при незнам си кой. :?

ScionOfStorm
08-28-2008, 21:19
^ А, тва е загубена кауза. При нас още от рано сутринта (разбирай 8, понякога дори преди това, единият път в НЕДЕЛЯ!!!!) до късен следобед без прекъсване бачкаха.

mhmhmhmhm
08-28-2008, 21:23
А защо пък ти трябва да се оправяш?
Майка,баща,някви роднини нямаш ли?!