PDA

View Full Version : Много се потя



TomorrowCanWait
08-28-2008, 19:07
Ох ами какво да ви кажа проблема ми е свързан с това чеее много се потя...лятото не се забелязва защото нося потници иии потта не се отбелязва по плата(най-често цветен) обаче дойде ли сезона за дългите ръкави и настръхвам..много ми е гадно че така се отбелязва сичко и си личи тая пот..аз си слагам дезодорант..и не мирише но просто много ме дразни това че се вижда и нося анураци които прикриват блузите ми..или ако съм без анурак нося бяла или черна блуза...ТА ВЪПРОСА ми е знаете ли някакъв дезоодорант който подсушава илиииии не знам....нещо някаква ленти..нямам представа нещо :) :) :)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Boyd
08-28-2008, 19:15
Ти имаш късмет, че не мирише. С дезодорант според мен не става. Или трябва да ползваш рол-он или парфюм. В рол-оните има повече талк. Пробвай, ако не стане - не знам. Гледай ад се обличаш, така че да не ти е хладно. Не студено, а хладно, защото тогава се отделя така наречената студена пот. Не ти е топло, но се потиш.

comics
08-28-2008, 19:59
0бръсни си мишниците на 1во време

gree_girl
08-28-2008, 20:05
Аз съм ползвала рол-он, но не съм доволна щото ми се струва, че не премахва миризмата. Сложих си веднъж и го хвърлих.

GbSy
08-28-2008, 20:11
OdorEx е истината!

LovePreslava
08-28-2008, 21:15
ами миличка виж сега..започни зимата,когато явно е най-гадно по често да се миеш с вода и сапун сутрин преди даскало след тва рол-он на Avon СА много добри и дезодорант.. а може би ако си на 13-14 години си в развитите и потните жлези се развиват много и може би това е причината да се потиш толкова.. а радвай се , че не мирише,че тогава става по лошо :-)

blackfate
08-29-2008, 07:22
Може да приемете мнението ми на ебавка, обаче не е ...
Ако се потиш толкова много е проблема е, че се отбелязва на блузата, залепи по 1 ежедневна превръзка от вътрешната страна на блузата, така че да "попива" потта ... В предишното ми училище имаше 1 момиче дето се потеше супер много и правеше така.... И нищо не се забелязва, щото потта отива в превръзката, а не на блузата ... Пробвай, може и да стане :)

Crazy_sunchO
08-29-2008, 11:10
Може да приемете мнението ми на ебавка, обаче не е ...
Ако се потиш толкова много е проблема е, че се отбелязва на блузата, залепи по 1 ежедневна превръзка от вътрешната страна на блузата, така че да "попива" потта ... В предишното ми училище имаше 1 момиче дето се потеше супер много и правеше така.... И нищо не се забелязва, щото потта отива в превръзката, а не на блузата ... Пробвай, може и да стане :)
:lol: пробвай да се изкъпеш ;) може и да спреш да се потиш 8)

Sladuranka_ta
09-03-2008, 20:49
[quote] :lol: пробвай да се изкъпеш ;) може и да спреш да се потиш 8) [quote]

Тва беше много тъпо...то дори и да се изкъпеш то пак се испотяваш щеш нещеш..ако испотяването се премахваше с къпане...щеше да е лесно!Ти като се къпеш да не би да не се испотяваш........пффф мислете малко!

DjBaloon
09-04-2008, 06:26
Може да приемете мнението ми на ебавка, обаче не е ...
Ако се потиш толкова много е проблема е, че се отбелязва на блузата, залепи по 1 ежедневна превръзка от вътрешната страна на блузата, така че да "попива" потта ... В предишното ми училище имаше 1 момиче дето се потеше супер много и правеше така.... И нищо не се забелязва, щото потта отива в превръзката, а не на блузата ... Пробвай, може и да стане :)

НЕ НЕ НЕ
ЗАЩО МИ ГО ПРИЧИНЯВАШ РАНО СУТРИН СЛЕД ТЕЖКА НОЩ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

summerlovee
09-11-2008, 20:18
Преди няколко години имах същия проблем, ии не става въпрос за къпането а си е до човек.. Значи купи си от някоя аптека Odorex и то си пише как да се използва. Мноооого съм доволна от него просто вече изобщо (или много мого рядко) се изпотявам ии е супер :wink: :smt003

pisenceto_94
09-12-2008, 06:58
Ползвай някой рол-он,протев изпотяване от oriflame например :) :) :)