PDA

View Full Version : моля за съвет



kiss me baby
08-28-2008, 19:41
Ами както казах в предната тема която написах,преди 2 седмици се влюбих за първи път в момче,но преди съм ходила с доста момчета но нито към нито едно не съм испитвала нищо кой знае какво.в смисъл само симпатий,но не е заради нещо друго,а просто щото живея в такава среда.Момичетата от града ми са разделени 3 групи "курви,кучки и глупачки" и ако не искаш да си от курвите или глупачките трябва да правиш всичко за репотацията си.сигурна съм и че много от момчетата са ходили с мен заради репотацията ми а не от любов.това което правим е лошо,но просто такава е средата в която живеем и за да не ти се подиграват трябва да живееш по правилата ...и сега когато се влюбих в едно момче,не можем да бъдем заедно заради разтоянието между нас.сигурна съм че той ме харесва и съм добра приятелка с един от неговите приятели,но снощи с това момче се скарахме и той ми каза "гаврила си се с момчетата,а сега се появи Николай и той се изгаври с теб" много ми е кофти,защото никога не съм се гаврила с никой.може да се прая на много интересна,силна и незнам още каква пред другите,но съвсем не съм такава.аз съм много чувствителна,но не обичам да го показвам.плача когато съм сама а не пред другите,защото кака ми и батко ми са ме учили,че това е признак на слабост.възпитавана съм странно от батко и кака,но все пак те знаеха какво е,защото са доста по големи от мен и се опитваха да ме предпазят от всичко което се случва.за това ме направиха толкова силна и може би безчуствена.учиха ме че трябва да съм лицемерна...не е правилно,но е самата истина,защото само ако знаете колко хора ми завиждат за всичко което имам.било то домът ми ил дрехите ми.завиждат ми за гаджетата ми,за бижутата,за апсолютно всичко...кофти е но...наистина ми е гадно заради думите на това момче и се чудя да се променя ли или да продължа да се справям с нещата както мога и както го правят всички заобикалящи ме.. ?дайте ми съвет моля ви според вас кое е правилното решение ?

cherinka
08-28-2008, 20:12
Правилно, неправилно решение няма.
Темата ти ме наведе към мисълта, че рядко един човек заслужава да се промениш заради него.
Бъди си такава, продължавай така, но само с хората, които цениш и уважаваш не се дръж по този начин.
А аз не разбрах кой е Николай (дали е момчето, което си си харесала) ?
И защо, подяволите, твърди, че еди си кой се е изгаврил с теб?
Всъщност, не знам защо пиша.
Или не съм те разбрала правилно или нз..

zaraaa
08-28-2008, 20:33
Щом не се харесваш такава каквато си, щом искаш да си друго момиче, а не безчувствена кучка, щом играеш роля - промени се и бъди такава, каквато на теб ти харесва да бъдеш, а не такава, каквато другите искат да те виждат! И аз като cherinka, не можах да разбера защо Николай се е изгаврил с теб?! :-o Нали уж и двамата се харесвате, пречело ви разстоянието, какво разстояние, защо не можете да бъдете заедно при положение, че и двамата имате чувства един към друг?

Taraaa
08-28-2008, 20:40
Може би трябва да помислиш над въпроса заслужава ли си да се променяш заради един човек .. Не трябва ли да те харесват такава каквато си .. Или може би искаш да се промениш заради самата себе си защото не показваш истинската си същност .. но според мен за това момче няма смисъл да се променяш..

SabrinaAa
08-28-2008, 20:43
Щом не се харесваш такава каквато си, щом искаш да си друго момиче, а не безчувствена кучка, щом играеш роля - промени се и бъди такава, каквато на теб ти харесва да бъдеш, а не такава, каквато другите искат да те виждат! И аз като cherinka, не можах да разбера защо Николай се е изгаврил с теб?! :-o Нали уж и двамата се харесвате, пречело ви разстоянието, какво разстояние, защо не можете да бъдете заедно при положение, че и двамата имате чувства един към друг?
+1 :)

kiss me baby
08-28-2008, 21:27
Значи този Николай беше на почивка в градът в който живея през лятото.И се запознахме по-много странен начин и в началото ми беше страшно противен и си мислих "тоя пък кво си мисли,аз да не съм някое леко момиче".Но след като се опознахме и излязохме няколко пъти заедно ми стана много симпатичен и незнам защо но започнах да го харесвам страшно много.Дойде време обаче той да си замине (той е от Ловеч)Аз искам поне да си пишем,защото ще ми е много трудно да не се видим цяла година,но той е прекалено зает с тренировките си по футбол.Става в 7 отиа на тренировки в 8 до 13:00 след тва спи до 14:30 и заминава пак на тренировки до 18:00 и тва е всеки ден.Ще продължи още една седмица,но се чудя да не би да иска да ме забрави,защото той ме харесваше страшно много,както и аз него и незнам.Не искам да му пиша за да не му се натрапвам,а за тва че съм се изгаврила с него го каза негов приятел (Светослав).Истината е че всичко около Николай и Свельо много ме натъжава.Когато си спомням колко беше хубавп когато бяха тук ми става много кофти.Искам да го забравя но истината е че не мога,незнам но за 1 седмица обикнах това момче (Николай) толкова колкото не съм си представяла че ще обичам някого от срещуположния пол...

cinderella_gugutka
08-28-2008, 21:32
моя съвет е да престанеш да се правиш само заради другите,за да те харесват и уважават.бъди себе си и така ще спе4елиш нещо по ценно-истински приятели и искрена любов

zori_baby
08-28-2008, 21:37
spord men misli6 4e si vliubena poneje za pyrvi pyt ti sе lsu4va da nqma6 ne6to koeto iska6...

VinDiesel
08-28-2008, 21:54
spord men misli6 4e si vliubena poneje za pyrvi pyt ti sе lsu4va da nqma6 ne6to koeto iska6...
Да вие момичетата сте такива малко да ви подадем кукичката и ако се отдръпнем и вие се борите за нас и като ни спечелите вече не сме ви интересни

zaraaa
08-28-2008, 22:16
Значи този Николай беше на почивка в градът в който живея през лятото.И се запознахме по-много странен начин и в началото ми беше страшно противен и си мислих "тоя пък кво си мисли,аз да не съм някое леко момиче".Но след като се опознахме и излязохме няколко пъти заедно ми стана много симпатичен и незнам защо но започнах да го харесвам страшно много.Дойде време обаче той да си замине (той е от Ловеч)Аз искам поне да си пишем,защото ще ми е много трудно да не се видим цяла година,но той е прекалено зает с тренировките си по футбол.Става в 7 отиа на тренировки в 8 до 13:00 след тва спи до 14:30 и заминава пак на тренировки до 18:00 и тва е всеки ден.Ще продължи още една седмица,но се чудя да не би да иска да ме забрави,защото той ме харесваше страшно много,както и аз него и незнам.Не искам да му пиша за да не му се натрапвам,а за тва че съм се изгаврила с него го каза негов приятел (Светослав).Истината е че всичко около Николай и Свельо много ме натъжава.Когато си спомням колко беше хубавп когато бяха тук ми става много кофти.Искам да го забравя но истината е че не мога,незнам но за 1 седмица обикнах това момче (Николай) толкова колкото не съм си представяла че ще обичам някого от срещуположния пол...

Виж най-добре да забравиш Николай, защото любовта от разстояние е само мъка и за двамата партньори....

NeLLy_BaBy
08-28-2008, 22:45
Човек трудно се променя. Ти си се научила да живееш с една маска, с цел да се предпазиш от другите, но ще ти кажа едно, когато срещнеш , който наистина ще грабне сърцето си, трябва да се покажеш пред него такава каквото си всъщност, а с не с някоя маска на силна и т.н С определени хора се дръж така, но с човека, който наистина обичаш трябва да си максимално открит.
А за това момче от разстояние явно нещата няма да се получат. По-добре остави нещата така.

kiss me baby
08-28-2008, 23:18
Там е работата че той бе единственият човек пред който бях самата себе си.нежна и невинна,а този човек пред който се разкрих си замина и сега се чувствам по зле от всякога...

hrisiiiiii
08-29-2008, 06:14
Едва ли трябва да те притесняват толкова думите на приятеля му. Щом си сигурна, че въпросният Николай те харесва, а и ти него - тогава няма бариери. Но ако той наистина го мисли, просто го забрави, ще има толкова много, и то без ревниви приятели около тях :} А това, че си лицемерна и студена, донякъде може да ти е от полза в живота, но едва ли и в любовта.. Когато си с любим човек, открий другата своя страна - на доброто, мило момиче. Все пак може да е вид лицемерие, както ти казваш, но нали така са те възпитали, а човек винаги може да се промени. И то много ;}

elz_baby
08-29-2008, 07:56
Да си призная аз съм в същото положение като теб.Правя се на кучка за да не ме наранят.Това е моят защитен лефлекс срещу света и най-вече момчетата.Според мен ти не можеш да спреш да бъдеш тази която си била досега защото то вече е станало част от теб.Трябва да забравиш този Николай и да продължиш напред.Да,трудно ще ти е наистина да го направиш но по -хубаво ли ще ти е да страдаш и да се питаш дали той все еще те обича,дали продължава да си спомня за теб.