PDA

View Full Version : Дали..Или..Бързо пламнало и Бързо угаснало..приятелство



pyfpaff
08-28-2008, 20:37
Всичко е толкова преходно..толкова бързо минава всичо..освен приятелството..то е нещото което те крепи и ти дава сили..хубаво е винаги да имаш някого до себе на който знаеш че можеш винаги да разчиташ..винаги да споделиш..Всичко е прекрасно..идеално ..мислиш че имаш всичко...именно тогава се случва нещо..коет те разтриса из основи..и не само теб..а и другия..твоя приятел..Идва момента в който се питаме защо стана така..каде сбъркахме..какво се промени...отговори винаги на всички въпроси има..ии защо има..защото за всичкo си виновен ти и твоята слабост..доверие гладено с времето биха съсипано за минимално време..еи така..изведнъж..оказжаш се сам..напълно сам..няма го човека с който си си говорил и си споделял..няма го..няма никои друг които да е разбира и подкрепя по добре..с маллки на пръв поглед жестове да те кара да се чувстваш прекрасно..малките неща..които усмислят и украсяват живота ти..знаеш че никои не може да замени онзи твоя човек..онзи твоя приятел..няма връщане назад..може би всичко свърши..замина надолу в пропастта..нз..тои ми го каза много пъти..но аз все още имам мъничка надежда..нали казват че тя умира последна..е да..в мен още гори тя..и именно тя ми дава сили да проумея грешката си..След като си я допуснал тази грешка..какво ти остава..нищо..замисляш се..макар и твърде късно..разбираш че колктоо и да си се мислел за различен..не си..колкото и да си се кълнял че никога няма да предадеш някого го правиш..усещаш че не си рзличен ..ти си като онези..онези на които си се смеела и си се чудила как може да го правят..как може да предават и да съсипват нещо толкова ценно и красиво...
Ако някои е стигнал до тук..ще каже тая е ненормална говори несвързано..еми сигурно е така..когато си тъжен и когато си съсипал едно красиво приятелство..всеки би говорил така..
Да..аз..предадох човек на когото мн държа..еи така от нишото..просто една вечер..така се случи..сега съм изгубила тотално доверието му..И дали има втори шанс ами не няма..няма нищо вече..само красиви спомени..и то не савсем красиви защото след всеки прекрасен момент се сешаш за това което унищожи..
и сега може би някой си задава въпроса защо пиша..ами не ..не искам съвети-защо са ми аз си зн всичко..аз съм си виновна..аз докарах нещата до тук...не искам и упреци..не искам и съдници..най-големия съдник съм си аз..и все пак защо го пиша..защото вече разбрах че когато имаш нужда...по-добре е да излееш някъде нещо..някъде където не те познават..където никой не подслушва зад врата..просто..не не нямам какео друго дда кажа...това е ...

zaraaa
08-28-2008, 20:41
Не искаш съвет - добре, просто ще ти кажа едно голямо съжалявам, че си загубила толкова скъп за теб човек и сега той ти няма никакво доверие, съгласна съм с думите ти, че всичко е адски преходно, красивите неща отминават бързо, а лошите като че ли траят цяла вечност :(

angelcheeee_93
08-28-2008, 20:45
хубаво е да имаш приятели и да си помагате 1 на друг,да излизате заедно ,да ссе забавлявате заедно,да учите заедно,но идва и такова време когато всеки трябва да си хване пътя и да се раздели с другия.КОгато всеки трябва да успее в живота по свой си начин и сам да преуспее в живота.Миговете с пприятелите не сее забравят ,днешо време не на всеки може да се разчита.Човек сам преценя на кой да се довери. :)

SabrinaAa
08-28-2008, 20:59
Не искаш съвет - добре, просто ще ти кажа едно голямо съжалявам, че си загубила толкова скъп за теб човек и сега той ти няма никакво доверие, съгласна съм с думите ти, че всичко е адски преходно, красивите неща отминават бързо, а лошите като че ли траят цяла вечност :( :? :? :? :?

devil_feel_f
08-28-2008, 21:02
Много тъжно наистина.Мога да ти кажа само едно голямо "Съжалявам!".Хубаво е, че осъзнаваш вината си.Можеш да пробваш да се извиниш на приятеля си.Може би след време ще ти прости.