PDA

View Full Version : какво бихте направили ако...



cinderella_gugutka
08-28-2008, 22:27
вашто гадже отиде на купон без вас и после от приятели разбираш 4е там той е пил доста и се е свалял с някаква мацка(може и да е пове4е от 1 де :D ).но каквото и да става си е само за оная ве4ер де,а вашия 4овек смътно си спомня кво е правил. :oops:

Bellatrix
08-28-2008, 22:32
Ще се разкрещя, много ще му се разсърдя и ще му простя след време... :mrgreen:

Metal_kids
08-28-2008, 22:36
Ами за начало ще съм много ядосана,но след определено време ще му простя :oops:

paranoia
08-28-2008, 22:39
Сиг ще говоря с него,скандали няма да правя

Wrathchild
08-28-2008, 22:48
Ще му вдигна див италиански скандал. Като знае, че не държи на алкохол, от какъв зор пие?

cherinka
08-28-2008, 22:51
Така,
Като за начало АЛКОХОЛА НЕ Е ИЗВИНЕНИЕ!
Запомнете го добре, ще ви е от полза.
Второ, това момче заслужава известно време да не ти види физиономията и добре да си помисли дали друг път ще повтори това, което е направил.
Трето, няма нужда да му вдигаш скандали, да се ядосваш, да се нервираш и т.н, защото помни, че здравето ти е много по-важно, да не кажа най-важното от някво копеле, което се е забавлявало в твое отсъствие.
Четвърто - погледни второ. 8-)
И така...

А ако посмее да ти кажа "ама.. аз.. такова.. аз.. миличко.. бях пиян.." тогава ако не го направиш за две стотинки, язък дето я имаш тая путка и тоя акъл.

И като допълнение: Разбираемо е да си бил в несвяст и да си бил почти мъртъв, за да си позволиш да кажеш еди си какво в твоя защита.
Всеки човек - пиян, надрусан, напушен, с две думи - в космоса, винаги знае какво прави. Просто това, че някой си е позволил да се позабавлява малко и си е казал на акъла "Бе, аз ся съм пиян, имам извинение" заслужава д аму се одрежат ташаците !

asi_basi
08-28-2008, 22:55
Napalno saglasnaa s cherinka!!! Piqnstvoto ne e izvinenie vaob6te! Pak i kato znae 4e nemoje da pie da ne e pil !

s3xy
08-28-2008, 23:29
Така,
Като за начало АЛКОХОЛА НЕ Е ИЗВИНЕНИЕ!
Запомнете го добре, ще ви е от полза.
Второ, това момче заслужава известно време да не ти види физиономията и добре да си помисли дали друг път ще повтори това, което е направил.
Трето, няма нужда да му вдигаш скандали, да се ядосваш, да се нервираш и т.н, защото помни, че здравето ти е много по-важно, да не кажа най-важното от някво копеле, което се е забавлявало в твое отсъствие.
Четвърто - погледни второ. 8-)
И така...

А ако посмее да ти кажа "ама.. аз.. такова.. аз.. миличко.. бях пиян.." тогава ако не го направиш за две стотинки, язък дето я имаш тая путка и тоя акъл.

И като допълнение: Разбираемо е да си бил в несвяст и да си бил почти мъртъв, за да си позволиш да кажеш еди си какво в твоя защита.
Всеки човек - пиян, надрусан, напушен, с две думи - в космоса, винаги знае какво прави. Просто това, че някой си е позволил да се позабавлява малко и си е казал на акъла "Бе, аз ся съм пиян, имам извинение" заслужава д аму се одрежат ташаците !
leleeeee cherinka otnovo si absolutno prava! :)

NeLLy_BaBy
08-28-2008, 23:34
бе определено няма да му се рзмини лесно, дори да е бил под влиянието на алкохол. Може и да му простя , но първо ще го измъча малко. Може да е отишъл на купон без мен , но все пак трябва да се съобразява.

elz_baby
08-29-2008, 08:41
Важното е че не е преспал с нея а просто са се сваляли...Но наистина извинението с алкохола е изтъркан номер...Ще му се разсърда малко но бързо ще му простя защото това е била проста една обикновена свалка и нищо друго

sexa_na_kompleksa
08-29-2008, 08:56
Предполагам, че ще му дигна скандал, но после ще му простя.

Lost_Kiss
08-29-2008, 10:26
Зависи от доста неща... ако наистина го обичам 100% ще му простя... Такава съм.. немога да се сърдя за дълго.. Но преди да му простя ще се скараме и то доста шум ще се вдигне....
Но ако е някой, за който не ми дреме особенно на минутата няма и да се замислям, ще го одрежа... и повече няма да помня кой е бил той... 8-) :P

hgfh
08-29-2008, 10:51
Зависи от доста неща... ако наистина го обичам 100% ще му простя... Такава съм.. немога да се сърдя за дълго.. Но преди да му простя ще се скараме и то доста шум ще се вдигне....
Но ако е някой, за който не ми дреме особенно на минутата няма и да се замислям, ще го одрежа... и повече няма да помня кой е бил той... 8-) :P

дам... на същото мнение съм и аз :) точно така бих постъпила

xercu
08-29-2008, 10:58
Защо по дяволите нито 1 от вас не е готова да даде на авера си толкова лично пространство , че да може да флиртува с някоя друга дори и в ТРЕЗВО състояние ... Егоисти 8-)

Lost_Kiss
08-29-2008, 11:04
Защо по дяволите нито 1 от вас не е готова да даде на авера си толкова лично пространство , че да може да флиртува с някоя друга дори и в ТРЕЗВО състояние ... Егоисти 8-)

Ем "авера ми".... щом толкова много иска да флиртува... да флиртува .. никой не го е спрял... Само, че-без мене... 8-)

shnolka
08-29-2008, 11:18
аммм ще съм хипер яко ядосана :-x ще се разделим и ако той се поправи и найстина му пука за мен МОЖЕ БИ :? ще се съберем отново...

xercu
08-29-2008, 11:42
Защо по дяволите нито 1 от вас не е готова да даде на авера си толкова лично пространство , че да може да флиртува с някоя друга дори и в ТРЕЗВО състояние ... Егоисти 8-)

Ем "авера ми".... щом толкова много иска да флиртува... да флиртува .. никой не го е спрял... Само, че-без мене... 8-)... Усещам , че ако го направи после ще има мън-мън ама се1 8-)

Bella Swan
08-29-2008, 13:27
Същото каквото и той :D

Sladyranka14
08-29-2008, 13:29
Ще се разкрещя, много ще му се разсърдя и ще му простя след време... :mrgreen: +1

zaraaa
08-29-2008, 14:43
Сиг ще говоря с него,скандали няма да правя

+111 караницата за мен не е правилно решение, мисля че алкохолът не е извинение и може би няма да му простя! :) Зависи до колко обича, човека и до колко той ми е показал преди тоази случка, че държи на мен :)

fUcK_lOv3
08-29-2008, 15:30
бихте му вдигнали голям скандал,но след мн разправии ще му простите :grin:

balu4ka
08-31-2008, 08:29
В никъв случай,няма му простя па квото ще да стаа!!Не стига,че е отишъл без мен ами накраяяя се е свалял с всяко момиче там..!? :shock: :? Такава съм поне кат си пил немаш ли разум ...да е внимавал кво е прайл!Тва доказва колко ме е ''0бичал'' :? :? :?

BaiToq
08-31-2008, 09:16
Бих я утрепал с точилката. :booooomb:

ANTIHUMAN
08-31-2008, 09:26
Аз бих й простил ,но само един път!Направили го втори път ,пътя sexy! :grin:

^Amar te Duele^ това убита мравка във война ли е на профила ти?Прилича ми на такава! :lol:

ANTIHUMAN
08-31-2008, 09:27
В никъв случай,няма му простя па квото ще да стаа!!Не стига,че е отишъл без мен ами накраяяя се е свалял с всяко момиче там..!? :shock: :? Такава съм поне кат си пил немаш ли разум ...да е внимавал кво е прайл!Тва доказва колко ме е ''0бичал'' :? :? :?

Може да е било недорузомение! :lol:

Samotno_Angel4e
08-31-2008, 09:30
Еми това ме накара да се замисля...Може би първо ще има скандал (не че съм от тези дето вдигат големи скандали де),но ако докаже че цялата случка не значи нищо за него бих му простила,но ако стане точно обратното може само да си мечтае да е с мен отново... :?

zaraaa
08-31-2008, 09:31
Аз бих й простил ,но само един път!Направили го втори път ,пътя sexy! :grin:

^Amar te Duele^ това убита мравка във война ли е на профила ти?Прилича ми на такава! :lol:

Не бе Викич тва си е черна роза май 8) :-o :grin:

frutty
08-31-2008, 09:35
Ще му вдигна скандал,ще му бия един и после ще го оставя да се оправдава и извинява.Ще му е трудно да ме убеди..

ANTIHUMAN
08-31-2008, 10:44
Аз бих й простил ,но само един път!Направили го втори път ,пътя sexy! :grin:

^Amar te Duele^ това убита мравка във война ли е на профила ти?Прилича ми на такава! :lol:

Не бе Викич тва си е черна роза май 8) :-o :grin:

Aaa да! :lol: То мойто въобръжение край няма.Но от друг ъгъл на убита мравка приличаше! :lol: :lol:

dreaml1nd_
08-31-2008, 11:02
еммммммм ако го :smt007 ше му се размине :smt001

sineoko_barbi
08-31-2008, 12:53
Според мен трябва да поговориш с него сериозно и да оточните нещата. Не са нужни скандали, които още повече да влошат отношенията между вас.

heroinac
09-07-2008, 20:43
Abe Sha q E*A v tupata K***a 6a q zareja mn qsNY ! :shock: :shock: :shock: :-x :-x :-x

CaSsIe
09-07-2008, 22:35
ми бих се нацупила малко ама в крайна сметка ще му простя

lqlqlqq
09-08-2008, 00:23
Така,
Като за начало АЛКОХОЛА НЕ Е ИЗВИНЕНИЕ!
Запомнете го добре, ще ви е от полза.
Второ, това момче заслужава известно време да не ти види физиономията и добре да си помисли дали друг път ще повтори това, което е направил.
Трето, няма нужда да му вдигаш скандали, да се ядосваш, да се нервираш и т.н, защото помни, че здравето ти е много по-важно, да не кажа най-важното от някво копеле, което се е забавлявало в твое отсъствие.
Четвърто - погледни второ. 8-)
И така...

А ако посмее да ти кажа "ама.. аз.. такова.. аз.. миличко.. бях пиян.." тогава ако не го направиш за две стотинки, язък дето я имаш тая путка и тоя акъл.

И като допълнение: Разбираемо е да си бил в несвяст и да си бил почти мъртъв, за да си позволиш да кажеш еди си какво в твоя защита.
Всеки човек - пиян, надрусан, напушен, с две думи - в космоса, винаги знае какво прави. Просто това, че някой си е позволил да се позабавлява малко и си е казал на акъла "Бе, аз ся съм пиян, имам извинение" заслужава д аму се одрежат ташаците !

еВаЛаа мацко ..

girls_aloud_
10-05-2008, 20:39
бихте се разделили с него-независимо от обстоятелствата,за вас това си е изневяра
много ясно че бих се разделила с него като не съм му достатъчна има и други момчета и не бих търпяла такова отношение :?

Kostadin_682
10-05-2008, 20:41
Ще се разкрещя, много ще му се разсърдя и ще му простя след време... :mrgreen:
мхм... да и аз съм на това мнение... ама 2-ри подобен път и е довиждане 8-)

Abbie_Broken
10-05-2008, 20:53
Сиг първото нещо, което ще ми мине през ума е да му вдигна луд скандал и да го зарежа, ама накрая ще омекна и ще му простя... Зависи от ситуацията.. Важното е докато е трезвен да не праи нищо такова, но бих си помслила кфо ще правя. Се пак както казаха вече по нагоре алкохола не е извинение!

6emet4e
10-05-2008, 21:00
Ще му вдигна скандал,ще му се сърдя няколко дена и после ще му простя(но това няма да ми пречи да му го натяквам още няколко седмици поне... ).Но повтори ли сееее... :x

Barbie
10-05-2008, 22:25
Ще вгорча неговия живот, ще вгорча моя живот и ще поставя под въпрос връзката ни. Ако се разделим, ще е бавно и мъчително. Защото ще искам да забравя, но няма да мога. Имам твърде силна памет. :) Изневярата е началото на края за една връзка - каквато и да е изнавяра (емоционална, физическа, целувка, мисъл, дума, секс...все тая). Просто защото е липса на уважение, отговорност и честност. Грозно е и няма място в едни искрени отношения. А веднъж прекарана през такива мъки, една връзка не може да бъде същата.

MoHuTo
10-05-2008, 23:18
Първо зависи какво е направил на тоя купон, пък и това, че е пиян не го оправдава изобщо... както казаха и преди мен - който не държи на пиене, да не пие! Но ако не е нещо кой знае какво най-вероятно ще му простя :)

PeopleAlwaysLeave
10-05-2008, 23:47
Ще се разкрещя, много ще му се разсърдя и ще му простя след време... :mrgreen:

Съгласна 8)

Yancheto
10-06-2008, 06:49
Ще му се сърдя известно време,за да се научи друг път да не прави така...Алкохолът не е извинение. :x

slun4ice_90
10-06-2008, 07:10
Какво го чака после.... :lol: бедна му е фантастиката,както бяха казали едни блондита... :D Сега сериозно: Бих го направила за две стотинки,защото,ако толкова ме обича и държи на мен няма да го направи..А,пък тези извинения хах "бях пиян"...при мен не минават..Всеки да си понася последствията...После всеки по пътя си и т'ва е... 8)

mynichka
10-06-2008, 07:50
моето гадже пие съвсем малко ...да не кажа никак :grin: и нямам такива притеснения ..но ако все пак нещо се случи , няма да кажа и дума ..ще се усмихна и ще си тръгна :)

dAnieLkaaa
10-06-2008, 08:56
ще поговоря с него

soul1199
10-06-2008, 09:04
бихте му вдигнали голям скандал,но след мн разправии ще му простите
tova bih napravila

jghgh
10-06-2008, 09:28
Barbie и cherinka - президенти!

Аз изневяра не бих простила... правила съм го, но тогава ходех с човек само за да отбия номера, и двамата искахме да си забравим бившите, и не ме болеше особено че се бил напил и че се натискал с няк'ва.
Но реално погледнато - ако един човек истински те обича, за него ще е немислимо да докосне друго момиче, макар и пиян. Ако обича винаги ще му изниква една мисъл "Чакай бе, мацката е сладка, ама аз си имам приятелка" и няма да се стига до целувки, секс и не знам си какво. И за мен алкохола не е извинение. И аз съм препивала жестоко (няма да повторя), но понеже имам силни чувства, лоялна съм и съм честна не съм си позволявала нещо да се случи, ако някой почне да се овърта около мен... :shock: Алкохола НЕ Е извинение. Никакви компромиси, когато се отнася до изневяра... :?