PDA

View Full Version : Още искам бившия си



zori_baby
08-28-2008, 21:52
Mnogo mislih dali da spodelq i nakaraq re6ih da napi6a moqta istoriq poneje mislq 4e moje da polu4a nqkoi polezen syvet....Hodih s edno mom4e to4no 1 sedmica,mnogo go haresvah,seluva6e se strahotno,vyn6nosta mu nqma gre6ka,no ima6e edin problem prez tazi sedmica-edin ob6t priqtel mi kaza 4e toi e s men samo za da mu pusna i da me ostavi..kaza mi sy6to 4e e kazal na edin negov syo4enik ,,hodq tuka s edna malka kurvi4ka" tva mnogo me zasegna i skysah s nego...no o6te go iskam...sega si imam priqtel no postoqnno mislq za nego ...napravih li gre6ka kato skysah s nego ?...i da mu kaja li 4e o6te imam 4uvstva kym nego ?

dimanushka
08-28-2008, 21:55
pfff.. v nikakyv slu4ai. toi 4oveka e bil s tebe samo za da mu pusne6. i da govori taka.... moje da ti e kofti sega i da go iska6 ama ne se zahva6tai s nego pak

MaRcHeLiTkAa
08-28-2008, 21:56
ако се върнеш начи...ще му пуснеш :? я не се излагаи :o по думитети тои си е чист боклук с извинение :?

cherinka
08-28-2008, 21:58
Първо, вярно е, че хората понякога нарочно злословят по адрес на другите, но и понякога казват истината.
Не си опоменала в темата дали си говорила с "бившия" ти и дали е потвърдил думите на онези момчета, които са ти наговорили куп неща. Ако не е било така, направила си огромна грешка, тъй като когато имаш проблем, ти е трябвало да поговориш с приятеля ти, а не само да се основаваш на приказките на другите. Не казвам, че са те излъгали, тъй като в доста случаи странични хора казват истини.

Второ: С един си , а мислиш за друг. Кво, подяволите искаш!?
Трето: Малко като второ плюс едно допълнение: След като си го зарязала (въз основание на това, че е искал да те използва), извинявай, ти акъл имаш ли да мислиш за такова момче като него!? Или си някаква мазохистка?
Четвърто: Седи си мирно на гъза със сегашния ти приятел.
Пето: Имаш два избора. Или си седиш на четвърто, или ходиш при дивото барабар с всички чувства, които изпитваш към него, и се надяваш приятелите му да не са били прави. ;)

Аман дето писах толкова много.
Що ли си мисля, че ще избереш грешния избор. 8-)

zori_baby
08-28-2008, 22:12
ami kogato bqhme dvamata na same toi se dyrje6e strahotno...mnogo pyti go pitah za6to e s men,a toi mi otgovarq6e ,,nasladi se na momenta,6tom sym s teb zan4i go iskam "

cherinka
08-28-2008, 22:16
ami kogato bqhme dvamata na same toi se dyrje6e strahotno...mnogo pyti go pitah za6to e s men,a toi mi otgovarq6e ,,nasladi se na momenta,6tom sym s teb zan4i go iskam "
Това не стига!
И а змога да говоря мили приказки и да омайвам хората, за да получа това, което искам.
Извиняай.. ти на себе си не можеш да вярваш, камоли на някой друг....

zaraaa
08-28-2008, 22:22
Ако бившият ти ги е казал тия неща, изводът е, че е един Боклук и нямаш работа при него, но първо трябва да поговориш с него и да разбереш дали наистина са негови въпросните изказвания или са само клевети и хорски приказки от завист - ако е така можеш да му дадеш още един шанс ( но при положение че и двамата го искате :) )

s3xy
08-28-2008, 22:24
cherinka напълно те подкрепям :] относно авторката - радвай се на сегашния си да не те скъса той защото е чул че искаш бившия [ и това става]

Blab
08-28-2008, 22:27
хайде всички Оченички 8-)

MaRcHeLiTkAa
08-28-2008, 22:27
никъв шанс ! 8-) не сериозно...изобщо след като го заряза потърси ли те той? казахти не се излагаи..даваи напред.тва "наслади се на момента "ми звучи като " какво харесваш в мен?"" мии мии :-o кефиш ме" :x яя моляти се простотии...стои си на гъза сега с сегашния че накрая от два стола на земята ще останеш :?

NeLLy_BaBy
08-28-2008, 22:31
продължавай напред.все пак сте ходили една седмица, не е кой знае колко много, ще го забравиш бързо. трябва просто време.

zori_baby
08-28-2008, 22:41
blagodarq za syvetite...trqbva6e mi ton4o tova -sega se 4uvstvam po dobrre... BLAGODARQ :)

NeLLy_BaBy
08-28-2008, 22:48
няма защо, все пак си имаш приятел , дай на него вниманието , което заслужава, а не на индивиди,които не заслужават.От личен опит ще ти кажа , че не си заслужава. Успех! :)

_IvETo__
08-28-2008, 23:45
I az imah sushtiq problem a nai loshoto beshe che toi mi beshe purviq i az go zarqzah poradi sushtata prichina... :) ne si struva zaradi nekvi pishlemenca BUKVALNO MISHKARI da si trovish jivota i nervite stoi si tam nali imash nqkoi do sebe si :) i dobre che si namerila... shtoto ako beshe sama 5tazi mislul shteshe da te vluqva :) stoi si :) :-) :-) :-)

BaiToq
08-29-2008, 04:35
Зле си.

hrisiiiiii
08-29-2008, 06:21
Изобщо не ти трябва такъв човек, който иска само "да му пуснеш".. Как си го обясняваш това? Добре, представи си, че наистина му пуснеш, той те зарязва, и ти какво? Минали са те, а ти още ли ще искаш да си с него? Едва ли. Помисли дали искаш използвач до себе си :}

angel4eto0oy
08-29-2008, 08:11
Хората адски много си променят нещата,фантазират и си измислят много.Ако той е бил с теб заради секса и е гожорил такива неща за теб не мисля че има какво да търсиш при него.С времето ще го забравиш...не е първия не е и последния ;) ще има още много след него.Лесно е да се каже..ясно ми е..трябва да имаш воля и да търсиш щастието си при някой друг.Може би преди да скъсаш с него е трябвало да поговорите... да се опиташ да разбереш дали те е маниполирал или не.Според мен има такъф вариант,но едва ли ако наистина го е правил ше си признае.Горе главата и само напред. С времето ще си намериш някой много по-добър от него,който няма да е с теб заради това в леглото.Всеки намира своето щастие стига да го иска силно, ти също ще го намериш но не при този глупак за които мислиш постоянно...отдай се на сегашния си приятел :) (нямам предвид секс)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-29-2008, 22:14
хмм
довери се на самата себе си .. само това мога да ти кажа..
хората че говорят говорят но не попиваи всичко което кажат за вярно .. само ти си знаеш какво е било м/у вас и как тои се е държал с теб .. говорил ти е ... да .. за седмица далеч не смятам че може да ти покаже любов... така че ти си прецени ако смяташ че не се е държал фалшиво с теб и че е бил искрен аз бих опитала :)

BeBeToOo_
08-30-2008, 14:14
zori_baby obi4am teee :-) :-) :-) {HuGzZzZ] po temata ti si sup pi4ka i noviq zaslujava pove4e.... :D