PDA

View Full Version : въпрос към момичетата



&)
08-29-2008, 05:50
защо винаги когато се зададе тема от рода на "защо има толкова много к*рви" или "мойта ми изневерява" след това се излеят куп коментари от рода на "аз не съм курва" , "аз иначе не съм такава", "да наистина е тъпо аз не бих направила така"
абе моля ви :razz:
вие тук всички ще се изкарате светици :smt083
не мислите ли че е смешно
и кой го интересува вие какви сте
това си е за ваша сметка

hrisiiiiii
08-29-2008, 06:08
Така е, нали трябва да се изкараме Невинни.. И аз се дразня на такива, но както казва един приятел - "Винаги ще има някой, който да твърди обратното на твоето". ;}

xXxScreamxXx
08-29-2008, 06:48
Хах .. аз наистина не съм ..
като ходя с някой съм съвестна ...
от ... нз ве4е колко време даже не съм имала гадже .. не щот не мога да и фана ми щот просто искам про4ивка :)

elz_baby
08-29-2008, 07:32
В собствените им очи те не са курви. Това че ходят с по 2-ма , изневеряват " ама аз не съм искала да се получава" и т.н. оправдания за тях вършат работа 8)

И аз съм на тва мнение.В техните очи това им изглежда нормално.На тях не им пука какво правят и кого ще наранят защото не го намират за грешно и не виждат нещо лошо в това което правят.Не се замислят че ще наранят човека до себе си

MayKyTy
08-29-2008, 07:36
Аз пък до сега не съм споменавала никъде, че не съм кучка :D Няма се лъжемЕ ся :D Да, изневерявала съм и рядко е било "без да искам" .. съдбЪ :oops:

paranoia
08-29-2008, 07:49
Хаха изневерявала съм,може някои хора да мислят че съм курва нз,може и наистина да съм курва,ма тва за мен няма никакво значение,ако си права кефа,а аз наистина го права 8-)

fireprincess
08-29-2008, 07:49
Хах .. аз наистина не съм ..
като ходя с някой съм съвестна ...
от ... нз ве4е колко време даже не съм имала гадже .. не щот не мога да и фана ми щот просто искам про4ивка :) \:D/

angel4eto0oy
08-29-2008, 07:50
мМм...не са ми казвали че съм курва... пък и не съм правила нещо с което да си заслужа това.Не съм ходила с милион момчета, не съм се е**ла с същия брой,не съм изневерявала защото това е най-долното нещо което може да се направи от някой..било то момиче или момче...Или ходя с дадено момче или не... средно положение няма...ако съм с някой то съм само с него , а останалите дори не заслужават погледа ми (колкото и надуто да звучи). Не мога да докажа на някой каква съм или каква не по интернет.Всеки има своя гледна точка,но тук едва ли е мястото , където няко би разбрал аз кучка ли съм или не съм.Хората около мен ме познават идеално,знаят с кого съм сега и от кога съм с него...щастлива съм от това което имам и се гордея че съм го постигнала сама,гордея се и ,че съм си заслужила добро име и отношение сред приятели, познати и хора които разнасят клюки. Правила съм секс-да, но не мисля че това ме прави курва...броят - защото това е причина поради която също могат да те нарекат курва...броят на момчетата с които съм спала е точно 1. Оставям ви да си мислите каквото искате,аз изразих своето мнение по въпроса :)

prettyIdeath
08-29-2008, 08:15
Дори и най-свястното момиче да си, пак ще се намери някоя пикла да ти каже че си курва, щото примерно имаш гащите, които тя не е успяла да си вземе. Давам глупав пример, но момиче може да нарече друго момиче кърва, щото има много женска злоба на тоя свят. А това вече дали момичето наистина е, си е друг въпрос...
И много ясно че всяка ще каже "Оо аз не съм..." ... някак глупаво и просташко ще прозвучи "Аз съм спала с 5-6-7-8-9 момчета и съм е*ати курвата" .. никоя няма да го каже... Така че не се дразни. ;)

gryyym
08-29-2008, 08:37
...

aka6a_vamp
08-29-2008, 08:46
ии кво са...искате да ви кажем 4е сме курви ли??добре а вие кажете 4е сте педали...тцтцттцтц

Erica
08-29-2008, 08:53
И аз съм си задавала подобни въпроси... :-o В темите всички са светици и ако кажеш,нещо,което не е в техният стил - те подкарват с едни цветущи приказки...Xм тогава откъде се появяват толкова теми - "на 14 съм и май съм бременна ,харесвам 4*ма кой да избера...и т.н. и т.н." :neutral:

P.S. Друг е въпроса,че в тийн обществото...всичко се приема за кyрвенско,което също е много странно...Вие май тази дума вместо здравей я ползвате ;)

Lost_Kiss
08-29-2008, 09:15
Ем то всеки който много се хфали всъшност е гола вода :D :D

Е аз не съм споменавала, че не съм курва... Не съм изневерявала... Който и да е ... не мисля, че го заслужава... Ако искам друго момче, просто оставям това с което съм и си продължавам напред... Но все пак.. и да кажа тука, че не съм курва ... не мисля, че на някой ще му дреме :D :D
Все пак.. аз си знам коя съм, доказала съм на хората, които ме уважават, коя съм... и не ми дреме особенно другите какво мислят за мен... че и да има доказвам, че не съм курва :lol: :lol:

Fagile
08-29-2008, 09:19
:D

gryyym
08-29-2008, 09:37
...

Presley
08-29-2008, 09:48
В собствените им очи те не са курви. Това че ходят с по 2-ма , изневеряват " ама аз не съм искала да се получава" и т.н. оправдания за тях вършат работа 8)
Ахахах,това като го прочетох и се сетих эа една история,от която иэводът е горе-долу същия.
Ще я раэкажа ;]

Приди много години,когато бил иэмислен детекторът на лъжата,всички адвокати и поэнавачи на човешкото поведение били във въэторг.По онова време опитите с машината на истината,били много раэпространени.Веднъж на един адвокат му хрумнало да иэвърши един много странен опит.Преместир апаратът в психиатричната клиника на града,эа да го иэпробва върху един болен:К.Джоунс.Господин Джоунс бил психопат и в умопомрачението си твърдял,че е Наполеон Бонапарт.И мвоже би,эащото бил учил история,поэнавал отлично неговия живот.Лекарите сложили господин Джоунс на детектора и го включили.Попитали го "Вие Наполеон Бонапарт ли сте?".Пациентът се эамислил и отговорил "НЕ!Откъде ви хрумна?Аэ съм К.Джоунс.".Всички се ухилиил,освен операторът на детектора,който каэал,че той лъже.Апаратът покаэал,че когато пациенатът каэал истината(тоест,че е К.Джоунс),той лъжел,эащото смятал,че е Наполеон.
.... ;d
В съкратен вид,но като цяло смисълът се эапаэва.

Lost_Kiss
08-29-2008, 09:51
В собствените им очи те не са курви. Това че ходят с по 2-ма , изневеряват " ама аз не съм искала да се получава" и т.н. оправдания за тях вършат работа 8)
Ахахах,това като го прочетох и се сетих эа една история,от която иэводът е горе-долу същия.
Ще я раэкажа ;]

Приди много години,когато бил иэмислен детекторът на лъжата,всички адвокати и поэнавачи на човешкото поведение били във въэторг.По онова време опитите с машината на истината,били много раэпространени.Веднъж на един адвокат му хрумнало да иэвърши един много странен опит.Превестир апаратът в психиатричната клиника на града,эа да го иэпробва върху един болен:К.Джоунс.Господин Джоунс бил психопат и в умопомрачението си твърдял,че е Наполеон Бонапарт.И мвоже би,эащото бил учил история,поэнавал отлично неговия живот.Лекарите сложили господин Джоунс на детектора и го включили.Попитали го "Вие Наполеон Бонапарт ли сте?".Пациентът се эамислил и отговорил "НЕ!Откъде ви хрумна?Аэ съм К.Джоунс.".Всички се ухилиил,освен операторът на детектора,който каэал,че той лъже.Апаратът покаэал,че когато пациенатът каэал истината(тоест,че е К.Джоунс),той лъжел,эащото смятал,че е Наполеон.
.... ;d
В съкратен вид,но като цяло смисълът се эапаэва.

хиихх Хубава историйка :D :D

Doppelganger
08-29-2008, 10:05
ии кво са...искате да ви кажем 4е сме курви ли??добре а вие кажете 4е сте педали...тцтцттцтцНе знам дали разбираш думата "педал"ако искаш да ти дам дефиниция.Замисли се малко и тогава пиши коментар...

shnolka
08-29-2008, 10:14
Така е, нали трябва да се изкараме Невинни.. И аз се дразня на такива, но както казва един приятел - "Винаги ще има някой, който да твърди обратното на твоето". ;} да така си е +1 :P

Bella Swan
08-29-2008, 11:10
"Курва" - това е един често срещан епитет,използван от хора които дори не му знаят значението.Не мога да разбера обаче какъв е смисъла да се прави такава тема ? Кое момиче би казало "Да,аз съм курва." Ами никое,може и да се възхищават на споменчета като "КурВъ сЪм,нО нЕ тВоЯтЪ",но на дали го мисли.

Та,аз съм момиче все пак и смея да твърдя,че не към курва,но не съм и безгрешна! :)

GregoryHouse
08-29-2008, 11:13
ии кво са...искате да ви кажем 4е сме курви ли??добре а вие кажете 4е сте педали...тцтцттцтц

Аз съм педал ся чакам ти да кажеш че си курва...

aka6a_vamp
08-29-2008, 11:14
ии кво са...искате да ви кажем 4е сме курви ли??добре а вие кажете 4е сте педали...тцтцттцтцНе знам дали разбираш думата "педал"ако искаш да ти дам дефиниция.Замисли се малко и тогава пиши коментар...
а ти се замисли кво зна4и думата курва и тогава се опитвайте да ни слагате вси4ки моми4ета под об6т знаменател...

Bella Swan
08-29-2008, 11:24
Добре момчета,сега имам един въпрос и към вас (не пускам тема защото няма смисъл).

Защо когато едно момче е тип "женкар" и всяка вечер е с различно момиче е "гъзар",а ако говорим за момиче винаги е "курва" ? :)

cinderella_gugutka
08-29-2008, 11:27
незн дали съм курва,ама знам 4е ти си мннн ТЪП :x

xercu
08-29-2008, 11:44
Добре момчета,сега имам един въпрос и към вас (не пускам тема защото няма смисъл).

Защо когато едно момче е тип "женкар" и всяка вечер е с различно момиче е "гъзар",а ако говорим за момиче винаги е "курва" ? :) Щото едно е да ебеш , друго е да те ебат ... Най лесно мога да го кажа така ... Една жена може да има всеки мъж за една нощ , ама един мъж не може да има всяка жена за 1 нощ ... Затуй , който все пак успява се води за газе ...

evelinka1122
08-29-2008, 11:50
какъв ти е проблема бе ? не всички момичета са курви!

Bella Swan
08-29-2008, 12:11
Добре момчета,сега имам един въпрос и към вас (не пускам тема защото няма смисъл).

Защо когато едно момче е тип "женкар" и всяка вечер е с различно момиче е "гъзар",а ако говорим за момиче винаги е "курва" ? :) Щото едно е да ебеш , друго е да те ебат ... Най лесно мога да го кажа така ... Една жена може да има всеки мъж за една нощ , ама един мъж не може да има всяка жена за 1 нощ ... Затуй , който все пак успява се води за газе ...

И това прави всички жени курви,така ли ? o.O

(сру,за флъда,но не се сдържах)

&)
08-29-2008, 12:37
И това прави всички жени курви,така ли ? o.O
аве кой ти е казал такова нещо незнам
ясно е че не всички момичета са курви (повечето са ,но не всички)
но е тъпо без никой да те пита да казваш че не си курва
а тук във форума ако трябва да вярваме на всички които са го казали това значи че тук са се сабрали най свесните момичета в България
не казвам че лъжете но просто е адски тъпо без да ви питат да се хвалите

Lost_Kiss
08-29-2008, 12:43
И това прави всички жени курви,така ли ? o.O
аве кой ти е казал такова нещо незнам
ясно е че не всички момичета са курви (повечето са ,но не всички)
но е тъпо без никой да те пита да казваш че не си курва
а тук във форума ако трябва да вярваме на всички които са го казали това значи че тук са се сабрали най свесните момичета в България
не казвам че лъжете но просто е адски тъпо без да ви питат да се хвалите
+1 8-)

zuzaa
08-29-2008, 12:48
Дори и най-свястното момиче да си, пак ще се намери някоя пикла да ти каже че си курва, щото примерно имаш гащите, които тя не е успяла да си вземе. Давам глупав пример, но момиче може да нарече друго момиче кърва, щото има много женска злоба на тоя свят. А това вече дали момичето наистина е, си е друг въпрос...
И много ясно че всяка ще каже "Оо аз не съм..." ... някак глупаво и просташко ще прозвучи "Аз съм спала с 5-6-7-8-9 момчета и съм е*ати курвата" .. никоя няма да го каже... Така че не се дразни. ;)
така е .. просто има много хора дето завиждат,и се праат на много могъщи и интересни и това е.. :) ..и както каза XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX не се дразни и да не ти пука :) :)

meche
08-29-2008, 13:04
еми аз не уважавам такива хора тоест момичета...даже не разбирам за кфо го правят да ходи с едно момче все пак аз съм на мнение че момчетата също изпитват силни чуства към нас както и ние към тях тфа е подигравка с момчето и най-вече със себе си не бих ходила с повече от едно момче или пък не мога да тръгна с някой ей така просто щото ми е кеф тфа да имаш гадже е сериозно...не рабиам и момичетата които на 14-15 години вече са имали 5-6 гаджета...абсурдно е :? :? :?

meche
08-29-2008, 13:09
Добре момчета,сега имам един въпрос и към вас (не пускам тема защото няма смисъл).

Защо когато едно момче е тип "женкар" и всяка вечер е с различно момиче е "гъзар",а ако говорим за момиче винаги е "курва" ? :)
и аз съм се замисляла за тфа :)

aka6a_vamp
08-31-2008, 16:09
ии кво са...искате да ви кажем 4е сме курви ли??добре а вие кажете 4е сте педали...тцтцттцтц

Аз съм педал ся чакам ти да кажеш че си курва...
хах добре добре....аз съм курва,колкото ти си педал....

malkyglezotika
08-31-2008, 16:19
xax emi vseki si kazva mnenieto tva e

PePeLePew
08-31-2008, 16:27
много просто гузен,негонен бяга :)

hooliganka89
08-31-2008, 17:11
Сега пък в тази тема всички се изкараха курви и кучки #-o

Само да добява,че прекален светец и на Господа не е драг.

Bubbly
09-01-2008, 10:27
Само аз ли не схващам намерението на автора, когато е писал тази тема?
Може би е станало много модерно да употребяваш думата курва. :-o
Или пък е от липса на полезно занимение ...
А относно въпроса защо момичетата казват, че не са курви - защото им харесва. :-o

Bubbly
09-01-2008, 10:31
И това прави всички жени курви,така ли ? o.O
аве кой ти е казал такова нещо незнам
ясно е че не всички момичета са курви (повечето са ,но не всички)но е тъпо без никой да те пита да казваш че не си курва
а тук във форума ако трябва да вярваме на всички които са го казали това значи че тук са се сабрали най свесните момичета в България
не казвам че лъжете но просто е адски тъпо без да ви питат да се хвалите
+1 8-)
Е, щом казваш как да не ти се довери човек, все пак познаваш всички жени на света. :lol:
Само вселената и човешката глупост са безкрайни.

mistake
09-01-2008, 10:44
:D :D :D Ами, знаете "Гузен , негонен бяга" :grin: