PDA

View Full Version : въпрос



metallica_f
08-29-2008, 09:45
здравейте
на 20 съм и имам проблем
как да го обясня..на срамните ми устни имам една пъпка и днеска майка ми ми сложи ехтйол обаче видя че между двете устни там атдолу виси месо което не е нормално и трябва да е прибрано но на мен ми виси
и веднага се обади на нейната гинеколожка за да ми запише час за утре
а аз мн се притеснявам щото нз кво може да ми е апак и ме е срам от лекарката толкова ли е ужасно да идеш на лекар и кво точно ще ми прави

Yallama
08-29-2008, 09:47
Ще ти резнат "месото" :razz: :razz: :razz: :razz:

Love0nlyMyself
08-29-2008, 09:47
оф ще те убие ...


нема нищо да ти направи ще те прегледа и тва е малее вие тези гинеколози ги взимате за животни бе :shock:

girl_in_black
08-29-2008, 10:02
Е какво толкова може да ти направи, та да те е страх?Ще те прегледа, ще ти обясни дали се налага да прави нещо допълнително...На 20 години вече се предполага, че трябва да си ходила поне веднъж на гинеколог за профилактичен преглед.

bebok
08-29-2008, 10:18
оф ще те убие ...


нема нищо да ти направи ще те прегледа и тва е малее вие тези гинеколози ги взимате за животни бе :shock:


+1

sladkata_bebz
08-29-2008, 10:48
Няма да ти направи нищо.Няма да те изяде."Парчето месо" може да е част от девствената ципа.Когато отидеш,жсичко ще ти разясни и ще се успокоиш...

Ophelia
08-29-2008, 13:56
И аз имах такава пъпчица и се оказа ,че е от бръснене

shpaniolche
08-29-2008, 15:26
Няма нищо страшно от генеколозите...
Аз съм била...просто един преглед иии бастаааа :-)

nestle
08-29-2008, 15:59
На 20 години си и за първи път ли ше хоиш на гинеколог :shock: че те е страх....

Love0nlyMyself
08-29-2008, 18:47
На 20 години си и за първи път ли ше хоиш на гинеколог :shock: че те е страх....

;-) 8-)

waaaagh
08-29-2008, 21:09
Бе да не те е ухапал комар ве? 8-)
А иначе мръвката дето ти виси отдолу едва ли е сериозна-спокс, Чичко доктор си знае работата-ще те поправи :D

Love_Boy
08-29-2008, 21:13
здравейте
на 20 съм и имам проблем
как да го обясня..на срамните ми устни имам една пъпка и днеска майка ми ми сложи ехтйол обаче видя че между двете устни там атдолу виси месо което не е нормално и трябва да е прибрано но на мен ми виси
и веднага се обади на нейната гинеколожка за да ми запише час за утре
а аз мн се притеснявам щото нз кво може да ми е апак и ме е срам от лекарката толкова ли е ужасно да идеш на лекар и кво точно ще ми прави

ТИ СИ НА 20 И ДАВАШ НА МАЙКА СИ ДА ТЕ ГЛЕДА ОТДОЛЕ?>

waaaagh
08-29-2008, 21:18
Ти пък отваряш 13 годишни-не виждам нишо ненормално майка и да я гледа "отдоле". Все пак тя е загрижена за здравето на дъщеря си.

Bellatrix
08-29-2008, 21:19
здравейте
на 20 съм и имам проблем
как да го обясня..на срамните ми устни имам една пъпка и днеска майка ми ми сложи ехтйол обаче видя че между двете устни там атдолу виси месо което не е нормално и трябва да е прибрано но на мен ми виси
и веднага се обади на нейната гинеколожка за да ми запише час за утре
а аз мн се притеснявам щото нз кво може да ми е апак и ме е срам от лекарката толкова ли е ужасно да идеш на лекар и кво точно ще ми прави

ТИ СИ НА 20 И ДАВАШ НА МАЙКА СИ ДА ТЕ ГЛЕДА ОТДОЛЕ?>
Нали и ти споделяш всичко с вашите? Кат на сестра ти предполагаемия курвулък... Би следвало да подкрепяш. :?
Не виждам защо да не поиска съвет при положение че става въпрос за здравто и.

Iv4eTy
08-29-2008, 21:23
Не си на 20 8) иначе едва ли би дала на майка си да те гледа отдоло.... и още повече все още не си ходила на гинеколог?!

Pep1no
08-29-2008, 21:50
ше ти направи баница с късмети :-D

CocainCocktail
08-30-2008, 00:51
Не си на 20 8) иначе едва ли би дала на майка си да те гледа отдоло.... и още повече все още не си ходила на гинеколог?!

Това,че ти не даваш незначи,че никой не е така...Може и на 30 да е и пак да е нямала нужда да ходи на гинеколог.Защо си мислиш,че всички трябва да са като теб.
Или си надута путка само в "виртуалнато пространство" или си 12-16 годишна пикла с акъл на 4 годишно момиченце...

danielchety
08-30-2008, 17:19
Ще ти резнат "месото" :razz: :razz: :razz: :razz:


:lol: :lol: :lol:

gergan4eto_94
08-30-2008, 17:35
Ami az iskam da vi razkaja ne6to zna4i predi 2 sedmici za parvi pat imax ugovorka da duham na mom4e ii otidox iii taka i taka duhah mu ii toi kaza smable4i se i zapo4na zapo4na da si tika prasta iii savsem malko si go vkara i mu kazax boli i toi vika e4i az malko samo ii posle pak go vkara prastta si ii ne me bole6e i do kraq si go vkarav6e i iskarva6e iii na poosle mi kaza da stana ii da se obarna vkara mi go otzad edin pat ii mn mezabolq i mu kazax stiga ii toi kaza 1 pat o6te i na vtoriq pat nemebole6e tolkova ii na drugata sutrin stavam o4akvax i da mi doide iii imax mnogo krav predi sam nqmala tolkova ii sled tva prodalji 3 dena no parviq denimax mn krav i nz sq dali ma otvorena pitax mom4eto toi kaza mi nz mislq 4e ne s1m toi e na 19 oba4e znam ako me e otvoril znam za6to go e napravil za da spra da mu pisha 6tot toi ne iska ama sled 3 mesea toi sam 6te mepotarsi ami toi mi predloji d ame lije ii az mu kazax nz posle nali vbarka s prasta i kaza aaa ne otkazaxse nqma duhah mu da aa izabravix da kaja nali si vkarva6e prastta nqkolko pati v putkata mi iiii huq otzad ii sled kato si zmainavax ot tqx me bolq i otpred i otzad kam5 4asa nqkade. I sledkato mi se isprazni v ustata az isplux spermata iii nali imah slunki v ustata si ii po teq slunki e ostanal sperma :S:S:S I ISKAM DA POPITAM DALI SAM BREMENNA MOLQ VI KAJETE MI :s:s:s 6TOTO OTKAKTO STANA TOVA S TVA MOM4E IMAM SILNO BQLO TE4ENIE,BOLQHA ME CICKITE 3 DENA POSLE SPRQXA 1 DEN SLED O6TE 1 DEN KATO GI NATISNAH ME BOLQHA NO SAVSEM MALKO! :s:s:s IIII NZ MNOGO ME E STARX A PAK OBIKNOVENNO ME BOLQT KOGATPO 6TE MI IDVA AA STANA 2 SEDMICI NE MI E DO6LO A TAV DETO VI KAZAX ZA 3 DENA 4E MI E TEKLO KRAV TVA BE6E SIGURNO DETO ME E OTVORIL :S:S:S I NE MI E DO6LO O6TE SE 4AKAM II MNOGO ME E STARX DA NE SAM BREMENNA :s:s:s VSEKI DEN PLA4A DA NE DA SAM BREMENNA :s I KOGATO PITAX MOM4ETO DALI ME E OTVORIL TOI MI KAZA MI MISLQ 4E NE SAM ! NE ZNAM TAKA MI AKZA! ;(;(;( KAJETE BREMENNA LI SAM ?!?!?!?!? I TVA MOM4E OTVORIL LI ME E ?!?!?! MNOGO VI BLAGODARQ PREDVARITELNO :-) :-) :-)

bebok
08-30-2008, 18:17
gergan4eto_94 - ти на колко си години на 14 ли :razz:


po bie na 12 :D de da znam spored teb bremenna li si i kakvo ob6to ima ystata i p*t*a*a ti :D i kvo otvorena li sum miii neka naly4kam DAaA... :D tva da ne sa tsarigratskite porti :D

girl_in_black
08-30-2008, 18:19
Ami az iskam da vi razkaja ne6to zna4i predi 2 sedmici za parvi pat imax ugovorka da duham na mom4e ii otidox iii taka i taka duhah mu ii toi kaza smable4i se i zapo4na zapo4na da si tika prasta iii savsem malko si go vkara i mu kazax boli i toi vika e4i az malko samo ii posle pak go vkara prastta si ii ne me bole6e i do kraq si go vkarav6e i iskarva6e iii na poosle mi kaza da stana ii da se obarna vkara mi go otzad edin pat ii mn mezabolq i mu kazax stiga ii toi kaza 1 pat o6te i na vtoriq pat nemebole6e tolkova ii na drugata sutrin stavam o4akvax i da mi doide iii imax mnogo krav predi sam nqmala tolkova ii sled tva prodalji 3 dena no parviq denimax mn krav i nz sq dali ma otvorena pitax mom4eto toi kaza mi nz mislq 4e ne s1m toi e na 19 oba4e znam ako me e otvoril znam za6to go e napravil za da spra da mu pisha 6tot toi ne iska ama sled 3 mesea toi sam 6te mepotarsi ami toi mi predloji d ame lije ii az mu kazax nz posle nali vbarka s prasta i kaza aaa ne otkazaxse nqma duhah mu da aa izabravix da kaja nali si vkarva6e prastta nqkolko pati v p****ta mi iiii huq otzad ii sled kato si zmainavax ot tqx me bolq i otpred i otzad kam5 4asa nqkade. I sledkato mi se isprazni v ustata az isplux spermata iii nali imah slunki v ustata si ii po teq slunki e ostanal sperma :S:S:S I ISKAM DA POPITAM DALI SAM BREMENNA MOLQ VI KAJETE MI :s:s:s 6TOTO OTKAKTO STANA TOVA S TVA MOM4E IMAM SILNO BQLO TE4ENIE,BOLQHA ME CICKITE 3 DENA POSLE SPRQXA 1 DEN SLED O6TE 1 DEN KATO GI NATISNAH ME BOLQHA NO SAVSEM MALKO! :s:s:s IIII NZ MNOGO ME E STARX A PAK OBIKNOVENNO ME BOLQT KOGATPO 6TE MI IDVA AA STANA 2 SEDMICI NE MI E DO6LO A TAV DETO VI KAZAX ZA 3 DENA 4E MI E TEKLO KRAV TVA BE6E SIGURNO DETO ME E OTVORIL :S:S:S I NE MI E DO6LO O6TE SE 4AKAM II MNOGO ME E STARX DA NE SAM BREMENNA :s:s:s VSEKI DEN PLA4A DA NE DA SAM BREMENNA :s I KOGATO PITAX MOM4ETO DALI ME E OTVORIL TOI MI KAZA MI MISLQ 4E NE SAM ! NE ZNAM TAKA MI AKZA! ;(;(;( KAJETE BREMENNA LI SAM ?!?!?!?!? I TVA MOM4E OTVORIL LI ME E ?!?!?! MNOGO VI BLAGODARQ PREDVARITELNO :-) :-) :-)

Да, бременна си, само че бебето ти расте в стомаха щом си глътнала спермата :-D Как не се образовахте малко преди да започнете да правите секс?

zuzaa
08-30-2008, 18:25
абе само ше те прегледа бе.. на нея тва и е работата ...

mImMmKa
08-30-2008, 18:33
Ami az iskam da vi razkaja ne6to zna4i predi 2 sedmici za parvi pat imax ugovorka da duham na mom4e ii otidox iii taka i taka duhah mu ii toi kaza smable4i se i zapo4na zapo4na da si tika prasta iii savsem malko si go vkara i mu kazax boli i toi vika e4i az malko samo ii posle pak go vkara prastta si ii ne me bole6e i do kraq si go vkarav6e i iskarva6e iii na poosle mi kaza da stana ii da se obarna vkara mi go otzad edin pat ii mn mezabolq i mu kazax stiga ii toi kaza 1 pat o6te i na vtoriq pat nemebole6e tolkova ii na drugata sutrin stavam o4akvax i da mi doide iii imax mnogo krav predi sam nqmala tolkova ii sled tva prodalji 3 dena no parviq denimax mn krav i nz sq dali ma otvorena pitax mom4eto toi kaza mi nz mislq 4e ne s1m toi e na 19 oba4e znam ako me e otvoril znam za6to go e napravil za da spra da mu pisha 6tot toi ne iska ama sled 3 mesea toi sam 6te mepotarsi ami toi mi predloji d ame lije ii az mu kazax nz posle nali vbarka s prasta i kaza aaa ne otkazaxse nqma duhah mu da aa izabravix da kaja nali si vkarva6e prastta nqkolko pati v p****ta mi iiii huq otzad ii sled kato si zmainavax ot tqx me bolq i otpred i otzad kam5 4asa nqkade. I sledkato mi se isprazni v ustata az isplux spermata iii nali imah slunki v ustata si ii po teq slunki e ostanal sperma :S:S:S I ISKAM DA POPITAM DALI SAM BREMENNA MOLQ VI KAJETE MI :s:s:s 6TOTO OTKAKTO STANA TOVA S TVA MOM4E IMAM SILNO BQLO TE4ENIE,BOLQHA ME CICKITE 3 DENA POSLE SPRQXA 1 DEN SLED O6TE 1 DEN KATO GI NATISNAH ME BOLQHA NO SAVSEM MALKO! :s:s:s IIII NZ MNOGO ME E STARX A PAK OBIKNOVENNO ME BOLQT KOGATPO 6TE MI IDVA AA STANA 2 SEDMICI NE MI E DO6LO A TAV DETO VI KAZAX ZA 3 DENA 4E MI E TEKLO KRAV TVA BE6E SIGURNO DETO ME E OTVORIL :S:S:S I NE MI E DO6LO O6TE SE 4AKAM II MNOGO ME E STARX DA NE SAM BREMENNA :s:s:s VSEKI DEN PLA4A DA NE DA SAM BREMENNA :s I KOGATO PITAX MOM4ETO DALI ME E OTVORIL TOI MI KAZA MI MISLQ 4E NE SAM ! NE ZNAM TAKA MI AKZA! ;(;(;( KAJETE BREMENNA LI SAM ?!?!?!?!? I TVA MOM4E OTVORIL LI ME E ?!?!?! MNOGO VI BLAGODARQ PREDVARITELNO :-) :-) :-)


1. Абсолютно нищо общо с темата!
2.Ти тъпа ли си или ДА?

Gnidi4ka
08-30-2008, 18:34
ТИ СИ НА 20 И ДАВАШ НА МАЙКА СИ ДА ТЕ ГЛЕДА ОТДОЛЕ?>[/quote]

:lol: :lol: :lol: dobre kazano :lol: :lol: :lol:

gergan4eto_94
08-30-2008, 19:44
girl_in_black TI SERIOZNO LI GOVORISH 4E SMA BREMENNA BE :o:o:o MOLQ VI VAJNO E KAJETE MI DALI SMA BREMENNA NAISTINA :s:s:s

Love0nlyMyself
08-30-2008, 20:00
girl_in_black TI SERIOZNO LI GOVORISH 4E SMA BREMENNA BE :o:o:o MOLQ VI VAJNO E KAJETE MI DALI SMA BREMENNA NAISTINA :s:s:s

ОМГ....не си 8-) :lol: :razz: :grin: :D

ами ако е .. :shock: обаче не от него а от теб :shock: :D искам да го кръстите ричи ;-)

girl_in_black
08-30-2008, 20:05
girl_in_black TI SERIOZNO LI GOVORISH 4E SMA BREMENNA BE :o:o:o MOLQ VI VAJNO E KAJETE MI DALI SMA BREMENNA NAISTINA :s:s:s

Естествено, че съм сериозна :-D

-Мамо, наистина ли бебетата излизат, откъдето е влязла спермата?
-Да, мойто момиче.
-Оле, че то това бебе ще ми счупи зъбите тогава.

waaaagh
08-30-2008, 20:12
Ami az iskam da vi razkaja ne6to zna4i predi 2 sedmici za parvi pat imax ugovorka da duham na mom4e ii otidox iii taka i taka duhah mu ii toi kaza smable4i se i zapo4na zapo4na da si tika prasta iii savsem malko si go vkara i mu kazax boli i toi vika e4i az malko samo ii posle pak go vkara prastta si ii ne me bole6e i do kraq si go vkarav6e i iskarva6e iii na poosle mi kaza da stana ii da se obarna vkara mi go otzad edin pat ii mn mezabolq i mu kazax stiga ii toi kaza 1 pat o6te i na vtoriq pat nemebole6e tolkova ii na drugata sutrin stavam o4akvax i da mi doide iii imax mnogo krav predi sam nqmala tolkova ii sled tva prodalji 3 dena no parviq denimax mn krav i nz sq dali ma otvorena pitax mom4eto toi kaza mi nz mislq 4e ne s1m toi e na 19 oba4e znam ako me e otvoril znam za6to go e napravil za da spra da mu pisha 6tot toi ne iska ama sled 3 mesea toi sam 6te mepotarsi ami toi mi predloji d ame lije ii az mu kazax nz posle nali vbarka s prasta i kaza aaa ne otkazaxse nqma duhah mu da aa izabravix da kaja nali si vkarva6e prastta nqkolko pati v p****ta mi iiii huq otzad ii sled kato si zmainavax ot tqx me bolq i otpred i otzad kam5 4asa nqkade. I sledkato mi se isprazni v ustata az isplux spermata iii nali imah slunki v ustata si ii po teq slunki e ostanal sperma :S:S:S I ISKAM DA POPITAM DALI SAM BREMENNA MOLQ VI KAJETE MI :s:s:s 6TOTO OTKAKTO STANA TOVA S TVA MOM4E IMAM SILNO BQLO TE4ENIE,BOLQHA ME CICKITE 3 DENA POSLE SPRQXA 1 DEN SLED O6TE 1 DEN KATO GI NATISNAH ME BOLQHA NO SAVSEM MALKO! :s:s:s IIII NZ MNOGO ME E STARX A PAK OBIKNOVENNO ME BOLQT KOGATPO 6TE MI IDVA AA STANA 2 SEDMICI NE MI E DO6LO A TAV DETO VI KAZAX ZA 3 DENA 4E MI E TEKLO KRAV TVA BE6E SIGURNO DETO ME E OTVORIL :S:S:S I NE MI E DO6LO O6TE SE 4AKAM II MNOGO ME E STARX DA NE SAM BREMENNA :s:s:s VSEKI DEN PLA4A DA NE DA SAM BREMENNA :s I KOGATO PITAX MOM4ETO DALI ME E OTVORIL TOI MI KAZA MI MISLQ 4E NE SAM ! NE ZNAM TAKA MI AKZA! ;(;(;( KAJETE BREMENNA LI SAM ?!?!?!?!? I TVA MOM4E OTVORIL LI ME E ?!?!?! MNOGO VI BLAGODARQ PREDVARITELNO :-) :-) :-)
БЪРЗО БЯГАЙ ПРИ СТОМАТОЛОГ-ТРЯБВА ДА ТИ ИЗВАДИ ВСИЧКИТЕ ЗЪБИ ПРЕДИ БЕБЕТО ДА ТИ ГИ ИЗБИЕ!!! НЕ СЕ ЕБАВАМ!!! ТИЧАЙ!!! :shock: :shock: :shock:
Освен това вече си 14(12) годишна жена-поздравления :D :shock: