PDA

View Full Version : Загубих ги ;(((



LaDy_DaQnA
08-29-2008, 10:25
Ето дойде и моя ред да ви пиша. Нямам нужда от съвети ,просто искам да споделя . Това лято бяхме една задружна групичка от 4 човека : аз , моята приятелка и още две чудесни момчета. С тях се събираме от близо година , но това лято станахме истински приятели. В началото на лятото аз бях във вражда с момчетата , но имах огромното желание да заздравя отношенията си с тях и с огромни усилия от моя страна осъществих желанието си. Всичко вървеше чудесно в общи линии. С тях прекарах незабравими мигове. Въпреки че съм имала трудни дни , веднага след като ги зърнех забравях проблемите и усмивката пак грейваше на лицето ми. Но ето дойде е момента когато от малка препирня стана и големия проблем , който доведе до трагичния развой на нещата. Днес окунчателно се разделихме с тях. Научих го преди малко и едва сдържам сълзите си.Загубих тези две момчета , на които държа толкова много . Незнам какво ще правя занапред , но за момента просто исках да ви споделя болката си. :cry: :-# :smt089

desiredflower
08-29-2008, 10:28
Ужасно е, когато загубиш приятели :(

Tedi4ka
08-29-2008, 10:28
лелеле мила разбирам те аз те подкрепям напълно защото знам какво е да загубиш човек които обичаш :( :( :(

NaNa_SladuRana
08-29-2008, 11:01
може да ви изглежда детинско,че ще спомена мото от цар лъв,но според мен е много истинско "когато животът ти е обърнал гръб,обърни му и ти".Много съжелявам за вашата компания,но някои неща се случват и човек просо няма какво да направи,може пък да е било за добро :)

Jumbie483
08-29-2008, 11:11
Знам как се чувстваш :smt087 Но рано или късно ще намериш и други приятели, само не трябва да обръщаш гръб на всичко заради една раздяла :smt090

meche
08-29-2008, 11:40
хей не се отчайвай...аз също имах приятели на които държах страшно много и мислех че и те държат на мен,но се оказа че най-добрата ми приятелка след 7 години приятелство ми обърна гръб заради малка разправия и накара всички останали да го направят сега когато изляза в квартала всички ме гледат на криво и не ми говорят...мислех че няма да намеря с кого да излизам пак,но сега в компанията ми са хора за които никога не съм предполагала че ще бъдат мои приятели така че потърси някой на който можеш да разчиташ...не свършва света с тези две момчета въпреки че чувството е такова...

TheNewReligion
08-29-2008, 11:57
Ти си загубила двама, а аз всичките си приятели. :wink: Ако, ти се плаче поплачи си. И въпреки това се съмнявам да сте прекратили отношенията си завинаги. Надявам се да се сдобрите. :)

Sladuranka :)
08-31-2008, 21:36
не се коси толкос..не е сериозно но те разбирам 4удесно :( с 1 фр сме от ранно детство непркъснато заедно и миналата година се скарахме жестоко само щото не можех да изляза с нея..стана една ПРЕДАТЕЛКА И ЛИЦЕМЕРКА.ся сме първи врагове :booooomb: :smt070

st1ka
08-31-2008, 21:55
Преживях долу-горе същата ситуация.. Времето лекува всичко, а и съм сигурна, че ще срещнеш и по-готини от тях! ;)

nefchi_bs
09-01-2008, 09:31
Същото ми се случи и на мен преди 3 години и да ти кажа било е за добро сега тези момчета са наркомани...Известно време ще ти е много гадно найтина,обаче ще видиш,че ще си намериш други по-добри приятели...