PDA

View Full Version : Те изглеждат толкова по-големи..



h8s
08-29-2008, 13:10
Здравейте. Хмм,младите момичета особено изглждат толкова по-големи от възрастта си,а и се държат като по-възрастни.Защо мислите,че е така? Защо повечето момчета изглеждат по-малки,отколкото са,а момичетата-обратното? Защо се правят на по-големи? Е,разбира се има такива,които щат-не щат са надраснали годините си.

Вчера например,докато стоях и чаках приятеля си на площад Македония (предпоследната спирка на 5цата,не че има значение :D), от въпросния трамвай слезе едно много хубаво момиче. Беше облечено..хм,с тъмно червени кубинки,къса пола :D и тениска на Fred Pery (научих ги покрай тоя форум тези марки,ей,ей!).Имаше пиърсинг под долната устна,и ако не се лъжа и на езика.. Тя също седна и зачака някого. Беше русолява,бяла,ниска,синеок или зеленоока..Носеше лек грим,абе беше красива.След малко дойдоха 2 момичета и едно момче. Отидоха при нея. Едното момиче беше с подобен на нейния стил,в смисъл кубинки,ама беше червенокоса и носеше няква тениска с надпис Pro-pain,имаше суупер много пиърсинги по лицето и ушите. Другото момиче беше с кецове и много много гривни и герданчета по ръцете и шията. 8-) момчето не го знам какъв беше-кецове,тениска,широки панталони.
Така,схващате. Та червенокосата и момчето изглежда клоняха към 25 годишни,тази с гривните беше малка-13-14 годишна,а русата с кубинките- 16-17.
Обаче,изненада. Явно тази с кецовете не познаваше русата и тръгнаха да се запознават. Когато я попита на колко е,мацката издрънка ''14 почти'' и аз направооо... не можах да повярвам.
Момчето издрънка нещо от сорта на ''малка е,но вече знае..'',при което избухнаха в смях с червенокоската. Въпроса е,че след това започнаха да си говорят за футбол и за политика и ''почти 14 годишното момиченце'' знаеше доста повече от тях по определени въпроси (повечето) от много по-възрастните от нея приятелчета (тази с гривничките се оказа на 16,хаха)

Таа това беше дългата ми,но интересна история :D Не подслушвах хората,ами запълвах времето си докато чаках :D Отвисях се 20 минути да чакам,бтв,затова чух толкова много от разговора. Както и да е,това не е единичен случай,в който се учудвам от подобно нещо.Простооо е най-пресния. Изкажете мнение,защо зорлем (или пък не) се правят/изглеждат по-големи. :D

Благодаря за вниманието. 8-)

Erica
08-29-2008, 13:21
Защото всички като са малки искат да пораснат,а като са големи искат да се върнат в детството си...Това си е така от както свят светува...Само,че има доста момиченца,които съвсем се престарават в идеята - "да приличат на големите какички" , някой може да им се радва...,но в мен лично провокират смях...

Decu
08-29-2008, 13:22
Да ти кажа ли кое е било русото девойче? 8-)
Мария - екстрийм. /extreme_/ От форума е. :Д

BlackaTBW
08-29-2008, 13:25
Хм, може би на 14 годишното момиче му е интересно това. Всякакви хора, всякакви интереси.
Малко не схванах смисъла на темата. Най-важното е колко разум имаш в главата, не до толкова колко ум има в нея. Е, едното без другото не може, но все пак. А иначе момичетата се развиват по-рано от колкото момчетата, на тема телосложение.
И... абе аз като не схванах за кво ли се опитвам да продължавам да пиша. :lol:

Disrespect
08-29-2008, 13:25
тениската такава ли беше? http://a150.ac-images.myspacecdn.com/images01/103/l_91f18fc90eb8d12b2e3065b681fd3025.jpg

8-)

SunShinePearl
08-29-2008, 13:28
ами виж някои наистина се правят на по големи други просто са надрасли годините си,мен който не ме познава ме мисли за 16-17 годишна но съм на 14 а нямам намерение да се правя на по голяма,а момчетата изглеждат малки защото те просто по бавно се развиват.

SWASTICA
08-29-2008, 13:28
Здравейте. Хмм,младите момичета особено изглждат толкова по-големи от възрастта си,а и се държат като по-възрастни.Защо мислите,че е така? Защо повечето момчета изглеждат по-малки,отколкото са,а момичетата-обратното? Защо се правят на по-големи? Е,разбира се има такива,които щат-не щат са надраснали годините си.

Вчера например,докато стоях и чаках приятеля си на площад Македония (предпоследната спирка на 5цата,не че има значение :D), от въпросния трамвай слезе едно много хубаво момиче. Беше облечено..хм,с тъмно червени кубинки,къса пола :D и тениска на Fred Pery (научих ги покрай тоя форум тези марки,ей,ей!).Имаше пиърсинг под долната устна,и ако не се лъжа и на езика.. Тя също седна и зачака някого. Беше русолява,бяла,ниска,синеок или зеленоока..Носеше лек грим,абе беше красива.След малко дойдоха 2 момичета и едно момче. Отидоха при нея. Едното момиче беше с подобен на нейния стил,в смисъл кубинки,ама беше червенокоса и носеше няква тениска с надпис Pro-pain,имаше суупер много пиърсинги по лицето и ушите. Другото момиче беше с кецове и много много гривни и герданчета по ръцете и шията. 8-) момчето не го знам какъв беше-кецове,тениска,широки панталони.
Така,схващате. Та червенокосата и момчето изглежда клоняха към 25 годишни,тази с гривните беше малка-13-14 годишна,а русата с кубинките- 16-17.
Обаче,изненада. Явно тази с кецовете не познаваше русата и тръгнаха да се запознават. Когато я попита на колко е,мацката издрънка ''14 почти'' и аз направооо... не можах да повярвам.
Момчето издрънка нещо от сорта на ''малка е,но вече знае..'',при което избухнаха в смях с червенокоската. Въпроса е,че след това започнаха да си говорят за футбол и за политика и ''почти 14 годишното момиченце'' знаеше доста повече от тях по определени въпроси (повечето) от много по-възрастните от нея приятелчета (тази с гривничките се оказа на 16,хаха)

Таа това беше дългата ми,но интересна история :D Не подслушвах хората,ами запълвах времето си докато чаках :D Отвисях се 20 минути да чакам,бтв,затова чух толкова много от разговора. Както и да е,това не е единичен случай,в който се учудвам от подобно нещо.Простооо е най-пресния. Изкажете мнение,защо зорлем (или пък не) се правят/изглеждат по-големи. :D

Благодаря за вниманието. 8-)
Адски глупава тема.
"Изглежда" е относително понятие. За теб може да изглежда като 30 годишна, за мен да изглежда като 20, това не я прави човек изглеждащ на 30 или 20. И все пак всеки се развива различно и няма такава максима, която да гласи, че всяко едно малко момиче изглежда голямо и се държи като такова. Поне аз до сега не съм срещал 15, 16, 17 годишно момиче да се държи като възрастен човек, виждал съм такива, които се опитват да го постигнат по един или друг начин, но успели в този бранш - Не. Другото е скучно ежедневие, като например: "Днес както си стоях на пейката изведнъж взеха да минават хора, ама от различни по-различни, ЕМО, метъли, дядовци и ми беше много интересно..."
И запомни едно:
Това, което виждаме, не е това което виждаме! Това, което виждаме е това, което сме научени да виждаме!

Swinkenhoffer
08-29-2008, 13:44
Да ти кажа ли кое е било русото девойче? 8-)
Мария - екстрийм. /extreme_/ От форума е. :Д
Аз пък ва началото си помислих, че и Boot е била там. 8-)

Принципно малките се радват на какички, мислят, че им е позволено всичко, че са готини.. и аз исках да порасна по-бързо, но определено не се правех на по-голяма. С времето смятам, че минава... пък и почти всички сме си слагали токчетата на мама и сме се червосвали. 8-) Поне момичетата, хъхъ.

А Свастика отново се включи доста адекватно.


Това, което виждаме, не е това което виждаме!
И всяка риба не е риба.. дори и да е риба. :lol:

h8s
08-29-2008, 14:05
Да ти кажа ли кое е било русото девойче? 8-)
Мария - екстрийм. /extreme_/ От форума е. :Д

десо бе! 8-)

DisciplineAndOrder
08-29-2008, 14:09
Да ти кажа ли кое е било русото девойче? 8-)
Мария - екстрийм. /extreme_/ От форума е. :Д

десо бе! 8-)

да бе,нали се разбрахме.
виж как вече ми предвиждаш коментара.
бтв,имаш наистина много яки устни. само дето по едно време ми стана малко неудобно,но нека продължим чата на лично. 8-)

s3xy
08-29-2008, 14:17
ami 6tom im e qko da sa po-golemi neka budat :]

h8s
08-29-2008, 14:19
Ем да,но е тъпо.
Свастика,пор ти го каза добре. :lol:

AItOo0
08-29-2008, 14:28
На мен ми казват , че съм изглеждала на 19 :shock: , а аз сам само на 14

Zqpkov
08-29-2008, 14:30
имам едно момче от моя клас почти на 14 и той ! висок е 1.90 моси номер 45-46 и мяза на 11 клас :)

Decu
08-29-2008, 14:36
Да ти кажа ли кое е било русото девойче? 8-)
Мария - екстрийм. /extreme_/ От форума е. :Д

десо бе! 8-)

Да? А ти коя си?

Briseis
08-29-2008, 14:57
Аз пък изглеждам по-малка.
За поведението си не мога да дам адекватна самооценка.

Голяма работа.
Това, което виждаме, не е това което виждаме.

Bianca
08-29-2008, 15:16
Да, на място казано-това, което виждаме, е това, което чуваме.
Мен ме мислят по-голяма, но само заради ръста.

hahavteen
08-29-2008, 15:16
Еми на мен пък едни ми казват че изглеждам по-малка а други по-голяма... Скоро ходих да купя цигари за една приятелка и ми поискаха лична карта. Е аз съм на 19 де не съм чак толкова голяма ама на сестра ми която е 1 година по-малка никога е са и искали лична карта нито в дискотеката нито никъде. Даже веднъж тръгваме да влизаме заедно в една дискотека и тя си мина а на мен веднага ми казаха "Лична карта" като се има предвид че тя нямаше още 18 :-o
Запознах се с един мъж на 28 обаче и той каза че изглеждам на 20-21...
Иначе си мисля че повечето момичета са останали с впечатението че за да изглеждат добре и поддържани трябва задължително да се гримират. Като си сложиш черен молив около очите, спирала и някакви тъмни сенки е нормално да ти даат 2-3 години отгоре. Пък и си зависи от самото лице и излъчване. Има момичета които просто си изглеждат по-големи дори без грим и прическа а други като са на 25 приличат на 15 годишни..
Нямам идея защо някои се опитват да се правят на по-големи. Аз никога не съм го правила. :)

Romance
08-29-2008, 15:24
Да ти кажа ли кое е било русото девойче? 8-)
Мария - екстрийм. /extreme_/ От форума е. :Д
Аз пък ва началото си помислих, че и Boot е била там. 8-)


Като прочетох за червените кубинки и обецата под долната устна и аз си помислих това :-D ...ама като се спомена ,че е руса.. :?

hardball
08-29-2008, 16:49
Мене миналата година без грим и въобще нищо съм пътувала на стоп и са ми давали 25 години, а се е случвало да ми кажат, че имам мн детско личице.
Всичко си е до възприятие просто.
А друг е въпросът, че човек в един момент започва да търси себе си и да покаже на света същността си и бла бла бла, та е нормално...

Sweet_Bitter
09-01-2008, 21:32
Абе тоооо, че си е до човека-до човека е ... ама и че ги има 12годишните кУклИчкИ дето изглеждат на 17 - има ги ... според мене всичко е зарадди грима и прическата...и най-вече поведението .. нз ама не ми се струва редно от малки да се учат да ходят по кафета ... аз примерно до 13 годишна си играех с кукли ..! :D бе .. то си е за тях ... нали няма аз на 20 да изглеждам като на 40 .... :-P 8)

bulgarche
09-01-2008, 21:47
Да ти кажа ли кое е било русото девойче? 8-)
Мария - екстрийм. /extreme_/ От форума е. :Д
Аз пък ва началото си помислих, че и Boot е била там. 8-)
И аз същото реших, само широките панталонки не се връзваха, инъче всичко беше нагласено :)

machoka
09-01-2008, 22:23
Ти сигурен ли си, че момичетата са били момичета, щото площад Македония се слави с известни резерви в морално отношение.