PDA

View Full Version : Номерца



mad123
08-29-2008, 12:49
Пичове и Пички кажете няколко номерца за даскало които може да направим...Аз ще ви кажа няколко също

1.Изпикавате се в едно шише от "бени етър" (колкото може повече човека ) и го оставяте на магазинчето в даскало...

2.Разпорвате малка дупка на стола на някой учител или учителка и вкарвате нещо остро и от горе слагате лист хартия намазан с лепило и той\тя като го види ще мисли че това е номера ще махне листа и ще си седне спокойно :D

3.Пълните чантата на вашта учителка с разтегнати кондоми ама трябва да се виждат...

вие сте на ход :grin:

p0iSsOonN
08-29-2008, 12:56
Пичове и Пички кажете няколко номерца за даскало които може да направим...Аз ще ви кажа няколко също

1.Изпикавате се в едно шише от "бени етър" (колкото може повече човека ) и го оставяте на магазинчето в даскало...

2.Разпорвате малка дупка на стола на някой учител или учителка и вкарвате нещо остро и от горе слагате лист хартия намазан с лепило и той\тя като го види ще мисли че това е номера ще махне листа и ще си седне спокойно :D

3.Пълните чантата на вашта учителка с разтегнати кондоми ама трябва да се виждат...

вие сте на ход :grin:


:lol: :lol: :lol: Първото е ужасно. Второто става, но после целия клас ще е наказан, а за третото предполагам, че ще стане много лошо, може и да има изгонени от даскало.. :lol: Но са забавни...

vanPersieFan11
08-29-2008, 13:20
Пичове и Пички кажете няколко номерца за даскало които може да направим...Аз ще ви кажа няколко също

1.Изпикавате се в едно шише от "бени етър" (колкото може повече човека ) и го оставяте на магазинчето в даскало...

2.Разпорвате малка дупка на стола на някой учител или учителка и вкарвате нещо остро и от горе слагате лист хартия намазан с лепило и той\тя като го види ще мисли че това е номера ще махне листа и ще си седне спокойно :D

3.Пълните чантата на вашта учителка с разтегнати кондоми ама трябва да се виждат...

вие сте на ход :grin:


:lol: :lol: :lol: Първото е ужасно. Второто става, но после целия клас ще е наказан, а за третото предполагам, че ще стане много лошо, може и да има изгонени от даскало.. :lol: Но са забавни...


подкрепям без 2-ро,защото нашите столове са дървени и нз как ще го разпорим 8)

sladur4etyYy
08-29-2008, 13:27
ами тая година едни от съседния клас сложиха с4упен стол на г-жата си, тя седнала, паднала, а те го записали на клип4е и го пуснали в нета. след тва за малко няколко 4овека да изхвър4ат

Zqpkov
08-29-2008, 13:38
ами тая година едни от съседния клас сложиха с4упен стол на г-жата си, тя седнала, паднала, а те го записали на клип4е и го пуснали в нета. след тва за малко няколко 4овека да изхвър4ат

oХххХх :razz: :razz: :razz:

sexa_na_kompleksa
08-29-2008, 13:40
Друга работа нямате ли си? Учителите се опитват всячески да ви набият мозък в главата, а вие само се чудите как да ги направите на гъз!

AItOo0
08-29-2008, 13:44
Ние пък на една даскалка по рисуване къф номер и скроихме ... Тъп ама ефектен... Начи сложихме лепило и габърчета на стола и на бюрото (само лепило де :D ) Та като тая мацка седна нищо не усети , само залепи дневника ни за бюрото ... Свърши часа и тя става и гледаме габърчетата изкривени и няколко на панталона й :D :DПреди да излезе се спъна в чантата ми

nefchi_bs
08-29-2008, 14:01
Ами чак такива глупости не сме правили,но подарихме зелка на госпожата по английски защото косата и прилича точно на зеле и едно момче и вика какво ще напраите сега със своя роднина и тя вика ще го изям и после цяла година и викахме че е зелка канибал... :D

SeaEatsShips
08-29-2008, 14:08
не учители гадно не сме правели, ама на съученици ...да... :D

Serseri91
08-29-2008, 14:08
ами това което ние сме правили е повече да убием време от часа но все пак да ги споделя.

Не веднъж,сме събирали всички маси и столове в средата на кабинета едно върху друго подредени като за ремонт 8-) после половин час връщаме масите по местата и редим :lol:

Може и някой да знае в град Търговище в механо-техникума кабинета по химия изгоря,в следствие правиха ремонт и бяха изкарали вратата и което е оцеляло след ремонта в коридора.И ние взехме вратата и я сложихме от вътрешната страна на класната стая,и госпожата трябваше да отваря 2 врати 8-)

Спомням си веднъж целия клас бяхме влезнали в хранилището,дълга история как сме влезнали там,и госпожата има лееека склероза и си помисли,че е объркала и,че няма сега час.Дори си говореше сама :razz:

Има още много неща но повечето не си ги спомням добре а ме мързи да пиша останалите :-P

SuNsEt
08-29-2008, 14:36
Това са глупости.За какво да си усложнявам живота с простотий?!Пък и след номера със сигурност няма да стане по-добре.Може ние да сме я прецакали с номер,но тя нас ще ни прецака...двойно,до 12 клас.
За номера на ученици пък,не ми се прави.Не обичам да имам врагове.Все пак някой ден може човек,на който съм направила лошо да ми трябва за някаква помощ...И тогава какво?Ще се перча,че съм му натрила носа?

Be Colourful*
08-29-2008, 14:47
1.Мажете даската с олио за да не пишете :grin:
2.Пускате димка в класната стая :-D
3.Разпорваш стола на госпожата и слагаш кетчуп :D :D :D
4.Слагате нещо супер миризливо в стаята :-P
Сички неща са изпробвани - вършат работа :P 8-) :grin:

SeaEatsShips
08-29-2008, 14:55
бяхме изсипали около килограм захар ж кофата с вода после избърсахме хубаво дъската и тя стана перфе черна ... и даскалицата почва да пише доволна и тебешира и залепна :D

avrityyy
09-16-2008, 06:10
v stariq mi klas puk vednyj mom4etata se bqxa izpluli v kafeto na daskalkata po fizika(golem krokodil be6e nekfa pensionerka) :D :D :-D a

Wrathchild
09-16-2008, 06:14
1.Мажете даската с олио за да не пишете :grin:
И като вземат да ви диктуват ще видите...

6emet4e
09-16-2008, 11:25
тва е супер детско и глупаво.... и тва първото ако някой на теб ти го направи примерно?! какъв кеф,а?!

kuklichka_bg
09-16-2008, 13:53
NIe vednaj v 4as po nemski zalepihme tibe6ir na buroto s onui zdravoto lepilo i taq cql 4as pak ne pisa ni6to poprincip pi6e dosta i nakraq vidqhme 4e nema da stane i edin se provikna gospojo moje li da napishete taq duma i tq kato fana tibe6ira i sta takva i si4ki xaxhahxahxhaxhahxhaxhahxah i posle celiq klas sliza kam direktora :D xaxa 6tot nikoi ne si prizzna

sladkъ_mackъ
09-16-2008, 17:22
Друга работа нямате ли си? Учителите се опитват всячески да ви набият мозък в главата, а вие само се чудите как да ги направите на гъз!+1 отврат.. Мн мраза гаврата с учители.. Жал ми е тия хора и без това не са мн щастливи,и без това са със скъсани нерви заради нас.. По-готини ли ставате,като спретнете някъф номер.. Може би в очите на простаците :?

DiScOnEcTeD
10-15-2008, 18:29
ммм в класа са праили мнн щурутии :D :D - залепиха на гърба на тая по историа лист4ета дет пи6е "ритни ме " при което сички я ритаха
:D , напълниха и 4антата с малки лист4ета и после цял час ги вади :D , взеха и обувките и ги навряха в кошчето , плуха сдъвкани листчета по нея и по цялата дъска :D , плуха и в кафето :D , смениха и цайсите а тая дори не усети , сложиха и дъвка в косата и се подстрига заради нас :D , менкаха маркера и и после не можа да го изтриее от даската :D .... абе наще са луди :D и таиа даскалка вече се е отказала от нас :D :D

DiScOnEcTeD
10-15-2008, 18:33
ммм в класа са праили мнн щурутии :D :D - залепиха на гърба на тая по историа лист4ета дет пи6е "ритни ме " при което сички я ритаха
:D , напълниха и 4антата с малки лист4ета и после цял час ги вади :D , взеха и обувките и ги навряха в кошчето , плуха сдъвкани листчета по нея и по цялата дъска :D , плуха и в кафето :D , смениха и цайсите а тая дори не усети , сложиха и дъвка в косата и се подстрига заради нас :D , менкаха маркера и и после не можа да го изтриее от даската :D .... абе наще са луди :D и таиа даскалка вече се е отказала от нас :D :D

BurningDesire
10-16-2008, 21:49
За гаври с учителите не си спомням... Може би е имало като съм била 3-4 клас, ама е било просто базик, не гавра. Иначе помня в 10 кл момчетата наредиха 3 чина един върху друг и отгоре им половината столове от стаята....и след това ги бутнаха...беше някакъв 6 или 7 час втора смяна и всички бяхме изкукали вече...ама шума от падането беше един път... Друг ден пък поляха касата на вратата и един чин с лакочистител и го запалиха...много ефектно, чак ми домъчнява за доброто старо училище.

valkatawe
10-16-2008, 23:18
За номерца не си спомням, но учителката по немски като влизаше, редовно имаше по 3-4 маси белот, най-отзад на един чин играеха шах, а отпред някой учеха немски :D

Pedigree
10-17-2008, 06:46
Авторът е крайно тъп, а като му видя и подписа, ми се повръща.

Qnchety
10-17-2008, 10:39
Ох, на сегашните даскали не бих тръгнала да им правя такива номерца, щото си ме кефят. Само тоя по физкултура на драго сърце бих му напраела някой номер. А и сегашните ми съученици не биха си позволили да правят простотии :-D А някви номерца за съученици да кажате?

it_ends_tonight_
10-17-2008, 11:31
тц тц, кви сте юнаци всички...

pOiSoN_kIsS_94
10-17-2008, 12:31
Простотииииии :D

Goddess
10-17-2008, 17:20
Като по-малки и ние правихме мизерии...
Сега малко или много сме по-зрели и разумни и не би ни отивало.
Просто се разбираме прекалено добре с преподавателите си,всички ни имат за един от най-умните и хубави класове,макар и шумни...
Зверски простотии,трудно ще ни се простят.