PDA

View Full Version : Медикамент,който да эабавя менструациата



WithLove
08-29-2008, 13:56
3дравейте.
Ясно ми е ,че веднага ще ме нападнете и ще кажете,че такива лекарства не трябва да се пият "просто ей така" по самопредписание.Но недейте,эащото съм наясно с това.Само че в случая ми се налага и ако съществува подобен медикамент,колкото и да не ми се иска,ще прибягна до него.3ащо ли?3ащото след няколко дни эаминавам эа морето и се очертава точно в деня,в който ще пътувам да ми дойде,или ден преди това.Което пък е доста неприятно,эащото менструацията ми е с продължителност,не по-малка от 7-8 дни.А съм на почивка само эа 7 дни.Не ми се иска да иэкарам цялата почивка в болки,яд и оббилно кръвотечение,каквото е при мен.Не обичам тампони.Не искам да си слагам,а и имам гинекологичен проблем,поради който преди време гинекологът ми ми каэа ,че не е препоръчително да иэпилэвам тампони.Моля ви,ако някой энае медикамент,с който да мога да отложа менструацията си с около седмица,нека каже :) Мислех си ,че има и вариант да я предиэвикам и да эапочна да пия витамин С,эа да свърши по-рано,но гаранция,че така ще стана-няма.
Благодаря ви предварително эа помоща :)

shaka_kan
08-29-2008, 14:38
Спокойно, няма да те нападам. Тази година и на мене ми се наложи да пия хапчета- ПРИМОЛУТ НОР, поради същата причина. Пий ги един-два дена преди да ти дойде. Пият се сутрин и вечер по едно хапче и ден- два след като спреш да ги пиеш би трябвало да ти дойде. Да, малко ти се прецаква цикъла, но няма начин и се налага понякога:) Приятно прекарване на морето!

LadyCarameL
08-29-2008, 15:07
Аз я карам на Витамин Ц от днес,3 пъти го пия-сутрин,обед и вечер.Надявам се да подейства като се има в предвид,че вече 2 дни ми закъснява.. :?

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-29-2008, 15:08
В тоя форум има много момичета дето са против такива хапчета, но каквото и да си говорим никои не би искал да е в цикъл докато е на почивка!!! Аз преди 2 години пих такива за около една седмица и щом ги спрях веднага на другия ден ми доиде! И мога да ви кажа, че цикъла няма изобщо да ти се размъти, всмисъл няма да стане нередовен! На мен преди да взимам хапчетата ми идваше когато си иска а след това ми стана точен като часовник! И до сега си е така! Не казвам, че хапчетата са ми помогнали за редовен цикъл, опитвам се да ти кажа, че ако ги пиеш 7 дена няма да ти стане нищо! Все пак ги пиеш 7 дни в годината а не се тъпчеш с тях всеки месец!!! Не се колебаи а ходи в някоя аптека да ти препоръчат някакви!!! Аз не мога да ти кажа моите какви бяха, защото беше отдавна като ги пих!! Предполагам има различни видове, там ще ти кажат!

А и още нещо-една година така ходих на море без да си взимам хапчета а трябваше да ми доиде точно тогава и през цялото време на плажа, на разходка и въобще навсякъде бях на щрек дали няма да ми дойде и да се изложа! Доиде ми по средата на почивката и си изкарах 6 дни в квартирата сама пред телевизора! Беше ужасно-меко казано!

Така, че не се колебай и си вземи хапчета, за да си изкараш наистина хубаво!!! :)

krem4et0
08-31-2008, 07:26
Спокойно, няма да те нападам. Тази година и на мене ми се наложи да пия хапчета- ПРИМОЛУТ НОР, поради същата причина. Пий ги един-два дена преди да ти дойде. Пият се сутрин и вечер по едно хапче и ден- два след като спреш да ги пиеш би трябвало да ти дойде. Да, малко ти се прецаква цикъла, но няма начин и се налага понякога:) Приятно прекарване на морето!

И аз съм пила същите. Нека обаче авторката след като има гинекологичен проблем, да се допита до гинеколога си ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! И колко от вас са чели Правилата на форума? Знаете ли, че само с темата, нарушавате т.14? Подобни теми в бъдеще ще се заключват!!!

WithLove
08-31-2008, 16:20
Приэнавам,не бях прочела правилата на форума. 8-)
Така че благодаря на модераторите,че не са эаключили темата ми.
Благодаря и на всички,които се пробваха да ми помогнат.