PDA

View Full Version : Какво означава да сложа крака?



Bianca
08-29-2008, 14:02
Здравейте. Искам да си изтегля играта СИМС2, а при инсталацията пише, че трябва да направя еди-какво-си и да сложа крака.
Какво представлява това? Бихте ли ми обяснили? 8-)

Bianca
08-29-2008, 14:04
Ето какво пише:
## Инсталация

1.Маунтвате

2.Инсталирате

3.Слагате Кейгена 79X7-VRHY-LDZK-6LDQ-NRLD или ASV5-HTEW-UFSF-AUFE-HRLD

4.Слагате крака.

5.Играете!

6.Благодарите на Отбор игри и RELOADED

PaTeToO
08-29-2008, 14:32
ми отиваш в моят компютър и там трябва един от дисковете да е с картинката на симс 2 щракваш с десен бутон на този диск и натискаш "отвори" и трябва да има една папка "crack" копираш каквото има в нея и това което си го копирала го слагаш в папката TsBin която се намира в папката в която си инсталирала играта

немога много да обяснявам като хората но се надявам да съм помогнала малко 8-)

Maskata
08-29-2008, 14:34
Ето какво пише:
## Инсталация

1.Маунтвате -десен бутон на DAEMON TOOLS;Избираш диск;Маунтваш iso-то и тръгва

2.Инсталирате -инсталираш както трябва

3.Слагате Кейгена 79X7-VRHY-LDZK-6LDQ-NRLD или ASV5-HTEW-UFSF-AUFE-HRLD - използваш,когато потрябва

4.Слагате крака. -намираш къде е крака(най-често е в маунтнатия диск,под името CRACK,но може и да е с името на тези,които са го кракнали!)Копираш го и го слагаш в папката на играта!Заместваш!!!

5.Играете! - Двоен Клик с левия бутон на крака (от папката,където си я инсталирала) и и граеш

6.Благодарите на Отбор игри и RELOADED

Bianca
08-29-2008, 14:58
Оф, нищо не разбирам от компютри, къде се намират тези Daemon Tools?

Maskata
08-29-2008, 21:37
Оф, нищо не разбирам от компютри, къде се намират тези Daemon Tools?

Това е програма,с която се маунтват .iso файловете!!!Попринцип така се инсталират мн от игрите!!! :)

Saymon90
08-30-2008, 10:04
Така...
Deamon Tools не е едиствената програма, която може да се използва. Аlcohol Сlone също не е лоша програма, а и в Симс често я препоръчват.
Ти инсталирала ли си вече играта или тепърва ще я инсталираш?
Ако си стигнала вече до крака - девойката по-горе ти обясни какво се прави."Crack" това е фалшив стартов файл на играта, който я заблуждава, че е лицензирана. Т.е. той ти трябва, за да не те кара да си я купуваш.
Идеята е, че хващаш фалшивият .exe файл от диска (обикновено се намира в папка Crack или името на този, който я е направил, а в твоят случай файлът би трябвало да се казва The Sims 2.exe) и го копираш в директорията TSBin на твоята игра. Ще те попита дали искаш да го заместиш, защото там вече съществува такъв файл и ти ще избереш Да. Това би трябвало да оправи проблема с крака :)
Очакваме резултата :Р Успех

Notorious R.I.P.
08-30-2008, 15:49
Здравейте. Искам да си изтегля играта СИМС2, а при инсталацията пише, че трябва да направя еди-какво-си и да сложа крака.
Какво представлява това? Бихте ли ми обяснили? 8-)

Дай ми достъп до компа ти и ще ти оправя всички проблеми :D :D

:D :D Баси и Случая :D :D

Civilizationruller
08-30-2008, 16:27
crack... ми по принцип трябва в архива който си изтеглила (предполагам) да има папка crack и в нея да има sims.exe ... това е кракът след като инсталираш играта с деамон туулс слагаш тоя крак на мястото на sims.exe в папката кадето си инсталирала играта -.-