PDA

View Full Version : фондьотен...лунички...Линдзи Лоън...



rusoto_baby_f
08-29-2008, 15:54
Наскоро разглеждах снимки на Линдзи Лоън, на повечето от снимките не и се личеха луничките (а тя има много)...явно е ползвала много добър фондьотен...Та въпроса ми е...знае ли някой добър фондьотен за прикриване на лунички,,,понеже и..аз имам лунички (не колкото нея, но имам) ...и искам да ги скрия.... :oops: :oops: :oops:

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-29-2008, 18:37
Олееее вече почвате да ме дразните.Всички искате да си скриете/махнете луничките. Защо бе хора??! Те са ви чара!! И аз имам лунички и не искам да ги крия - те са нещо,което не всеки има. Вие знаете ли,че има хора,които нарочно си рисуват лунички....Пфф божее престанете с тия простотии. Бас давам,че ти стоят супер сладко,просто се келешиш.... :x :x :o :-o

zvezdichkaaa
08-29-2008, 18:51
Да,найстина луничките са страшно чаровни.Обожавам хора с лунички :smt007 .

DYNAMIC
08-29-2008, 18:53
Олееее вече почвате да ме дразните.Всички искате да си скриете/махнете луничките. Защо бе хора??! Те са ви чара!! И аз имам лунички и не искам да ги крия - те са нещо,което не всеки има. Вие знаете ли,че има хора,които нарочно си рисуват лунички....Пфф божее престанете с тия простотии. Бас давам,че ти стоят супер сладко,просто се келешиш.... :x :x :o :-o
+1

EJI4eTy
08-29-2008, 19:22
ааа пъкк виее отворенитее там дето давате акъл на момичето да не си прикрива луничкитее ... НЕ НА ВСИЧКИ ИМ ПРИЛИЧА С ЛУНИЧКИ :-x

g1rl4eto_
08-29-2008, 19:56
vqrno e 4e ne na vsi4ki im prili4at luni4kite nqma losho shtom ne se haresva s tqh da gi prikriva :)

Goddess
08-29-2008, 20:26
Съмнява ме да е само фондъо тен. :) Предполагам,че през доста от снимките е минал фотошопа...
А отделно,я гримират специалисти и кой знае колко неща има по лицето...Професионалният грим прави чудеса.

Но мисля,че на Max Factor - наскоро го рекламираха...фондъо тен-а,който "с няколко движения се превръща в течен".
Ползвала съм го,лицето ми наистина изглеждаше много добре с него.
Но аз принципно нямам пъпки,лунички,черни точки и т.н и не знам дали ще успее да прикрие твоите "дефекти". :)

Wrathchild
08-29-2008, 21:22
Има един много хубав, ама се нанася след като се снимаш. Марката е Фотошоп, но няма да я намериш в кварталните магазини, а само по интернет. Гарантира махане на лунички, на бръчки, опъва кожата, маха целулита, извайва фигурата и оформя красиво нещата, които иначе не харесваш. И при това - без намесата на пластичен хирург.

Но луничките са наистина красиви...

AliceSw
08-29-2008, 21:56
какво ли не бях пробвала да ги залича...след мазане с кремчета, слагане на фон дьо тен, пудра и руж на бала ми не се заличиха и пак се виждаха по снимките /единствения път с толко грим/...остава ми да се надявам с годините да се махнат...

amarok
08-29-2008, 23:14
Az pak mnogo gi mrazimmmm :?

n0va_s1m_tYk
08-29-2008, 23:49
Не знам, защо тези които имат лунички не си ги харесват и се чудят как да се оттърват от тях... Аз ги намирам за суппппппперр готини :P Иска ми се мен да ми липсваха някой подобни рабути, а да имах лунички, но кво да се прави ... :oops: Съжалявам, с тоя пост не ти помагам, но просто споделям мнение... Недеййййййй ги криийй :P

Bonbonenata
08-30-2008, 09:47
Тцтц... I want to be Lindsay's face :grin: (http://i33.tinypic.com/2cgesd5.jpg)

zvezdichkaaa
08-30-2008, 10:45
Тцтц... I want to be Lindsay's face :grin: (http://i33.tinypic.com/2cgesd5.jpg)


Уау откъде ги изровихте тая снимка.Тя цялото и тяло е в лунички.Много зле изглежда тук.Ужас!

kalpazanka
08-30-2008, 12:39
Но мисля,че на Max Factor - наскоро го рекламираха...фондъо тен-а,който "с няколко движения се превръща в течен".
Ползвала съм го,лицето ми наистина изглеждаше много добре с него.
Но аз принципно нямам пъпки,лунички,черни точки и т.н и не знам дали ще успее да прикрие твоите "дефекти". :)
Miracle touch :-)

LaPeNcEto0o
08-30-2008, 14:03
Ехх, не може ли един път да мине без да нареждате как е хубаво и грозно?
Тя не пуска тема да и кажете как ви харесва, а иска съвет за добър фон дьо тен
По темата: вземи си медицински, на Виши мисля, че имаха добър. :)

masal
08-30-2008, 14:14
^Да за този на Виши и аз съм чувала добри отзиви.
Казва се aera teint,ако решиш опитай,между 25-30лв. :)

oldmanriver
08-30-2008, 16:45
на мен луничките много ми харесват :))) правят лицето много слънчево и топло...а иначе за фон дьо тен аз ти предлагам най доброто според мен ипрофесионалистите...това е Double Wear Light na Estee Lauder-много лек,дълготраен,естествен ФДТ. С него кожата ти ще ти диша през целият ден-гарантирам ти.Контролира омазняването ,не се размазва и не се подава на топлина и влага.Аз ти препоръчвам него,но пък той е доста скъпичак а ти явно искаш нещо за всеки ден.АМи тогава ти предлагам да идеш в някоя добра аптека или козметичен магазин и да разгледаш щандовете на Ланком или Диор ...имат страхотни неща,найстина малко по скъпички ,но няма да си като приятелките ти ,все едно си си мазала лицето с кит.Според мен е по добре да дедеш веднъж в месеца или на 2 месеца от 30 до 60 лв. и да ползваш качествен продукт,който ще ти даде очакваният резултат ,отколкото да си купуваш 5 пъти в месеца евтини по 5лв. фон дьо тени ,който ти съсипват лицето и стоят брутално гадно...ти си решаваш,избора е твой:))надявам се да съм ти помогнал и да избереш най добрият за твоята кожа,който да не те разочарова. :)

rusoto_baby_f
08-30-2008, 17:09
Благодаря на всички изказали мнението си... :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Liar
08-30-2008, 20:39
на мен луничките много ми харесват :))) правят лицето много слънчево и топло...а иначе за фон дьо тен аз ти предлагам най доброто според мен ипрофесионалистите...това е Double Wear Light na Estee Lauder-много лек,дълготраен,естествен ФДТ. С него кожата ти ще ти диша през целият ден-гарантирам ти.Контролира омазняването ,не се размазва и не се подава на топлина и влага.Аз ти препоръчвам него,но пък той е доста скъпичак а ти явно искаш нещо за всеки ден.АМи тогава ти предлагам да идеш в някоя добра аптека или козметичен магазин и да разгледаш щандовете на Ланком или Диор ...имат страхотни неща,найстина малко по скъпички ,но няма да си като приятелките ти ,все едно си си мазала лицето с кит.Според мен е по добре да дедеш веднъж в месеца или на 2 месеца от 30 до 60 лв. и да ползваш качествен продукт,който ще ти даде очакваният резултат ,отколкото да си купуваш 5 пъти в месеца евтини по 5лв. фон дьо тени ,който ти съсипват лицето и стоят брутално гадно...ти си решаваш,избора е твой:))надявам се да съм ти помогнал и да избереш най добрият за твоята кожа,който да не те разочарова. :)
Ти да не си гримьор? 8-)